Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Obserwator Podwykonawców Delty

Prostaki co piszecie te brednie nowy inwestor niema nic wspólnego z tba gość który wkłada kasę to bardzo poważna osoba zapytajcie swoich dyrektorów większość wpisów które się tu pojawiają nie pochodzą od pracowników niedługo ruszają duże firmy a to tylko dlatego że osoba która wykłada sianko nie jest x i w internecie dokładnie jest opisana praca i to jak zdobył kapitał który teraz pompuje w Delte......

madry
@Obserwator Podwykonawców Delty

Kolego piszesz niedlugo wchodza nowe firmy ale ktorego roku gdzie jest kasa na wyplaty gdzie są przedstawiciele inwestora na magazynie w warszawie kolega co przyszedł z impostu miał być co tydzień na magazynie sam to obiecał minęło pare tygodni i nie pokazał się wytłumacz to

Maciek
@Obserwator Podwykonawców Delty

a swistak zawija w papierki

melepeta

kolego to nie bank dał dupy tylko inwestor i jego ludzie jedna wielka bajka

madry
@melepeta

Przeciez ja sie z tego smieje w kureierce juz troche siedze I znam te bajki

ja sam ty sama błaszczyki nie maja siana

Czy wy tez dzisiaj usłyszeliście bajki od kierowników ze przelewy nie wyszły z winy banku? ponieważ coś zle wprowadzono?jutro PODOBNO maja wypłacić

kierowca

pewnie i tak wszyscy wyjadą !! i po co Tyle pisania ...??

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
donald

Ile tu krzyku znowu rzucą wam ochłapy i się zamkniecie więc po co biadolicie od roku żałosne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No nieźle

Większość oddziałów od jutra zaczyna strajk, tylko głupcy i naiwniacy będą jeszcze jeździć :D

kierowca
@No nieźle

Większość ? można dowiedzieć się jakie ?? :)

klient

kalisz dzisiaj nie wyjechał, kasy nie dostalismy

Znawca
@klient

Krakow tez stoi.

Robert

Nie jestem żadnym przydupasem. Uważam, że wszyscy poszkodowani powinni podjąć odpowiednie kroki prawne zamiast szczekać bezsensownie na forum. Masa idiotycznych, po części wymyślonych historyjek, nic nie wnosi. Nie mam zamiaru nikogo bronić. Właściciele Delty rozłożyli firmę na łopatki podejmując masę błędnych decyzji. Jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy o zarządzaniu należy otaczać się mądrzejszymi od siebie zamiast zatrudniać krwiopijców. WIELKA SZKODA

Klient
@Robert

Panie Robercie ten sie nie myli kto nic nie robi. Nie mozna robic biznesu ze wspolnikiem ktory ma ,le intencje.

@Klient

Kto niby miał złe intencje? A no tak był jeden. Wyłożył kasę i dostał kuksanca w nos bo Panu Michałowi zamarzyl się nowy inwestor i bajki o kilkudziesięciu milionach. Gdyby M podjąłby inną decyzję w 2016 roku delta byłaby w zupełnie innym położeniu niż dzisiaj. Trzeba doceniac co się ma a nie gonić za mrzonkami.

Klient
@Robert

Inwestor go przekonal bo chcial przejac tba i wyszlo mu to bokiem. Teraz nie bardzo ma pomysl co dalej.

xyz

haha i gdzie są ci co jeszcze 2 dni temu pisali ze kasa jest i co wyszło teraz ze Robert to przydupas i pisze tylko ściemy żeby wolontariat się kręcił

Bywalec

Czas na strajk.

Ketchup
@Bywalec

Tylko tak piszecie. Pani Dorotka się cieszy bo strajku nie będzie. Czas na czyny a nie gadanie

@Ketchup

czym wy straszycie inwestora ma to w powazaniu was wszystkich prawdopodbnie zostal oplacony

Macho

Poznan, jest 15-ty, kolejny dzien wolontariatu!!!, samochody na oparach a nas karmia bajkami o idacych juz od wczoraj przelewach!!!

śmieszna

i co kasa jest ?

xyz

Czyli Robert jesteś operacje ?z tego wynika czemu ludzi oszukujesz czemu prawdy nie powiesz wiesz tak samo jak i ja ze to upadnie ciągu tylko obietnice bez pokrycia nie przyczyniaj się do tego żeby ludzie zasłużyli się Delta teraz zatrudnia podwykonawców których puści z torami ty masz ciepła posadę i masz gdzieś to że ludzie pójdą z torbami

tba express

mówisz o inwestorze który kładzie każda firmę ?miał już parę miesięcy firmę taka jak Delta polska firmę i co położył ja tak samo jak położy Delta więc dalej miejcie złudzenia poczytajcie kto to jest i w co inwestowal z 9 firm 6 upadło więc małe szanse że Delta nie padnie

Klinet
@tba express

Nigdy nie dowiesz się co Janusz wyczynia - wszędzie gdzie pojawia się wpis negatywny na jego temat jest natychmiast skasowany. Ostatnio była gorąca dyskusja na forum Blikle która tą firme doprowadził do zapaści finansowej i od 2 lat firma nie płaci w terminie, wywalili byłych właścicieli i nie wiadomo co dalej.

tba express

Podwykonawca Delty

Co wy tu pieprzy je paczek przybywa z każdym dniem firma się prężnie rozwija jest nowy inwestor wszyscy co pracują w Delcie wiedzą o kogo chodzi nie jest to jakiś cichy inwestor ma nazwisko na które długo pracował wkłada w firmę kasę szanujemy to ...

wypinać*

xyz

Robert masz rację lepiej być cicho liza (usunięte przez administratora) dalej wypisać swoją i pracuj dalej za fri przez takich debile jak ty tak właśnie wygląda Delta city pracuj dalej za fri i podlizuj (usunięte przez administratora) dalej

Kierownica
@xyz

Powiem Ci coś z doświadczenia . Najbardziej li (usunięte przez administratora) tacy jak ty. Wchodzą bez wazeliny a później smarują na gw i udają chojraka bo na live języka w gębie zapominają.

@Kierownica

Ty xyz ! Kim jesteś ? Konkurencja z patrona ? Idź na szczaw z tym głupim szczekamień z którego nic nie wynika. Podjudzasz ludzi a (usunięte przez administratora) wiesz. Nawet gdyby to wszystko mialo nie przetrwać to zamknij dziób i nie przykładaj do tego łapy.

kurier

Pracownicy z warszawy czy dzisiaj kos dostal kasę co miał dostać 10 dzisiaj 14

xyz

a ty kim Robert jesteś ?cisza to najgorsze co może być a skoro nie płacą trzeba o tym mówić żeby nie oszukali innych osób ja osobiście wypłaty nie dostałem jak wielu innych trzeba o tym mówić głośno żeby nie oszukiwanie dalej firm które ślepo wierzą i sla paczki dalej ta firma krzak teraz pizatrudniali podwykonawców skoro nie stać ich na utrzymanie pracowników myślisz że zapłacą podwykonawca weź berecie walnij się w czerep jak chcesz cicho siedzieć to pracuj dalej harytatywnie jak lubisz wolontariat

@xyz

jaka cisza przeciez mowia ze bedzie dobrze

@xyz

A odzyskales kasę szczekając dziobem na forum? Nie. I podobnie jest z innymi. Od tygodni non stop to samo.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa