Orange Logistics

Opinie o Orange Logistics

ucho89

No pewnie że jak ci się nie chce robić to omijaj a jak chcesz pracować i zarobić to możesz próbować, na początku duża rotacja wytrzyma dwa miesiące to potem już pracuje. Więc chyba ok.

Buahahah

a tak serio to omijajcie tą firmę z daleka.

RiN

Jaka szansa ze Cie nie wywala za 1 miesiac?

Buahahah
@RiN 25.03.2016 14:58

Jak przetrwasz piątek i o 16.00 Cię nie zwolnią, to masz szanse popracować kolejny tydzień hahahahahaha ;)

Dudus

Ps. Sam zrezygnowałem

paulo

ludzie omijajcie tom firme wielkim kolem

tajemniczy69

Teraz postaw sobie kotku pytanie - jak daremny musiałeś być, że nawet w Dudzie cie nie chcieli. Pozdrawiamy Cie Michał Ucho89 - Duduś.

Duduś
@tajemniczy69 20.01.2016 08:37

Kolego.... Skoro bylem daremny to nie znalazłbym szybko innej roboty :D Daremny to Ty jesteś pisząc takie głupoty.

gg

Heja czy orientujecie się może ile może u nich zarobić handlowiec stacjonarny? I w jakich godzinach pracuje? Oczywiście jestem osobą która angażuje się w pracę, nie tak zwany darmozjad tylko rzetelny pracownik;)

globus

Składałem do nich cv, czytałem że cały czas przyjmują ale nie widziałem nigdzie ogłoszeń na spedytora. (usunięte przez administratora) Wie ktoś z kim w tym Orange Logistics trzeba pogadać żeby dostać się na spedytora? z góry dziękuję.

Ucho89

Ja od listoapda mam rozpoczac tam prace jako Dyspozytor. Mozecie cos powiedziec na temat ego stanowiska w tej firmie? Bo widze tutaj różne opinie, ale dot. głównie spedytorów.

TomaszJ

Nie polecam

TomaszJ

nie polecam

kinga

Byłam u nich dziś na rekrutacji, samo spotkanie bardzo przyjemne. Pani na spotkaniu opowiedział mi wszystko o firmie i muszę przyznać że zadawała bardzo rzeczowe pytania. Czekam na drugi etap.

Większość z postów to brednie, nie istnieją w orange zarobki na poziomie 4-5tys., firmę nie obchodzi zarobek na spedycji, a na robieniu w bambuko przewoźników z którymi podpisują kontrakty. NIE POLECAM!

Jacek

Z tym 5 tys na rękę to chyba kit bo mój kolega tam pracuje i mówił ostatnio że 4 tys. ciężko mu wyjść.

Pracowałam w tej firmie teraz jestem na urlopie macierzyńskim, za parę miesięcy wracam. Jestem już po rozmowie z szefem i wiem, że nie będzie problemu z powrotem do pracy :)

jasiek

Ja pracuje w orange jako handlowiec i nie narzeka, trzeba się napracować ale i kasa jest miarowa. podsumowując bez bomby ale przejdzie :)

krzysztofek

Byłem u nich na rekrutacji , bardzo profesjonalene spotkanie. Mam nadzieję że uda mi się dostać na spedytora

uiop

A ja może nie pracowałem tam mega długo, ale zdobyłem fajne doświadczenie i rzeczywiście pieniążki wpadają ładne.

xxy

Mnie tam ta praca odpowiada, a rotacja pewnie że jest. Tylko że darmozjadów wywalają , ja bym co poniektórych nawet 3 mies. nie trzymał, w Rabenie radzą sobie z darmozjadami jeszcze szybciej niż tu i popieram. Jak się komuś chce pracować to będzie zadowolony z pracy i zarobków. I podtrzymuję ja zarabiam podobnie pomiędzy 5-6tys na ręke.

czaja
@xxy 30.06.2015 20:28

Ja pracuje od 2 lat i może ze dwa razy wziąłem powyżej 6 tys. a jwstem dobry. To nie pisz że wychodzi się po 6tys. że raz dostałeś taką wypłatę to jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ale muszę przyznać że jak dla mnie atmosfera w pracy jest super. Sławek trochę gania ale ogólnie jest ok.

czaja
@xxy 30.06.2015 20:28

eliza

Ja tam pracuję na międzynarodówce i wychodzę od 5-6 tys. Więc nie narzekam.

sander

Taka praca spedytora, że trzeba byś praktycznie ciągle pod telefonem. Ale można sie tez ugadywac inaczej z przewoźnikami. W orange byłem spedytorem krótko, ale praca fajna. Mam doświadczenie, a jeszcze sie nauczyłem czegoś nowego.

@sander 23.06.2015 10:31

wiesz co spedytorka nie moze znalezc ladunkow na gieldzie z poznania a gielda sie dzisiaj urywala

krzysiek

Taka sama spedycja jak wszystkie, robiłem też w podlasiu i rabenie jako spedytor a to samo by chcieli żeby cały czas być pod telefonem jak ktoś chce jak piesek być na zawołanie przewoźnika to polecam.

pablo

Ja polecam pracę spedytora lub asystenta spedytora. Idzie zdobyć fajne doświadczenie. Płaca adekwatna do wykonywanej pracy + premie.

w dziale spedycji bardzo duza rotacja, średni staż pracy spedytorów tam to jakieś 3-4 miesiące, do zwolnień dochodzi bez powodu, średnio co dwa tygodnie przyjmowana jest nowa osoba (wystarczy zobaczyć na jakimś portalu z ogłoszeniami o pracę...ogłoszenia widnieją cały czas;)) jeśli ktoś ma w miare stabilną pracę niech się na daje mamić lepszymi warunkami np. finansowymi bo całkiem prawodpodobnie zostanie zwolniony po 3 miesiącach;) całkowity brak stabilizacji, polecam tylko osobom które w razie czego mogą sobie tak zmieniać co chwile pracę;)

joker
@anonim 17.05.2015 13:09

Wedłóg mnie rotacji zbyt dużej nie ma, ci co pracują to po kilka lat a ci co są z doskoku to są z doskoku. Cóż jest część osób które nigdzie miejsca nie zagrzeją ani w Orange Logistics ani innej firmie. Wcześniej pracowałem w Rabenie i tam była dużo większa rotacja.Więc osobiści polecam. Jeśli chodzi o zarobki to oczywiście zależy od Ciebie, płacą podstawę i od marży. Oczywiście piszę o pracy spedytora, jak jest w innych działach to się za bardzo nie interesowałem.

słabomi
@joker 18.06.2016 16:11

W dziale handlowym czytaj telemarketing 1300 podstawa i 100 od załatwionego przewoźnika. Każdy może ocenić sobie sam.

Zostaw opinię o Orange Logistics - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Orange Logistics