Delta City

Delta City

Opinie o Delta City

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

JABŁON

A co robi Jabłoński cwaniak i prezesik Porębski. Podobno już są w innej firmie logistycznej

vulpus
@Jarek 16.08.2018 13:56

rowny gość ??? to fajansiarz jakich mało ,fr......r i krętacz. M. in dzieki niemu padła Delta.

JABŁON

A i jeszcze z nowości Jurycka razem z grubą Moniką wykradły całą bazę i założyły firmę kurierską. Była Delta a teraz są inne firmy kurierskie brawo I czy wiecie co się dzieje z Vivą . Tam też pozabierali klientów

@JABŁON 15.08.2018 18:20

Jurycka to cwana wredna p.....a

kawosz

Była Delta i ni ma Delty a Błaszczyk jakis sklep ze zdrowa zywnoscia i kawiarnio -herbaciarnie otworzył w Grodzisku. Ta zywnosc jest tak samo zdrowa jak On jest uczciwy. Juz ja sobie wyobrazam jak rąbie ludzi na tej kawie. Na pewno nie doważa kawy we wkladach do ekspresu. To u niego normalka.

@Robot 13.08.2018 01:43

najlepszy jest w d.y.m.a.n.i.u ludzi

Fundusz już wypłacił kasę

Uwaga - dłużnik !

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790 203 424.

@Uwaga - dłużnik ! 06.07.2018 13:28

Powodzenia :p

robus69

Witam Czy jest tu ktoś kto zgłaszał już wyłudzenie do prokuratury? Chciałbym dołączyć, wiszą mi pobrania. robus@o2.pl

berbeć
@Waldek 01.07.2018 18:03

ten człowiek nie zarobił ani jednej złotówki uczciwie i nie przepracował uczciwie ani jednej godziny. wszystkie jego dzialania zawsze były ukierunkowane na oszustwo i próbę robienia z ludzi idiotów. Niewielu dało sie na to nabrać. kiedy mówili o Michale to z drwiącym usmieszkiem na ustach i krecili z politowaniem głowami

boy

No i co tam słychać w Delcie??? Kaska siedzi jeszcze w biurze? Będzie ten syndyk cos płacił czy nie?

@boy 25.06.2018 13:30

Wniosek o upadłość przeszedł, pieniędzy nigdy na oczy nie zobaczysz, pozdrawiam

oszukany przez delte

i co z tego że syndyk rozsyła pisma podwykonawcy i firmy które nie dostały pobrań nie dostaną nic bo są w 2 kategorii wierzytelności nie dostana nic bo delta nie ma majątku zostaje jeszcze opcja ze zgłoszeniem na policje to była piramida która się finansowała z niezapłaconych faktur podwykonawcom i pobran klientów nigdy nie była rentowna ,jak miała być skoro kurier jeździł z 5 paczkami za które delta skasowała 50zł a miała zapłacić ryczałt 300(i tak go nie płaciła) takie amber gold wersja kurierska

silver
@oszukany przez delte 11.06.2018 22:43

Ja złożyłem tą dziadowską firmę na policję. Z tego co się orientuję to prokurator z pruszkowa będzie prowadził dochodzenie.

Klient

Ja z Deltą jestem rozliczony co do złotówki. Zrobiłem to jeszcze za czasów Michała. Jaki był każdy wie ale ze mną rozliczył się w 100 %. Szkoda że trafił na takich ludzi.

Etatowy

Syndyk rozsyła pisma do pracowników by wnieść do niego roszczenia finansowe. Czyli pracownicy otrzymają zaległe pensje od funduszu.

Zły i nie podaruje

Nie wiem czy tak ciacho ale kiedyś pisałem ze trzeba robić swoje w kierunku zarządu bo kasy od spolki nie otrzymamy ja robie ale to trwa mogą byc nawet lata ale zarzuty trzeba przedstawić i jak juz dostaną to każdy bedzie mogł ubiegać sie z ich majątków prywatnych nawet jak przepisali jak to jeden zrobił ale to są skargi i wydaje mi sie ze warto do końca walczyć . Pozdrawiam

boy

a co tu taka cisza??? ruszyło sie coś w sprawie niezapłaconych faktur?????

Konrad

Arciszewski wystawił jeszcze raz ludzi i próbuje teraz swoich sił w nowym biznesie ?

Jarek
@Konrad 22.05.2018 09:56

Trzeba próbować jeden biznes nie wyjdzie dwa inne wyjdą - bilans na plus :)

Jaromi

Jakieś nowe informacje co do stanu spółki ?

Jest dobrze
@Waldek 17.05.2018 10:19

polecam najpopularniejsza wyszukiwarkę :-)

bleee

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zawiadamia, iż postanowieniem z dnia 10 kwietnia 2018 roku (sygn. akt X GU 317/18) zabezpieczył majątek DELTA KURIER sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000530235) poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Łukasza Cieślaka, posiadającego licencję doradcy restrukturyzacyjnego o numerze 652. Pozycja 16370. Subskrybuj Ikona RSS DELTA KURIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie KRS 0000530235 SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2014-11-04 r., sygnatura akt: X GU 317/18

UP
@bleee 18.05.2018 07:08

Temat do góry bo znów się "zagłuszacz" uaktywnił, jakby to miało zmienić zreczywistość/

Dorota

Sąd Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 27 kwietnia 2018 r. (sygn. akt X GU 317/18) ogłosił upadłość DELTA KURIER Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-743) przy ul. Jana Sebastiana Bacha 2 (numer KRS: 0000530235). Wyznaczono sędziego komisarza w osobie SSR Kamili Wasilewskiej, zastępcę sędziego komisarza w osobie SSR Moniki Gajdzińskiej-Sudomir i syndyka Łukasza Cieślaka (nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego: 652). Podstawą jurysdykcji sądów polskich jest art. 3 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/848 z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie postępowania upadłościowego (Dz.Urz.UE.LNr 141, str. 19), a wszczęte postępowanie upadłościowe ma charakter głównego postępowania upadłościowego. Wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie trzydziestu dni od dnia obwieszczenia postanowienia o głoszeniu upadłości w Monitorze Sadowym i Gospodarczym zgłosili swoje wierzytelności w dwóch egzemplarzach na ręce sędziego komisarza pod adresem: Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Rrestrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa, z podaniem sygnatury akt postępowania prowadzonego po ogłoszeniu upadłości: sygn. akt X GUp 402/18. Wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia sędziemu komisarzowi w terminie trzydziestu dni od dnia obwieszczenia postanowienia o ogłoszeniu upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

UPADŁOŚĆ

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Waldek

Jeśli się zastanawiasz co się stało zadaj pytanie komu to się opłacało ?

@Waldek 16.05.2018 18:44

jak się zna wszystkie zależności to nie ma wątpliwości kto na tym zarobił

arsen lupin

"Vinci Capital jest polską spółką inwestycyjną, koncentrującą działalność w regionie Europy Środkowej. Specjalizujemy się w świadomym pomnażaniu kapitału, wykorzystując do tego naszą wyjątkową wiedzę biznesową oraz bogate doświadczenie. Inwestujemy w małe i średnie firmy o wysokim potencjale wzrostu, a także wspieramy nowatorskie pomysły biznesowe na etapie ich powstawania." "Specjalizujemy się w świadomym udupianiu firm przy pomocy ich wlascicieli nie zważając na potrzeby zwyklych pracowników wykorzystując do tego naszą wyjątkowo wredną ,złodziejską naturę oraz bogate w d.y.m.a.n.i.u. firm

Marek
@arsen lupin 14.05.2018 15:04

Brawo za odwagę. Może ktoś to przeczyta i dwa razy zastanowi się zanim wejdzie z nimi we współpracę

fick dich

nickkk

i po temacie delta upadła nikt i nic nie dostanie

Karol
@nickkk 14.05.2018 13:42

a na co liczyłeś ?

Konrad

No to niech prezes bądź kadrowa szykują się po majówkę na masę roboty. Pracodawca ma 7 dni na wydanie świadectwa pracy (dni kalendarzowe A nie robocze). Na dodatek nigdzie nie jest zgłoszone że firma jest w stanie upadłości czy jest zawieszona działalność. Oj lepiej by świadectwa pracy czekały jak tam przyjadę....

@łuć 13.05.2018 22:22

DELTA CITY PRZESYŁKI SP. Z O.O. PLAN ROZWOJU FIRMY, WYCENA 1. OPIS FIRMY Informacja w kilku zdaniach o firmie kurierskiej Delta City Przesyłki Sp. z o.o. Firma powstała w Warszawie w 2001 r. Właścicielami do chwili obecnej są Dorota i Michał Błaszczyk, którzy codziennie są zaangażowani w funkcjonowanie firmy. W początkowym okresie zaproponowaliśmy naszym klientom usługi serwisu miejskiego na terenie Warszawy i okolic. Dobra jakość świadczonych usług pozwoliła w stosunkowo krótkim czasie zaskarbić sobie uznanie i lojalność licznych firm. Rozszerzając zakres świadczonych usług zaoferowaliśmy usługi magazynowania i konfekcjonowania towarów. Korzystają z tego znane i cenione firmy z branży odzieżowej i obuwniczej. W naturalny sposób, ewolucyjnie, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku zorganizowaliśmy dystrybucję towarów na terenie całego kraju. Wykorzystujemy do tego sortownię zlokalizowaną w Warszawie i Łodzi i sieć ponad 30 Oddziałów i Przedstawicielstw w głównych miastach oraz ponad 400 kurierów , które zasięgiem działania pokrywają teren całej Polski. Główna sortownia znajduje się w Łodzi na ulicy Papierniczej { 23 ramp załadowczych magazyn kros dokowy } Nieustannie pracujemy nad usprawnieniem funkcjonowania naszej firmy, nasz serwis oferuje usługi kurierskie z terminem doręczenia 24 h na terenie całego kraju. Od początku tego roku wyposażamy naszych kurierów w urządzenia pozwalające śledzić drogę przesyłki w trybie „on line oraz przeprowadzamy proces integracji systemowej w firmie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy ponad 700 firm, dziennie obsługujemy ok 6 tyś paczek. 2. STRUKTURY FIRMY --- 12 Oddziałów Wrocław,Katowice,Kraków,Tarnów,Kalisz,Częstochowa,Łódź,Radom,Warszawa,Poznań,Olsztyn, Gdańsk --- 22 Przedstawicielstwa Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Koszalin, Piła, Konin, Elbląg, Płock, Płońsk, Bydgoszcz, Białystok, Leszno, Siedlce, Biała Podlaska, Lublin, Kielce, Tomaszów Mazowiecki, Sieradz, Wałbrzych, Opole, Rzeszów --- Sortownia Łódź ul. Papiernicza 23 bramy załadowcze Pojemność sortowni do 40 tyś paczek --- Sortownia Warszawa ul. Poleczki { częściowy wynajęta bo nie korzystamy z całej powierzchni, klient płaci za najem + wysyła nami paczki } 7 Ramp załadowczych Pojemność do 7 tyś paczek w przypadku większej ilość wypowiadamy umowę firmie której podnajmujemy magazyn 50% --- System od firmy Alfa Projekt { system ten działał w TBA, Siódemka, Fedex } Stała umowa, Alfa chciała by mieć 1%-2% udziałów w firmie i bardziej się związać z firmą- lepsza obsługa systemu jak i lepsza cena za system --- Rozliczanie podwykonawcy kurierzy, przedstawicielstwa Płacimy podwykonawcom w oddziałach i w centrali jeśli jeżdżą na swoich samochodach ryczałty dzienne ,chyba że z paczek dostarczonych bądź odebranych wychodzi więcej. Kwoty Ryczałtu od 250 PLN do 340 PLN, uzależnione jest to od trasy ilość kilometrów i ilość stopów, paczek dostarczanych odbieranych, godzin pracy. Dodatkowo są kierowcy na naszych samochodach { koszt leasingu, paliwo, wypłata } Przedstawicielstwa płacimy za paczki odebrane i dostarczone oraz tak zwane minimum logistyczne uzależnione od przedstawicielstwa Kierowcy na pensjach stałych 1800- 3000 { uzależnione od rejonu, regionu, ilości doręczonych paczek czy odebranych paczek, ilość godzin pracy } Frachty są płacone za kilometr jesteśmy w trakcie negocjacji stawek w dół ewentualnie zmian przewoźników --- Ilość naszych kierowców centrala + oddziały Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni. --- Ilość podwykonawców centrala + oddziały Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni --- Ilość pracowników w centrali , sortownia, magazyny i oddziały tabela poniżej Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni --- Informacja o leasingach GRENKE LEASING- urządzenia kurierskie BZWBK LEASING- samochody BZWBK LEASING- urządzenia kurierska IMPULS LEASING- samochody liczba GETIN LEASING- samochody liczba ARVAL LEASING- samochody liczba 3 sztuki { długofalowy najem umowa się skończyła } Dokładna tabela dosłana w ciągu 2 dni --- Paliwo do samochodów firmowych Umowa Statoill ok 20 groszy na litrze paliwa rabat --- Łącza internetowe + Telefony Netia- Biuro Warszawa Internet Starnet- Biuro Warszawa zapasowe łącze Netia- Sortownia Internet Globitel- Sortownia łącze zapasowe Platan- Internet magazyn Warszawa łącze od najemy magazynu Plus- Internety mobilne w Oddziałach Netia- Telefony stacjonarne, centrala telefoniczna Orange- Telefony mobilne + internet mobilny do urządzeń kurierskich transmisja danych T mobile- Telefony mobilne + internet mobilny do urządzeń kurierskich transmisja danych --- Obsługa magazynowa wózki widłowe Długo terminowy najem wózków widłowych na sortowni Łódź + sortownia Warszawa- Lemarpol --- Frachty Białystok-Warszawa, Biała Podlaska-Siedlce- Warszawa Olsztyn-Płońsk-Płock-Warszawa Warszawa-Łódź Gdańska-Łódź Bydgoszcz-Łódź Bydgoszcz-Konin-Łódź Szczeci

anonymous

Biuro na Bacha czynne jest od 10 do 14. Wszystkie meble komputery i majatek jaki tam jeszcze pozostał został wywieziony. Coś kombinują na Żeraniu, gdzies tam jest biuro, to tak jakby ktoś chciał wiedzieć

anonymous

w Go work pracuja chyba analfabeci . to pewne słowo k.u.t.a.s oznacza : (usunięte przez administratora) – dekoracyjny element ubrania, czapek i zasłon i od zawsze to znaczyło ale rowniez jest to nazwa wsi na Wegrzech skoro pisze ze w dawnej delcie cała gora czyli zarzad to k.u.t.a.s.y. to prosze mi tego nie kasowac

Zdziwienie
@anonymous 10.05.2018 09:31

Strasznieś mądry ;-) Coś chcesz osiągnąć? Przestań mędrkować.

Jaromi

Służbowe @ już nie działaj więc i informacji nie będzie eh

Marek
@xxx 05.05.2018 20:09

Jeszcze nie jedna firma zostanie zniszczona - taki mamy klimat :)

poszkodowany przewoźnik delty

Proszę o kontakt firmy/ osoby poszkodowane , którym Delta zalega mniejszą lub większą sumę pieniędzy, chcemy wspólnie złożyć zawiadomieni do prokuratury o popełnienie przestępstwa przez zarząd firmy. Nie odpuszczajcie !!! , czy to jest 20 tysięcy czy 200 to trzeba ich pociągnąć do odpowiedzialności, działali świadomie w celu oszukania nas. Jeździliśmy dla nich choć obiecywali płatności i wpływy od inwestorów. Na razie mamy 5 firm wobec których Delta ma zobowiązania na sumę prawie 800 tysięcy, dla prokuratury to już nie będzie mała sprawa . Proszę o informację o wysokości zobowiązań na utworzonego w tym celu email: przewoznikdelty@gmail.com . Jeżeli trzeba utworzę dodatkowo wspólną grupę, aby każdy zainteresowany miał wgląd w sprawę. Mamy cały weekend na zebranie informacji, na początku przyszłego tygodnia zaczynamy działać . Jeżeli sami czegoś nie zaczniemy robić to nie odzyskamy nic od spółki .

Jarek
@Zły i nie podaruje 20.04.2018 17:03

Prawnicy wa się wszystkim zajmą bo z tego maja siano natomiast żaden prawnik nie zagwarantuje wam odzyskania kasy. Czyli będziecie mieli jeszcze większe kłopoty finansowe.

Sandra

No i jednak to prawda- Szybka Paczka Sp. z o.o. (nie mylić z Szybką Paczką jakiegoś kolesia, bo to będzie sp.z o.o.)startuje zaraz po świętach. Na razie przerabiają papiery z Delty na Szybką Paczkę i dopinają szczegóły dystrybucji na terenie Warszawy i okolic. Magazyn na Krakowiaków koło piekarni SPC, a biuro zostaje na Bacha. Już mają zwerbowanych 25 kurierów, aby było obłożenie na każdą dzielnicę. I dlatego tak dbali o starych klientów i rozwozili ich paczki, bo ci klienci już dali się namówić. Podobno mają jeszcze się zgadać z Błaszczykami odnośnie obsługi ich punktu wysyłki paczek w Landzie. Mają listę pracowników, którzy im będą potrzebni, więc przed świętami będą dzwonić z propozycjami roboty. Finansowanie na start mają zapewnione od potentata bankowego.

EPAKA
@Sandra 28.03.2018 13:41

Ale Bzdury tutaj piszecie. Po pierwsze kto przy zdrowych zmysłach wejdzie w ten biznes z tymi ludźmi. A PO drugi jaki punkt w Landzie. Ludzie puknijcie się w Głowę. W Landzie jest punkt E Paka z łukowa . Firma ma ponad 100 punktów kurierskich i proszę nie mieszać nas w sprawy Delta Kurier.

grom

Widze ze "poszkodowany przewoznik delty" i "zły" mysla tak ja powinni myslec wszyscy od poczatku, winnych ukarac . najlepsza kara za celowe rozwalenie firmy i oszukiwanie z premedytacja jest kara pozbawienia wolnosci nawet na krótko nawet na poł roku ale jednak kryminal, po pierwsze beda mieli zasrane papiery a po drugie w (usunięte przez administratora) zycie jest ciezkie. wyobrazacie sobie Bożka jak "pierdzi w pasiaki" . ale by chłopaki mieli ubaw i uzywanie

Zły ,

Szanowni państwo ze spoki my ni nie dostaniemy bo panowie z zarządu doprowadzili to do upadku ale trzeba pomysleć czy zrobili wszystko zgodnie z prawem i proszę pomysleć czy nie mamy na nich żadnych nieprawidłowości ja wiem ze są i trzeba wytoczyć w stosunku do nich proces . Nie ma co odpuszczać tematu bo kazdybz nas stracił sporo kasy .

Kierownik oddzialu

No ja się nadal zastanawiam kiedy otrzymamy chociaż informacje na temat prowadzonych procedur odnośnie zamknięcia spółki bo miały być przekazywane 2x w tygodniu a tu cisza. Dodzwonić się do Krzysztofa czy do kogoś z firmy graniczy z cudem. Infolinia też nie odpowiada. Na pisma nie odpowiadają. Niestety , ale jak ktoś napisze , że tam nikogo nie ma to wystawi się na pośmiewisko. Bo praca biura i osób, które zostały nadal funkcjonuje. Rzekomo nie otrzymali wynagrodzenia , a pracują charytatywnie i dla dobra innych ha ha ha .

@Kierownik oddzialu 11.04.2018 19:51

a moze piszcie na prywatne adresy tych co jeszcze tam pracuja . adres Pawła J, RenatyJ Katarzyny B nie trudno ustalic co Wy na to? moze bedzie odzew

Zostaw opinię o Delta City - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta City