Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k.

90-223 łódź

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Opinie o Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k.

eee

Ta firma to jedno wielkie cwaniactwo, więc dostajesz umowę na 1/4 etatu, zeby nie placic za Ciebie ZUSu. Premie jesli Ci sie nalezy dostajesz pod stołem. Nie ma zadnego multisporta ani pakietu medycznego. Obecne plany sa tak wysokie, ze o premii mozna zapomniec.

wrocławianka

a jakie wynagrodzenia i prowizje na stanowisku handlowca z językiem obcym?

geek

Wszystkie opinie pokasowane - czyli kontrola szefa firmy jak zawsze :) Ciągły monitoring, sprawdzanie zachowania pracowników na kamerach, kontrola tego co robisz na komputerze, a nawet program, który wyskakuje i każe się spowiadać jeśli przez minutę nie ruszysz myszką! Te i wiele innych "atrakcji" tylko w tej firmie :)

we

no duzy naciks widze ze klada na ososby ze znajomoscia jezykow obcych..na przyklad pamietam ze poszukiwali do zatrudnienia opiekuna klienta z jezykiem angielskim

admin

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw opinię o Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k. - 90-223 łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Complete Brand Management Sp. z o.o. Sp. k.