Duet Development

Opinie o Duet Development

White Melody

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu, kto nie marzył o pracy niewolniczej. Kadra kierownicza "życzy sobie" by "siedzieć jak najdłużej się da", nawet jeżeli powierzone zadania są wykonywane w ciągu regulaminowych ośmiu godzin. Praca po 10 godzin to standard, którego tak naprawdę wymaga kierownictwo. Całkowicie niepoważne, lekceważące podejście do współpracownika, zwłaszcza ze strony kadry managerskiej, która wtrąca się do wszystkich zadań innych współpracowników opóźniając każdą pracę. Brak jakiejkolwiek organizacji zadań do zrobienia. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Kiedy spytałam co się stało, że jeszcze nie dostałam swojej wypłaty, usłyszałam, że "księgowy o mnie zapomniał". Dwie kwoty na umowie, oczywiście przelana ta niższa i poza drogą sądową nie ma możliwości uzyskania wyrównania kwoty. Fatalne warunki pracy w biurze: małe mieszkanie w normalnym bloku mieszkalnym z jednym wiecznie zasłoniętym oknem. Stanowiska do pracy nieprzygotowane, brak podstawowych programów, które są niezbędne do pracy. Przez 3 tygodnie siedzenia przy niedostosowanym stanowisku nabawiłam się poważnej kontuzji kręgosłupa, ale nawet leki przeciwbólowe i przeciwzapalne nie były dla kadry zarządzającej wystarczającym powodem, żeby wychodzić po DZIEWIĘCIU godzinach pracy i było to nieprzychylnie przyjęte. Jednym słowem, jest to firma, która nie szanuje swojego pracownika. Odradzam pracę tam.

Zostaw opinię o Duet Development - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duet Development