Opinie o Elektrix Sp z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Elektrix Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Elektrix Sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elektrix Sp z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Elektrix Sp z o.o.?

Itd Nowy wpis

Nie polecam. Praca lekka łatwa i przyjemna jak podejście zarządu. Tyle że wynagrodzenie też lekkie. Ciężko uzyskać decyzję jakiekolwiek bo zarząd pracuje jak chce a potem (usunięte przez administratora) ze się nie wykonało obowiązków, których realizacja zależała od ich decyzji. Cała firma to towarzystwo wzajemnej adoracji ciotki i pociotki. A stara baba to fakt!

Wiecie, czy Elektrix Sp z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Mt

W firmie jest stosowany wyłącznie system pracy stacjonarnej

Artur
@Mt

Dzięki za info. Napisałbyś więcej o warunkach zatrudnienia? Chodzi mi o poziom wypłat. Pod względem finansowym warto tu aplikować?

Mt
@Artur

Wszystko zależy od tego co kogo satysfakcjonuje. Umowa o prace, początkowo są na czas określony. Poziom wypłat ciężko określić czy jest zadawalający, bo każdy ma inne oczekiwania.

Honorata
@Mt

to może w takim razie rzuć tu jakimiś widełkami i będziemy mogli sami ocenić czy warto aplikować?

Bożena Nowy wpis
@Mt

To jak na czas określony, to na ile lat dają ? Czy to tak indywidualnie serio ?

Mm Nowy wpis
@Bożena

Początkowe umowy są kilkumiesięczne, kwestia umów i ich czasu jest indywidualnie określana na podstawie pracy i rezultatów pracowników.

Czy Elektrix Sp z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

G

Tak, 8-16

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Elektrix Sp z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Elektrix Sp z o.o.?

ll

rozmowy w języku angielskim, o wykształcenie, doświadczenie, zarobki

Kamila
@ll

A czy wiedza lub umiejętności są w jakiś sposób weryfikowane już podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Czy cała rekrutacja składa się jeszcze z jakichś kolejnych etapów czy na rozmowie się kończy? :)

@Kamila

Elektrix obecnie nie prowadzi rekrutacji :)

Tak oszczędni jesteście w swoich opiniach. Liczyłem, że dowiem się więcej szczegółów o pracy a mam zamiar aplikować dlatego ich szukam.

Daria

Czy firma jest wypłacalna? Chciałam złożyć CV, ale komentarze poniżej mnie zniechęcają.

Halka

Wczoraj na pracuj.pl wyświetlila się oferta pracy na Asystentke Zarządu i uznałam, że muszę przestrzec potencjalne kandydatki. Dziewczyny omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Na początku wszystko zapowiada się super, a później niestety tylko gorzej. Jak się tam pojawiłam nie mieli co ze mną zrobić a później wrzucili na stanowisko na które nie aplikowalam i wymagali ogarniania rzeczy w których nie miałam żadnego doświadczenia. Nadgodziny to norma. Raz siedziałam do północy i nikogo to nie zdziwiło. Pracuje tam stara baba która jest zazdrosna o wszystkie młode dziewczyny więc słabo. Niestety zostałam zwolniona bo nie chciałam iść potańczyć z jednym z panów prezesów. Choć oczywiście oficjalna wersja była taka, że zarząd ma wrażenie, że ta praca mnie nie satysfakcjonuje.

Nie rozumiem co ma do dzisiejszej firmy zdarzenie z 2014 roku? Firma est bardzo dobrym pracodawcą!

IGLo

Witam wszystkich. Chciałam Wam opisać krótki epizod, dotyczący mojej kariery zawodowej i współpracy ze spółką powiązaną z Elektrix Sp.z o.o. Przeczytajcie do końca. Pod koniec października b.r. skontaktował się ze mną Pan, który szukał kompetentnego pracownika na odpowiedzialne i samodzielne stanowisko "z perspektywą rozwoju" do Spółki Energo Strefa Sp .z o.o. Poleciła mnie koleżanka,jego współpracownica, która pracowała ze mną kilka lat temu.Umówiłam się na rozmowę rekrutacyjną, po której przedstawił moją kandydaturę Zarządowi Spółki Elektrix Sp. z .o.o ( są to spółki powiązane). Po kolejnej rozmowie, którą odbyłam z jednym z prokurentów tej spółki otrzymałam informację, że zostanę zatrudniona na korzystnych dla mnie warunkach. Spółce zależało na czasie, poza tym - praca z polecenia, bardzo rodzinna atmosfera, spółka dla której znaczenie ma dobry pracownik, a nie tyko "wyścig szczurów" - i uwierzyłam w tę bajkę... List intencyjny? - po co, przecież zaraz podpiszemy umowę... Poszłam do swojej szefowej, poinformowałam że dostałam ciekawą propozycję pracy i że zamierzam z niej skorzystać... Złożyłam prośbę o rozwiązanie umowy na mocy porozumienia stron ze skutkiem na dzień 30.11.2014r. i czekałam na nową umowę. Dwa tygodnie przed podpisaniem umowy - pan Prezes chciał mnie poznać, bo "chciałby wiedzieć z kim będzie pracował". Powiedział, że dyrektor, z którym rozmawiałam wcześniej wróci z urlopu w poniedziałek i podpiszemy tę umowę.Doszło do rozmowy telefonicznej w środę. Po konsultacji z Panem Prezesem Pan Dyrektor poprosił, żebym przyjechała do siedziby Spółki podpisać umowę. Umówiliśmy się na piątek. W czwartek po południu zadzwoniła do mnie Pani z Energo Strefa i oświadczyła : " Miała być z Panią podpisana umowa, ale nie będzie - główny inwestor stwierdził, że ma Pani za małe wykształcenie..." - ale jak to? mam wykształcenie wyższe podyplomowe - to jakaś bzdura... nogi się pode mną ugięły. Zadzwoniłam do dyrektora, z którym umówiłam się na podpisywanie umowy - nie odebrał, a następnie wyłączył telefon. Następnego dnia (piątek) pojechałam do siedziby Spółki Elektrix. . Bardzo miła Pani sekretarka "sprawdziła" czy jest, któryś z trzech członków zarządu z którymi rozmawiałam - oczywiście nie było żadnego. Żaden nie pofatygował się wychylić nosa z gabinetu i ze mną porozmawiać jak z człowiekiem. Żadnych wyjaśnień, tylko jakiś "wyssany z palca" powód przekazany przez nadętą babę, której ( mam wrażenie) przekazywanie tej wiadomości sprawiało przyjemność. Podsumowując - miałam dobrą pracę (10 lat w firmie), samodzielne stanowisko, zaufanie przełożonych, szacunek współpracowników i całkiem niezłe wynagrodzenie. A teraz jestem bezrobotna. Miała być szansa na rozwój... chyba jedynie choroby nerwowej. Trzymajcie się od tych Spółek z daleka.

Dlaczego nie przedłużyli
@IGLo

Skoro tak żeby byli zadowoleni dlaczego nie cofnęliście anulowali ście wypowiedzenia w tej poprzedniej firmie Dlaczego nie podpisałaś listu intencyjnego z tą nową firmą skoro wy do starej składać rezygnację

Filip

Elektrix to świetna firma, co widać na forum!!!

Partner
@Filip

No niestety, mają poważne problemy z zapłatą za wykonane usługi.Przykre,ale prawdziwe!

WILCZARZ

Oszuści nie płacą partnerom mogę podać kilka przykładów. Zalegają mi za 9 miesięcy. Może wydają to na rodzinną atmosferę?

@WILCZARZ

mam to samo, 8 msc !!!!

Asander
@WILCZARZ

Czy nadal nie płacą? Zastanawiam się nad podjęciem współpracy...

Kazimierz Strzelecki

Pracowałem w firmie Elektrix prezez blisko 3 lata. Firma Elektrix była dobrą przystanią i mogę jedynie ją polecić kolejnym pracownikom. Zmieniłem firmę gdy prezes elektrix się zmienił, potrzebne było mi odświeżenie i na dobre mi wyszło choć jestem teraz w zupełnie innej branży, lecz dalej w sprzedaży. Co do samej firmy Elektrix to jest on stabilną spółką o kapitale rodzinnym który widać został stworzony na lata. Jeżeli ktoś zatem szuka pracy nie dorywczej na kilka miesięcy lecz stałej posadki w prosperującej firmie, to przystań taka jak moja w firmie Elektrix stoi otwarta.

Marcin Kaźmierczyk

Witam serdecznie, w moim przypadku bywało różnie w firmie, ale były to moje początki zawodowe i się dziwiłem pewnym kwestiom, które teraz z perspektywy czasu były błache w porównaniu do tego co po odejściu z firmy elektrix mnie spotkało. Kilka firm energetycznych w ciągu ostatnich 3 lat obeszłem i przyznam szczerze, że jak miałbym wybierać to najchętniej wróciłbym pracować do elektrix. Jest tam w sumie przyjazna atmosfera firmy rodzinnej, nie ma aż takich noży jak w typowych korpo do których teraz trafiałem. Ogólnie jeżeli ktoś szuka stabilnej pracy na rynku energetycznym - ma gadane, dobrze handluje i umie negocjować to w elektrix będzie miał zapewniony dobrze płatny etat.

Sandra K.

Pracowałam trzy i pół roku w fimie Elektrix. Zwolniłam się bo już nie miałam siły na handel energią. Przebranżowałam się całkowicie:) Co do samej firmy to nie mam zastrzeżeń, a nawet mogę ją polecić. Miła atmosfera, taka trochę rodzinna a nie wyścig szczurów jak gdzie nie gdzie, warunki bardzo komfortowe, rozwojowa pensja, umowa o pracę.

Karol

umowa o pracę, dobre zarobki, stabilna firma, stałe godziny, możliwość rozwoju. Ogólnie polecam.

Amelia

wszystko w porządku. Przez półtora roku pracowałam tam i było ok. Atmosfera taka dość klimatyczna i na dłuższą metę można uzyskać ciekawe promocje, ja jednak lubię radykalne zmiany.

OREO

Pracowałem w Elektrix jako konsultant Klientów biznesowych przez okres 2 lat. Praca wymagająca, ale dobrze płatna. Rodzinna atmosfera, ale nie umniejsza to profesjonalnizmowi firmy. Nie było przez ten cały okres żadnych problemów ani nieporozumień. Po dwóch latach dostałem lepszą ofertę pracy w zupełnie innym sektorze, lecz jeżeli kiedyś przyszłoby mi pracować jeszcze raz w Elektrix byłbym tym zainteresowany. Podsumowując zaufany pracodawca.

Zostaw merytoryczną opinię o Elektrix Sp z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Elektrix Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elektrix Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Elektrix Sp z o.o.
3.9/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Bukietowa 5 lok. U1
    02-650 Warszawa