Biuro Plus

Kraków

Opinie o Biuro Plus

Karolina

Cały czas nurtuje mnie kwestia, która podniósł tu na forum @Majek. Czy ktoś z obecnych forumowiczów może napisać coś więcej o możliwości wyrabiania nadgodzin i o wydajnej pracy w Biuro Plus? Czy funkcjonują w tej firmie premie uznaniowe bądź jakiekolwiek inne, na które pracownik ma realny wpływ?

Bizysmen

Kierownik magazynu przed przyjęciem pracownika na stanowisko kierowcy jezdzi i sprawdza umiejętności kandydata - lecz jak widać na filmie sam nie potrafi.... Strzelające przeguby Fiata Doblo zaciekawiłyby niejedna inspekcje transportu drogowego

Karolina

@Majki czyli, jeżeli dobrze zrozumiałam - nie możesz w Biuro Plus liczyć na dodatkowe wynagrodzenie, jeżeli wyrabiasz się w czasie ze swoją pracą i nadgodziny nie są Ci potrzebne? Czy ta praca jest w jakikolwiek inny sposób do zweryfikowania? Mam na myśli jej ilość i jakość? Może warto zwrócić na to kierownictwu firmy uwagę?

Karolina

@kowalki a są to warunki proponowane dla osoby pracującej na jakim stanowisku? Zdecydowałeś się na zatrudnienie? Jeżeli tak, to opisz wrażenia z pierwszych miesięcy pracy. To jedne z najważniejszych informacji, jakie nurtują przyszłych pracowników każdej firmy.

kowalski

własnie wróciłem z rozmowy mogę powiedzieć jedynie o zaproponowanych stawkach, a wiec: umowa o prace, system 2 zmianowy I - 6 - 14, II - 12 - 20 plus ewentualne nadgodziny okres próbny: (najniższa) 1459 + 130 "dodatek motywacyjny" + 300 premii + ew. nadgodziny kolejna umowa warunki jak wyżej z tym ze premia rośnie z 300 na 500 czyli po okresie próbnym można liczyć na jakieś 2100 + ewentualne nadgodziny

kowalski

młody

Ja tam chwilke pracowałem i powiem że nowi pracownicy magazynu są rzucani na głęboką wodę,często z brakiem szacunku ze strony zastępców kierownika.Sam kierownik całkiem ok ale jego zastępcy to są...Jeżeli chodzi o pracę to jak masz odporność na stres i lubisz harować przez 8h praktycznie non stop za nie wiele ponad minimalną krajową(wliczam premię motywacyjną) to polecam.A jak nie to szukaj dalej.

WIemcojak

No myślę, że reprezentant zajmuje się ogólnym reprezentowaniem firmy @Randek i nie jest to chyba taka łatwa praca jak to brzmi. Jak ci nie pasuje to możesz próbować jako przedstawiciel handlowy. Dobre zarobki tam będą, bo podstawa i prowizja, a do tego dostaniesz służbowy samochód.

marcin r

Majki
@marcin r 15.02.2016 18:45
Bylem na rozmowie i stawki sa ok nawet trojke sie da wyciagnac.podobno daja umowe normalna wiec w porzadku....

Boże, kto takich głupot ci nagadał? pracowałem 2 miesiące i opuściłem to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> max 2,5 z premią i to podobno ,mnie nawet oszukano obiecując 2,2 na ręke na okresie próbnym. W rezultacie wziąłęm przez dwa miesiące prawie 2 tyś. Nie polecam. Kierownik humorzasty , któremu jak coś nie pasuje to masz przechlapane. Większość starych kierowców więcej zarabia, bo sztucznie biją godziny. Nie ważne, że ty miałeś więcej do zrobienia , wywiązałeś się na( 5 z + )ze swojej roboty, jak nie masz nadgodzin to ciula zarobisz. Bałagan straszny na magazynie! Zamiast się spokojnie załadować , to musisz latać z dokumentami do góry i z powrotem na magazyn, bo czegoś brakuje w zamówieniu . Na strefe A i B którą trzeba zrobić do 10 rano , wyjeżdżałem z magazynu po 9 i to bardzo często. Jak ktoś już pisał , z zewnątrz dla klienta jest git, ale w środku na pracownika żenada.

ktoś

Widzę, że propaganda ruszyła na całego, bo brakuje przedstawicieli handlowych. Chcesz zostać reprezentantem firmy? To wiedz, że zostaniesz łosiem pracującym za minimalną krajową i pożal się Boże premię, którą trafniej nazwać JAŁMUŻNĄ od Prezesa. Będziesz też regularnie świecić oczami za lenistwo nieudolnego kierownika, za notoryczne błędy w dostawach i głupotę kilku osób pracujących w biurze obsługi... Firma jest super dla klientów, ale dla pracowników jest łagrem, bo trzeba się pogodzić z zarobkami mniejszymi niż w popularnym markecie z logiem owada minimum przez rok pracy. 90% firm na rynku docenia przedstawicieli handlowych, bo to oni budują wizerunek i zarabiają na resztę całą resztę. Biuro Plus Kraków traktuje Młodszych przedstawicieli handlowych jak niewolników, którym wystarczy rzucić na chleb. Pewnie jakieś multikonto Pani od szkoleń lub Pana dowodzącego mnie wyśmieje - proszę bardzo. Ja wtedy przedstawie czyste fakty o pracy w tej frmie.

Kitek

Polecam krakowski oddział (nie wiem, jak jest w pozostałych) ze względu na uczciwość właściciela, który pomaga nawet, gdy nie musi i można z nim rozmawiać, jak cos potrzeba. Od lat mam płacone zawsze regularnie. Z pracy wyniosłam wiele przyjaźni, bo atmosfera bardzo ciepła i pracuje się spokojnie w porównaniu z tym, co opowiadają znajomi ze swoich firm.

gucio

Z firmy coraz czesciej odchodza najlepsi pracownicy kazdego dzialu wiecdrogi przyszly praconiku b plus zastanow sie dwa razy czy chcesz pracowac w wiekszej mierze wsrod desperatow niz fachowcow a po drugie panie wl mamy2015rok!!!!!a wyplaty pan funduje z 1995r ot to cala firma

Marek

UWAGA SERWIS POZOSTAWIA TYLKO TO CO PASUJE PRACODAWCY CO NIE PASUJE KREŚLI ZAPRASZAM NA INNE FORA GDZIE PISZĄ PRAWDE I NIE KREŚLĄ

Marek

Pracowałem w firmie Biuro Plus Kraków ok 4 lat i mogę stwierdzić że da się pracować ,nie zarobi się nie wiadomo ile ,ale tyle samo co u konkurencji w tej samej branży czyli ok 2000 tyś ,odporność na stres trzeba mieć ogromną ,na pochwałę zasługują współpracownicy z którymi bardzo fajnie się pracowało,i tylko jestem niemile zaskoczony postawą PRACODAWCY ( usunięte przez administratora )

bolo

tomek powinnieneś podpisać sie hejterek.obrazasz nas obsikałeś nogawkę prezesa i myslisz że jesteś lepszy.idż do konkurencji gdzie znajomi pracuja

Mama prawie idealna

To ciekawe, co piszecie, bo pracuję tu ponad cztery lata i Wasze komentarze mają mało wspólnego z rzeczywistością. Tak się tu zastanawiamy, kto wypisuje te bzdury, bo widać, że na przestrzeni miesiąca pojawiło się kilka opinii pisanych przez tę samą osobę. Tak czy siak życzymy mniej goryczy i powodzenia! :D

dylemacik

Czy ktoś może mi napisać coś o oddziale z Katowic? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się czy warto, bo opinie ogólnie widzę nie szczególne...:/

Najelpsze jest to, że na rozmowie kwalifikacyjenj zapewniają, że opinie o firmie nie dotyczą Krakowa.. Jak w mordkę strzelił wszystkie opinie tutaj to Kraków...

Kobra

Cześć , słuchaj Marcin czy rzeczywiście oszukujesz na nadgodzinach ? Jeśli tak , to po prostu jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak dostajesz wolne dni za nadgodziny to chyba ok?

grzechotnik

Biuro plus to niestety zgniłe jabłko od srodka na zewnątrz pięknie ładnie obnoszenie się przez szefów z profesjonalizmem , w srodku zaś marne zarobki ,(usunięte przez administratora),a wystarczyło by zmienić tylko kierowników i lepiej by się pracowało w tej firmie ogółem nawet nowy magazyn i flota nie nadgoni stresu

kafar

racja nie polecam

?

A chciało ci się pracować ? Jako kierowca miałeś posiłek regeneracyjny.Też nie pasi ? Zmywak w Angli czeka. Tam pokażesz power.Takich miśków z dwiema lewymi rękami jest na pęczki.

anonimka
@ 13.09.2013 01:57

To dotyczy kierowców za co bardzo im współczułam.. Handlowcy mają dokładnie tak samo w kwestii zarobków. Im więcej wyrabiasz planów itp. tym mniej zarabiasz - plany rosną niemiłosiernie szybko, (usunięte przez administratora)Dodatkowo jest limit paliwowy, który nie jest adekwatny do wielkości zajmowanego terenu więc jak masz farta i mały teren, to do paliwa dokładać nie musisz. Auto myjesz za własne z zewnątrz jak i wewnątrz, i zawsze ma być czyste niezależnie od pogody. Nie masz dodatku żywieniowego ani na ubrania.. Porażka.. Polecam już jakieś call center

Zostaw opinię o Biuro Plus - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Plus