Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

aaa

to ich stala taktyka,zamiatamy sprawe pod dywanik,a jak problemiku nie widac to znaczy ze problemiku nie ma

@aaa

Udzialy w tej firmie ma vesti sa firema ktora zostala zalozona 2 miesiace wczesnie. Ten ziomek to nowobogacki lisek.

Jacek Katowice

Czytam Czytam i nie wieżę, Ja z nimi działam od 3 miesięcy i jest ok. Ja Polecam. Jak widzę to tutaj albo piszą przewoźnicy albo byli pracownicy , którzy narzekają że jest źle ale na bieżąco są z informacjami z firmy. Więc tam pracują a jak pracują to znaczy że jest dobrze. Ale mentalność naszych pracowników jest taka zapłacić za nic ie robienie. Kara finansowa bo coś jest nie tak to od razu hejt w internecie. Powyrzucać na bruk i tyle jak pobędą na bezrobociu to szybko zmienią zdanie. Pozdrawiam Jacek Katowice

@Jacek Katowice

Jacek czego ty sie nacpales ?

Wolf
@Jacek Katowice

Ty Jacek a ty na pewno jestes z katowic , czy moze ze Sosnowca , wiez sie walnij w ten leb

@Wolf

Dlaczego kasuja niewygodne wpisy ?

abc

Kur..... dowiedziałem się że Grygiel został członkiem zarządu - to chyba jakiś żart co w tym kraju się wyprawia. Przecież zobaczcie ile on już firm udupił !!!!

sw
@abc

Panie Grzegorzu kolejna firma rozłożona na łopatki !!!

ws
@sw

Tak najłatwiej, zło się odnalazło, wróg namierzony. Zanim zło pojawiło się w Delcie, wszystko było w porządku? Przypomnę. Kłamstwa Michała, Doroty, Pawła, Waldemara, Grzegorza P. (tego bez domu) - jutro zapłacimy, już zapłaciliśmy, oto potwierdzenie. Fałszowane były dokumenty. Potwierdzenia przelewów, raporty, sprawozdania - to był standard. Delta okradała klientów. Oni sami nie wiedzieli ile komu są dłużni. Podwójna księgowość, twórcza edycja danych w systemie. Bezczelna windykacja zabrała samochody! Szczyt wszystkiego! Jakie informacje szły z góry? Nie martwcie się, schowajcie samochody, nic się nie dzieje. Opóźnienia wypłat przekraczające miesiąc, nie płacony ZUS, lewe umowy to na s.c. (w tej chwili jest tam kolejka komorników) to na sp. z o.o. I właśnie wtedy do tej świetnie prosperującej firmy przyszedł tajemniczy Grzegorz i rozłożył ją na łopatki. Kosmiczne myślenie! Klientom doradzam szybkie zerwanie współpracy. Nic z tego nie będzie. Od kilku miesięcy Delta przejada pieniądze z inwestycji i chyba zjadła już wszystko.

kutas
@ws

zapomniales napisac o dlugu 7 milionow w stosunku do patrona i wtedy zjawil sie tajemniczy inwestor na czele z Grzegorzem i zaczeli placic ludziom. Logiczne prawda ?

ccc
@kutas

Logiczne dla malo myslacych ktorzy wierza w to co maja wierzyć. Prawda zawsze zostaje za kulisami.

Teraz to nazwę zmieniają na Delta Kurier Sp. Z o.o. i podobno nowe logo ma być. Ale stary syf zostanie nawet pod nową nazwą

@pracownik

zgadza sie,stary syf pozostal.W KRS jako udzialowiec wystepuje michal blaszczyk.To kpina z okradzionych klientow i pracownikow.

Jarek
@abc

a ile Michal ma i kto ma reszte ?

Renia
@abc

Czyli znowu to samo. Znowu nie płacą ludziom. Ale to ma krótkie nogi. Za chwilę odbije się to rykoszetem na jakości świadczonych usług. Szkoda że panowie niczego się nie nauczyli i nie wyciągnęli wniosków z poprzedniej lekcji.

Misiu
@Renia

A za tydzien impreza. Wszystkin szczena opadnie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Abc

I jak z imprezą ? Kiedy będzie?

cba
@Abc

Narazie sie Arc... wukluca z obecnymi wlascicielami.

gownowiecie

nic nie wiem o czestochowie ale w ols zarekwirowal,byl artykul w gazecie olszynskiej.znowu nie placa,oszusci pozostana oszustami,czyli db,mb,pj,wb,gp,ws.przy tej okazji gratuluje reszcie pozytecznych idiotow rj,sch,dj

@gownowiecie

Podeslij link do artykułu... Zgadzam sie ....oni nigdy się nie zmienią

tescik

123 proba forum...

Przewoznik w Czestochowie zarekwirowal towar za brak platnosci ? Ktos cos slyszal o tym ?

Sebastian

Co z wypłatami ?

Patrycja

Pretensjonalizm oraz rozczeniowość jednej z Pań sięga zenitu! Droga paniusiu, klient - Twój Pan! Jak nie potrafisz obsłużyć klienta to może czas zmienić pracę? Zgadzam się z @Zarzenowana, i wyprzedzając zarzuty obrońców ucieśnionych - nie jestem Singielką! Tylko wk@#$#@$ klientką

Jarek

Ludzie nasza Delta City ma nową nazwę która brzmi Delta Kurier hip hip hurra....????????????????????

@Jarek

Jak sobie kurki nie wydziobią oczu ha ha ha

Mirek

(usunięte przez administratora) sa niezle umoczeni w skoku. Podobno sporo kasy wyprowadzili na cypr

klient

Ja zacząłem ponownie wspolpracowac z delta i jestem zadowolny. Paczki odbieraja i dochodza na czas. Pobrania rowniez smigają. Nie trzeba się prosic tylko wracają w okreslonym terminie. Oby tak dalej.

Inka

Ktos skasowal informacje na temat Pani A. i skoku wolimin. Poczytajcie o Piotrze P. i skoku wolomin. Skad znacie Piotra P. ?

Szakul

Tu są tak sprawdzone informacje jak to że Lewandowska poroniła syna Kazimierza...

A ja polecam. Nadajemy paczki z Krakowa i jest ok. Polska firma tylko gratulować

Trol

Co z tym ma wspolnego gamma holding s.a. ?

Zarzenowana

To jakiś skandal!!!!!! Dzwoniąc na infolinię słychać dwie(chyba) kretynki które opowiadają niestworzone rzeczy. Brak profesjonalizmu, raz są opryskliwe i pretensjonalne a raz słodko-glupie(jak na sex linii) . Ja rozumiem że firma nie dorasta do pięt dpd czy też DHL, ale w szkolenia "jak rozmawiać z klientem" powinni wysłać te kretynki. Od teraz tylko zlecenia mailowo, bo od słuchania tych pierdół uszy mnie bolą. Niezadowolona Klientka

Tomex
@Zarzenowana

Nie wiem , co Pani ma do obsługi , ale zawsze Witany jestem z uśmiechem i życzliwością ze strony Pań . Nie dość , że przyjmą w ekspresowym tempie zlecenie to wielokrotnie pomogą ustalić losy przesyłki jak i przyśpieszyć jej dostarczenie ( z racji tego , że moje wina muszą docierać na czas) . Oczywiście , co do kurierów mam wiele życzeń , ale do Biura obsługi tylko jedno , by się nie zmieniali - a patrząc na Pani wpis to chyba miała Pani ciężki dzień , albo jest Pani Singelką w podeszłym wieku pozdrawiam

Ramzes
@Zarzenowana

Po Twojej opinii widać, że też inteligencją nie grzeszysz.

Roman

Zmiana terminu impreza Delta zostaje przesunięta na 1 lipca

Kicia
@Roman

Niestac ich nawet na prezesa spolki to o czym ty mazysz.

Jest duży konflikt pana A. z NAC.

@Monika

Moze cos więcej....napiszesz?

@Abc

Nie mogę.

Stary pracownik

Co tam w Delcie słychać ? :)

@Stary pracownik

Tu sie nie dowiesz bo kasyja 90 % postow

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042