Pojazdy Komunalne GAMON

Łódź

Pojazdy Komunalne GAMON

Opinie o Pojazdy Komunalne GAMON

Warunki umowy każdy może wynegocjować podczas rozmów wstępnych, także uważam że sprawa jest indywidualna. Jeżeli ktoś zgadza się na kiepską umowę a później się na nią żali to pretensję może mieć wyłącznie do siebie. To samo jeśli chodzi o zarobki, pracodawca proponuje a Ty się zgadzasz albo nie i wtedy negocjacja albo dziękuję i szukam pracy w innym miejscu. W każdej firmie panuje jakaś atmosfera, znam firmy gdzie mobbing jest codziennością, a pracownicy są już tak przyzwyczajeni że nie zauważają sprawy. W firmie Gamon nie ma rewelacyjnej atmosfery, Oceniam ją na naciąganie poprawna. W teorii jest spokój i porządek w praktyce daje się wyczuć brak szacunku do pracownika. Nie chcę tutaj oceniać zachowania Pana Adama, który aktywnie uczestniczy na forum bo byłem świadkiem kilku złych zachowań z jego strony, może to był gorszy moment a może charakter nie wiem. Jak Pan Adam słusznie zauważył nie można się dostosować do wszystkich. Istnieje jednak coś takiego jak kultura osobista i szacunek, a to obowiązuję każdego z nas w stosunku do innych, niezależnie od stanowiska i wieku. Proszę pamiętać, ze pracowadca nie ma nas na własność płaci za wykonanie pracy, zadania. Nie jesteśmy mu winni pokory kiedy jego zachowanie jest nieodpowiednie. Tworzenie dobrego, zmotywowanego zespołu to ważna umiejętność, nie chcąc nikogo obrażać ani oceniać wyrażę wyłącznie moje odczucie. Zaobserowowałem że tej umiejętności Pan Adam jako przełożony i pracodawca nie posiada. Nie mniej ciągle się uczymy zatem życzę wszystkiego dobrego i nieco więcej obiektywnego podejścia do własnej osoby.

Znajomy

Adam....a gdzie Ty to pracowałeś za jaką złotówkę??? W życiu nie przepracowałeś miesiąca fizycznie...Nie masz zielonego pojęcia co to praca a tym bardziej fizyczna...Ojciec dał Ci kasę i firmę...od smarkacza grałeś szefa i Ty mówisz o pracy? Nie masz szacunku do ludzi ani młodych ani starszych doświadczonych...Za to wiesz co to wyzysk pracownika...Życzę Tobie aby ktoś potraktował Ciebie albo Twoje dziecko tak jak Ty traktujesz ludzi.

Adam Gamon
@Znajomy 29.03.2018 11:08

Panie Znajomy, Bardzo mi przykro, ze znieskawiasz moja osobę. Mam szacunek do osób starszych, jak i zarazem młodszych. Jeśli Cie kiedykolwiek obraziłem to z gory przepraszam. Nie do wszystkich charakterów mozna sie dopasować. Szkoda tylko, ze reputacje firmy ktora cieszy sie bardzo dobra opinia.Pomimo ciężkich czasów nie mam problemu z pracownikami. „Co do kasy i mojego ojca” to firma nie jest moja pracuje na stanowisku Prezesa a to są bardzo duże różnice. Zapraszam chętnych do pracy. Firma dba o rozwój osobisty pracowników poprzez szkolenia i tzw. rozwój osobisty. (Po 6 miesięcznym okresie pracy pracownik otrzymuje kartę multisport oraz ubezpieczenie grupowe). Firma dynamicznie sie rozwija a mianowicie wybudowała nowa fabrykę i pozyskuje nowe rynki zbytu poprzez ekspansję eksportowa. Jeśli jestes ambitny i chcesz szybko awansować to zapraszam. Młode osoby które szukają pracy wchodzą na portal i niestety czytają takie oszczerstwa. Pozdrawiam, Adam

Zainteresowany

Może brak ludzi do pracy spowoduje, że firma pomyśli o podwyżkach?

Spawacz

Zarobki w porywach 2500 tys warto? Mam żonę i dzieci wiec nie dla mnie a potrafię dużo

Anonim

Witam. Widziałem ogłoszenie o pracę do nowo otwierane zakładu w Konstantynowie. Czy ktoś wie jakiego można spodziewać się wynagrodzenia jako ślusarz?

Spawacz

Nie wiem czy u siebie na Śląsku znalazłby spawacza za minimalne 25. Tam w netto musiałby płacić i nie marudzic

Jaro

Witam Jestem pracownikem tej firmy, pracowałem w wielu różnych podmiotach gospodarczych. Były to firmy które szanowały pracowników i totalne dno. Firmę Gamon i jej właściciela oceniam dobrze. Ludzie szukający pracy mają wysokie rządania w zakresie płac proponuję troche pokory. Najpierw popracujmy i pokażmy co umiemy dajmy się lepiej poznać pracodawcy. Pan Adam jest wymagającym pracodawcą ale nie zostawia bez pomocy. Osoby które trafią do firmy i utrzymają się będą zadowolone. Życzę wytrwałości osobom które trafią do firmy Gamon.

Adam Gamoń

Witam, Jestem Prezesem firmy i przeprowadzałem z Panią w dniu dzisiejszym rozmowę. Chce Pani pracować w kontroli jakości, a nie zna Pani takich pojęć jak metrologa, narzędzi pomiarowe. Zapytałem Panią również co to jest stal natomiast nie otrzymałem odp. Pytania które zadałem są podstawowymi zagadnieniami profilu produkcji z ukierunkowaniem na motoryzację. Nie wiem dlaczego wysyła Pani CV skoro nic Pani nie wie ani nie umie. Zaznajomiłem się wcześniej z Pani CV i zaprosiliśmy Panią na rozmowę ponieważ pracowała Pani wcześniej w firmie zajmującej się produkcją farb samochodowych. Po rozmowie na temat Pani wiedzy poruszyłem kwestię sposobu zatrudnienia ponieważ brałem pod uwagę Pani osobę która zrobiła na mnie wrażenie osoby ambitnej i szybko uczącej. Przekazałem Pani, że dla nowych pracowników których należy szkolić zatrudniam na okres próbny poprzez umowę cywilnoprawną. Proszę Panią ja też Pracowałem w różnych firmach i tak naprawdę aby zdobyć doświadczenie to pracowałem za tzw. złotówkę. Ludzie przychodzą oczekują duże zarobki 2-3 tys. zł netto, a nic nie potrafią. Czytają również powyższe opisy nie zgadzam się, ponieważ nie było takich sytuacji. Kandydaci którzy byli na rozmowach i nie zostali zatrudnieni to ze złości opisali firmę Pojazdy Komunalne Gamon. Firma na dzień dzisiejszy zatrudnia 35 ludzi i rotacja pracowników jest bardzo mała. Zatrudnienie nowych pracowników wiąże się z rozwojem firmy. Tak naprawdę nie wiem czy opisy nie są również zamieszczane przez konkurencje. Dlatego proszę jeśli ktoś ma obiekcje co do firmy lub mojej osoby to proszę o napisanie e-maila na adres adam@pk-gamon.pl, biuro@pk-gamon.pl Bardzo jest dla mnie ważne opinia o firmie. Pani Malwino życzę powodzenia w poszukiwaniu Pracy.

Nick

Również byłam dzisiaj na rozmowie jako Kontroler Jakości, pierwszy miesiąc umowa o dzieło bez ubezpieczenia ani odprowadzania składek. Jak tak można, jest to praca na produkcji zawsze może coś się stać. Po okresie próbnym umowa o pracę w co wątpię, czuję,że mija okres próbny i biorą kolejnych naiwnych ludzi. Powiedziałam dużo co myślę na ten temat, jest to nie do pomyślenia, szczerze ten zastępca szefa nie ma zielonego pojęcia jeśli chodzi o jakość, jak zapytałam o socjal nie wiedział co powiedzieć, wszystko musiałam wyciągnąć z niego, co chwilę spoglądał na zegarek bo miał spotkanie to po jaką cholerkę umawia się ze mną pół godziny przed spotkaniem, nie zapoznał się nawet z CV kandydata nigdy w życiu nie byłam na tak nieprofesjonalnej rozmowie o pracę, brak słów jeśli chodzi o tą firmę.

RCV

Jaka jest atmosfera pracy w firmie? Czy wypłaty są wypłacane na czas?

Mikor

Ja tez byłem na rozmowie o prace? pierw śmieciówka a potem się zobacz,następny slązak który myśli ze Łodzianie są naiwni.Dajcie sobie spokój za takie pieniądze,warunki w warsztacie tez takie sobie.

nick

był ktoś na rozmowie do pracy w kontroli jakości? jakieś wrażenia?

Mikor

Byłem na rozmowie o prace i niestety nie podobały mi się warunki pracy i płacy.

Krzysiek
@Mikor 01.02.2017 16:23

Super praca i warunki. Od trzech lat pracuje i zlego slowa nie moge powiedziec na szefa,

Marian Zaćmienie Pamięci

Ta firma ma przyszłość w przeciwieństwie do WUKO S.A. , WUKO Handel oraz nowy dziwny twór pod nazwą WUKO Feniks , zresztą wszystko co ma WUKO w nazwie trzeba omijać szerokim łukiem !!!

Zostaw opinię o Pojazdy Komunalne GAMON - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pojazdy Komunalne GAMON