Opinie o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. w Wrocław

marcin

Witam; Na jaka stawke moze liczyć automatyk w tej firmie? Obecnie poszukują właśnie kandydatów na to stanowisko. Duża rotacja w utrzymaniu ruchu?? Z góry dzieki za odpowiedz

tiger bonzo

praca do d.... rudy się pałęta i robi bałagan . Karzą nosić okulary mimo że nic nie widać i oczy bolą . Mały Hitlerek nie daję żyć . Dobrze że idę do Boscha

H@CKER

Praca jak każda inna w fabryce, czyli "ogień" , trzeba się wyrabiać w czasach cyklu pracy maszyn, nieporządek jak wszędzie, raz mniejszy, raz większy. Atmosfera zależy jak patrzeć, na produkcji, kwestia porozumienia z ludźmi, produkcja-biuro , jak chyba w większości fabryk , zaś ciężka z kierownictwem, nie szanują ludzi w należyty sposób, zarobki hmm ... stali pracownicy przenoszeni z BOSH-a pewnie mają stawki w miarę, nowo przyjmowani na, oczywiście "produkcję" szału nie dostają , a tym bardziej ci przyjęci przez firmę zewnętrzną , TAK SIŁĄ TEGO ZAKŁADU JEST IPS , on utrzymuje zakład ;) co tu dużo pisać na dziś jest dostatecznie.

Jarek

Witam. Nie polecam tej firmy. Spychologia pracy, inżynierowie nie znają się na prostych zagadnieniach mechaniki dobrze że ten jeden co nic nie umie już niebawem ponoć odchodzi

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. jakości dostaw w firmie Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Leszno
wegan

cześć chciałbym zapytać czy są teraz przyjęcia na produkcję do Chasis? Jak się wam pracuje w tej firmie - jak wyglądają zarobki i socjal? Czy firma przyjmuje pracowników bezpośrednio, czy tylko przez agencję pracy? I jeszcze jedno -

sta

Ta firma to porażka. Zarzadzanie poziom zerowy. Zwalnianie kluczowych osób. Człowieka jak śmiecia traktują.psychologia pracy. Kadra zarządzająca oczywiście nie widzi problemu. Z nowym dyrektorem Ta firma to padają. Szukajcie gdzie indziej pracy to nie firma do polecenia.

pitupitu

No Bo była i jest duża rotacja, tyle że firma prowadzi politykę oszczędności i bardzo rzadko zatrudnia nowych pracowników w miejsce tych którzy odeszli. O szkoleniach możecie zapomnieć, chyba że jesteście managerem, to będą was wysyłać na szkolenie typu "jak powiedzieć pracownikowi spier#@l@j tak by czuł dreszczyk emocji na myśl o czekającej go podróży" itp.

Ahmed

Ta firma to porażka!!! Jeden wielki bałagan!!Wszystko było dobrze do momentu gdy rządzili ludzie z za granicy.Jeden pracuje za 3 i zarabia 2000zl,a inny nie robi nic i ma 4000zl.

do bosha tez

to straszne znalezc przyzwoity zaklad ktory zatrudni , do bosha tak samo ciezko sie dostac , tez chyba tylko jak ma sie plecy , a przeciez nic trudnego tam nie ma ,nie tylko osoba z doswiadczeniem , nawet osoba bez doswiadczenia dalaby rade jak sie postara i wdrozy - wiem , bo mam tez w jakiejs fabryce kiedys sie zaczynalo prace i tez czlowiek byl nowy , swiezy i zielony i dal sobie spokojnie rade , tym bardziej wlasnie monotonia i normy - a na rozmowie o prace pytania jak na stanowisko inzyniera - TO CELOWE I SWIADOME UPADLANIE LUDZI I ROBIENIE ZAMETU W GLOWACH. to robota rzemieslnicza a oni robia nie wiadomo co , po prostu szpan i lans bo sa lepsze pieniadze i socjal jak gdzie indziej i juz cale rodzinki i znajomki obecnej zalogi bosha i chasis brakes czekaja jak hieny w kolejce na miejsce w tych zakladach,

ex

W Chassis Brakes pracują byli pracownicy Boscha, wysokość wynagrodzenia przepisano im z poprzedniej firmy. Ja zostałem przyjęty już przez Chassis, dostałem 2800 brutto, czyli 2000 netto. Firma od dłuższego czasu nie zatrudnia bezpośrednio pracowników (wcześniej i tak trzeba było mieć "plecy", aby zostać przyjętym). Jeszcze 2 miesiące temu pracowali pracownicy "agencyjni" z Sellpro, ale ze względu na to, iż przestali być potrzebni - spadek planów produkcyjnych - zostali zwolnieni. Nie będzie długo nowych przyjęć do firmy, a jeżeli już będą, na 100 % przez agencję (taka jest teraz niestety praktyka firm produkcyjnych). Socjal - możliwość grupowego ubezpieczenia, opieka lekarska, karta multisport, "wczasy pod gruszą", reasumując - pełny pakiet. Praca - produkcja seryjna, trzeba pracować szybko i wyrabiać się w przewidzianych cyklach. Lekko na pewno nie jest. Pozdrawiam.

prosze o odpowiedz

no wlasnie odpowiedzi o przyjecia , konkretne stawki i socjal ja tez nie moge tu sie doczekac ...... - to chyba dobrze , bo zwykle tam gdzie malo placa i zla robota duzo forumowiczow - żoładkowiczow :) - czekam na konkretna odp i tak

a wie ile można zarobić na produkcji na poczatek ? szukam pracy

Uciekinier

Pracowałem w tej firmie od momentu podziału. Kadra zarządzająca nastawiona na ciecie kosztów do tego stopnia, że atmosfera pracy jak w obozie. Syf jakich mało liderzy buractwo aż słoma wychodzi. Jedynie chłopaki z logistyki dają rade. IPS utrzymuje zakład. Nie polecam

czy są jakieś przyjęcia

prosze o odpowiedz

Poniewaz mam takie samo pytanie ponawiam post poprzednika : Jakie zarobki sa w tej firmie i jaki socjal dla nowo przyjmowanych na stanowiska produkcyjne ??

sa

Zdecydowanie odradzam, maszyny ustawiane sa za blisko siebie, Na produkcji unosi sie trujaca mgla ojejowa system filtracji powietrza niewystarczajacy, poza tym systuacja ekonomiczna zakladu tragiczna, brak mozliwosci rozwoju, niepewna sytuacja co do przyszlosci. Dzisiaj pracujesz jutro nie.

przyjme sie do

Krzysiek

Witam, Mam pytanie czy mógłbyś lub ktokolwiek opowiedzieć coś więcej na ten tego zakładu pracy?? Zainteresowała mnie oferta, którą dostałem i chciałbym się dowiedzieć kilka szczegółów. Interesuje mnie prosta odpowiedź. 1. Jakie są zarobki na produkcji przyjmując się z doświadczeniem lub bez? 2. Czy praca dla produkcji jest ciężka? 3. Jak wygląda praca dla osób takich jak utrzymanie ruchu i inżynieria? 4. Czy są roboty przemysłowe? 5. czy praca jest ciężka?? 6. jak wygląda planowanie oraz zarządzanie?? w skrócie, ale bym prosił o rozsądną odpowiedź? 7. czy zakład godny polecenia innym?? 8. Czy jest możliwość rozwoju kariery w danym zakładzie?? 9. Czy jest dobry social?? Za odpowiedzi z Góry Dziękuje. Ułatwią mi one podjęcie decyzji.

Autokontroler monter
@Krzysiek

Witam. Social jest to podstawowy pakiet na minimum. Potrzebowalem zrobic zwykle przeswietlenie i okazalo sie ze trzeba zaplacic 70 zl za przeswietlenie, 140 za konsultacje u ortopedy. Poradzono mi wiec zalatwic to w zwyklej przychodni rejonowej gdzie nie trzeba za to placic plus kardio dental i tak dalej to wszystko jest odplatne wiec luxusowa opieka medyczna to tylko nazwa zeby dobrze wygladalo ze pracownicy CB jom posiadajom. / Internista wchodzi tylko w sklad pakietu luxmed.

..............................
@Autokontroler monter

przecież każdy wie że to ściema lux (usunięte przez administratora) i inne chodzi żeby kasę od ludzi wyciągnąć przedstawiciel handlowy firm medycznych układa się z dyrektorem danej firmy a ludzie bulą i nic z tego nie maja

pitupitu

Firma, która wydzieliła się z BOSCH'a i w tej chwili z firmą 'matką' nie ma kompletnie nic wspólnego, od czasu podziału i przeniesienia się do nowego budynku, z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej. Durze przetasowania na stanowiskach kierowniczych zwiastowały sytuację w jakiej teraz znajduje się ten zakład. Produkcja spada, zaczęły się zwolnienia i będą nadal, atmosfera coraz gorsza. Jeżeli chodzi o finanse to żadnej rewelacji nie ma, średnia. Ścieżka kariery jest raczej czysto teoretyczna, o szkoleniach można zapomnieć. Na tą chwilę odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 11 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 83 ocen.

Hitachi Astemo Poland Sp. z o.o.