Opinie o Gladius Patrol Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Gladius Patrol Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gladius Patrol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gladius Patrol Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Gra

Pani Malgosiu numer telefonu jest moim.prywatnym numerem, prosze usunac wiadomosc bo dzwonia do mnie ludzie.

maria

wasko prowadzi nowa firme proteger w piechowicach

Hercules

moze pani podac numer telefonu do przemysława waski moze mam pytanie jak nazywa sie firma co prowadzi wasko ma dlugi calemu wrocław jej on winny ma ktos info

moze ktos powiedzec jak nazywa sie obiekt co Wasko ochrania w lodzkim????

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Gladius Patrol Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

wasko w lodzkim ma obiekty od 1 wrzesnia

janek

wasko pracownikom co winny kase poblokowal na telefonie numery pracownikow jako filtrowane i dlatego nie mozna dodzwonic

janek

wasko wqyjecha na wakacje za nasze pieniadze teraz szuka do pracy w iinych maiastach polski

adam teczowa

wasko zaczyna placic bo przestraszyl sie policji mnie wyplacil w pitek na konto zalegle pieniadze wie ze na policje ide we wtorek teraz pucuje sie wie ze nie przelewki

M

Witam wszystkich i bardzo mi żal że musicie przez to przechodzić. Pracowałam w gladiusie pół roku zawsze jak był problem z wyplaceniem wynagrodzenia nie przychodziłam do pracy. Ostatnie wynagrodzenie zostało mi wstrzymane bez podstawnie bo pan wasko wymyślił sobie ze opuscilam miejsce pracy a doskonale wiedział że tamtego dnia muszę wyjść wcześniej mimo to nie zorganizował zastępstwa co chwile przed wyjściem dzwoniłam do niego i ciągle mówił że oddzwoni. Obiekt na którym pracowałam złożył mi ofertę pracy a pan wasko z czystej zemsty opóźnial moje wynagrodzenia ale w końcu wypłacił. Życzę wam wszystkim abyście szybko odzyskali swoje pieniądze i żeby drogi z Panem wasko się rozeszły.

teczowa ochrona

proponuje zebrac sie i pojechac wszyscy po swoje ja sie chce teraz wybrac po niedzieli grupa razniej mozna zbiorowo to zrobic i podpisac pelnomocnictwo tez mozna zlozyc na dedektywa ktory zbierze po cichu informacje o majatku waski potem on wszystkie koszta odda w pieszycach ma wille elegancka a borowczyk w siechnicach ma

Dawid Borowczyk

Waśko kłamie ze juz nie pracuje Gladusie Patrol kolejne oszustwo potrafi tylko klamac wyzywac itp zalosny jest brak mu honorru jemu i jego calej rodzinie ..... Wyplacaj Nadgodziny i Nocnne czekamy do 10 Sierpnia na Przelewy!!!!!!!

Diabeł

Waśko Dolkom zrobil na kilka...set zl grafik dawal swoj dawal wiencej sobie zeby mu wencej placili a nam dawal okłapacy wiedzielismy o tym ze jacek nas oszukuje przed kazda wizyta wasko gadal co ma jacek nas wszystkich klamac oszust bajerowal caly czas nas kazdy z nas wiedzial o tym mamy dowody na waske Waski zona ma chorego męza dziwe sie ze z takim czlowiekiem mozna byc i znim miec dzieci ten czlowiek powinen sie leczyc szpitalu psychatrycznym jak bedzie mial nowe obiekty informowac ludzi co beda u niego pracowac a ja waske sam ..... bede czekal w pieszycach pod jego domem na jego zone wasko zalega pracownikom z Dolkomu za Nadgodziny i Nocne aaa chcial przekupic pracownikow za500zl zebysmy mu obrolili obiekt u pani prezes Tolarskiej Dolkomie zal z Waski

wojtek

Wojtek Wrocław ja juz zgłosiłem tego całego waśke do Zusu za nie odprowadzenie skałdek, do pipu i do sądu. od 30 czerwca nie pracujemy juz z chlopakami w tej firmie i do tej pory nie przysłano nam świadectw pracy, nie wypłacono za nad godziny a w dodadku ja nie dostałem wypłaty bo podobno pomylili numer konta. ŻENADA !!!!!!!!!

jacek kierowca

bylem kierowca u waski niezaplacil mi za paliwo za wlasne pienidze kupowalem kazal mi klamac oklamywac pracownikow powiedzialem co mysle to powiedzial ze pracownicy jego i glaudius patrol to idioci i mozna z nich glupich naiwnych robic

Bez niku
@jacek kierowca

Witam panie Jacku Ola z Piławy Górnej nie możemy doczekać się kasy kłamie pan Waśko że kasę dostaniemy 25 byłyśmy i echo i dzisiaj też echo jedynie to tylko przez sąd z kłamca i oszustem proszę się odezwać czy panu też kasy nie wypłacił

janek

teraz mozna dzialac o pensje bylem w biurze uniego potraktowl mnie jak smiecia i powiedzial ze my jestesmy w jego lasce by odzyskac pienadze jak bedziemy cicho siedziec to da a jak nie to figa z makiem

była mrówa

Grabowski Patrol, Gladius Patrol, Proteger jeden właściciel , nie wyjdzie w jednym miejscu to trzeba otworzyć nową agencję gdzie indziej, pracowałem kiedyś w Grabowskim pierwsza wypłata ok potem kolejna dwa tygodnie w plecy więc ich pożegnałem ale smród za nimi ciągnie się do dziś i nie jest prawda że jest właściciel bezkarny bo w końcu nazbiera się na tyle dowodów że skończą się ich oszustwa. Tylko dziwie się ludziom że mimo złych opinii dalej lecą do nich jak mucha do gówna a potem ze są bez wypłat własnie tacy dają im zarabiać a są przecież na rynku firmy które istnieją nawet od 30 lat nigdy nie ogłaszali upadłości i nigdy nikogo nie oszukali......

marem.m
@była mrówa

glupi i naiwni teraz jest proteger nastepna firma pana waski szuka do pracy ida bo u nich mozna spac na obiektach bez kontrolo odbic

Tomasz Waśko

WAŚKO TO BAJERANT JAKICH MAŁO SKONCZYŁO SIE LUDZI TYLKO POTRAFI STRASZYC A WENCEJ POLOWA LUDZI NIE DOSTAŁA WYNAGRODZENIA ZA MAJ I CZERWIEC I UKRADL NAM KASE ZA NIE PLACENIE ZA ZUS I SKLADEK EMERYTALNYCH 4 MIESC MAMY DOWODY GÓWNIE JUZ JESTES WIEM GDZIE MIESZKASZ JUZ TWOJA FIRMA NUE DLUGO BEDZIE PROGRAMIE INTERWENCJI NA POLSACIE I TVN UWAGA

marem.m

jutro 30 06 2017 r o godz 12 na teczowej 55 i i hubskiej pan wasko wydaje obiekt dolcom glaudius patrol kpnczy dzialalnosc we wroclawiu jutro mozna dzialac by odzyskac pienidze wasko musi jutro oddac a jak nie to nalezy policje wezwac i wasko zostanie zatrzymany

Jak macie taki dokument to należy go jak najszybciej zgłosić do prokuratury nie ma na co czekać bo znając Pana Wasko zaraz coś wymyśli albo zwieje za granicę. Ja złożyłem zawiadomienie do inspekcji pracy ale tam pan wasko jest im znany wiedzą o jego przekretach i nie wiele mogą ale coś tam podzialaja. Doradzają złożyć wniosek do prokuratury ale nie mam tego dokumentu co panowie i szczerze nie mam pieniędzy nawet na wyciągnięcie tego. Wasko musi w końcu ponieść konsekwencje więc proszę się nie wahać tylko składać wniosek innym ludzia to też pomoże

@Anonim

zglosic do prokuratury sprawe wskazac wnioski dowodowe i prokuratura bedzie dzialac w tym zakresie panu wasce grunt pali pod nogami

andrzej

glaudius patro proponuje zlozyc w sadzi gospodarczym wniosek dok krs sad gospodarczy krs0000521824 to kosztuje 60 zl i ciekawe wpisy tam sa proponuje ja mam i haka na waske albo placi wynagrodzenie jak nalezy albo dokumetnty trafia do prokuratora z odpisem krs andrzej

Zostaw merytoryczną opinię o Gladius Patrol Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Gladius Patrol Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 54 ocen.
  • 43-300 Bielsko-Biała

Gladius Patrol Sp. z o.o.