Elaco Serwis S.C. Jerzy Kokoszyński Marcin Gawron Paweł Leki Jacek Zoń

Bielsko-biała

Opinie o Elaco Serwis S.C. Jerzy Kokoszyński Marcin Gawron Paweł Leki Jacek Zoń

Abc

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Bardzo w porządku. Pensja, nadgodziny, kilometrowki wszystko wyplacene w terminie. Również liczone nadgodziny za czas dojazdu do klienta. Atmosfera w pracy również jak przystało na małą firmę fajna. Na pensję również nie ma co narzekać, na tym stanowisku mieści się w normie, a w dobrych miesiącach ją przewyższa.

def
@Abc 19.08.2016 23:53

to mamy rozbieżne odczucia też jestem byłym pracownikiem, a pensja była sorry ale słaba, premii żadnej, a jak przychodziło do bonów świątecznych to ilość rzenująca w stosunku do innych firm

B

Wielkie ego i całkowity brak rzetelności.

bb1

Proszę o jakieś info o tej firmie.

Zostaw opinię o Elaco Serwis S.C. Jerzy Kokoszyński Marcin Gawron Paweł Leki Jacek Zoń - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elaco Serwis S.C. Jerzy Kokoszyński Marcin Gawron Paweł Leki Jacek Zoń