Columbus Energy S.A.

Opinie o Columbus Energy S.A.

Santa

Szybki montaż, bardzo dobry kontakt, instalacja zrobiona z ogromną starannością a o to się obawiałem jak będą kable po ścianie puszczać, wszystko w korytkach pięknie pochowane.

Zacznę od tego, że firma bardzo profesjonalnie podeszła do tematu. Świetny kontakt z przedstawicielem firmy, który nie dość że doradza przy wyborze sprzętu to jeszcze pilnuje terminów, dokumentacji. Ekipa również bardzo fachowa, montaż przebiegł sprawnie, wszystko wykonane bardzo estetycznie. Firma natychmiast po montażu złożyła w naszym imieniu dokumentację do zakładu energetycznego. W ciągu niecałych trzech tygodni mieliśmy zmieniony licznik. Polecam.

Róża

Polecam, pracowałam jakoś ponad rok. Fajne podejście do pracownika, atmosfera na plus, dużo szkoleń z miękkich kompetencji (tu ukłon w stronę HR). Teraz pracuję już za granicą, ale kto wie może kiedyś wrócę do Krakowa i do CE :P

S.

Dzisiaj byłem na rozmowie rekrutacyjnej, wszystko konkretnie i rzeczowo, otwarta rozmowa bez owijania w bawełnę, cenie sobie taką komunikację. Zobaczymy jak pójdzie na kolejnym etapie.

Pierwsze dostałem krótki telefon od rekruterki i umówienie się na spotkanie - ja akurat miałem je w biurze bo jestem z okolicy, ale z tego co wiem to jest też możliwość przeprowadzenia rekrutacji online. Rozmowa trwała chyba coś koło 40 minut, w przyjemnej, ale profesjonalnej atmosferze, nie żałuję że byłem na miejscu bo zobaczyłem od razu centale i biuro w jakim pracują, najwyższy poziom, serio, mało podobnych biur widziałem, chociaż sprzedaję głównie biznes i wiele miałem okazje zosbaczyć, az trudno uwierzyć, że to nadal polska firma.

Rozmowa dotyczyła najpierw dotychczasowego doświadczenia zawodowego, budowania relacji z Klientami, ukierunkowania na klienta indywidualnego czy biznesowego. Było też kilka pytań o motywacje, samodzielnosć, styl pracy, pracę na celach. Już na tym etapie dowiedziałem się jak dokładnie wygląda praca, jakie zasady współpracy, raportowanie, etc. Później już drugi etap z bezpośrednim przełożonym i tu już parę konkretnych pytań dotyczących technik sprzedażowych, zasad psychologicznych i takie ogólne poznanie się, bardzo fajne to było spotkanie, ale tu to już zależy od regionu bo to albo dyrektor obszaru albo team leder będzie.

Tt

Wszystko jak należy, polecam

Syntetic

Jak wyglada praca na stanowisku inspektora ds oze? Plusy minusy ? Czy na początku można liczyć na pomoc innego inspektora ? Jaka ponosi się odpowiedzialność ? Są kary umowne ? Plusy minusy ? Pozdrawiam

N.

Aplikowałem, bo okazało się, że mam ich biuro super blisko mieszkania :D Szybko zadzwonili i umówiliśmy się na rozmowę, która przebiegła mega profesjonalnie. Spodobało mi się, co oferują i jakie mają plany dla tej roli. Mam nadzieję, że się uda, bo jak dla mnie trudno o lepszą lokalizację.

Wiesław

Profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówienia. Pan Damian jest świetnym doradcą i fachowo dobiera instalację do potrzeb domu. Ekipa instalatorów bardzo sprawnie zamontowała nam instalację, nie zostawiając po sobie śladu. Aplikacja, gdzie możemy śledzić produkcję energii jest bardzo wygodna w użytkowaniu, fajnie że mogę sobie na bieżąco monitorować jak działają panele. Zdecydowanie Polecam

Roman O.

Profesjonalna i godna polecenia firma. Świetny kontakt z doradcą przez cały czas realizacji inwestycji. Całość zrealizowana szybko i sprawnie. Montaż, jak i wszelka pomoc oraz doradztwo na najwyższym poziomie. Poza tym bardzo korzystne opcje finansowania dla przedsiębiorców. Jako właściciel firmy widzę same korzyści z takiej instalacji, już po krótkim czasie użytkowania widoczny jest spadek rachunków za energię elektryczną. W niedalekiej przyszłości planuję rozbudowę o kolejne panele, ponownie z Columbus. Polecam!

Sara
@Roman O.

Potwierdzam! Mam dokładnie te same doświadczenia z firmą :)

10/10 mam panele i pompe od nich

Anton

Polecajka!

Kamex

Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm, oferta oparta na dobrych podzespołach. Dbałość o detale w wykonaniu. Zarówno przedstawiciel jak i ekipa instalatorów bardzo konkretni i rzeczowi. Columbus wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych firm z branży fotowoltaiki. Z pełnym przekonaniem polecam

MagdaLena

Praca w Columbus sprawiała mi wiele przyjemności! Super ludzie, fajne zadania. Jeśli kiedyś wrócę do Krakowa to chętnie bym tam wróciła do pracy hehe :)

Jaca

Chciałbym wyrazić pozytywną opinię o firmie Columbus, która zainstalowała u mnie instalację fotowoltaiczną o mocy 7,4 KW. Jeden z aspektów, który mi się najbardziej podobał w naszej współpracy, to bardzo profesjonalny kontakt z doradcą. Od pierwszego kontaktu czułem, że firma Columbus jest zainteresowana moimi potrzebami i chce mi pomóc w osiągnięciu najlepszych efektów. Doradca, który mnie obsługiwał, przedstawił mi szczegółową propozycję, wytłumaczył proces instalacji, pomógł w załatwieniu formalności i poradził mi, jakie panele wybrać. Montaż instalacji fotowoltaicznej przeprowadzono bardzo sprawnie i szybko, w ciągu jednego dnia. Ekipa montażowa pracowała dokładnie i profesjonalnie, a cała instalacja została wykonana zgodnie z instrukcjami. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, a efekty działania instalacji przerosły moje oczekiwania. Po roku użytkowania, moja instalacja wyprodukowała więcej energii niż jej zainstalowana moc, co świadczy o wysokiej jakości zastosowanych paneli. Rachunki za prąd drastycznie się zmniejszyły, a teraz płacę tylko opłaty stałe. Co więcej, instalacja jest bezobsługowa i bezawaryjna, a dzięki aplikacji na smartfona mogę w każdej chwili sprawdzić szczegółową produkcję energii. Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy z firmą Columbus i zdecydowanie ją polecam każdemu, kto szuka rozwiązania z zakresu fotowoltaiki. Firma ta jest godna zaufania, ma duże doświadczenie i przede wszystkim dba o zadowolenie swoich klientów. Dzięki ich profesjonalnej obsłudze i fachowej instalacji, teraz oszczędzam sporo na rachunkach za prąd i jednocześnie dbam o środowisko. Gorąco polecam!

Iwona

Columbus polecam z czystym sumieniem. Znają się na robocie, dobrze doradzają, chętnie pomagają. Robią czysto, sprawnie i fachowo. Oby takich więcej!

Leszek

O instalacji i obsłudze mogę wypowiadać się tylko w samych superlatywach! Zamówiliśmy kompleksowe wykonanie fotowoltaiki i pompy ciepła, wszystko przebiegło terminowo i profesjonalnie. Panowie z poszczególnych ekip to prawdziwi fachowcy, nie dość, że montaż przebiegł bardzo sprawnie, to jeszcze ze szczegółami wyjaśnili co jak działa, pokazali jak obsłużyć instalację w domu i poinformowali co robić w razie gdyby wyskoczyły jakieś błędy. Mogliśmy również liczyć na wsparcie przy załatwianiu niezbędnych dokumentów z kredytem i z dotacją. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Columbus

Zygmunt

Wygoda, ciepło i oszczędność. To zapewnił mi Columbus. Dzieci przyjechały na święta i musiały się do koszulek rozebrać tak ciepło, a zawsze z szafy wyciągaliśmy polary. Odpadło rozpalanie, pilnowanie czy się pali, dokładanie węgla. Wszystko w pompie ciepłą robi się samo, a do tego dużo taniej niż wcześniej. Nie wierzyliśmy, ale jesteśmy pozytywnie zaskoczeni. Jeśli chodzi o Columbus to fachowo podeszlo do tematu. Pomoc z formalnościami i dotacją, szybki montaż i wszystko działa jak należy. Polecam

Julia

Polecam tego pracodawcę - tak po prostu :) Spędziłam tu 3 lata i bardzo dobrze wspominam cały zespół i kierownictwo.

Witold

Polecam, pompa działa elegancko! Dobór i montaż pełna profeska. Oszczędności rzędu kilka tysięcy za ten sezon więc zwróci się wszystko w pojerzewam 3-4 lata. Dostałem dotacje, teraz jeszcze odliczę ulgę. Nie ma co się zastanawiać tylko brać. Komfort i ciepło jak nigdy.

Radosław

Od Columbus mam fotowoltaikę z magazynem energii. Wszystko śmiga aż miło, a tylko czekać, aż prawdziwa wiosna przyjdzie. Jeśli chodzi o obsługę no to jestem bardzo zadowolony, załatwili za mnie wszystko co było potrzebne. Montaż też ekspresowy. Magazyn wykorzystuje zeby zwiekszyc zuzycie energii z fotowoltaiki i nie odsyłać nadwyżek do sieci. Oplaca sie bo rachunki to wlasciwie opłaty stałe + wiadomo, niewielkie dopłaty ze wzgledu na to ze pore roku mamy jaka mamy, na wiosne powinno byc jescze lepiej. Instalacja właściwie sama sie spłaca. Dlaczego zdecydowałem sie na Columbus? Powod aż smieszny. Wszyscy w ofercie maja magazyny energii a jak przyjdzie co do czego to ma tylko Columbus. Zamontowane od reki bez miesiecy oczekiwania jak mi proponowali gdzie indziej. Także jesli komus zalezy na magazynie to tylko Columbus. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Energy S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Energy S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Energy S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 398.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Energy S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 315, z czego 259 to opinie pozytywne, 31 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Columbus Energy S.A.?

Kandydaci do pracy w Columbus Energy S.A. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Columbus Energy S.A.