Opinie o PIENING GMBH w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PIENING GMBH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PIENING GMBH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIENING GMBH w Warszawa

major

Potwierdzam opinie wyzej piszacych a takze dodam DUZO od siebie. Firma to jeden wielki walek, oszukuja, obiecuja zlote gory jak sie jest jeszcze w polsce. Jak sie juz wyjedzie to czar pryska, a maja taka przewage, ze wiekszosc siedzi poniewaz zapozyczaja sie na wyjazd i boja sie konsekwencji w wysokosci 500 EU z tytulu kursu. Teraz do rzeczy, pojechalem z niskim budzetem poniewarz zostalem zapewniony o duzej pomocy ze strony firmy co zaraz okazalo sie fikcja. Prawda jest taka ze dopoki nie sprawdzisz sie w swoim fachu to firma ci nie pomoze bo boja sie ze zaraz beda musieli odeslac ciebie do polski a pieniadze ktore dadza ci na poczatek przepadna. Przez nich musialem spac w samochodzie, poniewaz zapewniali mnie ze oplaca mi mieszkanie co okazalo sie poraz kolejny fikcja. W tej firmie kazdy klamie i reka reke myje. Mowia jedno i obiecuja zlote gory a wychodzi inaczej. Dysponenci mowia tylko po niemiecku a asystentki po polsku, a jak jest jakis problem to polki monca i to bardzo byle siebie wybielic. Zabraniaja dzwonic do rodziny i agencji w polsce i mowic o klopotach ktore tam sa. Nie radza sobie z niczym czyli ogarniecie ludzi, zakwaterowanie, powiadomienie o zmianie pracy itd. Ogolnie to odradzam ta firme kazdemu, jest to firma KRZAK ktora ma jeden wielki (usunięte przez administratora) i nic wiecej bez wzgledu na zawod ktory wykonujesz. Posiadaja niby statuetke najlepszego niemieckiego pracodawcy a tylko dla tego ze zeruja na ludziach swiezo po kursie ktorzy nie znaja jeszcze dobrze jezyka i nie potrafia tego zglosic do odpowiednich instytucji i poinformowac co sie tam dzieje. Jestem ojcem 4 dzieci, mam zone niepracujaca i wyjechalem aby polepszyc nam byt a szybko wrocilem zadluzony i zniszczony psychicznie przez ta firme dlatego kazdemu stanowczo ODRADZAM

@major

Mam być 7 września tej firmy w Niemczech i niewiem czy lepiej zostac w Polsce czy jechac widze po twojej opini ze lepiej dać sobie spokój a co mogą zrobić jesli nie przyjadę co zrobić z rzeczami które odnich otrzymałem byłby wdzięczny za odpowiedz na maila andrzej.zielinski@vp.pl

marcin

Ja również otrzymałem ofertę z tej firmy. Jestem elektrykiem i uczęszczam na kurs języka niemieckiego i zbliżam się do podpisania umowy z nimi. Ale po tych komentarzach zastanawiam się czy warto, Kurs na który uczęszczam też nie jest prowadzony w sposób profesjonalny. Czekam na uczciwą opinie elektryków czy warto pracować w tej firmie,

@marcin

Marcin ja również jak ty mam jechac mam być tam 7 września i tez niewiem co mam robić bo wypruć się z kasy to nie problem a pozniej to odrabiać po komentarzach widzę że nie jest tak slodko jak mówili wcześniej ja jestem z wrocka i tam miałem organizowany ten kurs mam juz umowe ale zastanawiam się czy jechać żeby w bagno się nie wpieprzyć jak cos to odpisz mi na maila.andrzej.zielinski@vp.pl pozdrawiam

ABR
@marcin

Witam, mam pytanie czy udało się rozpocząć współpracę w ww. firmie? Jak ułożyła się współpraca?

gośc
@ABR

Pracuje w Pieningu kilka miesieęy.Jak do tej pory jest naprawdę dobrze. Praca jest warunki mieszkania dobre, mieszkanie wyposażone z dostepem do internetu za 500euro miesięcznie, na jedzenie i dojazy do pracy wydaje około 300 euro i i zostaje mi około 1500 czasem więcej. W Polsce nigdy nie zarabiałem takiej kasy. Uważam, że jeśli ktoś chce uczciwie pracować to znajdzie tu zajęcie.

staszek

Tragedia. Ja miałem to samo! Robiłem tydzień w Hamburgu, potem na dwa dni do Stuttgartu a potem miesiąc w Monachium. Więcej wydałem na paliwo niż zarobiłem. Nie dajcie się nabrać, że dużo się zarabia! i co z tego, jak jeździsz po całych Niemczech za swoją kasę a mieszkania jeszcze drogie. Wszyscy mają cię gdzieś i nie przejmują się jak masz zapłacić 25 euro za noc! Nigdy więcej u nich nie będę pracował!

baster

Może ktoś jeszcze coś napisać o warunkach w tej firmie bo chodzę na kurs niemieckiego z tej firmy i właśnie obiecywali 11e/brutto i 40 e diety,po skończeniu kursu.Ile to jest netto w Niemczech,w jakich warunkach się mieszka,opłaty i.t.p.Byłbym bardzo wdzięczny.

PIENING GMBH prowadziła rekrutację na stanowisko MIG / MAG spawacz (135/136). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
nn

DZIADOSTWO I UBUSTWO.NA POCZATEK OFERUJA NIBY 2200 NA REKE JAK BEDZIESZ MIAŁ PEŁNE CEIN KONTO 3300 ALE DO RZECZY.ROBIE TU POWIEDZMY ROK NIECAŁY NIGDY NIE WZIOLEM WIECEJ JAK 1800 OFERUJA 12 EURO BRUTTO PLUS 40 EURO DIETY PRZY CZYM MASZ PLACONE ZA 140 GODZ CZYLI 8.5 EURO=1190 PLUS 20 DNI DIETY 800 CZYLI RAZEM 2000 TYSIE TERAZ[JAK PRZEROBISZ W JEDNYM MIEJSCU MIESIAC TO JEST BARDZO DOBRZE,JA OD POCZATKU JAK TU ROBIE BYLEM NAJWIECEJ 1.5 MIESIACA] MIESZKANIE 20-23 EURO ZA MIESIAC 600 EURO MINUS DOJAZD AUTEM WYZYWIENIE NA CZYSTO JAK WYJDZIECIE 700 EURO NA CZYSTO TO JEST BARDZO DOBRZE ODLICZAJAC ZE BEDZIECIE JEZDZIC Z 1 NA 2 KONIEC NIEMIEC CO 2 TYDNIE TYDZIEN ZALEZY JA PRZYJOLEM SIE JAKO SPAWACZ TO W 1 TYGODNIU SKRECAŁEM KIBLE W 2 ROBOCIE IZOLOWAŁEM RURY W 3 WYCINALISMY DZIURY W REGIPSACH PRZEZ TYDZIEN CZASU POZNIEJ PRZEZ MIESIAC MONTOWALISMY KANALIZE I ODPLYWY DO PRALEK 3 TYDNIE HAICUNG I TERAZ ZA MONTERA ROBIE CZYLI PRZYNIES WYNIES POZAMIATAJ NA TYLE JEST DOBRZE JAK SIEDZISZ W DOMU TO PLACA Z NADGODZIN BYLEM WIDZIALEM ZOBACZYLEM NIE BEDE PISAL ILE SIEDZIALEM W DOMU A ZE OBIECUJA ZLOTE GÓRY NIECH JEDZIE KTO CHCE WOLNY KRAJ JA WOLE MIEC DZISIAJ 7 EURO ZAPLACONY HOTEL DOJAZD DO ROBOTY I TAK LEPIEJ WYJDE JAK U NICH

Waldekko
@nn

Witam . Ja pracuję w Piening 2 rok i wiem że z wszystkich tego rodzaju firm działających w Niemczech ona jest najlepsza. Bzdety piszą że firma kręci wałki itp. Niemcy są solidni jeżeli chodzi o wszystkie papierkowe sprawy . Kasa zawsze na kącie jest parę dni wcześniej . Faktem jest że na różne budowy Kierują ludzi , czasami jest fajna budowa czasami gorsza , ale jest naprawdę spoko. Zarobki ok.2100 na rekę ( bez nadgodzin ) z tego ok. 450 ma mieszkanie i 250 euro na jedzenie ( na niczym nie oszczędzam ) . Ci co taknarzekają na tą firmę z reguły mają problem alkoholowy . Normalny człowiek bez nałogów pozytywnie ocenia tą firmę . Pozdrawiam.

@Waldekko

Witam idziękuję ci za odpowiedz mam pytanie czy jezdzi się na budowę w paru czy pojedynczo bo jesli pojedynczo to koszty są automatycznie wieksze a 40 eur na kwaterę i paliwo to nietak dużo bo biorąc pod uwagę że będę jezdził z jednego konca na drugi koniec Niemic to duże koszty dla jednej osoby wiadomo że każdy jedzie poto by zarobić a nie stracic.Pozdrawiam

MAREK
@andremo

Drogi kolego nastaw się na niemiłe niespodzianki to będziesz mniej rozczarowany. To są wyjazdy dla desperatów. Pozdrawiam

Andremo
@MAREK

Witam dzieki Marku za odpowiedż powiedz mi tylko czemu tak sądzisz ile tam pracowałes czyli mam uważac że lepiej oddać im 500 euro i dać sobie spokój niechcę się wrąbac w kanał tak że wolałbym coś wiedzieć to wole tobie jeszcze 100euro przekazac i tak musialbym wydać na paliwo tyle tak że wole wiedzieć odrazu co i jak sam wiesz jak to jest na początku wszystko cacy a pozniej rozczarowanie jak możesz to podaj mi tel do siebie to z chęcią z tobą porozmawiam.Pozdrawiam

Andremo
@MAREK

ole
@Waldekko

jak jestes kretynem z krakowa to dzieki.nie rób ludziom wody z mózgu ja tam przerobiłem u nich i nie było tanszego mieszkania jak 20 euro jakbym jadł zupki chinskie tez wydałbym 250 euro a dojazd do roboty to krasnoludki przylatuja ufo a nie wspomne juz o aucie znam jednego kretyna co mówi ze mu nie szkoda auta bo auto ma jezdzic tylko pózniej plac i placz z własnej kieszeni

Zostaw merytoryczną opinię o PIENING GMBH - Warszawa

• Jak się pracuje w PIENING GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy PIENING GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PIENING GMBH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 6 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PIENING GMBH