Opinie o TPMS Sp.Zoo w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TPMS Sp.Zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TPMS Sp.Zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPMS Sp.Zoo w Skawina

Karol

Może wiecie coś o ewentualnych potrzebach kadrowych?

Nowa chce być.

Czy możecie napisać coś więcej o tych kobietach na produkcji kto jest miły a kogo raczej brać z dystansem bo chciałabym się tam przyjąć ?

Czarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy

Mayki

Odnośnie mojego wcześniejszego wpisu to miałem na myśli to że większość kobiet pracujących w tej firmie są raczej nie zbyt miłe i źle się z nimi pracuje w przeciwieństwie do Pani Danusi która zawsze sie odezwie,powie cześć jest zawsze uśmiechnięta i miła bardzo dobrze się z nią pracuje jako operator super.

Zenek
@Mayki

Zgadzam się w 100% z Twoją opinią Mayki i niech inni biorą przykład. Pozdrawiam Panią Danutę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TPMS Sp.Zoo, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ilona

@PiS & Love Bardzo dziękuję za twój udział w dyskusji na wątku o TPMS. Po Twoim wpisie sądzę, że jestem ich pracownikiem. Jak długo zatem tam pracujesz? Czego, Twoim zdaniem, jeszcze brakuje (oprócz podwyższenia płacy) do tego, aby praca w wyżej wymienionej firmie, była godniejsza?

Zenek

Nie polecam pracy w tej firmie warunki nie do przyjęcia gorąc i kurz cholernie ciężka praca i mała płaca nikt tam nie chce pracować dlatego teraz jest tam plaga Ukraińców którzy są lepiej traktowani niż Polacy....

PiS & Love
@Zenek

Oj nie zgodzę się z tym ze Ukrainą jest lepiej traktowana Pan D. Nareszcie się za nich wziął. Jedyny - jest taki ze oni nie chcą się uczyć na maszynach tłumacząc ze oni premi nie maja i nie będę robić tak jak my i mówią ja nierozumieju po co oni na tych maszynach są ? Dajcie nam podwyżki podnieście minimalna na sam start i uwierzcie nam ludzie (Polacy) przyjdą będzie nam łatwiej ich uczyć i praca ruszy na maszynach

Ilona

@Mayki Co konkretnie masz na myśli? Proszę, byś rozwinął swoją wypowiedź i napisał coś więcej o pracodawcy, jakim jest firma TPMS. Twoja opinia może okazać się przydatna osobom, które planowały tam aplikowanie. @Zenek Rozumiem, ale i przykro z powodu tego, że praca w wyżej wspomnianej firmie rozczarowała Cię. Jak długo byłeś tam zatrudniony? Napisz coś więcej o warunkach, które według Ciebie są nie do przyjęcia.

Mayki

Gdyby wszyscy pracownicy w tej firmie byli tak mili i kulturalni jak pani D która pracuje od niedawna na sklejarce to aż chciałoby się tam pracować super kobieta,Pozdrawiam.

Ilona

@Operator Fajnie, że zdecydowałeś się na udział w dyskusji i wyrażenie swojej opinii na temat pracy w TPMS. Możesz być przekonany, że w ten sposób przyczyniasz się do pomocy osobom szczególnie zainteresowanym pracą w tej firmie. A czy podzielić się z nami jakimś szczegółami? Czy np. oferują jakieś bonusy pozapłacowe?

Ilona

@Happy Dziękuję Ci za odpowiedź. Pracujesz już tam bardzo długo, więc zapewne dobrze znasz sytuację w TPMS. A na jakie stanowiska prowadzą rekrutację?

Operator
@Ilona

Pracuje w firmie 9 lat i zaczynałem od pracy na produkcji teraz jestem operatorem i dobrze mi się Pracuje dużo zmieniło się na lepsze i z ludźmi fajnie się można dogadać kierownictwo idzie na rękę to i pracownik jest fer i czytając wpis kogoś "mama" wstyd mi za tą osobę bo brak kultury okropny a zazdrość zaslepia .

Ilona

@Mama Rozumiem, jednak pamiętaj, że na forum Gowork nie wolno posługiwać się również pseudonimami, jak również inicjałami. Proszę, byś się do tego stosowała, odsyłam Cię do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin @Happy To bardzo dobrze, że praca w firmie TPMS na chwilę obecną Ci odpowiada. Jak długo już tam pracujesz? Poszukują może nowych pracowników? @Jeden z wielu Rozumiem, że piszesz pod wpływem silnych emocji, ale proszę, byś jednak pamiętał o regulaminie Gowork. Czy zatem mógłbyś w sposób kulturalny wyrazić swoją opinię o tym pracodawcy?

Happy
@Ilona

Ja pracuje już tam 7 lat i Firma zawsze szuka nowych pracowników wiec zapraszam jest na prawdę spoko ta praca firma zawsze idzie ci na rękę jak ty jesteś fer wobec nich !

Jeden z wielu

Mam , pytanie. To co ....jeszcze mają Ci kawę na stanowisko przynosić? Bzdury opowiadasz o złym traktowaniu. Pewnie że wszędzie trafi się jakiś osioł, i czasem jest nerwowo,ale nie pisz bzdur o złym traktowaniu jest tutaj (usunięte przez administratora) dobrze. Firma jest OK. !!!! i ludzie są w porządku. Ciekawe czy gdzie indziej w razie potrzeby idą tak na rękę ludziom jak tutaj ...bo ja nie pamiętam żeby gdzie indziej tak było.

Mama
@Jeden z wielu

Kawy nie ale niech pozwolą mieć wodę koło siebie a nie chować po tych brudnych szawkach mamy tam paść jak much 0 przewiewu na produkcji i wiatraków nie kupią więcej śmiechu warte. A Pani B. Kazdy ma dość umie tylko obgadywać za plecami Pani biuorowa ho ho ho ho

Posiadasz bieżące informacje na temat poziomu wynagrodzenia w TPMS Sp.Zoo? Twoja opinia może okazać się cenna.

Happy

Ja jestem zadowolona co jakiś czas są podwyżki praca super jest jeden jedyny - tej pracy 4-brygadowka a tak to naprawdę polecam !!

Ilona

@Mama Musisz wiedzieć, że skoro postanowiłaś wypowiedzieć się na forum publicznym, to powinnaś przestrzegać zasad spisanych w regulaminie Gowork https://www.gowork.pl/regulamin Jest w nim wyraźnie zaznaczone, iż nie wolno tutaj nikogo obrażać i wyzywać, posługując się ponadto danymi personalnymi konkretnej osoby. Proszę zatem, abyś się do tego stosowała. Jeśli natomiast masz coś merytorycznego do dodania odnoście pracy w TPMS - zachęcam.

__Blue__

Witam. Co tam sie u was roni? Jakie są zarobki i dodatki? Jak atmosfera?

Stefan

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Słyszałem sporo dobrego.

Nifhajm

Firma z ogromnymi perspektywami. Pracownicy na wysokim poziomie, mili i kulturalni a płace też nie najgorsze. Osobiście polecam tego pracodawcę.

Pracownik nr 1000000

jak to jest ze jak ktoś chce się zwolnić to nagle kasa na podwyżkę się znajduje ??? Tym co odeszli proponowali 3500 podstawy!! Wytłumacz mi panie debski jak to jest ???? Bo napewno to wszystko czytasz!

Uciekający pan

Nie polecam pracy Na zmianie od pon-piątku od 6-14 tam to jest udawany kołchoz kobiety chamskie sraja wyżej ni (usunięte przez administratora) maja lizusy takie ze śmiec mi się z nich chce. Ku wa kamery tez tam załóżcie kawusia ciasteczka i te dwie to robią rękami innych. Li (usunięte przez administratora) e panu debskiemu hahahahaha. I wiecznie na nadgodziny każą zostawać. Pozdrawiam szanowna wielka (usunięte przez administratora) Krysiunie

zzzz
@Uciekający pan

Przecież jak ci tak żle w tej firmie to się zwolnij nikt na siłę nikogo nie trzyma

Nieznani sprawcy

Piszę z Ostrowa ich 2 siedziby i też robota nie adekwatna do zarobków też 1.500 plus 150 premia i premia kwartalna to jak ją podzielić na 3 miechy to nawet 2 tyś niewyjdzie. Praca dla starszych osób emerytów lub kobiet. Poczekajmy jak wprowadzą 3-4zmianny i aby 50zł dadzą więcej

Zostaw merytoryczną opinię o TPMS Sp.Zoo - Skawina

TPMS Sp.Zoo
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Ofiar Katynia 5
    32-050 Skawina