Opinie o Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o. w Warszawa

Czy Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Nr 400850/2017

Od 2017 roku place rachunki tej firmie dzis 12 10 2020 roku przyli mi odłączyć licznik nie wiem co mam zrobic jedynie chyba opre sie oprawnika bo to jest odzustwo

Rycho Nowy wpis
@Nr 400850/2017

Możesz ich cmoknąć wiesz gdzie , mnie bez mojej wiedzy pod moją nieobecność przenieśli z Taurona do siebie i zgłosiłem to do rzecznika praw konsumentów który skierował mnie na policję a policja skierowała sprawę do prokuratury która tą moją skargę niestety umorzyła , w marcu kończy mi się umowa i pisząc serio nie wiem jak z nimi się rozstać bo nie odbierają telefonu ani nie podpisują na emaila . Chyba nie obejdzie się bez sprawy z powództwa cywilnego ale mam to gdzieś mam prawnika który zadeklarował się że przy jakiś problemach z ich strony zajmie się sprawą należycie .

Grzegorz Nowy wpis
@Rycho

Uważasz, że przeniesienie o którym teraz piszesz było niezgodne z prawem? Tak to w chwili obecnej rozumiem. Gdyby tak rzeczywiście było to wyjaśnij mi, jak przedstawiciele firmy reagują na Twoje zarzuty? Przypuszczam, że na pewno w sprawie tej kontaktowałeś się z nimi, więc może uda mi się dowiedzieć od Ciebie czegoś więcej? Liczę, że dokładnie to wszystko opiszesz. Fajnie Cię widzieć w tym wątku.

Łysy Nowy wpis
@Grzegorz

Tylko prawnik jest w stanie się z nimi skontaktować. Podpisałem cesje po byłych właścicielach mieszkania, cena za miesiąc taka jak w Tauronie za 3 miesiące! Chciałem zerwać umowę ale z firmą nie było można się skontaktować ani telefonicznie ani emailowo, pojechać pod siedzibe też odpuściłem bo pewnie ich tam nie ma. Został prawnik i o dziwo, zadziałało! Zerwałem umowę, zapłaciłem jakąś tam karę co i tak się opłacało lepiej niż płacić rachunki przez kolejne 2 lata. Mineło kilka miesięcy i wysłali mi list z firmy windykacyjnej że zalegam z opłatami!!! Znów prawnik i znów spokój. Za kilka miesięcy znów windykacja że zalegam z jakimiś tam odsetkami za ostatni rachunek. Zapłaciłem dla świętego spokoju jakies 100zł. Mija już rok od tego momentu i cisza. Proton to jakaś firma kogucik, nigdy więcej cesji i przechodzenia do innych „atrakcyjnych” firm. Tak jak napisałem wcześniej, zrywać umowę, zapłacić karę za ostatnie miesiące ale to tylko przez prawnika, koszt niewielki w porównaniu z ich rachunkami za prąd.

M

Naciągacze (usunięte przez administratora) nie logiczne zawyżone faktury, nie prawdziwe odczyty licznika, kara za wcześniejsze rozwiązanie umowy, utrudniony kontakt na maila odpowiadają od 14 dni.. wiele nieprawidłowości dziwię się kto w tym kraju pozwala takim firmom istnieć i utrudniać ludziom życie. Uważajcie co podpisujecie! Z ŻADNEJ POWAŻNEJ FIRMY PRZEDSTAWICIEL NIE PRZYCHODZI DO DOMU Z GOTOWĄ UMOWĄ!

Mario
@M

Jaka kara za zerwanie umowy?

Mario

O jakiej firmie piszesz

tofeek
@M

Firma zmieniła nazwę na Proton Polska Energia Sp. z o.o., bardzo prawdopodobne że straci koncesję na sprzedaż energii elektrycznej (usunięte przez administratora)

@tofeek

Wiesz może, dlaczego firma zdecydowała się zmienić swoją nazwę? Chciałbym ustalić, czy jest to jakaś strategiczna decyzja, czy może związana np. z jakąś fuzją z innym podmiotem. Z góry dzięki za wyjaśnienia.

@Grzegorz

Ta firma co jakiś czas zmienia nazwę. (usunięte przez administratora) starszych ludzi na zmianę dostawcy energii podając się za Tauron. Trzymajcie się z daleka od nich.

Tofeek
@Grzegorz

Z tego co kojarzę to już trzecia nazwa tej firmy, po prostu uciekają od " spalonych medialnie " nazw żeby naciągać kolejnych klientów. W sumie to nie ma większego sensu bo klienci których robią w balona to z reguły osoby w starszym wieku, którym sprzedawca Protonu wmawia że podpisują aktualizację umowy u dotychczasowego dostawcy usługi, a te raczej nie korzystają z internetu i nie są świadomi oszustwa jakiego stali się ofiarą.

JOLANTA

ODBIERAJCIE TELEFONY

Mirka
@JOLANTA

Specjalnie nie odbierają!!! UOKiK nałożył na nich karę za oszustwa 380 tyś złotych.Trzymajcie się z daleka od tych... złodziei.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Przemek

Podpowiedzcie jaka atmosfera w pracy i czy firma prowadzi rekrutacje?

Rafal

Witam, czy problemy z płatnościami w firmie zostały już może wyjaśnione ,czy nadal jest ten problem?

Witam, Czy ktoś zna sposób jak się skontaktować z firmą bo nie mam rozliczenia i nie wiem jak dalej płacić. Na adres e-mail bok@gasoenergia.pl nie odpowiadają i na tel 22 100 84 66 nikt nie odbiera. Proszę o pomoc.

@Piotr

Witam! Chciałam zapytać czy udało się Panu skontaktować z firmą, ja też próbuje od pewnego czasu.Dodatkowo otrzymaliśmy rachunek za prąd w gigantycznej kwocie do zapłaty 7000zł mimo, że rachunki opłacaliśmy systematycznie. Ewidentne to (usunięte przez administratora) Czy ma Pan może jakieś informacje? Proszę o odpowiedź?

walter
@Ewa

Trafieś na firmę krzak zgłaszaj do prokuratury.

jarek
@Ewa

Witam mam podobny problem. Kupiłem mieszkanie i przejąłem Proton po byłym właścicielu, co ciekawe Tauron mnie poinformował że mam podpisaną umowę z Proton a rachunki przychodzą na nazwisko byłego właściciela a nie na mnie. Z firmą zero kontaktu. Zaznaczę że nie otrzymałem umowy zwrotnej od Proton. Nie mam pojęcia co robić. Rachunki po 158zł za miesiąc!!! Może ktoś wie jak rozwiązać umowę z tą firmą???

Stanisław
@Piotr

Nie odpowiadają bo ta firma jeśli to można firmą nazwać powstała aby naciągać ludzi. (usunięte przez administratora)

Dorota

(usunięte przez administratora) same problemy mamy przez nich.

@Dorota

Witam! My też mamy problemy związane z tą firmą. Czy ma Pani jakieś informacje jak postępować,co zrobić, gdzie się udać aby nie mieć już nic wspólnego z tą firmą?

Jaro
@Ewa

Zerwać umowe i zaplacic kare, ewentualnie jak cos sie nie zgadza to postraszyc pismem wyslalnym przez prawnika, inaczej nie reaguja na pisma i email, telefonow w ogole nie odbierają.

ASIA

Czy ktoś się skontaktował z tą firmą bo ja też mam problem Wiem że zmienili nazwę i adres nie ma nr telefonu

Jaro
@ASIA

Witam. Numer telefonu mam ale niestety nikt nie odbiera, emaili również nie odbierają ale jest sposób na kontakt z Protonem vel Gasoenergią. Ja osobiscie poszedlem do prawnika i przez pismo wyslane przez prawnika nagle zaczeli sie kontaktować. Polecam tą drogą bo to jedyna na którą jest odzew.

Grzegorz

W tym roku nie dodano praktycznie żadnej opinii, która mogłaby opowiedzieć co aktualnie dzieje się w Gasoenergia. Czy wynika to z faktu, że to dobry pracodawca? Komentarze są bardzo różne, jedne krytykują tę firmę, a drugie z kolei oceniają ją pozytywnie. Jak to jest w rzeczywistości?

Gucio

MAsakra - omijac z daleka!

@Gucio

Dlaczego sugerujesz, aby omijać firmę Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne? Pracowałeś w tym miejscu i masz jakieś negatywne doświadczenia? Chciałbym poznać uzasadnienie Twojego wpisu, ponieważ na chwilę obecną nie mam pojęcia, dlaczego w taki sposób oceniasz to miejsce pracy. Proszę o sprecyzowanie wpisu, bym mógł go lepiej zrozumieć.

Stefan
@Grzegorz

Ta firma jest powiązana z "naszą" to jedna wielka klika naciągaczy i oszustów,prokuratura z płocka interesuje się tą firmą UWAGA!

@Stefan

Wiesz może, czy firma Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne normalnie funkcjonuje? Zaniepokoiły mnie podane przez Ciebie informacje, jeżeli rzeczywiście tak jest, to wiesz może, w jaki sposób firma rzekomo oszukiwała? Proszę o uzupełnienie wpisu i podanie konkretnych przykładów potwierdzających Twój wpis.

@Grzegorz

Witam. Jak sie skontaktowac z gasoenergia? Telefonow nie odbieraja, na meile nie odpowiadaja, nie robia rozliczen za caly rok.

Fabian
@Monika

(usunięte przez administratora) uciekaj daleko!!!

@Fabian

To kolejny wpis w tym tonie, możesz napisać konkretnie dlaczego nie polecasz pracy w firmie Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o.? Twój wpis jest dość krótki i nie mówi zbyt wiele osobom, które poszukują informacji na temat warunków pracy w tym miejscu. Może wspomnisz też, jaka panuje tam atmosfera, czy pracownik jest dobrze traktowany? Napisz proszę coś więcej, czekam na jakieś informacje.

Yaro

(usunięte przez administratora) nie oddali mi nadpłaconych 775zł, w trakcie wyjaśniania sprawy przez infolinię zostałem potraktowany z buta, podeszli moją mamę podstępem podszywając się pod inną firmę, LUDZIE UWAŻAJCIE NA TYCH OSZUSTÓW!!!

rena

Jak odzyskac od gazoenergii nadplacone pieniadze?

Ciekawy

gasoenergia po raz kolejny zmienia nazwę na PROTON POLSKA ENERGIA.

fabian
@Ciekawy

(usunięte przez administratora) Urząd Regulacji Energetyki odebrał im koncesje,ciekawe na jaką nową nazwę zmienią?

tofeek

naciągacze emerytów na totalnie nieopłacalne umowy Moje sugestie dla Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o.: Przestańcie naciągać nieświadomych emerytów na umowy dostawy energii, sugerując że jest to aktualizacja umowy z poprzednim dostawcą.

Kulbin

Firma skrajnie niesolidna, całkowity brak kontaktu. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Skończyć działalność

tragedia

to samo u nas. Podrobiony podpis. Brak oryginalnej umowy. Kontakt z firma nie mozliwy. firma krzak - rachunki niebotyczne. Sprawa w prokuraturze , biurze obslugi klienta i u prawnika.

RYCHO
@anonymous

TEŻ ZAŁOŻYŁEM IM SPRAWĘ W PROKURATURZE O PODROBIENIE MOJEGO PODPISU I NIESTETY (usunięte przez administratora) ZBITA , SPRAWĘ PROKURATURA NIESTETY UMOŻYŁA

Czy firma potrzebuje pracowników?

rena

JAK skontaktowac sie z tymi oszustami?

Zostaw merytoryczną opinię o Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o. - Warszawa

Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o.
  • Górczewska 47
    01-401 Warszawa

Gasoenergia Polskie Zakłady Energetyczne Sp. z o.o.