Opinie o Medvita24 w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medvita24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medvita24 o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medvita24 w Warszawa

Alicja

@maja23 sytuacja, którą opisujesz na pewno wymaga wyjaśnienia ze strony pracodawcy. Czy zgłaszałaś sprawę wyżej? Medvita24 ma dość rozbudowany dział obsługi klienta więc zawsze warto się tam zgłosić, a później dać znać innym czy udało się wszystko wyjaśnić.

Elusia 45

pracuje obecnie z tom firmom i nie mam na co narzekac a juz przeszlam przez wiele firm w tym tez takich co oszukujom. tutaj wiem od poczatku na czym stoje ile mam pieniedzy za miesionc i kiedy bedzie wyplata. Moja babcia nie jest latwa i bywa cienzko ale moge zadzwonic do dziewczyn z firmy i sie wygadac jak jest potrzeba. a komu bylo zle ten tez ma pewnie swoje za uszami

Alicja

Sprawdźcie najnowsze oferty pracy Medvita24! http://medvita24.pl/pl/oferty-pracy Będziecie aplikować?

kasia

Witam nie rozumiem po co takie teksty w opiniach jak wygląda biuro? Chyba to nie dotyczy pracy?Podejrzewam że to sfrustrowana osoba tak napisała.A praca w firmie zupełnie ok,pieniądze zawsze na czas,stały kontakt z koordynatorką ,bardzo miłe panie.Pracowałam wcześniej w innej firmie i naprawdę było żle.Polecam współpracę z firmą Medvita24.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medvita24 na stanowisko Koordynator opieki osób starszych z j.niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
cooc-s

witam ta firma...to bardzo DZIWNE ZJAWISKO dopoki jesteś PIEKNA ZDROWA I BOGATA ORAZ DOKLADNIE SPELNIASZ ICH WYMAgania...wszystko jest ok ...jest pieknie wita cie mily glosik AGNIESZKI WALĘCKIEJ ale jesli tylko masz jakieś watpliwości ZE firma przeklamala warunki realne ALBO JEST TOKSYCZNA RODZINA I POTRZEBUJESZ POMOCY firma sie najeża...pokazuje swoke KOLCE STOSUJE METODY MOBBINGU I MANIPULACJI trzyma strone niemiecka/wiadomo płatnik firma nie potrafi SLUCHAC metody mobbingu to OBNIZANIE WARTOŚCI OPIEKUNKI pare ray uslyszalam i wczesnie rano i poznym wieczorem-ze jestem zerem nie nadaje sie do tej pracy ze nie nadaje sie DO ŻADNEJ PRACY takze przykro mi ale frma JEST STRONNICZA NIE MA SZACUNKU DO LUDZKIEJ PRACY DO OSOBY CHOREJ ZMĘCZONEJ WYCZERPANEJ PSYCHICZNIE TO FIRMA PIJAWKA... pisze to po 3 latach pracy w Niemczech po 3 latach stanie przy łóźku ojca to firma nastawiona na WYZYSKI ŚCIAGA bardzo duuuzy haracz z pracy opiekunki oraz...ma pracownika za NIC ZZ...dopoki DOBRZE JAK MASZ PROBLEMY BĘDĄC na wyspie/za granica gdzie konsultantka powinna reprezentowac twoje interesy i bezpieczeństwo POTRAFI CIE ZASZCZUĆ SLODKI GLOSIK AGNIESZKI WALECKIEJ pani sie nie nadaje do tej pracy pani jest chora pani jest zerem CO TO JEST to jest mobbing nie nadaje sie do MOBingu

Iwonauczak

Ja tesz pracuje od zeszłego roku z ta firma i jestem bardzo zadowolona Pani Agnieszka Walecka jest bardzo dobra kordynatorka polecam

Witam, również pracuję w Medvita24, wyjeżdżam już kolejny raz i muszę powiedzieć, że jest to solidna firma, która dba o swoich pracowników. Przedstawiane zlecenia są zgodne ze stanem faktycznym. Mam kontakt z koordynatorką, która jest bardzo pomocna. Wynagrodzenie jest na czas. Jestem zadowolona ze współpracy i polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem firmy. Jestem na tak! Pozdrawiam, Anna

Elżbieta

Witam, ja musiałam zrezygnować z pracy jako opiekunka ze względów rodzinnych, ale moja siostra jeździ od jakiegoś czasu z tą firmą i jest zadowolona. Nigdy nie słyszałam, żeby skarżyła się, że zła wypłata, umowa czy coś takiego. Myślę, że jak ktoś spokojnie i uczciwie podchodzi do tego, to się nie zawiedzie. pozdrawiam Elżbieta

Krystyna :)

Pracuję w tej firmie od niedawna i bardzo polecam.Wypłata jest zawsze w terminie i co bardzo ważne ,panie które tam pracują są bardzo zainteresowane co dzieje się z opiekunką od chwili wyjazdu,często kontaktują się i zawsze służą pomocą,rozmawiałam też z niemiecką koordynatorką i też jest bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą.Polecam :)

Grażyna z Rudy Śląskiej

Pracuję w firmie Medvita24 od września. Moją opiekunką jest pani Agnieszka. Jestem pod wrażeniem tej osoby. Bardzo miła, mogę z nią porozmawiać i ma czas nie zbywając mnie. Mogę liczyć na jej pomoc i rozumie mnie, gdy chcę jechać autobusem do Niemiec, a nie busami, które każdy wie jak wygląda w nich podróż. Nie oceniam tutaj każdego przewoźnika, ale tych z którymi miałam do czynienia. Mogę w pełni polecić firmę Medvita24, bo wypłaty są na czas i kwota się zgadza. Każdemu życzę takiej przemiłej koorydnatorki pani Agnieszki jaką ja mam. Dziękuję Pani Agnieszko za wsparcie i pomoc. Pozdrawiam

Bozena56

do tej port wyjeżdżałam prywatnie, balam sie firm tyle sie teraz słyszy o bijących podopiecznych na niesprawdzonych miejscach czy braku wyplaty.... ale niestety prywatnie zostałam oszukana tutaj koordynatorka przekonała mnie zebym wyjechala i spróbowałam, balam sie jak cholera ale skad wziac pieniadze... jestem zaskoczona pozytywnie ta firmom !!!! Wszystko jest tak jak bylo mówione dodatkowo jak mam dola moge sie wygadać koordynatorce czego chciec wiecej??!!! Kasa tez w porzadku !!!

@Bozena56

Bożenka! Popieram!

Mari

Wynagrodzenie jest na czas... kontakt z koordynatorką. Jest dodatkowo prywatne ubezpieczenie. Nie ma na co narzekać

Basi54

pracuje juz dlugo z firma i nie mam sie do czego przyczepić, porownujac zarobek jaki mialam w innych agencjach jest naprawde dobrze, nigdy nie mialam ubezpieczenia na wyjazd dodatkowo tu jest nie musze czekac na karte EKUZ bo juz mam od razu ubezpieczenie prywatne od firmy. Zlecenie mam dobre, praca to praca, wyplata sie zgadza, jak mam pytania zawsze tłumacza wszystko, moge z czystym sercem polecić.

Misiek
@Basi54

Obowiazkiem agencji jest wyslac Cie z ubezpieczeniem, skoro trzeba czekac na A1 i Ekuz, to powinno byc norma a nie czyms wyjatkowym, poza tym jedno ubezpiecznie na karte EKUZ to malo, zawsze trzeba miec dodatkowe...inaczej np w przypadku choroby ciezszej, wypadku transport do Polski placisz prywatnie...nawet turystom mowia, ze trzeba sie prywatnie tez ubezpieczyc bo EKUZ to minimum ktore pokrywa nie wiele kosztow leczenia... Ile ta dobra agencja placi za swieta?

Pokemon

Wszystkim planujacym wyjazd z ta agencja radze dobrze przeczytac umowe. a potemmm wiac hehe i szukac uczciwej agencji z dobra umowa. No chyba, ze chcecie aby Wasza wyplata, jej wielkosc byla uzalezniona od opinii i tu uwaga, to nie zart PODOPIECZNEGO... Zgroza...perfidny zapis...nielogiczny...celowy jak mysle...

Grażyna

Pracowalam i pracuje z Medvita jest w porzadku to co jest wazne sie zgadza czyli oczywiscie wyplata!! mam tez numery do koordynatorek i moge do nich dzwonic jak potrzebuje jak mialam problem z podopieczna tez reakcja byla wiec naprawde nie ma na co narzekac oby wiecej takich firm bo traktuja powaznie czlowieka a to wazne w naszej pracy

Dovima

Mam wyjechac w niedługim czasie z Madvitą24 i po przeczytaniu różnych komentarzy zgłupiałam. Nie wiem co robić...?

iwa

W Medvicie pracuje fajna dziewczyna Pani Agnieszka mozna znia wszysto zalatwic i interesuje sie opiekunkam

maja23
@iwa

Tam są teraz dwie agnieszki, obie z miłym głosikiem, ale gdy zgłaszasz problemy to pokazują kto tu rządzi. Nie potrafią wysłuchać, racja zawsze po ich stronie, jak ty nie zadzwonisz to nikt się nie odezwie. Nie odbierają tel., są aroganckie, bezczelne, pewne siebie i tylko żeby cię zgnoić i poniżyć. KOORDYNATOR????? Śmiech na sali!!!!! Tydzień przed moim zjazdem pojawił się jakiś stary grubas, który sam już potrzebuje opiekunki, nie mówiący po polsku, był raptem 2 min, ale stwierdził, że jestem niemiła, bo poszłam sobie do kuchni ( akurat był czas przygotowania obiadu, sobota). Nie mam nawet nr tel. do tego pseudokoordynatora. To wszystko to jedna WIELKA PORAŻKA!!!!!!!!!!!!!!!

bogusława

Mam doświadczenie, ale problem z językiem ;/ znam podstawy, dużo rozumiem, ale gorzej z mówieniem. Nie chcę podawać nazw firm, ale wyjeżdzałam z dość dużą i znaną w polsce firmą, zapropowali mi tam poniżej 900 zł, w medvicie wyjechałam za o wiele więcej. Polecam.

irenka

Dokładnie! Ja podpisałam umowę, wyjeżdżam pod koniec miesiąca :)

irenka

Po przeczytaniu komentarzy z 2016 roku podsumowałam wszystkie za i przeciw, komentarze są różne, ale ostatnio przeważają te dobre, dlatego nawiązałam kontakt z Medvitą w zeszłym tygodniu. Jezyk niemiecki znam w stopniu komunikatywnym, mam doświadczenie w opiece i zastanawiam się nad zmianą firmy. Do dziś przedstawiono mi już kilka ofert i myślę, że na coś się zdecyduję. Trzymajcie kciuki! ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Medvita24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Medvita24?

Zobacz opinie na temat firmy Medvita24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medvita24?

Medvita24
3.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Puławska 405
    02-801 Warszawa