Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Tatiana

Ludzie a wy dalej wierzycie w bajki o umowie z inwestorem? Czekajcie niech pomyślę kiedy miała być podpisana? W listopadzie, grudniu, później po nowym roku. Zaraz koniec lutego a umowy dalej nie ma. Kasy też. Auta puste bez przesyłek. Równia pochyła w DÓŁ

kurier
@Tatiana

Pracownicy wierza w umowy z inwestorem czyli delta zatrudnia dzieci bo tylko dzieci wierza w bajki

Młody
@kurier

Tu działa bardziej metoda na wnuczka, bo cała młodzież dawno uciekła do innych firm, najwięcej zostało kurierów over 50 lat ;)

zapytanie

pytanie do bywalec co masz na myśli mówiąc obciete?i kiedy reszta coś mówią ?czy Państwo B są jeszcze w firmie ?pokazują się na magazynie w Warszawie ?nadawcy dostają zwroty Pobrań ?

Bywalec
@zapytanie

Obciete zostały podstawy, podobno ,,wymysł"Warszawy.

Bywalec

W czwartek były wypłaty(obciete) oddział Polska północna,pracownik.

zapytanie

Witam czy coś sie zmieniło Płaca? prosze o odpowiedzi od podwykonawców/pracowników a nie tych podstawionych tak jak Tarnów ostatnio pisała warszawa ostrołeka ze niby płaca ale nikt nie otrzymał wypłat

Paul
@zapytanie

W ostrołęce nie było ani podwykonawcy, ani pracowników. Ten teren obrabiał Białystok.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
wściekły

jak nie zapłacą mi w poniedziałek zapakuje auto i odstawie na parking (zabezpiecze je aż wypłaca kas (usunięte przez administratora) a kierownikowi rozwale banie jak kasy nie będzie miał dla mnie

Tarnów
@wściekły

Kolego, nie wiez z jakiego oddziału piszesz , ale wiem że juz od piątku oddziały wypłacają pieniędze i jest ok. A pozatym to co tutaj napisałeś to grożby karalne. Więc pewnie policja zaraz do Ciebie zapuka. Znajdą cię po adresie IP Pozdrawiam jak kasę dostałem i działamy.

Tarnów
@wściekły

Bolek

Delta city z każdym dniem będzie potęga

podwykonawca

Ludzie o co wam chodzi Błaszczyk szukał rozwiązania głównie aby siebie nie położyć i wszystkich przy okazji co wytrwali do końca prawie upadłości. Przecież tak naprawdę mógł was nas wszystkich olać on by był w czrnej (usunięte przez administratora) ale przy okazji wszyscy do okoła klienci i powykonawcy i pracownicy nik by nie odzyskał kasy ja uważam że trzeba się cieszyć że walczył do końca i znalazł inwestora i jest nadzieja że firma pod nowym investorem przetrwa a to daje że wiele ludzi odzyska kasę. Powinniście kibicować a nie jak mówią politycy hejtować tej firmy Może się mylę ale uważam że Błaszczyk jest winny że doprowadził tą firmę do takiej sytuacji ale trzeba oddać że robi czy zrobił wszystko aby nie zgasić światła. Ale tak naprwdę połowa firm jak nie większość w naszej kochanej Polsce ma problemy finansowe ledwie zarabia na koszty w państwie pis pokażcie mi albo zadajcie sobie pytanie kto niema dzisiaj problemów a będzie jeszcze gorzej Dajcie tej firmie szanse nowej DELCIE

xyz

Mase ludzi zostalo oszulanych w Polsce przez wykladowce

Uff

Na szczęście ja swoje pieniądze dziś dostałem i skończyłem przygodę w DELCIE ;)

SPM

Co do odzyskiwania w sądzie to trzebaby mieć jakieś dokumenty, a nie pół etatu i reszta pieniędzy pod stołem. Jak ktoś nie ma roboty to można przyjść, ale: zero wkładu własnego (podwykonawcy na benzynę nie dostaną) no i nie do działu handlowego (rz będziesz firmował swoją twarzą złodzieja, to drugi raz nikt Ci nie uderzy).

Prtwatny

kiedy zaczną płacić podwykonawca ?

były klient

Mi odpisali że jak zacznę z powrotem nadawać to zaczną mi zawracać pobrania ... W życiu nie pójdę na taki układ i wam radzę postąpić tak samo !

Tatiana

Nie rozumiem działań inwestora. Po co były te wszystkie spotkania w Warszawie ? Większość obietnic to puste słowa. Puścili trochę kasy ale to wszystko kropla w morzu potrzeb. Przesyłek mało. A miało być tak pięknie. Gdzie są nowi klienci? Gdzie ci co mieli wrócić? To jest istny cyrk.

@Tatiana

Gosc rozlozyl firme 40 razy wieksza od DC. Nie zrozumisz !

gdn

Gdańsk też pusto znowu będą coś sciemniali ta firma nie ma kasy miesiąc i będzie wspomnieniem

propaganda

ale kwas jak w prl pomożecie pomożemy uśmiałem się do łez słabe to ................................

abc

Częstochowa LIPA ! Dajcie spokój z tym gów...

poznań

to dziwne Poznań nie otrzymał ani złotówki

współpracownik

Tak niedowiarki jeszcze wam łyso będzie jak DELTA wypłynie i stanie na nogi jest aż dwóch investorów bardzo silna grupa podpisali umowę to pewne niestety dla tych co plują tu na Błaszczyków gały wam wyjdą jak Panowie wpompują kase i Delta stanie na nogi nie będzie lekko ale damy rade powalczymy trochę ale damy radę!!!!!! APEL DO KLIENTÓW Dajcie szanse tej nowej firmie nie bójcie się kasa jest dla niedowiarków potwierdzam a jak jest kasa to i servis się utrzyma wiadomo potrzeba czasu ale damy radę !!!!!! A wiem co pisze bo jestem w tej firmie też mi wiszą dużo kasy ale wytrwałem do momentu krytycznego i teraz płacą odają długi !!!!

Tytan
@współpracownik

Prawda :) i popieram ten optymizm!! Nie patrzmy na pełne zawiści i zazdrości komentarze tylko róbmy swoje najlepiej jak się da

Pipi

Przestań .

Nozyczki
@współpracownik

Dorotko, stokrotko. Daj spokoj. Piszesz chyba po butelce lub dwoch.

miliard

haha i jak tam Wasze miliony wypłacone ...?

Duduś

Sami znawcy się tu zgromadzili... szczekajcie sobie dalej, straszcie nie wiadomo czym- tylko to potraficie

Załatwione

Strajku nie będzie, bo pieniądze przyszły, wracamy płakać z bólem odbytu już po 10 marca ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa