MOON Fashion Creation

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 19 ocen.

MOON Fashion Creation
4 19

Opinie o MOON Fashion Creation

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOON Fashion Creation

Marta

Czy hala eventowa otwarta na Pradze przez MOON Fashion Creation cieszy się popularnością? Czy to wiązało się z zatrudnieniem dodatkowych osób? Czy ewentualnie wiecie gdzie można szukać ofert pracy do agencji? Niestety nic w internecie nie mogę znaleźć.

   
Marta

Czy wszystkie osoby, które wypowiadają się na forum to z perspektywy modelki czy też innego stanowiska? Myślę, że to istotna informacja dla osób, które zaglądają na ten wątek. Czy po roku nieaktywności na forum są osoby aktualnie zatrudnione w MOON Fashion Creation i chcą opowiedzieć jak teraz się tam pracuje?

   
edf

To ogłoszenie jest chyba wciąż aktualne @oko ooo. Super, że zapewniona jest tutaj umowa o prace, a każdemu zapewniają odpowiednie szkolenia. Przecież jak jest szansa na takie przeszkolenie to prościej się wykonuje swoje obowiązki i pracownik jest bardziej zadowolony.

   
xoxo_roxas

W tamtym roku wiem, że pracowały tam przemiłe Panie. Niestety jak byłam jakieś 2 tygodnie temu nie widziałam już żadnej z nich. Gdzie się one podziały i czemu już ich nie ma, skoro agencja tętniła życiem?

   
Bejbe

Tam już od jakiegoś czasu nie ma osób które to kochały i się tym zajmowały. Teraz są chyba sami panowie ale nie wiem jak się zajmują bo odeszłam jak dziewczyny odeszły. Miałam do nich zaufanie, bo to fajne i uczciwe dziewczyny. Tych ludzi nie znam. Moze teraz się coś popsuło.

   
Michał-Dobrodziej

Straszny misz-masz panuję w firmie, ogólna dezorganizacja. Mam wrażenie, że tam pracują ludzie na stażach, a nie profesjonaliści.

   
graweras

Niestety nie polecam. Dostawałam bardzo mało zleceń :/

   
anonim

(usunięte przez administratora)

   
graweras

Napisz. Tam nie ma problemu z dostaniem się. Biorą prawie wszystkich po kolei jak leci.

   
Nona

Niestety nie polecam. Długi czas oczekiwania na realizacje powierzonych zadań.

   
graweras
@Nona 08.12.2015 04:09

Bardzo się zawiodłam na Moon Fashion Creation.

   
Jonia

Firma pełna uśmiechniętych i sympatycznych kobiet. Szybkie płatności za usługi.Szefowa bardzo wymagającą ale też bardzo ludzka. Z czystym sumieniem polecam.

   
graweras
@Jonia 01.04.2015 13:05

Chyba mówimy o innej agencji :/

   

Zostaw opinię o MOON Fashion Creation - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MOON Fashion Creation