Opinie o TPMS Sp.Zoo w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TPMS Sp.Zoo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TPMS Sp.Zoo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPMS Sp.Zoo w Skawina

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z TPMS Sp.Zoo? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy firma TPMS Sp.Zoo w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Żart

Jakie szkolenia!!!? Pracując przy maszynie umiałem tyle co sam się nauczyłem........

Aniol Nowy wpis
@Żart

Szkolenie heh podpisanie papieru i tyle śmiech na sali nawet bhp nie przestrzegają

Jak długo czekaliście na odzew z TPMS Sp.Zoo? Oddzwaniają zawsze?

Fit Nowy wpis

Nikt nie odzwania firma lipa kierownik do bani kierowniczka ok. (usunięte przez administratora) jak chorujesz niemasz premi żadnego szkolenia dostaniesz karpiowe i to każdy ma inną kwotę nie traktują równo .Jak się tam strasz to powodzenia

Porażka Nowy wpis

Aplikowałam z początkiem 2018 roku na dwa stanowiska w tej firmie. Do tej pory status aplikacji to "dostarczone".

Ktos

Marcin z Piotrem tyle sie nameczyli zeby karton wyszedl dobry tyle stresu zeby zwrotow niebylo .Pytam dlaczego Marcin jest zwolniony .(usunięte przez administratora)maszynie bylo wszystko dobrze masakra.

Heh
@Ktos

Wszyscy co starali się i pracowali zostali bądź zostaną zwolnieni, a zostaną nietykalni tylko pseudo pracownicy z zachodu.

Żart
@Ktos

Pewnie nie miał brata/siostry/wujka/ciotki/matki/ojca/szwagra/szwagierki/kuzynki/kuzyna/przyjaciela/przyjaciółki w biurze.....

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TPMS Sp.Zoo, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Ona

Widać że niektórych prawda boli.

Bezimienny

W tej firmie to trzeba zrobić z jedną osoba porzadek p.piotrkiem który sra we własne gniazdo widzi wszystko u innych a u siebie nic niech się weźmie za robotę i higienę bo nie miło pachnie a chodzi po hali i robie wszystkim ...upe

@Bezimienny

Piotrus wszyscy wiedza ze to Ty milej majoweczki pozdrawiam Ciebie twoj kolega z pracy

@Bezimienny

Piszcie dokładnie o kogo chodzi będzie śmieszniej :)

Paulina Dobras

Witam wszystkich pracowników Tri-wall Staroprzygodzka 138 za opinie kto tu wypisuje na tej stronie i oczernianie mnie i innych osób zgłoszę sprawę i po nr ip dojdą kto tu wypisuje co grozi nie małymi karami w dzisiejszych czasach. I napewno tego nie odpuszczę. Wszystkie problemy proszę rozwiązywać z szefową. I mam nadzieję że widzę tu ostatni komentarz na tej stronie bo to kpina żeby ktoś mi wysyłał sms-y z ostrzeżenie że mam uwazac w pracy i psuć weekend majowy!!!

magazynier

Niech zwolnią połowe z biura skoro jest tylko jedna zmiana to druga asystentka i zastepca kierownika po co tam. No ale przeciez (usunięte przez administratora) nie zwolnią (usunięte przez administratora) Jedyna normalna to (usunięte przez administratora) z całego biura. (usunięte przez administratora) Widzą kto i ile pracuje. Można naprawdę pracujących policzyć na palcach max dwóch rąk. Reszta to jakieś nieporozumienie. Jedni (usunięte przez administratora) a niektórzy to sobie przez telefon gadają podczas zgrzewania pianek albo skłądania kraty. Jest monitoring, więc dlaczego pani(usunięte przez administratora) nie obejrzy z mężem chociaż dwóch godzin z kamer zgrany. Może wtedy dojrzeliby na oczy . (usunięte przez administratora) Pozbywać się nierobów a nie najlepszych co (usunięte przez administratora) W biurze posiedzi, śmiechy hihi i dniówka zleci na pierdołach

@magazynier

I wiesz co już nie raz słyszałam jak jeden drugiego obgaduje albo jestem obgadywana ale nigdy nic nie skomentowałam dopuki ktoś nie przegiol teraz jak będzie zebranie to może ktoś się odezwie !!! I nie dorabiam się na tej firmie bo nawet rzeczy które załatwiłam były dla Was !!! Mam płacone tak samo jak wszyscy bo gdybym żyła z tej wypłaty razem z moją córeczka to marnie się widze to co robię, jak się ubieram i co robię po za pracą nie powinno nikogo interesować od początku mojej pracy powiedziałam (usunięte przez administratora) że przyszłam do pracy a nie po coś innego gdzie jakieś (usunięte przez administratora) do mnie wypisywaly. I weźcie się odemnie (usunięte przez administratora) raz na zawsze. Chcecie to się obgadujcie ale ja mam gdzieś takich znajomych. Czysta kpina człowiek wyciąga do ludzi rękę i jeszcze na każdym kroku jest obgadywany . Same czubki mi się w życiu trafiają.

Paulina Dobras

Jakim trzeba być człowiekiem żeby takie rzeczy pisać i oczerniac dużo osób. Nie widząc siebie!!!

obserwatorka z klejenia

Dzisiaj panie z biura przeszły same siebie. Zamiast na produkcji to wzięły pistolety do klejenia i materiał i kleiły w biurze haha. A pan kierownik nic nie mówi bo zadowlony (usunięte przez administratora)

@obserwatorka z klejenia

Jedna osoba skomentowała wchodzą do biura że klejąc narożniki razem z Kasia kleimy maseczki tak kleilysmy to zatkania gęby Tym co piszą te bzdury!!!

Paulina Dobras

I jeszcze jedna rzecz jak nie umiecie się ogarnąć to do lekarza, bo rzygać mi się chce od tej firmy bo w nie jednym miejscu pracowałam i tak porąbanych ludzi , fałszu i nie tolerancji to jeszcze nie spotkałam. I nie oskarzajcie nikogo jak sami nie jesteście wporzadku!!!

Paulina Dobras

Pozdrawiam wszystkich co stają w swoje gniazdo , od kad pracuje w tej firmie zawsze miałam swoje zdanie żeby się nie spoufalac dzisiaj dostałam sms-a na temat opinii którą znów ktoś napisał i nie wytrzyalam wiecie co jak można w ten sposób kogoś opisywać , chodź można kogoś nie wiadomo jak nie lubić to jakieś (usunięte przez administratora) znalazły stronę na której można pisać bzdury ogarnijcie się bo to kpina każdy się stara jak może przyjmując się do tej firmy każdy z Nas uczył się od zera nie mając pojęcia o niczym.A teraz to każdy by chciał zadzic. Asia jest bardzo dobrą szefową gdzie można z nią załatwić wszystko i niektórzy nadmiernie to wykorzystują !!! Jadąc do Krakowa na szkolenie chwalilam naszą firmę że mamy wszystko super i bardzo dobrze nam idzie, a następnym razem to powiem że (usunięte przez administratora) robią w tej firmie. Co za (usunięte przez administratora) pracują w tej firmie mało gdzie spotkać tak chorych ludzi . Osoby które tu wypisują same pewnie (usunięte przez administratora)się do kwadratu. Jak ktoś ma co to zapraszam w 4 oczy a (usunięte przez administratora) za plecami może niech każdy patrzy na siebie !!! Ruszacie mnie Kasię gdzie było to poleceniem szefowej to że pomagam na produkcji to tylko moja dobra inicjatywa z czego możecie się cieszyć i słyszałam już nie raz że ktoś mi (usunięte przez administratora) smaruje że się dorabiam na tej firmie na malowaniu gdzie był remont zapraszam tych chętnych do robienia czegoś w godzinach pracy!!! Nie za nadgodziny bo jest 20 zł byle pieniędze były i przychodzić do ściemy byle godziny były. Czym lepiej w tej firmie tym gorzej. Jak macie coś to proszę przyjść normalnie i porozmawiać !!! Tak samo że sprzataniem dodatkowo robię coś od siebie bo każdy ma to gdzieś jak każdy ma taki (usunięte przez administratora) w domu to powodzenia gdzie potrafi nawet na świeżo umyta podłogę nalazic bo ma gdzieś że to kogoś praca .Każdy z Nas daję tyle ile może tylko że w tej firmie zazdrość zdżera niektórych !!! Zejdzie ludzie na ziemię bo jak się dowiem kto takie rzeczy wypisuje to policze się z tą osobą inaczej. Z tego co mi wiadomo to kierownik ma żonę a jak mu nie pasują z Kasia nasze tyłki to może mnie w niego pocałować. Ruszacie wszystkich Karol robi tak jak każdy , Jola jest wporzadku osobą, a co do Reni to współczuję jej za traktowanie ludzi bo sama kiedyś płakała że czuje się jak śmieć w tej firmie i na piankach jakby wygląd i sposób bycia miał znaczenie co do pracy. Wszyscy pracujemy obojętnie czy to są dziewczyny które robią na produkcji czy chlopacy którzy pracują nawet przy wannach bo sama to kiedyś robiłam z Asia i wiem że dzwiganie tego nie jest łatwe!!! Weźcie się (usunięte przez administratora) ogarnijcie bo jak jest zebranie to każdy gębę trzyma na kludke i nic nie powie , mało że ostatnio ktoś miał do mnie od dłuższego czasu o wszystko i wchodzi do biura trzaska drzwiami i (usunięte przez administratora) że pójdzie do inspekcji pracy że ma nagrania na chlopakow że mnie podpieprzy . Niech każdy zrobi sobie rachunek sumienia bo nikt nie jest ideałem i tak naprawdę na każdego mógłby coś znaleźć. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) z tej firmy i osoby które że sobą rozmawiają i udają jak bardzo się lubią A za plecami gadają i obgaduja!!! Co za firma. I nawet nikt nie potrafi się podpisać. Jak macie problem z głowa to do lekarza ale wiem jedno nikt w tej firmie nie będzie mnie oczernial !!! Czasami lepiej żeby wróciły czasy P.Banacha gdzie pracownicy byli oszukiwani na każdym kroku za marną wypłatę pracowaliśmy w warunkach jakie były i było zimno bo ogrzewania nie było. A teraz wiecznie źle, już mi się gotuje od tych (usunięte przez administratora) pracujących w tej firmie. I zamiast za pierdoly to każdy powinien robić to co do niego należy i posprzątać po sobie. Jak praca nie odpowiada to się zwolnić!!! Teraz w szczególności ofert o pracę jest w dużo.

XYZ

Firma się rozwija jak to powiedział Pan Dębski są nowe projekty i ogólnie wszystko idzie w dobrym kierunku a ja chciałbym się zapytać dzięki komu się rozwija bo chyba dzięki ciężkiej pracy szarych pracowników którzy nie mają powodów do radości bo o podwyżkach nikt nie mówi ale o czym tu mówić skoro nawet na Święta nie dali na karpia jak to jest w innym zakładach powiem szczerze że jestem oburzony takim traktowanie pracowników ciekawe ile szanowne kierownictwo dało sobie na Święta rzygać mi się chce jak o tym pomyślę w sumie to mam w (usunięte przez administratora) wasze pieniądze... Wesołych Świąt szanownej dyrekcji !!!!!!

MAX
@XYZ

To jest naprawdę bardzo przykre w innych zakładach pracy wszyscy pracownicy dostali po 200 złotych na karpia a u nas tylko życzenia świąteczne i to raczej tak na odpierduj się po prostu żenada

Leszek
@MAX

A slyszalem ze są premie roczne.oprocz kwartalnych .50% ,. Zamiast karpia

piankowa
@Leszek

To nie jest premia roczna tylko premia za nie chorowanie jeśli nie chorowałeś cały rok. To są kpiny haha.

Serdecznie pozdrawiam kierownictwo, które rozdaje wypowiedzenia jak cukierki i mają gdzieś dalsze losy pracowników produkcji, którzy ciężko pracowali za marne grosze. Dziwne, że ,,pracownicy" z Ukrainy oraz Białorusi nadal pracują i są nietykalni. Ciekawe czy pewnym panem z Białorusi, który ,,obsługuje automat strunowy z telefonu" ktoś się zainteresuje.... Powinniście medal za tak nowoczesne rozwiązanie technologiczne dać.

Rom

W firmie wprowadzono tylko pracę na ranna zmianę .Pozostałym kazano brać sobie urlopy wypoczynkowe ,czy jest to zgodne z prawem pracy? Zobaczymy co na to powie IP .Ludzie ciężko pracowali a została wstrzymana premia tak się dba tutaj o pracownika .Podobno ma zostać wypłacona w późniejszym terminie,ciekawe czy z odsetkami ?

Driver

Chciałbym poruszyć temat ..jak przyjmuje i obsługuje się transport A zwłaszcza kierowców dostarczających towar bez którego zakład by nie istniał...Powiem krótko...Tak chińskiej i gburowatej obsługi nie spotkałem jeszcze. Radziłbym kierownictwu by coś z tym zrobiła. Bo jazda do tri-wall jest upokorzenia dla Nas

woon

Nikt ciebie nie trzyma na siłę możesz zwolnić się od razu będzie dla wszystkich lepiej

woon

droga wolna nikt ciebie nie trzyma na siłę

S1304

Stek bzdur! Zawiść ludzka nie zna granic.. chyba najwyższy czas wziąść się za wypełnianie swoich obowiązków w pracy ..!

xyz

przestań brać dziewczyno środki halucynogenne i nie s raj w swoje gniazdo jak masz brudy to pierz w swoim domu ludzi oceniasz swoją miarą zazdrość i pycha ciebie zżera , kopiąc dołki pod kimś same w nie wpadniesz opamiętaj się w końcu bo piszesz bzdury z twojej chorej wyobraźni

abcd

Ludzie mają dość takich chorych osób jak ty , wszystko można wyleczyć ale na twoją głupotę nie ma lekarstwa jedyne co można zrobić to izolacja od normalnych ludzi .

Xxxx

Masakra jak latwo mozna kogos zmieszac z gownen bezpodstawnie . Pracowałem jakiś czas w tej firmie i czegoś takiego nie widziałem. Zgadzam się z innymi niech się wezmą za swoją robotę A nie opierdalaja (usunięte przez administratora) innym. A co do pracy to trzeba robić jak wszędzie wiadomo , praca nie jest zła, że wszystkim idzie się dogadać, kierownictwo w porządku...zarobki no tu kokosowe nie ma między innymi dlatego zmieniłem pracę ale dopóki nie ma się czegoś lepszego to wiadomo... A co do tej opini i to niestety jak w każdej robicie znajdą się (usunięte przez administratora) którzy nie mają co robić i donoszą wymyślone historie wyżej no ale do tego trzeba się nauczyć.. Ogólnie jest spoko.

Czesław

W Waszych komentarzach sprzed kilku miesięcy przeczytałem, że można liczyć na 2 tys. zł wynagrodzenia na rękę, a jeżeli pracownikowi przydarzy się choroba, to traci się część wynagrodzenia, premię kwartalną i roczną. Dodatkowo, nocki są płatne jedynie kilka zł więcej na godzinę. Czy to wszystko rzeczywiście tak wygląda? Poproszę kogoś z obecnych pracowników o opisanie tych kwestii, będzie to bardzo pomocne.

Jak wygląda praca na magazynie pomoc prawdziwa wypowiedz rzetelną

Zostaw merytoryczną opinię o TPMS Sp.Zoo - Skawina

TPMS Sp.Zoo
2.6/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Ofiar Katynia 5
    32-050 Skawina