Opinie o Medvita24 w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Medvita24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Medvita24 o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medvita24 w Warszawa

patka56

Panie Henryku24, po przeczytaniu Pana wypowiedzi, od razu zadzwoniłam do swojej koordynatorki z prośbą o wyjaśnienie tej kwestii, szczerze mówiąc wystraszył mnie pan - niepotrzebnie. Medvita24 nie widnieje w KRAZ, ponieważ nie jest "agencją zatrudnienia". Aby działać w branży opiekuńczej nie trzeba mieć statusu "agencji". Proszę najpierw poczytać lub po prostu zapytać, a nie oczerniać innych nie mając ku temu żadnych podstaw. Firma działa więc legalnie. Pozdrawiam, patka56

Henryk24

Medvita24 nie jest agencją zatrudnienia, brak KRAZ, a więc działa nielegalnie. Można sprawdzić tu: http://stor.praca.gov.pl/portal/#/kraz Aby to sprawdzić wystarczy wpisać NIP: 9512376061

halina

Drogie Panie! Medvitę poleciła mi moja znajoma, która z tą firmą wyjeżdża już od kilku miesięcy. Ja byłam pierwszy raz (2 miesiące), wszystko jak najbardziej na plus. Polecam! ;)

patka56

Do ja213: ja mam koordynatorkę, która nazwijmy to czuwa nad tą konkretną podopieczną, dzwoni od czasu do czasu i pyta czy wszystko u mnie ok, chyba tak powinno być, jak sądzisz? jakie Ty masz doświadczenie? mam też nr alarmowe, gdyby coś się działo (odpukać!) to mogę dzwonić. Nie wiem o jakie koszta biura chodzi itd. Jeżeli Ci nie odpowiada, masz agencji pod dostatkiem, ja ze swojej jestem zadowolona ;) Wcześniej byłam w dwóch innych, nigdy ni mi się pensja nie zgadzała, coś kombinowali.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Medvita24 na stanowisko Koordynator opieki osób starszych z j.niemieckim? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
ja213

Jaki kontakt z koordynatorem?? jak wszyscy stamtąd uciekli, i co za głupoty o kosztach biura, pracowników i zus. Pracownik tez ma umowe smieciową bo na normalna i normalne składki $ im szkoda.!!!

patka56

kalina: mam stawkę miesięczną. Teraz wracam do swojej podopiecznej, u której byłam ostatnio, jeżeli wszystko będzie ok, to może zostanę tutaj stała opiekunka i nie będę szukać niczego nowego, zobaczę jak będę się dogadywać z wnuczką, różnie bywa. Co do stawki, to chyba to jest tak, że jeżeli jedziesz na cięższe zlecenie to więcej zarabiasz, jak na lżejsze to już troche mniej. Pozdrawiam ;)

patka56

Ja właśnie wróciłam ze zlecenia, robię sobie krótką przerwę i jadę znowu. Nie wiem jak reszta, ale ja warunki mam dobre ;) Pozdrawiam ;)

lidia

Ja jeżdżę i jestem zadowolona.

kamila56

Witam, sama wprawdzie nie wyjeżdżałam z firmą Medvita, jednak moje trzy koleżanki tak, co więcej: są zadowolone. Nie czekają z wypłatą do 15stego czy 20stego jak w innych firmach, mają stały kontakt z koordynatorkami i do tej pory nie miały żadnych nieprzyjemności (tutaj odnoszę się do wpisu pani A-NDZIA z dn. 2016-01-18). Pozdrawiam, Kamila K.

kleopatra

dlaczego za tych złodzieji sie nikt nie weżmie ? od nas wymagają perfekt języka ! oni za nas biora po 2.500 e. ! a nam co my na to pracujemy ochłapy ! nie zgadzajcie sie jak płacą ZUS od 4tys to jest uczciwe ! i minimum 1.200 od jednej osoby ! to my jestesmy niewolnice ! trzeba sie szanować a nie jesteście za 5 e. gotwe na wszystko ! wstydze sie za takie polki ! w kraju zyje sie na wyrost a potem sie pracuje za grosze i tak nami potem poniewierają ! a czemu niemka sie nie splami takimi zarobkami ?

A-NDZIA

Śmiech na sali, nawet przejazdu nie mogą lub nie umieją załatwic z powrotem do Polski, porażka jakas nieogarnieta baba bo inaczej jej sie nie da nazwac chyba p. grazyna chyba rekruterka bo koordynatorek już tam nie ma, nie umiała mi zorganizować przejazdu z powrotem.!! Sama musiałam do przowznika dzwonic i rezerwowąć, do tego dostałam umowe z licznymi błedami w PISOWNI i danych osobowych (analfabetyzm) juz nie wspomnę, iż potrącili mi dniówkę i diety a składki to odprowadzają od jakiś wymyślonych umów, dwa razy dostałam wynagrodzenie pomniejszone o 52 € - DZIEWCZYNY UNIKAJCIE TEJ FIRMY KRZAK.!

A-NDZIA

ha ha 1400€, złodzeje a ile nam z wypłaty potracacie co ksiegowa nawet nie umie wyjasnic czemu co miesiac moja wypłata sie nie zgadza, a jak prosisz o rozmowe z szefostwem to takie nie istnieje - nawet nr.tel nie podadzą aby tylko do konfrontacji nie doszło. Juz chyba 3 opiekunki złozyły pozew z powództwa cywilnego !! OSZUŚCI

u-waga

Po rozmowie z jakąś pania, ktora przedstawiła sie jako rekruterka słuchawka mi opadła. Przedstawili mi sposób zatrudnienie na fikcyjną umowe zlecenie na 200zł (jakies roznoszenie ulotek w DE) w ramach oszczednosci na składkach. Reszta wynagrodzenia w dietach itp. Poszłam na rozmowe do pseudo biura a tam szok: biuro to puste pomieszczenie na 2 pietrze (strych) z dwoma czy trzema starymi biurkami, (w sierpniu) unosił sie zapach wylanego szamba, przy temperaturze 36 stopni bez klimy a w srodku nie dało sie wytrzymać. Brak nawet wody do picia ... Po przeczytaniu umów i sposobu wyliczenia nastapił drugi szok - dziwne wyliczenie diet, wynagrodzenie zmniejszone o kilkanascie € nie potrafili wyjaśnić czemu.!!! PORAŻKA! Mojej koleżance, która z nimi wyjechała dostała pomniejszone wynagrodzenie bez podania przyczyny.

iwa

OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM TA AGENTUEKE .MAJA OPIEKUNKI ZA NIEWOLNICE .A JAK SIE UPOMNISZ O SWOJE TO NA OSLA LAWKE.NA DODATEK SKLADEK ZUS NIE PLACA.

By-ła

Nie pisze o pracy jakoopiekunka ale jako pracownik "centrali" - nazwa centrala jest smieszna- biuro moze 45m w kazdym rogu pokoju inna firma: to filtry do wody to biuro nieruchomosci, jedna osobo zajmujaca sie wszytskim, prezes co wyrzuca pracownikow jak koszty chce pomniejszyc i traktujacy ludzi jak murzynów. Do tego na umowie najnizsza krajowa dla "oszczednosci" firmy. Sprzet biurowy to parazka - jakies starocie sprzed 10 lat i brak normalnego Offica bo to tez koszty - JEDNYM SŁOWEM - DZIEWCZYNY TRZYMAJCIE SIE Z DALEKA !!!

Sylwunia85

Witam, pracowałam na kontrakcie 2 miesiace i nie moge narzekać, zwrócili koszt podroży, znalezli szybko oferte z postawowym niemieckim, stały kontakt z koordynatorem, kasa na czas na koncie w € :)

halinamak1965

Niestety kilka razy zawiodłam się na firmach wysyłających do pracy w Niemczech, problem dotyczył jak zwykle wypłacanej kasy. Zawsze COŚ się nie zgadzało. Teraz współpracuję z Medvita24 i powiem krótko - jest dobrze, kasa zawsze trafia na konto w ustalonej kwocie.

Zostaw merytoryczną opinię o Medvita24 - Warszawa

• Jak się pracuje w Medvita24?

Zobacz opinie na temat firmy Medvita24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medvita24?

Medvita24
3.6/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Puławska 405
    02-801 Warszawa