Pojazdy Komunalne GAMON

Łódź

Opinie o Pojazdy Komunalne GAMON

Spawacz

Zarobki w porywach 2500 tys warto? Mam żonę i dzieci wiec nie dla mnie a potrafię dużo

Anonim

Witam. Widziałem ogłoszenie o pracę do nowo otwierane zakładu w Konstantynowie. Czy ktoś wie jakiego można spodziewać się wynagrodzenia jako ślusarz?

Spawacz

Nie wiem czy u siebie na Śląsku znalazłby spawacza za minimalne 25. Tam w netto musiałby płacić i nie marudzic

Jaro

Witam Jestem pracownikem tej firmy, pracowałem w wielu różnych podmiotach gospodarczych. Były to firmy które szanowały pracowników i totalne dno. Firmę Gamon i jej właściciela oceniam dobrze. Ludzie szukający pracy mają wysokie rządania w zakresie płac proponuję troche pokory. Najpierw popracujmy i pokażmy co umiemy dajmy się lepiej poznać pracodawcy. Pan Adam jest wymagającym pracodawcą ale nie zostawia bez pomocy. Osoby które trafią do firmy i utrzymają się będą zadowolone. Życzę wytrwałości osobom które trafią do firmy Gamon.

Adam Gamoń

Witam, Jestem Prezesem firmy i przeprowadzałem z Panią w dniu dzisiejszym rozmowę. Chce Pani pracować w kontroli jakości, a nie zna Pani takich pojęć jak metrologa, narzędzi pomiarowe. Zapytałem Panią również co to jest stal natomiast nie otrzymałem odp. Pytania które zadałem są podstawowymi zagadnieniami profilu produkcji z ukierunkowaniem na motoryzację. Nie wiem dlaczego wysyła Pani CV skoro nic Pani nie wie ani nie umie. Zaznajomiłem się wcześniej z Pani CV i zaprosiliśmy Panią na rozmowę ponieważ pracowała Pani wcześniej w firmie zajmującej się produkcją farb samochodowych. Po rozmowie na temat Pani wiedzy poruszyłem kwestię sposobu zatrudnienia ponieważ brałem pod uwagę Pani osobę która zrobiła na mnie wrażenie osoby ambitnej i szybko uczącej. Przekazałem Pani, że dla nowych pracowników których należy szkolić zatrudniam na okres próbny poprzez umowę cywilnoprawną. Proszę Panią ja też Pracowałem w różnych firmach i tak naprawdę aby zdobyć doświadczenie to pracowałem za tzw. złotówkę. Ludzie przychodzą oczekują duże zarobki 2-3 tys. zł netto, a nic nie potrafią. Czytają również powyższe opisy nie zgadzam się, ponieważ nie było takich sytuacji. Kandydaci którzy byli na rozmowach i nie zostali zatrudnieni to ze złości opisali firmę Pojazdy Komunalne Gamon. Firma na dzień dzisiejszy zatrudnia 35 ludzi i rotacja pracowników jest bardzo mała. Zatrudnienie nowych pracowników wiąże się z rozwojem firmy. Tak naprawdę nie wiem czy opisy nie są również zamieszczane przez konkurencje. Dlatego proszę jeśli ktoś ma obiekcje co do firmy lub mojej osoby to proszę o napisanie e-maila na adres adam@pk-gamon.pl, biuro@pk-gamon.pl Bardzo jest dla mnie ważne opinia o firmie. Pani Malwino życzę powodzenia w poszukiwaniu Pracy.

Nick

Również byłam dzisiaj na rozmowie jako Kontroler Jakości, pierwszy miesiąc umowa o dzieło bez ubezpieczenia ani odprowadzania składek. Jak tak można, jest to praca na produkcji zawsze może coś się stać. Po okresie próbnym umowa o pracę w co wątpię, czuję,że mija okres próbny i biorą kolejnych naiwnych ludzi. Powiedziałam dużo co myślę na ten temat, jest to nie do pomyślenia, szczerze ten zastępca szefa nie ma zielonego pojęcia jeśli chodzi o jakość, jak zapytałam o socjal nie wiedział co powiedzieć, wszystko musiałam wyciągnąć z niego, co chwilę spoglądał na zegarek bo miał spotkanie to po jaką cholerkę umawia się ze mną pół godziny przed spotkaniem, nie zapoznał się nawet z CV kandydata nigdy w życiu nie byłam na tak nieprofesjonalnej rozmowie o pracę, brak słów jeśli chodzi o tą firmę.

RCV

Jaka jest atmosfera pracy w firmie? Czy wypłaty są wypłacane na czas?

Mikor

Ja tez byłem na rozmowie o prace? pierw śmieciówka a potem się zobacz,następny slązak który myśli ze Łodzianie są naiwni.Dajcie sobie spokój za takie pieniądze,warunki w warsztacie tez takie sobie.

nick

był ktoś na rozmowie do pracy w kontroli jakości? jakieś wrażenia?

Damian

Pojazdy sa drogie i budowa od podstaw. Za 2200zł kawał żelastwa. Spawanie na szczelność plus odbiory troche przesada. Bez 3300 nie ma o czym mówic plus ewentualne nadgodziny i soboty 100% . inaczej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Mikor

Byłem na rozmowie o prace i niestety nie podobały mi się warunki pracy i płacy.

Jake
@Mikor 01.02.2017 16:23

Ja tez byłem. Najpierw kontrakt menedżerskie i założenie działalności gospodarczej. Kiedy powiedziałem , że chce dać kontrakt do opinie radcy prawnego - żonie. To po kilku dniach zadzwonił, że ma przygotowaną dla mnie umowę o dzieło. Odpowiedziałem, że nie chce mieć doczynienia z pracodawcą, który nie dba o pracowników i daje do podpisu umowy śmieci owe. Zaczynam wątpić czy przelewy byłyby w terminie.

Krzysiek
@Mikor 01.02.2017 16:23

Super praca i warunki. Od trzech lat pracuje i zlego slowa nie moge powiedziec na szefa,

Marian Zaćmienie Pamięci

Ta firma ma przyszłość w przeciwieństwie do WUKO S.A. , WUKO Handel oraz nowy dziwny twór pod nazwą WUKO Feniks , zresztą wszystko co ma WUKO w nazwie trzeba omijać szerokim łukiem !!!

Zostaw opinię o Pojazdy Komunalne GAMON - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pojazdy Komunalne GAMON