Opinie o Orbe Business Sp. z o.o w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Orbe Business Sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Orbe Business Sp. z o.o o rekrutacji.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orbe Business Sp. z o.o w Kraków

geg

@kurczak (usunięte przez administratora)l 1 mc

Okd

Drogi przedmowco, albo urwales się z choinki albo kazali Ci to napisać. Jest wiele innych firm, gdzie faktycznie się czegoś na stażu nauczysz i to za lepszą kasę. Oni stażystów traktują jako roboli od najgorszej roboty typu call center i pol dnia kopiuj wklej za marne grosze... Ale na ogłoszeniu super praca biurowa...

hdg

@mika urwales sie z choinki czy jestes pracownikiem któremu kazali napisać taką opinie? w krk jest mase mozliwosci pracy jako student i nie za takie grosze jakie proponują i blizej niz na hucie...

Insomniattttty

Byłam kilka dni temu na rozmowie. Dostałam propozycje stażu wewnątrz ich firmy. Jestem po 5 latach studiów. Praca od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Za 300zł miesięcznie. Śmiech na sali. Czy faktycznie są osoby, które się na coś takiego godzą?

Przedstawiciel Handlowy

Odbyłem dwa spotkania rekrutacyjne i trzecie u ich Klienta. Rozmowa w Orbe bardzo profesjonalna. Czułem się bardzo dobrze. Trochę "maglowali" ale taka ich rola.

Pytania o dotychczasowe doświadczenie. Weryfikowali moje umiejętności sprzedażowe (case study), kilka pytań które miały ocenic moje umiejętności negocjacyjne

blablabla

Nie idzcie tam na staż!!! Staż trwa 6 tygodni, za co płacą ok. 200 zł na tak zwany "dojazd". Raczej marne szanse na zostanie (odstraszają pozniejsze propozycje zarobkow w stosunku do wykonywanej pracy). Zachowanie przełożonych sięga pod mobing. Moze i do innych firm potrafia rekrutowac jako agencja pracy, ale zeby tam pracować... Nie!!! Firma składa się z prawie samych stażystów co samo swiadczy o niekompetencji firmy. Osoba na stażu jest uczona przez innych stażystów, ktorzy byli uczeni przez innych stażystów, itd itp Co tu wiecej mowić... Skąd tyle wiem? hm... Na szczęscie już tam nie pracuję, zdrowie mam lepsze, mniej stresów. Aha, przepraszam za błędy w tekście - wina klawiatury - czas zainwstować w nową.

nnnn

Firma Orbe jest niezorganizowana, wprowadza w błędy, nie dotrzymuje terminów. Radzę uważać.

Ola
@nnnn

Reasumując, jak każda polska firma:)

Ja również z nią wspłpracowałam i nie wspominam tej współpracy źle.Fakt troche bieganiny, ale nie uwazam ze firma jest zła albo tym bardziej niekompetentna.

Jakiś czas temu pracowałem dla orbe business. powiem tak ta firma jest beznadziejna(usunięte przez administratora) niekompetencja i brak jakiegokolwiek profesjonalizmu to jedyne co mogę o tej firmie powiedzieć.

Dżasta

Podobnie jak komentarz wyżej. Niestety praca prawie darmowa. Około 3zł na godzinę (po przeliczeniu)? Na cały etat... Praktyki trwają 6tygodni. Atmosfera miła, firma "kameralna", zespół młody.

why

Nie polecam. Staż, z którym się ogłaszają to prawie darmowa praca. Obiecują zadzwonić, a telefonu brak. Atmosfera wydawała się przyjemna, ale zignorowanie kandydata przy jednoczesnym "zadzwonimy w ciągu kilku dni" świadczy tylko o firmie.

Pan

Ja byłem, dostałem pracę u ich Klienta. Atmosfera bardzo miła, nie było problemów.

ania

czy opłaca się tam w ogółe wybierać? bo czuję tu jakiś przekręt

milka

Jak wrażenia po rozmowie? Bo ja też w sumie byłam, ale nie zachęca.

xksowa
@milka

Hej możesz powiedzieć, czemu nie zachęca?

jola

Witam jestem umowiona jutro na rozmowe kwalifikacyjna do orbe buisness czy ktoś moze powiedziec mi czy poleca? i wypowie sie troche w tym temacie ?

Misiek
@jola

Odradzam. Ja właśnie jutro jadę zerwać umowę z Orbe (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Orbe Business Sp. z o.o - Kraków

• Jak się pracuje w Orbe Business Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Orbe Business Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orbe Business Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Orbe Business Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orbe Business Sp. z o.o
1.6/5 Na podstawie 76 ocen.
  • Os. Bohaterów Września 1A lok. C
    31-620 Kraków