TPMS Sp.Zoo

Skawina

Opinie o TPMS Sp.Zoo

Nifhajm

Firma z ogromnymi perspektywami. Pracownicy na wysokim poziomie, mili i kulturalni a płace też nie najgorsze. Osobiście polecam tego pracodawcę.

Pracownik nr 1000000

jak to jest ze jak ktoś chce się zwolnić to nagle kasa na podwyżkę się znajduje ??? Tym co odeszli proponowali 3500 podstawy!! Wytłumacz mi panie debski jak to jest ???? Bo napewno to wszystko czytasz!

Uciekający pan

Nie polecam pracy Na zmianie od pon-piątku od 6-14 tam to jest udawany kołchoz kobiety chamskie sraja wyżej ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] maja lizusy takie ze śmiec mi się z nich chce. Ku wa kamery tez tam załóżcie kawusia ciasteczka i te dwie to robią rękami innych. Li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e panu debskiemu hahahahaha. I wiecznie na nadgodziny każą zostawać. Pozdrawiam szanowna wielka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Krysiunie

zzzz
@Uciekający pan 07.02.2017 06:01

Przecież jak ci tak żle w tej firmie to się zwolnij nikt na siłę nikogo nie trzyma

Nieznani sprawcy

Piszę z Ostrowa ich 2 siedziby i też robota nie adekwatna do zarobków też 1.500 plus 150 premia i premia kwartalna to jak ją podzielić na 3 miechy to nawet 2 tyś niewyjdzie. Praca dla starszych osób emerytów lub kobiet. Poczekajmy jak wprowadzą 3-4zmianny i aby 50zł dadzą więcej

lk

Nasza firma się bardzo rozwija morzna zdobyć duże doświadczenia pod względem pracy .Kierownictwo w firmie jest pozytywnie nastawione do pracowników.Pracownik który chce pracować i pracy się nie boi zapraszamy.Atmosfera w pracy jest ok.Straż w pracy mamy wieloletni i maprawde morzemy polecić ta firmę a wieszcie nam jest naprawde coraz lepiej .A bzdury które sa popisane piszą ludzie którym nie chce się pracować.

Tuptus

Praca porazka place nie adekwatne do wykonywanej pracy,ludzie sa traktowani jak śmieci, ogolnie nie polecam pracy w tym zakladzie

@Tuptus 17.01.2017 22:01
Praca porazka place nie adekwatne do wykonywanej pracy,ludzie sa traktowani jak śmieci, ogolnie nie polecam pracy w tym zakladz...

Rzeczywiście w firmie dużo się pozmieniało. Pokażcie mi firmę w której od razu dostaje się umowę o pracę. A i zarobki się pozmieniały znacznie. Nowy zakład , warunki są OK. Jak ktoś pracuje to się nikt nie czepia.

Mała mi

praca nawet ciekawa,oczywiście trzeba się urobić a zapłata niska. Są dodatki nocne,firmowe ubranie, dodatki żywieniowe. Firma wprowadza nowe maszyny i przedsięwzięcia, rownież system premiowy oraz kar. Ocena 3,8/5

zzz
@Mała mi 29.05.2016 09:41

zapłata może niska , ale na początku.... , nigdzie na starcie nie dostaje się więcej , teraz znacznie się zarobki poprawiają - roboty dużo , ale to chyba dobrze , że jest. Poza tym , dużo się zmienia na plus dla pracowników. Umowy o pracę stałą , dodatki , jak ktoś chce zarobić to nie ma problemu i mało znam takich firm , że by było jak tutaj. Oby tak dalej , trzymam kciuki za reformy.

Mała mi

xxx

porażka

mrs chef

ogolnie gdybyscie przyjmowali ludzi na dluzsze umowy z dodatkami np za nocki to warto u was pracowac

R***
@mrs chef 16.03.2015 21:51

Cześć , możesz doprecyzować coś więcej o firmie? Jaka atmosfera pracy , ludzie ...

pan kracy

pracowałem 6 miesiecy tam,rano,popoludnie i nocki bez dodatkow,na zmianie ogolnie spoko oprocz 1 baby mega wkurzajacej i chlopa z duza broda ktory po prostu jest nie otrzasniety . pozdro dla spiacych wozkowych :)

Xmen

Słabe zarobki, praca na umowy śmieciowe, szybkie tempo pracy - dużo pyłu i kurzu. Nie polecam.

ts

Obecnie praca za 1500 netto za 4 bryg max trzeba sie urobic typowy prywaciarz premie obiecywane ale nie ma od kiedy hale wystawil szukam innej pracy bo tu szkoda zdrowia

Zostaw opinię o TPMS Sp.Zoo - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TPMS Sp.Zoo