Opinie o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Anonim.

Firma bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swoich pracowników, oferując im stabilne zatrudnienie. Starają się rozwiązać każdy problem, który jest zgłaszany. Komunikacja i wszelkie formalności - bez żadnych zastrzeżeń. Agencję spokojnie można polecić jako pracodawcę, niemniej trzeba pamiętać o tym, że wypłaty przesunięte są o jeden miesiąc do przodu.

Promotor

polecam, fajna firma, mają dobre marki

Patrycja

Widziałam ofertę pracy dla promotora sprzedaży. Możecie coś podpowiedzieć w temacie?

pracujący
@Patrycja

Pracuje teraz przy akcji świątecznej, Jest spoko, mam nadzieje że uda mi się zostać na stałe przy kompach, ale zobaczymy. Oni z każdym przed zatrudnieniem prowadzą rozmowę więc się przygotuj jak chcesz z nimi pracować.

Julita

@Grow a jakie Ty osobiście odnajdujesz możliwości rozwoju w tej firmie? Organizuje jakieś szkolenia, można brać udział w ciekawych projektach? Jak to wygląda?

Grow

Agencja Do Did Done naprawdę daje wiele możliwości rozwoju. Trzeba być ogarniętym, by umieć to wykorzystać. Nie wiem o co chodzi z tym narzekaniem...

Promotor

Rozmowa przez Skype, drobne pytania o sprzęt oraz odegranie scenki.

Proste pytania dotyczące mnie oraz sprzętu. Raczej na luzie.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Julita

@kabzun a jak wytłuczono zmniejszenie stawki premiowanych telefonów o 30%? Czy to stała zmiana, czy istnieje szansa na powrót do starego systemu premiowania?

zenada

bylo 27-28 opinii a teraz jest 16 hahah smiech na sali znknely tylko te negatywne z konstruktywna krytyka zenada ciekawe kiedy ten post zniknie $$$$$$

Natal

Pracowałam w paru agencjach i dodiddone jest spoko. Maja dużo akcji cały czas rekrutują atmosfera jest bardzo miła, nie miałam problemów

gru

Ja osobiście sie zawiodlam liczylam na lepsza wspolprsce jeszcze pracuje ale nwm ile wytrzymam ciagle cos sie zmienia jak nie premie to koordynatorzy balagan wielki nie polecam

Brat

Moja siostra pracuje dla tej agencji i jest bardzo zadowolona, dziwią mnie komentarze niektórych osób. Chyba oceniają nie tego pracodawcę.

Opinia

Kabza Ty chyba dla innej agencji pracowałeś tej z Gdańska:))) Bo ta w Warszawie jest super, pracuje już od pewnego czasu i nic złego o czym TY piszesz mi nie wiadomo. Ja osobiście DoDidDone polecam w 100%!!!!

W pełni popieram opinię GoNo. Również pracuję dla tej agencji i nigdy się nie zawiodłem. Bardzo dobre stawki godzinowe. Miła współpraca dobry kontakt. Idealna dla studenta. POLECAM!!!!

GoNo

Bardzo jestem zdziwiona tymi opiniami. Pracuję dla agencji już od dłuższego czasu. Najpierw jako promotorka Lenovo obecnie jako promotorka Moto. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z agencją. Polecam w 100%.

swit

widze, ze nie tylko ja mam slabe odczucia......

Lukas

Pracuje w DODIDDONE 2 lata najpierw przy Intelu teraz Lenovo i nie miałem żadnych problemów kasa na czas i nigdy nie miałem problemu z kontaktem teraz jest nowa dziewczyna od Lenovo i na razie jest ok.

Mogę wiedzieć skąd ten nick?

Xyz

Obecnie pracuję jako promotor i podzielam Twoje zdanie. Możemy się jakiś skontaktować mailowo?

fgb

kazdy moze pewnie cos tam dla siebie znalezc tam :)

Rozczarowany

W moim przypadku, zwodzenie kandydata na stanowisko Promotora IT. Brak informacji zwrotnej. Nie polecam - szkoda czasu.

zdziwiony

Ile się zarabia to nikt ci nie powie, bo są lepsze i gorsze miesiące. Ja zawsze miałem podstawę 13,50 zł na rękę, do tego dochodzi premia która zależy od wyników. Z godzinami też jest różnie. To jest duża agencja, w moim Saturnie pracuje od nich 5 osób i każdy ma inny grafik, bo godziny ustala firma która im zleca znalezienie promotorów. Jak ma się premie od sprzedaży to jakoś samo przychodzi wniosek, że twój produkt jest najlepszy ;)

zdziwiony

Pracowałem dla Dodiddone jako promotor dla Intela bardzo długo i zawsze wszystko było tak jak należy. Kasa zawsze się zgadzała, jednocześnie gdy okazało się, że firma Intel nie przedłużyła akcji promotorskiej to znaleźli mi pracę przy Lenovo. Dziwią mnie te głosy, tym bardziej, że jak są z kogoś zadowoleni to albo znajdują mu pracę bezpośrednio u klientów - mój kolega jest dzięki nim trenerem w Lenovo albo biorą do pracy w biurze. Pytanie jak moi przedmówcy wykonywali swoją pracę bo w promotorce najważniejsze jest rzetelność i uczciwość

Zostaw merytoryczną opinię o DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 16 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.
3.2/5 Na podstawie 67 ocen.

DoDidDone Sp. z o.o. Sp. k.