LIMNUSWORK

Opinie o LIMNUSWORK

Dawid

Planuję wyjazd lipiec/sierpień. Możecie powiedzieć coś więcej?

@Dawid

Zapraszamy do kontaktu, doradzimy w całym procesie :)

Maciek
@Dawid

Ogólnie praca nie jest jakaś mega ciężka, no ale też nie ma co się nastawiać na jakiś odpoczynek. Za prace dobrze płacą, warunki mieszkaniowe ok. Sporo Polaków było więc też atmosfera w porządku była. Jak masz możliwość to śmiało jedź.

Jaca

Robota dla spawacza bardzo dobra, ludzie ogarnięci, wszystko zgodnie z tym co w ofercie. Nie ma jakiejś dodatkowej roboty poza tym jakie są określone obowiązki. Na miejscu też w porządku ludzie, nie tylko Polacy.

Prawdziwa Opinia

Pozytywne komentarze raczej pisane przez agencję pracy. Zależy im tylko żeby kandydat dojechał na firmę bo za to biorą pieniądze. Kuszą wysokimi stawkami. Kwatery załatwiane przez telefon, nawet kandydat zdjęć nie zobaczy a ma do przejechania kilkaset kilometrów. Wydaj na benzynę, nie wiedz gdzie będziesz mieszkał, w firmie tez nie wiesz na kogo trafisz. Lepiej w Polsce pracować za 2 tyś. niż tracić nerwy, czas i pieniądze.

Prawdziwa Ściema
@Prawdziwa Opinia

Tu człowieku chyba nigdy nie pracowałeś za ich pośrednictwem i widzę że nie masz pojęcia jak to działa.... Wprowadzasz innych w błąd, a ja Ci naprostuję myslenie ponieważ pomogli mi w trudnej sytuacji życiowej i za to ich szanuję. - W moim przypadku stawki zawsze były takie same od pracodawcy - firmy zagranicznej a to co usłyszałem od LimnusWork. - Kwaterę załatwia pracodawca i za nią odpowiada nie limnus, - jak Ci nie podoba się praca za granicą za np 8k to pracuj w pl za 2k

Witam interesuje mnie praca jako kierowca autobusu w Niemczech Może ktoś już pracuje przez Limnuswork Proszę o opinie

Pracowałem w kilku filmach.

Czy będzie praca mnie?

Anonymous

Dzień dobry. Środa 11:00 rano nikt nie odbiera telefonów. Ja rozumiem, że jest lockdown i pracie zdalnie, ale wypadałoby podać telefon, który zostanie przez kogoś odebrany.

@Anonymous

Witam, nasze usługi cieszą się dużym zainteresowaniem i nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać wszystkie telefony na raz. Jeżeli potrzebuje Pan uzyskać od nas jakieś info to prosimy dzwonić, pisać SMS, maile. Oddzwaniamy i odpowiadamy na wszystkie próby kontaktu jak tylko mamy na to wolną chwilę. Proszę o cierpliwość. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork.

Magda

Czy uczą wszystkiego na miejscu?

@Magda

Witam, jeżeli praca również polega na przyuczeniu nowej osoby to oczywiście. Pozdrawiamy :)

PELNOLETNI.PL

Przydatne informacje, pozdrawiam serdecznie.

Proszę Pana, trzeba jeszcze trochę mieć wiedzy na temat tego jak działa rynek pracy itp. Umowy z kontrahentami są to umowy wewnętrzne jakie łączą np dwie współpracujące firmy i żądna agencja pracy nie udostępnia takich umów nikomu postronnemu, a takimi osobami są kandydaci do pracy. Druga kwestia, że skierowanie jest niezależnym i innym dokumentem prawnym zawierającym informacje zgodnie z ustawą o promocji zatrudnienia. Pana lub innych osób pracodawcą są firmy zagraniczne i za indywidualne kwestie między pracodawcą i pracownikiem nasza firma nie odpowiada ponieważ według prawa nie ma takich praw, aby się w to mieszać. Zawsze jak są problemy to pomagamy je rozwiązać jako moderator całej rozmowy. Każdy pracownik jest legalnie zatrudniony w danym państwie pracodawcy i czuwa nad nim prawo pracy kraju jego pracodawcy. Wszystkie kwestie sporne reguluje Sąd pracy w danym kraju tak jak to ma miejsce również w Polsce. Proszę ludzi nie wprowadzać w błąd, a każdemu polecamy zawsze zapoznać się ze wszystkimi dokumentami przed podjęciem pracy oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania. Z naszego doświadczenia wiemy, że komentarze osób takich jak Pan nie pokazują prawdy, faktów i zazwyczaj są kłamliwe i szkalujące firmy takie jak nasza, ponieważ nie wywiązał się Pan z umowy jaką Pan zawierał z agencją pracy i/lub pracodawcą. Pozdrawiamy Zespół LimnusWork.

zainteresowany
@LIMNUSWORK

mam pytanie potrzebni wam ludzie z językiem i prawojazdy a wiem że pracują u was ludzie bez języka i bez prawka kiedyś dzwoniliście i że niemiecki mam slaby a potem dzwoni inna firma kobieta po niemiecku ze mnom rozmawia i jest ok czyli jak to jest polak w niemczech mieszkający czy nawet znajacy język w waszej firmie zna lepiej niemiecki niż niemiec coś tu nie gra niemka czysta mowi że jest ok mój niemiecki a od was pracownik twierdzi że nie dobra rada to wy się nauczcie języka a nie ludzi przepytujecie z wyuczonych formulek śmiech i tyle

gruby
@zainteresowany

Zainteresowany, przestań snuć teorie spiskowe bo gów... wiesz i w (usunięte przez administratora) byłeś. Ja pracowałem w wielu miejscach u różnych pracodawców. Mam bardzo dobry niemiecki i każdy pracodawca różnie ocenia moje zdolności językowe. Widzę żę w Limnus wszyscy są po germanistyce więc nie bredź głupot że jezyka nie znają. Specyfika pracy w niemczech jest taka że każda oferta rządzi się swoim prawem i również poziomem języka. CIekawe co by było gdyby Ci zaakceptowali język a ty byś pojechał do pracy i pracodawca powiedział ze masz za słaby język to z mordą i pretensjami byś wypisywał opinie na limnus że to i tamto. Pomyśl najpierw zanim kolejny raz napiszesz jakąś głupotę.

Amber
@gruby

@gruby, z przykrością muszę przyznać, że zainteresowany ma rację. Mieszkam w Niemczech od wielu lat, studiowałam tu „Zarządzanie personelem” i pracuje w dziele HR. Z powodów osobistych chciałam przenieść się do Polski, a dokładnie do Krakowa. Odpowiedziałam na ogłoszenie firmy na stanowisko Rekruter z j. niemieckim. Już na następny dzień zadzwoniła do mnie rekruterka i to było na tyle. Kilka pytań po niemiecku miało sprawdzić moją znajomość języka. Odrazu zauważyłam, że lepiej się posługuje niemieckim niż rekruterka. Rozmowa szybko się zakończyła. Nie było już innych pytań i więcej się nie odezwali. Może taka filozofia firmy.

Jan
@Amber

nie wiem w czym widzisz problem? zadzwonili do Ciebie, zadzwonili, porozmawiali, porozmawiali. jeżeli jesteś zadufany w sobie już na starcie bo ty masz lepszy jezyk itp i szukasz pracy w pl to powodzenia ci zycze w szukaniu pracy, trochę pokory chłopie.

Pismak
@LIMNUSWORK

Totalne KŁAMSTWO i bzdura. Agencja jest pracodawcą, a firma w której pracują Polacy, tylko zleceniodawcą. Każda agencja w Holandii patrzy tylko, żeby ściągnąć człowieka i jak najwięcej z niego ściągnąć (zarobić na nim). Na każdym kroku, niedomówienia, sprzeczne informacje i kłamstwa. O arogancji i chamstwie nie wspomnę (są nieliczne wyjątki, ale one potwierdzają regułę). Kłamiecie w żywe oczy i jeszcze bezczelnie twierdzicie co innego. Holandia, to najgorszy rynek pracy w UE! Totalny wyzysk i brak poszanowania wszelkich norm przyzwoitości i moralności. Polak za granicą, to hiena, która rodaka zgnoi i oszwabi. Nie ma wielkich różnic. Każda z agencji robi przekręty. Zaraz pewnie odezwą się obrońcy i głosy oburzenia, negacji. To tylko potwierdza, że agencje skupiają wszelkiej maści cwaniaczków i wiejskich buraczków, którym odbiło, gdy się dorwali do stołków.

Johny Holand
@Pismak

super było by jakbyś miał dowody na te "przekręty" a nie tylko był pieniaczem nażekającym jak to zle i niedobrze za geranicą, jak wszyscy są źli, skorumpowani, sprzedający ludzi na organy itp a ty taki biedny i poszkodowany.... Jak coś ci nie pasuje to sam se szukaj roboty i zobaczymy jak na tym wyjdziesz.... ps. skoro firmy holenderskie sa takie zle to po cholere dajesz komentarz na ten temat na stronie polskiej firmy? ZNajdz sobie dana firme holenderska i tam placz jakie to hieny, jak ci spodnie ukradli lub baba cie zdradzila. Ja jestem zadowolony co do pracy z nimi i w holandii, a niedomowienia zawsze moga byc bo kazdy jest czlowiekiem ale wszystko mozna wyjasnic i nie pienic sie jak ty.

tutko
@Pismak

Nie Polak-Polakowi wilkiem a Hanys-Polakowi. Jako, że hanys ma paszport polski to wszędzie uważany jest za Polaka ale gdy nadarza się okazja to sprzeda Cię za uśmiech szefa lub kolegi hanysa.

Dawid

Z tych ofert świeżych coś polecacie? Ktoś był jakoś ostatnio?

Żaczek
@Dawid

Każda oferta w porządku. Jeżdżę z nimi kawał czasu, braciak tak samo i zero problemów.

Wojtek
@Dawid

Ja byłem w Augsburgu, operator maszyn CNC i jestem zadowolony. Wszystko zgodnie z umową.

Rezi
@Dawid

Wszystkie oferty mają pewne, więc co Ci pasuje śmiało wybieraj.

Mirek
@Żaczek

Potwierdzam co pisze Dawid. Byłem już 3 razy na robocie. Kasa zawsze na czas. Warunki spoko. Co więcej nie musisz jeździć pół europy.

@Dawid

Obróbka CNC Hamburg, jak najbardziej ok.

Cisek
@Dawid

Pracuję jako spawacz. Bardzo dobra firma, dobry kontakt z biurem, wszystko wypłacane na czas, polecam

Wyjechałem z Limnus i dla mnie warunki były ok. Ludzie bardzo konkretni i ogarnięci. 5/5!

Maciek

Jak z warunkami teraz? Normalnie można jeździć? Widzę, że dużo pozytywnych opinii dlatego może by się pojechało.

Olek
@Maciek

Jest ok, normalnie są oferty i bez problemu mozna jechać.

Adi12
@Maciek

Ja właśnie teraz niedawno wyjechałem i jestem zadowolony, bo wszystko zgodnie z tym co powiedzieli.

Ktoś teraz coś poleca? Planuję jechać z Limnusem

Neko
@Dawid

No ja byłem i jak najbardziej ok. Pracę ogarniają dobrą, nie było problemów z kasą, warunki dokładnie takie na jakie się człowiek umawia.

Melo
@Dawid

Warunki są bardzo dobre, wsparcie podczas wyjazdu, jasno określone obowiązki.

Lucio
@Dawid

Jak masz możliwość to jedź. Jest naprawdę dobrze. Co do kontaktu to nie mam żadnych zastrzeżeń, w razie jakichkolwiek pytań można liczyć na pomoc.

Martyna
@Dawid

Ja pracowałam, namówiła mnie koleżanka, bo ona pierwsza była. Warunki jak najbardziej ok jeśli chodzi o kasę, atmosferę, pracowałam jako kucharka i ofertę właśnie na kucharkę, ale i kelnerkę (koleżanka pracowała) mogę polecić.

@Dawid

W tatmym roku byłem w Amsterdamie, a teraz Hamburg. Obróbka CNC. Pracę przez Limnus mogę jak najbardziej polecić. Warunki mi pasują, a najwazniejsze jest dla mnie że są pewniakami.

Lucio

Byłem, zarobiłem, powróciłem :D Ale pewnie pojadę jeszcze raz, bo warunki są naprawdę ok

Olmo

Robiłem jako spawacz w Augsburgu. Dobre warunki, człowiek wie co ma robić, jaka za to będzie kasa. Teraz planuje kolejny wyjazd.

Rezi

Wyjazd się udał, dla mnie totalny strzał w 10. Zarobiłem i teraz mogę spokojnie spłacić zobowiazania

Pistolet
@Rezi

tak jest. Kaska na czas w sam raz na wrzesień :)

Bartek11199

Czy wszędzie potrzebny jest język niemiecki dokładnie mi chodzi o brukarzy.? Z góry dziękuję i pozdrawiam

@Bartek11199

Witam Pana, w większości tak, ale zawsze warto do nas zadzwonić i zweryfikować daną ofertę pracy ponieważ zdarzają się oferty bez języka lub zgoda od pracodawcy na osoby bez języka np do pracy w teamie. Pozdrawiamy LimnusWork

Viko

Agencja konkretna, umowa ok, szybko wszystko załatwiają bez zbędnego marnowania czasu, dobra opcja jak ktoś chce spróbować sił za granicami

Na produkcji dobre mają oferty, może i dużo roboty, ale opłaca się, ludzie w porzadku, i Polacy i Litwini byli akurat w firmie w której pracowałem.

Guzik

Ogólnie wyjazd oceniam bardzo dobrze. Trochę się bałem bo to był mój pierwszy wyjazd do pracy za granicę, ale wszystko ogarnęli bardzo dobrze. Wszystko to na co się umawialiśmy zgadzało się z tym co było już na miejscu.

amadi

Agencja dobra. Wypłaty na czas, zgadzają się z tym na co się człowiek umawiał. Dobry kontakt z koordynatormi

Zostaw merytoryczną opinię o LIMNUSWORK - Kraków

• Jak się pracuje w LIMNUSWORK?

Zobacz opinie na temat firmy LIMNUSWORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIMNUSWORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 63 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIMNUSWORK?

Kandydaci do pracy w LIMNUSWORK napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIMNUSWORK