Opinie o Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji w Kraków

Potwierdzam: to niepoważni ludzie, współpracę zakończyłam z końcem ubiegłego roku i do dziś nie mam wypłaty. Przestrzegam wszystkich: skrajna nieodpowiedzialność, nierzetelność, niesłowność. I zapewniam: jestem w pełni władz umysłowych - bo w Fundacji tłumaczono mi wcześniejsze negatywne opinie niezrównoważeniem psychicznym byłych pracowników.

Iza Nowy wpis

A podjęłaś jakieś kroki żeby odzyskać pieniądze? Duża jest ta kwota? Myślisz że uda ci się odzyskać te pieniądze? A podczas pracy płacili regularnie?

poszkodowany przez JMP Nowy wpis
@Iza

Ja mam wygraną sprawę w Sądzie Pracy ale można zapomnieć o wynagrodzeniu. To jest spółka z o.o. więc mają 5000 zl kapitału. Inspekcja Pracy, sądy i nic sobie z tego nie robią. Widykacja jest praktycznie nie do zrealizowania.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji? Chętnie zatrudniają?

Poszkodowany przez jmp

Fundacja nie lubi płacić w ogóle lubi za to straszyć byłych pracowników pismami wysyłanymi przez jakąś kancelarię prawniczą. Umowy, jej zdaniem, dotyczą pracownika, jej nie. Więc proszę się nie zdziwić, gdy zamiast wypłaty dostanie się od fundacji rachunek wystawiony za rzekome szkody, który wielokrotnie przewyższy umówioną wcześniej zapłatę za pracę.

Poszkodowany przez jmp

Wygrałem proces w sądzie pracy ale jako że spółka jest z o.o. można zapisać o wynagrodzeniu

nick

100 % racji ma ten użytkownik, fundacja nie lubi płacić pracownikom za pracę

@nick

czy ta opinia jest również na bieżący okres? Chodzi mi o aktualnie zatrudnione osoby, bo o tych co czekają już widziałam. Ale obecnie to ktoś tu jeszcze pracuje?

@Aneta

Jaki jest okres rozliczeniowy w Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Poszkodowany przez jmp

Szczerze nigdy. Ja już czekam 2 lata. Sprawę w sądzie pracy wygrałem i dalej nic. Totalna ignorancja że strony spółki

@Poszkodowany przez jmp

Serio wygrałeś? No to skoro tak to powinni już normalnie wszystko uregulować. To w sumie czemu tego nie robią? To nie narobi im kłopotów pry takim odraczaniu tego?

@Aneta

Tak ale jak to jest spólka zoo to nie odpowiadają za długi i tu jest problem. Mają gdzieś sądy inspekcje pracy itp.

@Poszkodowany przez jmp

Ok, te spółki mają to do siebie, ale w sumie skoro rozprawa była i wygrałeś to sąd jakby na innym wymiarze nie powinien tego wszystkiego egzekwować? Bo tak to po co miałaby w ogóle ta rozprawa się odbywać, skoro byłoby wiadomo, że efektu nie będzie, bo będziesz blokowany?

Niestety nigdy

Roman
@Poszkodowany przez jmp

Dziwiłem się skąd brak ogłoszeń o pracę mimo, że wg KRS-u działają. Czy odzyskałeś już, choćby częściowo zaległe wynagrodzenie?

rodzic ucznia

firma (usunięte przez administratora) uczniów technikum . nie wypłaciła należnych wynagrodzeń. oszustwa , mataczenie , grożenie i straszenie to powszechność . sprawa trafiła do sądu . uważajcie na nich , to (usunięte przez administratora)

@rodzic ucznia

Jak sprawę w sądzie pracy wygrałem ale nadal brak wynagrodzenia.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji.

Wasza wiedza może pomóc użytkownikom! Nadal czekamy na aktualne sprawozdania, ponieważ wątek o warunkach w firmie Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji w mieście Kraków nadal nie ma opinii.

Dlaczego piszecie, że mogę pomóc, skoro kasujecie opinie?

Czy pracodawca Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Poszkodowany przez jmp

Nie motywują a wręcz demotywuja. Na początku wszystko jest bardzo dobrze do momentu rozliczenia wypłat. Kontakt się urwał nie płacą. Nie polecam współpracy.

Nie płacą za pracę mimo wyroku sądu pracy . Wystarczy sprawdzić opinie w internecie. Nie dajcie się oszukać kierownictwo aroganckie i nieprzyjemne nie odbiera telefonów nie odpisuje na email a wręcz straszy policją.

Stosunkowo młoda działalność, czasami trzeba więcej czasu żeby wszystko szło idealnie, ale w sumie nie jest źle więc nie narzekajmy.

@Karolina

Jak młoda działalność państwo Majorczyk od lat maja różne działalności. Większość fundacji pozamykali nie płacąc zaległych wynagrodzeń. Wystarczy przejrzeć internet. (usunięte przez administratora) opinie. Polecam lekturę zanim się zatrudnicie.

Nie polecam. Kierownictwo nie ma pojęcia co robi. Nic tylko przeciągania z płatnościami, niedopłaty i kombinowanie z dotacjami żeby jak najmniej zapłacić.

Dziewczyny jaki styl panuje w Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji?

Bylem pracownikiem

Bardzo zły nie polecam.

Pracowałem

I nie dostałem zapłaty za pracę. Uwarzajcie nie dajcie się oszukać. Sprawdźcie opinie na innych stronach.

Pracowałem dla nich

Potwierdzam nie płacą za pracę. Nie dajcie się oszukać. Czytajcie umowę straszne kary za zerwanie.

Ta fundacja jak i reszta firm o podobnej nazwie tworzonych, przez panią magdalene, pod konkretne dotacje aby nieuczciwie zgarnąć pieniądze to jedna wielka ściema. Nie płaca wykonawca ani własnym pracownikom! Ktos powinien w końcu coś z tym zrobić i usadzić ta kobietę, najlepiej na kilka lat. Ludzie uważajcie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji - Kraków

• Jak się pracuje w Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Fundacja JMP Inspiracje w Edukacji
  • Łowienicka 14 lok. 4