Opinie o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Bombel

Najlepsza agencja :)

Anka

Ciężko się tu dostać?

marta
@Anka

maja normalne rozmowy rekrutacyjne, jak jestes ok to dostaniesz prace

Czy pracownicy w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. dogadują się między sobą?

pracująca

ja jestem zadowolona z pracy w tej agencji, są ok. wszyscy dogadują sie ze sobą

promotor

daja umowe zlecenie to jest dobra agencja

Promotor

Rozmowa przez Skype, drobne pytania o sprzęt oraz odegranie scenki.

Proste pytania dotyczące mnie oraz sprzętu. Raczej na luzie.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Waw

a dla mnie ta firma jest ok. pensja na czas , stawki tak jak wszędzie.

Firma pełna uchybień od wewnątrz i na zewnątrz, kontakt z przełożonymi często bardzo utrudniony i nieprzyjemny, wyraźne faworyzowanie. Fatalny proces rekrutacji, podobnie jak później terminowość i poprawność wypłat. Niesłowność na każdym kroku, tajemnicze ustalenia względem pracownika.

Wro

Rekrutacja na koordynatora Motorola - brak odpowiedzi zwrotnej mimo zapewnień. Szczycą się super podejściem do kandydatów a na końcu i tak Cię nie potraktują poważnie. Co ciekawe przy rekrutacji na koordynatora, ja miałam rozmowę na skype, natomiast równocześnie we Wrocławiu była prowadzona rekrutacja bezpośrednia... szkoda czasu na tą firmę..

DoDidDone
@Wro

Dzień dobry, Bardzo proszę o przesłanie Pana , lub Pani danych kontaktowych na adres biuro@dodiddone.pl. Skontaktujemy się w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam

Koordynator Motorola Jakie zarobki? Jakie auto służbowe?

ThePotentialEmployee
@Paweł

Podbijam pytanie. Ogłoszenie rekrutacyjne dość zachęcające. Ktoś coś może podpowiedzieć?

Strasznie nieogarnięta agencja. Przelewy nie w terminie, a informacje które są przekazywane odnośnie terminu wysłania przelewów sprzeczne z prawda. Nie polecam z czystym sumieniem.

Jan
@Andrzej

Miałeś sytuację, że przelew wynagrodzenia od agencji pracy DoDidDone dotarł z opóźnieniem? Była to jednorazowa sytuacja, czy może zdarzała się częściej? Zastanawia mnie również, czy próbowałeś może dowiedzieć się, dlaczego zdarzały się tego typu opóźnienia? Z informacji dostępnych na oficjalnej stronie internetowej można dowiedzieć się, że firma zapewnia pracownikom atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie, więc ciekawi mnie, jak to wygląda w rzeczywistości.

DDD
@Andrzej

Twoja opinia i uwaga jest dla nas bardzo ważna. Ponieważ dbamy o terminowość i zachowywanie wszystkich ustaleń poczynionych w trakcie zatrudnienia i projektu chcemy wyjaśnić zaistniałą sytuację. Bardzo proszę o przesłanie informacji na adres biuro@dodiddone jakiego projektu dotyczy sytuacja. Dziękuje

Zbigniew

DoDidDone jest agencją specjalizującą się we wsparciu sprzedaży oraz trade i event marketingu. Zajmują się sprofilowaną rekrutacją - każdy projekt to inny profil sprzedawcy, szkoleniami z zakresu prezentacji i sprzedaży bezpośredniej, raportowaniem on-line i analizą konkurencji oraz merchandisingiem jakościowym. Szukają do pracy osób otwartych, komunikatywnych, nie bojących się wyzwań i ciągłego podnoszenia kwalifikacji. Na stronie https://www.facebook.com/DoDidDone.sales.thinking/ prowadzą blog z serii pożądanych kompetencji na rynku pracy. Dodawajcie proszę swoje komentarze na temat firmy, jeżeli w niej pracujecie lub jesteście zainteresowani zatrudnieniem.

Ola

To jest dobra agencja- długo z nimi pracuje i jest ok.

GM

Czym właściwie zajmuje się ta firma?

B

Firma niepoważnie traktuje potencjalnych pracowników. 2 miesiące temu odbyłem rozmowę kwalifikacyjną, na której zostałem poinformowany, że w ciągu tygodnia dostanę odpowiedź dotyczącą pracy - telefon, jeśli zostanę przyjęty, bądź maila, jeśli moja kandydatura zostanie odrzucona. Pani rekruterka zapewniła mnie, że na pewno informację dostanę - pozytywną, bądź negatywną. Od tamtego czasu - cisza. Ani nie zadzwonili, ani nie napisali. Szkoda, że firma jest niesłowna już na etapie rekrutacji.

HR
@B

Dzień dobry, przepraszamy za tę sytuację. Niestety, procesy rekrutacje czasem są wstrzymywane albo też się przedłużają, na co nie mamy wpływu. Tak mogło się zdarzyć w Pana przypadku. W takiej sytuacji, gdy kandydat nie otrzymał odpowiedzi (ani pozytywnej, ani negatywnej) odnośnie postępów w rekrutacji, Jego aplikacja przekazywana jest do bazy danych DoDidDone, na poczet innych procesów rekrutacyjnych- na co kandydat wyraził zgodę, zamieszczając odpowiednią klauzulę w CV. Czasem też taki przebieg rekrutacji wynika z innych czynników, dlatego zawsze zachęcamy Kandydatów do bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu wyjaśnienia zaistniałych okoliczności. Pozdrawiamy, Dział HR DoDidDone

Nina

DoDidDone to firma z opinią dobrego pracodawcy. Sądzę, ze dobrze się tu pracuje i stąd ta cisza.

Jerzy

Czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Gost
@Jerzy

Tak. Rekrutują w całej Polsce do dużych akcji.

Tonik

Może ktoś podpowie jak się tu pracuje i na jaką umowę można liczyć?

bre
@Tonik

zlecenie

Remik

Jak się komuś nie chce pracować to przynajmniej nie obciążajmy firmy, że jest słaba!!

Julita

@pracujący jako, że na pewno masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w DoDidDone to podpowiedz innym na jakie pytania, zadania do wykonania trzeba być przygotowanym? @Promotor cieszy fakt że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą DoDidDone, ale napisz jakie działania firmy lub elementy pracy szczególnie zasługują na pochwałę?

Intel

Byłem zatrudniony przez firmę na okres jednego miesiąca jako promotor sprzedaży marki. Kontakt z samą firmą, jak i koordynatorami akcji bardzo przyjemny i szybko. Nigdy nie było żadnych problemów, z wszystkim dało się dogadać. Zespół bardzo młody i z dobrym podejściem. Serdecznie polecam.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Anonim.

Firma bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swoich pracowników, oferując im stabilne zatrudnienie. Starają się rozwiązać każdy problem, który jest zgłaszany. Komunikacja i wszelkie formalności - bez żadnych zastrzeżeń. Agencję spokojnie można polecić jako pracodawcę, niemniej trzeba pamiętać o tym, że wypłaty przesunięte są o jeden miesiąc do przodu.

Promotor

polecam, fajna firma, mają dobre marki

Zostaw merytoryczną opinię o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.
3.2/5 Na podstawie 67 ocen.

DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.