Delta City

Delta City

Opinie o Delta City

oszukany przez delte

i co z tego że syndyk rozsyła pisma podwykonawcy i firmy które nie dostały pobrań nie dostaną nic bo są w 2 kategorii wierzytelności nie dostana nic bo delta nie ma majątku zostaje jeszcze opcja ze zgłoszeniem na policje to była piramida która się finansowała z niezapłaconych faktur podwykonawcom i pobran klientów nigdy nie była rentowna ,jak miała być skoro kurier jeździł z 5 paczkami za które delta skasowała 50zł a miała zapłacić ryczałt 300(i tak go nie płaciła) takie amber gold wersja kurierska

Drwalnik paskowany
@oszukany przez delte 11.06.2018 22:43

dokladnie tak było. nigdy sie nie zamykala na zero, zawsze była na minusie

silver
@oszukany przez delte 11.06.2018 22:43

Ja złożyłem tą dziadowską firmę na policję. Z tego co się orientuję to prokurator z pruszkowa będzie prowadził dochodzenie.

@silver 14.06.2018 10:43

ja złożyłem już w maju i z tego co wiem inne osoby się dołączały. Prokurator z pruszkowa ma prowadzić sprawe. Słyszałem że zabezpieczył jakiś majątek tej firmy.

wydymany przez delte
@oszukany przez delte 11.06.2018 22:43

tak i cisza polska to wspaniały kraj można wydymać setki ludzi i jeszcze być chronionym przez system

JABŁON

A co robi Jabłoński cwaniak i prezesik Porębski. Podobno już są w innej firmie logistycznej

@JABŁON 15.08.2018 18:18

Paweł to równy gość niestety miał pecha trafił na złych ludzi.

vulpus
@Jarek 16.08.2018 13:56

rowny gość ??? to fajansiarz jakich mało ,fr......r i krętacz. M. in dzieki niemu padła Delta.

@vulpus 17.08.2018 09:30

A co w tej firmie robił Arciszewski i Grygiel?

Piotr
@Jarek 18.08.2018 00:11

Jarek oni tylko zamiatali korytarze !!!

@Piotr 18.08.2018 22:55

Jeszcze kilka spółek pozamiataja

JABŁON

A i jeszcze z nowości Jurycka razem z grubą Moniką wykradły całą bazę i założyły firmę kurierską. Była Delta a teraz są inne firmy kurierskie brawo I czy wiecie co się dzieje z Vivą . Tam też pozabierali klientów

@JABŁON 15.08.2018 18:20

Jurycka to cwana wredna p.....a

kawosz

Była Delta i ni ma Delty a Błaszczyk jakis sklep ze zdrowa zywnoscia i kawiarnio -herbaciarnie otworzył w Grodzisku. Ta zywnosc jest tak samo zdrowa jak On jest uczciwy. Juz ja sobie wyobrazam jak rąbie ludzi na tej kawie. Na pewno nie doważa kawy we wkladach do ekspresu. To u niego normalka.

Robot
@kawosz 09.08.2018 13:02

Arciszewski ma palarnie kawy więc i kawiarenka się pokazała. Dobry jest w kręceniu lodów.

@Robot 13.08.2018 01:43

najlepszy jest w d.y.m.a.n.i.u ludzi

Fundusz już wypłacił kasę

Uwaga - dłużnik !

Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt. KONTAKT: 790 203 424.

oszukany przez delte
@Uwaga - dłużnik ! 06.07.2018 13:28

jaka windykacja jak jest syndyk to możesz cmoknąć dłużnika w pępek

@Uwaga - dłużnik ! 06.07.2018 13:28

Powodzenia :p

robus69

Witam Czy jest tu ktoś kto zgłaszał już wyłudzenie do prokuratury? Chciałbym dołączyć, wiszą mi pobrania. robus@o2.pl

@robus69 14.06.2018 21:44

Ja jak tylko dowiedziałem się, że ci sami ludzie co w tba wchodzą tutaj i zaczyna się powtórka to natychmiast zerwałem współpracę. Michał rozliczył się co do złotówki. Na to ty liczyłeś ?

Norbert
@Klient 15.06.2018 13:54

Śmiech na sali: Michał rozliczył się co do złotówki ...ha...ha..ha.. bo pęknę.

@Norbert 28.06.2018 08:46

Co w tym śmiesznego ? Ja mam wszystko z nim rozliczone. Nie płaczę !!!

@robus69 14.06.2018 21:44

To jest firma która miała 2 dyrektorów finansowych oraz z 5 dyrektorów sprzedaży !!!! Jakie tam gwiazdy nie wchodziły do tej spółki to pożal się Boże :)

Pustak
@Igor 28.06.2018 14:06

Chyba pożal się Bożek :)

kastel
@Igor 28.06.2018 14:06

miala rownież dyrektora ds Agaty , Dyrektora ds Magdy J, i dyrektora ds Elki a najwazniejszy był dyrektor ds przekretów czyli MB i jego zastepca PJ

kidrybybry
@Norbert 28.06.2018 08:46

chyba z bankiem w ktorym zastawił dom sie rozliczył do konca bo teraz mieszkałby u szwagra albo ojca czarodzieja z Os czyli z Osowca

@kidrybybry 29.06.2018 15:36

Michał założył nowa firmę i ma się bardzo dobrze. Pajace zazdroszczą ludziom kreatywności.

berbeć
@Waldek 01.07.2018 18:03

ten człowiek nie zarobił ani jednej złotówki uczciwie i nie przepracował uczciwie ani jednej godziny. wszystkie jego dzialania zawsze były ukierunkowane na oszustwo i próbę robienia z ludzi idiotów. Niewielu dało sie na to nabrać. kiedy mówili o Michale to z drwiącym usmieszkiem na ustach i krecili z politowaniem głowami

boy

No i co tam słychać w Delcie??? Kaska siedzi jeszcze w biurze? Będzie ten syndyk cos płacił czy nie?

@boy 25.06.2018 13:30

Wniosek o upadłość przeszedł, pieniędzy nigdy na oczy nie zobaczysz, pozdrawiam

Klient

Ja z Deltą jestem rozliczony co do złotówki. Zrobiłem to jeszcze za czasów Michała. Jaki był każdy wie ale ze mną rozliczył się w 100 %. Szkoda że trafił na takich ludzi.

Etatowy

Syndyk rozsyła pisma do pracowników by wnieść do niego roszczenia finansowe. Czyli pracownicy otrzymają zaległe pensje od funduszu.

Zły i nie podaruje

Nie wiem czy tak ciacho ale kiedyś pisałem ze trzeba robić swoje w kierunku zarządu bo kasy od spolki nie otrzymamy ja robie ale to trwa mogą byc nawet lata ale zarzuty trzeba przedstawić i jak juz dostaną to każdy bedzie mogł ubiegać sie z ich majątków prywatnych nawet jak przepisali jak to jeden zrobił ale to są skargi i wydaje mi sie ze warto do końca walczyć . Pozdrawiam

boy

a co tu taka cisza??? ruszyło sie coś w sprawie niezapłaconych faktur?????

Konrad

Arciszewski wystawił jeszcze raz ludzi i próbuje teraz swoich sił w nowym biznesie ?

@Konrad 22.05.2018 09:56

Trzeba próbować jeden biznes nie wyjdzie dwa inne wyjdą - bilans na plus :)

Jaromi

Jakieś nowe informacje co do stanu spółki ?

Jest dobrze
@Jaromi 16.05.2018 13:01

Musi być nieźle skoro pan prezes w przyszłym tygodniu będzie na kongresie logistyki występować. Napewno ma dużo do powiedzenia o teym jek robić biznes.

@Jest dobrze 16.05.2018 21:58

Na jakim kongresie i gdzie ?

Jest dobrze
@Waldek 17.05.2018 10:19

polecam najpopularniejsza wyszukiwarkę :-)

bleee

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, zawiadamia, iż postanowieniem z dnia 10 kwietnia 2018 roku (sygn. akt X GU 317/18) zabezpieczył majątek DELTA KURIER sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS 0000530235) poprzez ustanowienie tymczasowego nadzorcy sądowego w osobie Łukasza Cieślaka, posiadającego licencję doradcy restrukturyzacyjnego o numerze 652. Pozycja 16370. Subskrybuj Ikona RSS DELTA KURIER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Warszawie KRS 0000530235 SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2014-11-04 r., sygnatura akt: X GU 317/18

Rębacz dębowiec
@bleee 18.05.2018 07:08

a jaki oni mieli majątek ???? kilka rozp.........ch biurek , zdezelowanych komputerów i kilka aparatów telefonicnych ? A zapomniałbym o Bożku i Jabłonskim . Ci byli bezcennym majątkiem , zwlaszcza Bozek ze wzgledu na wiek. Ceny antyków ida ciagle w górę

Darek
@Rębacz dębowiec 18.05.2018 10:37

Tak gadasz a widziałeś bilans ?

Drwalnik paskowany
@Darek 18.05.2018 12:26

Ale po co ??? Nie musiałem nic widziec. ja widzialem ten "majatek " ale za dobrych czasów . Napisałem w cudzysłowie bo ten majatek był na kredyt jak wszystko inne. Bilans był tak samo pewno naciagany jak sprawozdanie Blaszczyka dla Arciszewskiego na temat zaleglosci,zobowiazan itp rzeczy. Kto to pamieta to wie jak było . Zamiast powiedziec ile komu za co wisi i nawet troche zawyzyc to zanizył i to o kilkadziesiat procent i pozniej biedny Grygiel siedzial i sie za głowe łapal jak wychodzilo na jaw ze sa jeszcze jakies ukryte platnosci. I Dorota była ciagle przez niego wzywana do konfencyjnej na rozmowy i oboje wychodzili z rozpalonymi policzkami ( ale nie od tego o czym pomysleliscie ) ,ona ze wstydu i złosci a on z samej złosci

@Drwalnik paskowany 18.05.2018 16:01

Janusz, W załączeniu przesyłam draft przygotowanego przeze mnie Term Sheet z Udziałowcami Delty. Zawarłem w nim nasze ustalenia z piątku: Wycena „pre money" 20 mln PLN i 75% udziałów za 15 mln PLN. W przypadku akceptacji z Twojej strony omówię to jutro z Michałem Błaszczykiem (jutro od rana jestem w Delcie). Tymczasem pozdrawiam i do usłyszenia / zobaczenia Grzegorz DELTA CITY - PLAN INWESTYCJI KAPITAŁOWEJ W SPÓŁKĘ WYCENA "PRE MONEY" SPÓŁKI PER VINCI CAPITAL Data Spłata zob. 20 000 000 100% _Nar._ 1. Etap inwestycji zakup udziałów 05.11.2016 5 100 000 26% _ _ - spłata p. Szymanowskiego (środki dla Spółki) 1 700 000 _ _ - spłata p. Szymanowskiego (środki dla MB i DB) 3 400 000 _ _ 2. Etap - podwyższenie kapitału zakładowego 31.12.2016 4 900 000 25% _50%_ 3. Etap - podwyższenie kapitału zakładowego 31.03.2017 2 500 000 13% _63%_ 4. Etap - podwyższenie kapitału zakładowego 30.06.2017 2 500 000 13% _75%_ 5. Etap - podwyższenie kapitału zakładowego _75%_ _ _ Łączny wydatek za zakupione udziały 15 000 000 75% _ _

Patryk
@xxx 18.05.2018 16:26

Kto dołki kopie sam w nie wpada :)

UP
@bleee 18.05.2018 07:08

Temat do góry bo znów się "zagłuszacz" uaktywnił, jakby to miało zmienić zreczywistość/

Dorota

Sąd Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 27 kwietnia 2018 r. (sygn. akt X GU 317/18) ogłosił upadłość DELTA KURIER Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-743) przy ul. Jana Sebastiana Bacha 2 (numer KRS: 0000530235). Wyznaczono sędziego komisarza w osobie SSR Kamili Wasilewskiej, zastępcę sędziego komisarza w osobie SSR Moniki Gajdzińskiej-Sudomir i syndyka Łukasza Cieślaka (nr licencji doradcy restrukturyzacyjnego: 652). Podstawą jurysdykcji sądów polskich jest art. 3 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/848 z dnia 20 maja 2015 r. w sprawie postępowania upadłościowego (Dz.Urz.UE.LNr 141, str. 19), a wszczęte postępowanie upadłościowe ma charakter głównego postępowania upadłościowego. Wzywa się wierzycieli upadłego, aby w terminie trzydziestu dni od dnia obwieszczenia postanowienia o głoszeniu upadłości w Monitorze Sadowym i Gospodarczym zgłosili swoje wierzytelności w dwóch egzemplarzach na ręce sędziego komisarza pod adresem: Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział X Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Rrestrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa, z podaniem sygnatury akt postępowania prowadzonego po ogłoszeniu upadłości: sygn. akt X GUp 402/18. Wzywa się osoby, którym przysługują prawa oraz prawa i roszczenia osobiste ciążące na nieruchomościach należących do upadłego, jeżeli nie zostały ujawnione przez wpis w księdze wieczystej, do ich zgłoszenia sędziemu komisarzowi w terminie trzydziestu dni od dnia obwieszczenia postanowienia o ogłoszeniu upadłości w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, pod rygorem utraty prawa powoływania się na nie w postępowaniu upadłościowym.

UPADŁOŚĆ

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Waldek

Jeśli się zastanawiasz co się stało zadaj pytanie komu to się opłacało ?

@Waldek 16.05.2018 18:44

jak się zna wszystkie zależności to nie ma wątpliwości kto na tym zarobił

arsen lupin

"Vinci Capital jest polską spółką inwestycyjną, koncentrującą działalność w regionie Europy Środkowej. Specjalizujemy się w świadomym pomnażaniu kapitału, wykorzystując do tego naszą wyjątkową wiedzę biznesową oraz bogate doświadczenie. Inwestujemy w małe i średnie firmy o wysokim potencjale wzrostu, a także wspieramy nowatorskie pomysły biznesowe na etapie ich powstawania." "Specjalizujemy się w świadomym udupianiu firm przy pomocy ich wlascicieli nie zważając na potrzeby zwyklych pracowników wykorzystując do tego naszą wyjątkowo wredną ,złodziejską naturę oraz bogate w d.y.m.a.n.i.u. firm

@arsen lupin 14.05.2018 15:04

Zaraz ci napiszą, że to nie prawdą i oni nie byli zaangażowani w DC / Tba. Co generalnie będzie zgodne z prawdą :)

@arsen lupin 14.05.2018 15:04

Takimi firmami powinien zająć się prokurator.

Marek
@arsen lupin 14.05.2018 15:04

Brawo za odwagę. Może ktoś to przeczyta i dwa razy zastanowi się zanim wejdzie z nimi we współpracę

fick dich

nickkk

i po temacie delta upadła nikt i nic nie dostanie

Karol
@nickkk 14.05.2018 13:42

a na co liczyłeś ?

Konrad

No to niech prezes bądź kadrowa szykują się po majówkę na masę roboty. Pracodawca ma 7 dni na wydanie świadectwa pracy (dni kalendarzowe A nie robocze). Na dodatek nigdzie nie jest zgłoszone że firma jest w stanie upadłości czy jest zawieszona działalność. Oj lepiej by świadectwa pracy czekały jak tam przyjadę....

Krzysztof
@Konrad 02.05.2018 08:35

Nie będziesz mówił zarządowi co ma robić !!!

Lech
@Krzysztof 04.05.2018 11:33

No pewnie że zarząd wie zawsze najlepiej. Efekty właśnie widać. A to zarząd powinien być bardziej dla firmy i dla pracowników. Noga w biznesie może się potknąć każdemu ale jest sztuką umieć upaść tak żeby móc wstać z godnością. To może kto i rękę poda ale jak się gruchnie o glebę nie troszcząc się o nic i nikogo to wstać będzie bardzo ciężko a może już wcale się nie da.

beerman
@Lech 08.05.2018 18:56

godność to słowo jest nieznane jabłonskiemu , prezesowi, łukaszowi, krzyskowi r. i całej tej bandzie ktora tam została. To swinie bez ambicji ktorym mozna pluc w twarz a oni powiedza ze pada deszcz

Lech
@beerman 08.05.2018 22:14

Nie ma potrzeby obrzucać ich epitetami. Po prostu nie dali rady. Nie każdy się nadaje. Niektórzy niestety nie dali rady już kolejny raz. I chyba rynek paczkowy ich już nie chce. Kto z dużych operatorów ich weźmie? Wszelkie geszefty już upadły, brokerzy też się nie będą wygłupiać i tak dalej. Co przytomniejsi szybko się zorientowali w sytuacji i wylądowali np w Allegro a reszta będzie się trzymać tego co jeszcze ma albo jej się wydaje że ma. Najgorsze jest to, że jeżeli powstanie kolejna firma-wydmuszka z miejscowym kapitałem nastawionym na szybkie zyski (w paczce?? a to dobre ! :-) To znajdą się i klienci i kurierzy którzy w to wejdą. A potem płacz. Najlepsze jest to ze będą to dużej mierze ci sami klienci i kurierzy którzy już się przejechali na tba, alfapost, patronie, delcie itd. Ludzie się nigdy nie nauczą i polecą za 2 złote gdzie indziej. Gdybym miał nawet 50 paczek dziennie to nie wpadł bym na pomysł żeby gadać z jakąkolwiek firmą poniżej 200 tysięcy paczek w sieci dziennie. Może byłoby drogo może byłbym jednym z wielu ale miałbym pewność systemu.

@Lech 09.05.2018 00:45

Szczególnie jak firma robi 40 tyś paczek dziennie ( tba ) a dyrektorzy sprzedaży uciekają ze spotkania na zlecenie funduszu ha ha ha :)

były pracownik
@Igor 09.05.2018 11:06

kolego TBA tak samo miała 40 tys paczek jak Delta miała 10 tys . hahaha. pobozne zyczenia . Pamietam jak jablonski i bożek na białej tablicy robili wykres wzrostowy. to był jakas jedna wieksza wysyłka jakiejs firmy . mało sie nie zwalili w nachy jak to rysowali i mowili o tym

@Lech 09.05.2018 00:45

(usunięte przez administratora) i nic wiecej.

@były pracownik 10.05.2018 08:10

Niestety mylisz się - 40 tyś było w każdy poniedziałek i wtorek natomiast najmniej w piątki spadało do 25 tyś. Co do akcji to był zakaz pozyskiwania bo wyciągneli wnioski jak JJ wrzucił akcję 20 tyś paczek dziennie to zawalił operację i podnosili się przez tydzień czasu pomimo tego że mieli czas 5 dni na rozwiezienie tego to byli jeszcze za mali bo miało to miejsce jakieś 2 miesiące po uruchomieniu sieci :)

@Igor 10.05.2018 09:44

ty piszesz o Jabłonskim , delcie i akcji 20 tys paczek? Oni ledwo sobie dawali rade z 7 tys. nie mowiac o 10 tys. oni byli za mali, niewyplacalni ,oszukiwalli kogo sie dalo i jezdzili szrotami w wiekszosci w leasingu

Pawel
@anonymous 10.05.2018 16:15

Inwestorek postawił nie na tego konia co powinien ha ha ha Wszyscy wiedza że ludzie po siódemce są (usunięte przez administratora) warci i tylko czarują co to nie oni !!! Prawda jest taka, że rynek zweryfikował ich umiejętności i nikt powtarzam nikt przy zdrowych zmysłach ich nie zatrudni !!!

Jura
@Pawel 11.05.2018 12:41

Ja myślę, że oni nawet innej pracy nie szukają tylko będą próbować przetrwać jakoś w tym własnym towrzystwie bo to jest wygodne i próbować namówić innego inewstora na jakąś kolejną przygode z kurierką czy innym podobnym biznesem.

@Jura 11.05.2018 21:18

Witam Panie Januszu Przesyłam informację w załączniku o które Pan prosił brakuje kilku tabel ale do środy prześle je do Pana. Teraz wysyłam dane które myślę że będą w miarę wystarczające na początek. Co do spotkania z Jarkiem w miarę się pilnował ale dopytywał się o inwestora. Musimy się umówić przekażę te 2 rzeczy które mam i musimy umówić co dalej i co z TBA może część z tego będzie warto kupić tylko my sami na tą chwile nie weźmiemy nic poza przejęciem leasingu urządzeń. W załączniku są informację oczywiście jest propozycja wyceny i plan rozwojowy na rok 2016 i 2017. Zaznaczę tylko że to opiera się na dość małej inwestycji rzędu 13 milionów złotych. Jeśli inwestycja była by większa np o 10- 15 milionów złotych to wyniki , obroty ilości paczek na koniec roku 2017 były by zbliżone do ilości paczek czy obrotu w IN POST który to kupili za 110 milionów i te pieniądze nie weszły do firmy tylko to była kwota zakupu a jeszcze inwestycje pewnie kolejne 20-30 milionów złotych . Po za tym INTEGER i tak będzie na tym dalej zarabiał bo będzie podwykonawcom dla In Postu. Dane brakujące w załączniku prześle do środy, kończymy przeprowadzkę a ja zająłem się wprowadzeniem 3 dużych firm wiec trochę mi czasu zabrakło. Z poważaniem, Michał Błaszczyk Dyrektor Generalny

Eryka
@xxx 12.05.2018 10:48

Co to jest ? Kto to pisał? To się kupy nie trzyma.

Xxx
@Eryka 13.05.2018 03:18

Tak Michał ustalał z Arciszewskim

łuć
@xxx 12.05.2018 10:48

to nie pisał Michał . To nie jego styl, moze ktos mu to pisał ?? Słowo "podwykonawcom" w stosunku do pojedynczej osoby a nie do grupy osób nie jest w stylu błedów popełnianych przez Michała. Słowo "informację " w tym znaczeniu jaki jest w tym zdaniu, to jak najbardziej styl Michała. On chciał być taki "Ą" , "Ę" i bardzo często uzywał w mowie i pismie ą i ę tam gdzie akurat nie było to potrzebne. Albo ktos to napisał nieudolnie podszywajac sie pod styl Michala albo wlasnie ten ktos chcial zeby to tak wlasnie nieudolnie wygladało . Po za tym skladnia i logika tekstu nie sa w stylu Michała.

@łuć 13.05.2018 22:22

DELTA CITY PRZESYŁKI SP. Z O.O. PLAN ROZWOJU FIRMY, WYCENA 1. OPIS FIRMY Informacja w kilku zdaniach o firmie kurierskiej Delta City Przesyłki Sp. z o.o. Firma powstała w Warszawie w 2001 r. Właścicielami do chwili obecnej są Dorota i Michał Błaszczyk, którzy codziennie są zaangażowani w funkcjonowanie firmy. W początkowym okresie zaproponowaliśmy naszym klientom usługi serwisu miejskiego na terenie Warszawy i okolic. Dobra jakość świadczonych usług pozwoliła w stosunkowo krótkim czasie zaskarbić sobie uznanie i lojalność licznych firm. Rozszerzając zakres świadczonych usług zaoferowaliśmy usługi magazynowania i konfekcjonowania towarów. Korzystają z tego znane i cenione firmy z branży odzieżowej i obuwniczej. W naturalny sposób, ewolucyjnie, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku zorganizowaliśmy dystrybucję towarów na terenie całego kraju. Wykorzystujemy do tego sortownię zlokalizowaną w Warszawie i Łodzi i sieć ponad 30 Oddziałów i Przedstawicielstw w głównych miastach oraz ponad 400 kurierów , które zasięgiem działania pokrywają teren całej Polski. Główna sortownia znajduje się w Łodzi na ulicy Papierniczej { 23 ramp załadowczych magazyn kros dokowy } Nieustannie pracujemy nad usprawnieniem funkcjonowania naszej firmy, nasz serwis oferuje usługi kurierskie z terminem doręczenia 24 h na terenie całego kraju. Od początku tego roku wyposażamy naszych kurierów w urządzenia pozwalające śledzić drogę przesyłki w trybie „on line oraz przeprowadzamy proces integracji systemowej w firmie. Na dzień dzisiejszy obsługujemy ponad 700 firm, dziennie obsługujemy ok 6 tyś paczek. 2. STRUKTURY FIRMY --- 12 Oddziałów Wrocław,Katowice,Kraków,Tarnów,Kalisz,Częstochowa,Łódź,Radom,Warszawa,Poznań,Olsztyn, Gdańsk --- 22 Przedstawicielstwa Szczecin, Gorzów, Zielona Góra, Koszalin, Piła, Konin, Elbląg, Płock, Płońsk, Bydgoszcz, Białystok, Leszno, Siedlce, Biała Podlaska, Lublin, Kielce, Tomaszów Mazowiecki, Sieradz, Wałbrzych, Opole, Rzeszów --- Sortownia Łódź ul. Papiernicza 23 bramy załadowcze Pojemność sortowni do 40 tyś paczek --- Sortownia Warszawa ul. Poleczki { częściowy wynajęta bo nie korzystamy z całej powierzchni, klient płaci za najem + wysyła nami paczki } 7 Ramp załadowczych Pojemność do 7 tyś paczek w przypadku większej ilość wypowiadamy umowę firmie której podnajmujemy magazyn 50% --- System od firmy Alfa Projekt { system ten działał w TBA, Siódemka, Fedex } Stała umowa, Alfa chciała by mieć 1%-2% udziałów w firmie i bardziej się związać z firmą- lepsza obsługa systemu jak i lepsza cena za system --- Rozliczanie podwykonawcy kurierzy, przedstawicielstwa Płacimy podwykonawcom w oddziałach i w centrali jeśli jeżdżą na swoich samochodach ryczałty dzienne ,chyba że z paczek dostarczonych bądź odebranych wychodzi więcej. Kwoty Ryczałtu od 250 PLN do 340 PLN, uzależnione jest to od trasy ilość kilometrów i ilość stopów, paczek dostarczanych odbieranych, godzin pracy. Dodatkowo są kierowcy na naszych samochodach { koszt leasingu, paliwo, wypłata } Przedstawicielstwa płacimy za paczki odebrane i dostarczone oraz tak zwane minimum logistyczne uzależnione od przedstawicielstwa Kierowcy na pensjach stałych 1800- 3000 { uzależnione od rejonu, regionu, ilości doręczonych paczek czy odebranych paczek, ilość godzin pracy } Frachty są płacone za kilometr jesteśmy w trakcie negocjacji stawek w dół ewentualnie zmian przewoźników --- Ilość naszych kierowców centrala + oddziały Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni. --- Ilość podwykonawców centrala + oddziały Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni --- Ilość pracowników w centrali , sortownia, magazyny i oddziały tabela poniżej Dane dosłane w osobnej tabeli w ciągu 2 dni --- Informacja o leasingach GRENKE LEASING- urządzenia kurierskie BZWBK LEASING- samochody BZWBK LEASING- urządzenia kurierska IMPULS LEASING- samochody liczba GETIN LEASING- samochody liczba ARVAL LEASING- samochody liczba 3 sztuki { długofalowy najem umowa się skończyła } Dokładna tabela dosłana w ciągu 2 dni --- Paliwo do samochodów firmowych Umowa Statoill ok 20 groszy na litrze paliwa rabat --- Łącza internetowe + Telefony Netia- Biuro Warszawa Internet Starnet- Biuro Warszawa zapasowe łącze Netia- Sortownia Internet Globitel- Sortownia łącze zapasowe Platan- Internet magazyn Warszawa łącze od najemy magazynu Plus- Internety mobilne w Oddziałach Netia- Telefony stacjonarne, centrala telefoniczna Orange- Telefony mobilne + internet mobilny do urządzeń kurierskich transmisja danych T mobile- Telefony mobilne + internet mobilny do urządzeń kurierskich transmisja danych --- Obsługa magazynowa wózki widłowe Długo terminowy najem wózków widłowych na sortowni Łódź + sortownia Warszawa- Lemarpol --- Frachty Białystok-Warszawa, Biała Podlaska-Siedlce- Warszawa Olsztyn-Płońsk-Płock-Warszawa Warszawa-Łódź Gdańska-Łódź Bydgoszcz-Łódź Bydgoszcz-Konin-Łódź Szczeci

anonymous

Biuro na Bacha czynne jest od 10 do 14. Wszystkie meble komputery i majatek jaki tam jeszcze pozostał został wywieziony. Coś kombinują na Żeraniu, gdzies tam jest biuro, to tak jakby ktoś chciał wiedzieć

anonymous

w Go work pracuja chyba analfabeci . to pewne słowo k.u.t.a.s oznacza : (usunięte przez administratora) – dekoracyjny element ubrania, czapek i zasłon i od zawsze to znaczyło ale rowniez jest to nazwa wsi na Wegrzech skoro pisze ze w dawnej delcie cała gora czyli zarzad to k.u.t.a.s.y. to prosze mi tego nie kasowac

Zdziwienie
@anonymous 10.05.2018 09:31

Strasznieś mądry ;-) Coś chcesz osiągnąć? Przestań mędrkować.

Jaromi

Służbowe @ już nie działaj więc i informacji nie będzie eh

@Jaromi 24.04.2018 17:36

Poczekaj zaraz z notami wyjadą jak znam życie.

email
@Jaromi 24.04.2018 17:36

w poniedziałek jeszcze działały

@email 25.04.2018 00:45

Dzisiaj nie działają

Wkurwiony
@Jeromi 25.04.2018 17:48

Maile służbowe nie działają od 20. Kwietnia. Skrzynki istnieją tylko hasła są pozmieniane. Miały być informacje by firmy i dalszych działań. Jak byłem ostatni dzień w biurze , prezes potwierdził, że skrzynki będą działać do momentu kiedy sytuacja firmy nie stanie się klarowna (do momentu kiedy syndyk nie wejdzie). Słabe to wszystko

nawaho
@Wkurwiony 29.04.2018 10:22

Jeżeli firma nie ma majątku wystarczającego do przeprowadzenia upadłości to syndyk nie wejdzie, bo sąd może odrzucić wniosek.

@nawaho 04.05.2018 22:21

Szkoda bo myślałem, że tym razem Janusz zainwestuje trochę grosza ale widocznie szuka lepszej inwestycji :) http://www.lagris.pl

Marek
@xxx 05.05.2018 20:09

Jeszcze nie jedna firma zostanie zniszczona - taki mamy klimat :)

poszkodowany przewoźnik delty

Proszę o kontakt firmy/ osoby poszkodowane , którym Delta zalega mniejszą lub większą sumę pieniędzy, chcemy wspólnie złożyć zawiadomieni do prokuratury o popełnienie przestępstwa przez zarząd firmy. Nie odpuszczajcie !!! , czy to jest 20 tysięcy czy 200 to trzeba ich pociągnąć do odpowiedzialności, działali świadomie w celu oszukania nas. Jeździliśmy dla nich choć obiecywali płatności i wpływy od inwestorów. Na razie mamy 5 firm wobec których Delta ma zobowiązania na sumę prawie 800 tysięcy, dla prokuratury to już nie będzie mała sprawa . Proszę o informację o wysokości zobowiązań na utworzonego w tym celu email: przewoznikdelty@gmail.com . Jeżeli trzeba utworzę dodatkowo wspólną grupę, aby każdy zainteresowany miał wgląd w sprawę. Mamy cały weekend na zebranie informacji, na początku przyszłego tygodnia zaczynamy działać . Jeżeli sami czegoś nie zaczniemy robić to nie odzyskamy nic od spółki .

@poszkodowany przewoźnik delty 13.04.2018 14:59

jest utworzona grupa gdzie możemy wspólnie wymieniać sie informacjami , nie tego typu jak tutaj lanie wody i narzekania , tylko konkretnymi, zapraszam na przewoznikdelty@gmail.com

Walczący o swoje
@poszkodowany przewoźnik delty 13.04.2018 14:59

Uderz do tej Leny ona ma pełno info i sama już składała do prokuratury zawiadomienie może będzie coś miala co Ci się przyda

@Walczący o swoje 13.04.2018 19:27

wyslij mi proszę namiar do niej na email , ten powyżej . dziekuje

Walczący o swoje
@poszkodowany przewoźnik delty 14.04.2018 09:22

Molsson@wp.pl taki mam tylko

silver
@poszkodowany przewoźnik delty 13.04.2018 14:59

ja już złożyłem zawiadomienie . Nie ma odpuszczania. Łajzy niech się tłumaczą na komendzie

Zły i nie podaruje
@silver 20.04.2018 10:45

My zbieramy wszystkich którzy zostali oszukani przez zarzad by sie do nich dobrać mamy juz info ze majątki maja przepisane ale tez to zaskarżymy skarga pauliańską jest juz kilka prawników co sie tym zajmą i zależy nam na wszystkich osobach co wiszą kasę i proszę każdy niech na maila przewoźnikdelty@gmail.com wyśle kontakt do siebie a sie odezwiemy bo zostaliśmy celowo oszukani przez nich a jak od nich nie odzyskamy kasy to od spolki tym bardzoej mamy opracowany tor działania ale musi byc nas wiele i wszystkie nie jasności jakies nie odciągnięcia czy ich oszustwa prosze opisać w mailu lub podać namiar a sie skontaktujemy . Pozdrawiam Zły

@Zły i nie podaruje 20.04.2018 17:03

Prawnicy wa się wszystkim zajmą bo z tego maja siano natomiast żaden prawnik nie zagwarantuje wam odzyskania kasy. Czyli będziecie mieli jeszcze większe kłopoty finansowe.

Sandra

No i jednak to prawda- Szybka Paczka Sp. z o.o. (nie mylić z Szybką Paczką jakiegoś kolesia, bo to będzie sp.z o.o.)startuje zaraz po świętach. Na razie przerabiają papiery z Delty na Szybką Paczkę i dopinają szczegóły dystrybucji na terenie Warszawy i okolic. Magazyn na Krakowiaków koło piekarni SPC, a biuro zostaje na Bacha. Już mają zwerbowanych 25 kurierów, aby było obłożenie na każdą dzielnicę. I dlatego tak dbali o starych klientów i rozwozili ich paczki, bo ci klienci już dali się namówić. Podobno mają jeszcze się zgadać z Błaszczykami odnośnie obsługi ich punktu wysyłki paczek w Landzie. Mają listę pracowników, którzy im będą potrzebni, więc przed świętami będą dzwonić z propozycjami roboty. Finansowanie na start mają zapewnione od potentata bankowego.

Chyba Szybka Sraczka - ha ha ha

Wright
@Sandra 28.03.2018 13:41

Ta szybka pacz czy moze nawet sraczka bedzie miala tak samo długi zywot jak alfa post , 7 post, lub jag 24 pewnie tworza ja skompromitowani, niewiarygodni ludzie typu jabłonski ,bożek i cala reszta. jabłonski juz kiedys dzialal w alfa post i padla szybciej niz sie rozwinela . a to co zostalo po Delcie to oddało pobrania ???? pewnie nie . (usunięte przez administratora) i naciagacze

@Sandra 28.03.2018 13:41

Może chcą zrobić samego lokalnego kuriera na terenie Warszawy i okolic. To może im się udać.

coś
@Sandra 28.03.2018 13:41

A skąd masz takie dziwne informacje. Przecież to chyba jakieś żarty. Po pierwsze nikt w coś takiego gdzie Ci ludzie są nie zainwestuje. Po drugie są spaleni na rynku a po drugi w landzie jest punt kurierski ale to jest E Paka . Oj dziwne rzeczy tutaj się wymyśla.

Daniel
@coś 28.03.2018 22:14

A jednak znalazł się ktoś kto w to zainwestuje. I klienci też się znaleźli. Spaleni? Za milionowe długi pozostawione po Błaszczykach?? Próbowali ratować upadającą firmę- nie udało się, ale mają kolejny plan bez bagażu w postaci zadłużenia, tylko od zera.

@coś 28.03.2018 22:14

Miałem rację, ruszają:)

mały przewoźnik
@Sandra 28.03.2018 13:41

Czy komuś udało sie odzyskac jakąs czesc długu od delty od poczatku lutego?

Zdzisław
@mały przewoźnik 29.03.2018 13:05

Tak. Dziś dostałem przelew częściowy za styczeń

@Zdzisław 29.03.2018 13:24

Jaką ugodę podpisałeś 70 % ?

Zdzisław
@xxx 29.03.2018 13:44

Bez ugody. Pojechałem, pogadałem, podpisałem warunkową ugodę albo kasa albo sąd i przelew otrzymałem. Punkt zwrotny to zdjęcie moich synów którzy odzyskują długi :)

@Zdzisław 29.03.2018 15:02

W takim wypadku również odwiedzę biuro :)

YUcuncun
@Daniel 29.03.2018 10:36

oni sa najwiekszym balastem tej firmy i zawsze byli . sa to ludzie skompromitowani i niewiarygodni. Ich nazwiska zle sie kojarza i nic nie znaczą. Takie przysłowiowe ZERA

FIGO

To co ruszają. A kto inwestuje . Kto będzie tą firmą zarządzał. Co znowu Porębski i Jabłoński. Przecież to nie wyjdzie. Zbudowanie całego kraju od początku bez paczek to będą kolejne miliony i to jeszcze większe niż do tej pory wydali.

spec
@FIGO 29.03.2018 17:45

Najlepsze jest to, że cały czas jakiś naiwny, czy to klient, czy inwestor, czy kurier, czy pracownik się znajdzie i zabawa zaczyna się od nowa, a potem płacz i zgrzytanie zębów. Jakim cudem ktokolwiek jest jeszcze w stanie uwierzyć, że paczkę w Polsce z pełną siecią nadal da się zbudować od zera? No nie da się :-) Efekt będzie taki, że panowie pójdą w brokerkę (ale już nawet to nie jest proste) albo w dostawy lokalne w Warszawie a jak się pojawi klient który oprócz dostaw lokalnych ma też kraj (a takich klientów jest 98%) to zaczną się wędrówki do operatorów i skomlenie o wpuszczenie na linie bo to nie odbiory i dostawy są problemem bo zawsze się znajdzie kurier, który te 25 paczek w Legnicy czy Ostrołęce rozwiezie czy zbierze ale cała sztuka polega na dowiezieniu tych paczek tam z kraju i dlatego linie są tak ważne (a jakie to są koszty !) Ciekawe kto ich wpuści? Wiem co najmniej o trzech operatorach którzy mają za kasą wypisane "tych klientów nie obsługujemy" bo nie chcą być na rynku źle kojarzeni i kolejnych trzech dla których nie warto się schylać po drobiazgi. Zaraz, zaraz trzech i trzech to już sześciu? :-) Aha. No to została jeszcze tylko Poczta Polska i Paczka w Ruchu :-) Powodzenia.

Zdrowy pracuś
@spec 29.03.2018 21:32

Wystarczy ruszyć z lokalem i to rozbudować a za kilka lat spróbować wejść w majówkę. Ale taki mazgaj puszczający bąki z kleksem tego nie zrozumie-płacz że nie znajdziesz dojnej krowy jak Delta-teraz będziesz zasuwać za najniższą krajową, bo w nowej spółce jesteś spalony. I wielu innych też. Zarząd zapłacił adminon i ma IP wraz z lokalizacją wpisów, więc kadrowa ma sporo pracy by podać osoby na czarną listę. Zatkało rozepchane kakao? Boli? Jeszcze nie? Będzie boleć! I do tego wnioski do sądu o zniesławienie.

spec
@Zdrowy pracuś 30.03.2018 01:29

Wyluzuj. Gdzie tu masz zniesławienie? :-) Naprawdę sami zapłacenie adminom wystarczy aby dostać IP wszystkich logujących się i wpisujących się? Ciekawe. Sprawdzimy jak to działa na gowork.

mały przewoźnik
@Zdzisław 29.03.2018 15:02

Ja mam faktury z grudnia ,nie wiem jak to ruszyc, nikt tel nie odbiera , juz ich musze kredytowac a wisza mi dużo pieniedzy,

info
@mały przewoźnik 30.03.2018 09:43

czy mają już KRS tej nowej spółki czy ktoś wie

proste
@Zdrowy pracuś 30.03.2018 01:29

"Wystarczy ruszyć z lokalem i to rozbudować a za kilka lat spróbować wejść w majówkę." Popatrz, jakie to proste!

Pytający
@proste 30.03.2018 20:27

I co ruszają coś wiadomo.

EPAKA
@Sandra 28.03.2018 13:41

Ale Bzdury tutaj piszecie. Po pierwsze kto przy zdrowych zmysłach wejdzie w ten biznes z tymi ludźmi. A PO drugi jaki punkt w Landzie. Ludzie puknijcie się w Głowę. W Landzie jest punkt E Paka z łukowa . Firma ma ponad 100 punktów kurierskich i proszę nie mieszać nas w sprawy Delta Kurier.

grom

Widze ze "poszkodowany przewoznik delty" i "zły" mysla tak ja powinni myslec wszyscy od poczatku, winnych ukarac . najlepsza kara za celowe rozwalenie firmy i oszukiwanie z premedytacja jest kara pozbawienia wolnosci nawet na krótko nawet na poł roku ale jednak kryminal, po pierwsze beda mieli zasrane papiery a po drugie w (usunięte przez administratora) zycie jest ciezkie. wyobrazacie sobie Bożka jak "pierdzi w pasiaki" . ale by chłopaki mieli ubaw i uzywanie

Zły ,

Szanowni państwo ze spoki my ni nie dostaniemy bo panowie z zarządu doprowadzili to do upadku ale trzeba pomysleć czy zrobili wszystko zgodnie z prawem i proszę pomysleć czy nie mamy na nich żadnych nieprawidłowości ja wiem ze są i trzeba wytoczyć w stosunku do nich proces . Nie ma co odpuszczać tematu bo kazdybz nas stracił sporo kasy .

Kierownik oddzialu

No ja się nadal zastanawiam kiedy otrzymamy chociaż informacje na temat prowadzonych procedur odnośnie zamknięcia spółki bo miały być przekazywane 2x w tygodniu a tu cisza. Dodzwonić się do Krzysztofa czy do kogoś z firmy graniczy z cudem. Infolinia też nie odpowiada. Na pisma nie odpowiadają. Niestety , ale jak ktoś napisze , że tam nikogo nie ma to wystawi się na pośmiewisko. Bo praca biura i osób, które zostały nadal funkcjonuje. Rzekomo nie otrzymali wynagrodzenia , a pracują charytatywnie i dla dobra innych ha ha ha .

@Kierownik oddzialu 11.04.2018 19:51

a moze piszcie na prywatne adresy tych co jeszcze tam pracuja . adres Pawła J, RenatyJ Katarzyny B nie trudno ustalic co Wy na to? moze bedzie odzew

Zostaw opinię o Delta City - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delta City