Carfree Sp. z o.o.

Opinie o Carfree Sp. z o.o.

Pimoo Nowy wpis

Polecam pracę jako kierowca, mogę powiedzieć że przeważają plusy, trochę się dzieje, ale w porównaniu do innej firmy, w której tez byłem kierowća to tutaj jest super. Kasa też dobra

Czy pracodawca Carfree Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Iga Nowy wpis

To super bo też chciałbym się wciągnąć do pracy. Wymień jakieś pozytywy, znalazłem stara ofertę pracy i też mi wpadła w oko. Dalej pracujecie co drugi weekend? Po ile h dziennie wychodzi? 8?

Jerry

Polecam, praca jako kierowca bez zastrzeżeń. Jak ktoś ma doświadczenie to juz w ogóle łatwo i przyjemnie :)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Młodsza księgowa / Młodszy księgowy w firmie Carfree Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Oksss

Polecam, praca jako kierowca - nie mam zastrzeżeń

@Oksss

Pisali w ogłoszeniu, że to praca zmianowa i w co drugi weekend. Cenię sobie czas, który mogę spędzać z rodziną. Czy jest opcja, by każdy weekend mieć wolny? A jeśli nie, to czy praca w weekendy jest dodatkowo płatna?

Jak wygląda ścieżka kariery w Carfree Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

okok

jest ok, praca w biurze, więc naprawdę fajnie

Agacia
@okok

Super, super. A jakieś detale?? Jak biuro wygląda? To jakaś nowoczesna i komfortowa przestrzeń? To jest open space, czy raczej system małych pomieszczeń??

Lolka

Czy kierowca dostaje auto czy musi mieć swoje? Była kiedyś oferta ale już nie zdążyłam jej przeczytać bo zdjęli. Teraz nie ma przyjęć przypadkiem? Proszę o info i z góry dziękuję.

karfri pracownik
@Lolka

zadnego auta sie nie dostaje, podczas pracy jezdzisz firmowymi i tyle, do i z pracy sam sie musisz przetransportowac

Chciałbym zatrudnić się w firmie jako kierowca kategorii B. Też przeczytałem w ogłoszeniu dodanym 2 lata temu, że umowa to zlecenie. Piszecie, że jednak w jakiś sposób można dostać UoP, myślicie, że jeżeli bym się sprawdził to jest taka możliwość dogadania się? Wynagrodzenie zostało określone jako atrakcyjne. Ile tego wychodzi w skali msc wraz z prowizją o której mowa?

derss

Polecam, praca jako kierowca całkiem spoko, zwłaszcza jak ma się doświadczenie w innych firmach.

Wanda
@derss

Hej, a jakieś konkretne zalety, dlaczego warto? Chodzi też o pensję? Spoko są zarobki, jak ma się doświadczenie właśnie około 3 lata? Jest pensja stała, jakas stawka godzinna czy coś takiego?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Carfree Sp. z o.o.?

HubIwo

Kierwca - polecam, praca całkiem przyjemna, ja od lat pracuję w ywpożyczalniach i tutaj całkiem spoko, a bywało różnie w innych firmach,wiem o czym mowa

kierowca

Jako kierowca polecam,. praca fajna i całkiem prosta d owykonania

oPo

Biuro, bardzo poleca, zwłaszcza jak ktoś ma doświadczenie. Praca jest dość prosta i odtwórcz, jak ktoś ma doświadczeni administarcyjne poradzi sobie bez problemu

novak

Jest w porządku jak się normalnie pracuje, poelcam !

Alicja
@novak

A które stanowisko właśnie chwalisz? ;)

alabbb
@novak

Dla mnie też ok, pracuję od roku

elo
@novak

dal mnie tez ok, w biurze bardzo fajna i spokojna praca

nerd
@novak

dokłądnie, potwierdzam jak pracujesz a nie odpoczywasz w pracy to jest ok ;)

robis
@nerd

no dokładnie :D

uuusa
@novak

Ja polecam biuro, fajna praca, całkiem fajne godziny pracy, atmosfera ok

Milossd
@novak

Dla mnie wszytsko ok, kasa na czas co miesiąc, praca dośc prosta (infolinia), ogólnie polecam

Algeryy
@novak

jest bardzo ok, poelcam. U mnie mwa o biurze, sporo obowiazków, ale naprawdę jak ktoś normalnie pracuje t owyrabia się w normlanym dniu pracy. Jakie umiejętnosći trzeba mieć: wietna organizacja czasu pracy Jak już wspominaliśmy, pracownik biurowy ma wiele obowiązków. Każdego dnia czeka na niego dużo różnorodnych zadań – od przygotowania sali konferencyjnej do spotkania, koordynacji przebiegu przez odbieranie telefonów czy maili po archiwizację dokumentów czy wystawianie faktur – w związku z czym musi świetnie organizować swój czas pracy, aby ze wszystkim zdążyć i o niczym nie zapomnieć. W nawale zadań łatwo coś pominąć. Warto więc na przykład korzystać z programów, w których można zapisać obowiązki danego dnia czy najbliższego czasu lub też z kartek czy planerów. Obsługa programów i narzędzi Pracownik biurowy musi znać niezbędne do pracy programy lub też nie mieć problemów z przyswojeniem takiej obsługi. Chodzi tutaj nie tylko o pakiet MS Office, lecz także programy wewnętrzne, które pomagają w codziennych zadaniach przedsiębiorstwa. Dodatkowo pracownik biurowy jest zazwyczaj tą osobą, która kseruje, drukuje, laminuje czy binduje – dlatego też nie powinna mieć problemów z obsługą takich sprzętów biurowych. Języki obce Zazwyczaj pracownik biurowy zajmuje się pierwszym kontaktem z klientem. W związku z tym, że nie zawsze są to klienci bądź kontrahenci krajowi, musi on znać języki obce, przede wszystkim angielski, na poziomie, który ułatwia swobodną komunikację. Skrupulatność Kontakt z dokumentami, wykonywanie raportów, odpowiadanie za umawianie spotkań, przyjmowanie gości, wykonywanie obliczeń, korzystanie z programów – to wszystko wymaga również od pracownika biurowego skrupulatności i dokładności. Jeden błąd może wiązać się z lawiną kolejnych pomyłek. Pracownik powinien być więc skupiony na swoich zadaniach i kontrolować to, co robi. Komunikatywność Pracownik biurowy nie pracuje sam – często musi mieć kontakt z innymi ludźmi, nie tylko współpracownikami, lecz także – jak już wspominaliśmy – kontrahentami czy klientami. Dlatego też niezbędna w tym zawodzie jest komunikatywność. Taka osoba powinna być otwarta, jasno przekazywać komunikaty, potrafić dogadywać się z ludźmi. Niezbędna jest także duża kultura osobista w kontaktach z innymi. Fajnie być po jakiś kursach, mi pomogła obsługa programów biurowych zaawanowana wersja. No i co jesdzcze - uśmiech do wszytskiego i wszystkich :)) Zawsze pomaga

biuro
@novak

też polecam biuro, fajna atmosfera, o dla mnie ważne. Wynagrodzenie też ok

xc

jako kierowca całkiem sensowna praca. Sporo się jździ, ale to normalne. Super, że masz okazje pojezdzić fajnymi furami ;) Kontakt z birem ok, generlanie są pomocni w razie jak trzeba coś szybko załatwić. Ogólnie 4+/5 :D

ooosaaa

Polecam pracę w biurze, naprawdę spoko, pensja tez na poziomie

infolinia

Na infolinii praca naprawdę super! Jestem po call center i tutaj to zupełnie inna, lepsza bajka ;) KLienci spoko, sporo telefonów, ale jednak pralktycznie wszytskie przychodzące. Polecam :)

kornelia

potwierdzam, wszytsko w porządku

Alicja
@kornelia

I jak taki typowy dzień pracy wygląda?

alsdo
@infolinia

Praca po pełnym sezonie na plus, sporo pracy (infolinia) ,ale warunki spoko, więc nie ma na co narzekać :) Po sezonie zdecydowanie luźniej ;)

paula

dla mnie ok

Jula
@alsdo

potiwerdzam

Kaja
@alsdo

Ja też z infolinii i faktycznie spoko, dużo rozmów, ale fajnie się pracuje i dużo lepiej niż "zwykła" słuchawka. Pieniadze też dużo lepsze

Mirka
@Kaja

Tak, ja też dodam od siebie, po wielu doświadczeniach na infoliinii, w innnych firmach to tutaj jest narpawdę przyjemnie. Nie muisz na nic nagabywać ludzi, kleint jak dzwoni to już jest czymś konkretnym zainteresoawny i w sumie nie trzeba się nie wiadomo ilu scanerisuzy uczyć, bo wynajem jest dośc prosty, strona diząła dobrzez, więc wystarczy pokierowac klienta. Naprawdę fajnie się pracuje. POlecam, zwłaszca jak masz dosiwadczenie w call center

hdjwSS
@Mirka

dokładnie, potwierdzam :)

xerooo
@Jula

biuro też polecam, wydaje mi sie, że nawet lepszs opcja niż infolinia

yess
@Kaja

Hah, mam te same spostrzeżenia. U mnie było tak samo i faktycznie tuaj jest dużo łatwiej, odbierasz rozmowy rpzychodzącxe, klient zwykle dzwoni jak już wie co chce zamówić, więc tylko kierunkujesz co trzba klinknąc i ewentualnie jakieś drobne pytani. SUPER!!!! POlecam pracę

xerooo

Ja pracuję w biurze i też wydaje mi się calkiem spoko, po pracy w międynarodowym korpo, to wręcz wakacje :D jęsli wiecie o czym mówię. Naprawde polecem

garfield

Po rozmowie kwalifikacyjnej mam nadzieję, że siędosanę, bo praca wydaje się ciekawa i w sumie bardzo dobra kasa :)

alabbb
@garfield

jest ok, polecam

ok
@alabbb

ja też polecam, fajnie siępracuje, czasami dużo pracy, ale w granicahc normy

alaa
@garfield

Tak, u naas w oddziale podobnie, polecam pracę, jesli czujesz się w pracy biurowej, obsłudze klienta i ogólnie papierkowej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Carfree Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Carfree Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Carfree Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carfree Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 179, z czego 156 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Carfree Sp. z o.o.