Biuro Plus

Opinie o Biuro Plus

Zastanawiajcie dla mnie jest to, że komentarzy nie ma tu już od jakichś dwóch lat. Na stronie biura widnieje opcja na wysłanie swojego CV, stale więc przyjmują do siebie? Ciekawe na jakich warunkach. Mam jedna ofertę do biura przed sobą sprzed paru miesięcy ale i tak nie podano w niej przedziałów płacowych

Nowy wpis

Aktualność
Oprócz pracy znajdujemy również czas na zabawę :)
Zobacz relację z imprezy karnawałowej Biuro Plus Kraków!

Niegłupi Nowy wpis

Uwaga!!!Pan "rekruter" jest chyba jakąś stroną spokrewnioną z Panem Właścicielem.Po czym wnoszę ?Ano,chociażby po sposobie przeprowadzania "przesłuchania" (dosłownie i w przenośni) na stanowisko magazyniera.Przy czym,firma wymaga doświadczenia i uprawnień UDT.Jako że posiadam jedno i drugie,"rekruter"poczuł się pewniej gdy opowiedziałem mu to owo.Zaproponował współpracę i chce kończyć rozmowę.Zwracam uwagę,że o wynagrodzeniu nie było rozmowy.Zaproponowałem na początek 3500 brutto,na co pan dsłonił magiczną karteczkę i pozwolił przeczytać.Treść z luźnej pamięci :wynagrodzenie 3010 zł brutto,odliczenie wszystkich kosztów,podatków i wychodzi 2394 zł,bodajże.Dobra,myślę.I tak nie muszę tu pracować,więc jak coś to oleję temat.Zrobiłem badania,przywiozłem świadectwa,wypełniłem kwestionariusz i zawiozłem do kadr.I jakież było moje zdziwienie,gdy następnego dnia pan "rekruter" zadzwonił do mnie i zapytał o......moje kłopoty ze zdrowiem,bo on tu policzył że na przestrzeni powiedzmy 4 lat ja byłem tyle a tyle dni na L4.Dla jasności było tych dni grubo poniżej 100.Proszę Państwa,zwariowałem.Pan nie ma pojęcia o RODO,o prawie pracy,które jasno o tym mówią :h(usunięte przez administratora)/.I tak oto niekompetencja tego pana została obnażona.Umowa nie doszła do skutku.Nie polecam nikomu,nawet zdesperowanym.Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu dobrej pracy i godnej płacy.

Czy pracownicy w Biuro Plus dogadują się między sobą?

Nie

Nie :D

Julia Nowy wpis
@Nie

To czemu? Skoro w firmie jest tak, jak tu piszą, to chyba w interesie pracowników jest dogadywać się, może spotkać grupowo z "górą", coś załatwić dla siebie...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Biuro Plus? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Abc

Niebywale, że chcą tam ludzie jeszcze pracować...

FN

Jeden wielki wyzysk oraz całkowity brak szacunku do pracownika ze strony "góry". Głodowa pensja zawsze na czas ale o premię uznaniową trzeba się co miesiąc kłócić bo zawsze chcą na czymś przyciąć. Strzeżcie się przed tym miejscem bo na rozmowie rekrutacyjnej usłyszycie obietnice o złotych górach. Ogólnie DRAMAT!!!!!

@FN

ale w sumie jak się człowiek będzie wykłócał to dostanie tę premię? :D Może warto, na to by wyglądało.

Ludzie obudźcie się! Jeden wielki wyzysk ..

Dudek

Serio jest aż tak tragicznie jak w opiniach?

Miro

Brak szacunku do pracownika... Oczywiście chodzi o "górę" bo współpracownicy super.

Smuteczek

Ludzie traktowani gorzej niż zwierzęta...szkoda że góra nie zdaje sobie chyba sprawy że ta firma to pracownicy, gdyby nie oni to by nie było niczego

Abc

Można pracować na pół etatu? Czy tylko cały?

Karolina.

Witam, czy praca na magazynie jest tylko dla mężczyzn? Czy kobiety też tam pracują? Mam uprawnienia na wózki widłowe oraz spore doświadczenie na magazynach. Są teraz jakieś przyjęcia?

Wanda
@Karolina.

Wszędzie mogą kobiety pracować takie polskie prawo… skąd myśl ze tu jest inaczej ?

@Wanda

Niestety w wielu magazynach preferują mężczyzn dlatego pytam :)

Jak wyżej

Czy zdarzają się nadgodziny w Biuro Plus?

Xxx

Tak. Albo grosze wypłacane albo kadrowej "zapomni się" wypłacić.

Barbara
@Xxx

Jak to zapomni?xd oni nie mają jakiś zleceń stałych czy coś?

Xxx
@Barbara

Stałych zleceń do nadgodzin? A nadgodziny to chyba różnie czasem więcej czasem mniej? Jak stałe zlecenie? Stale to może to pensji

Rekrutacja.

Pensja głodowa, raczej dla studentów chcących dorobić niż dla żywiciela rodziny. Rozmowa kwalifikacyjna w niezbyt miłej atmosferze. Czułem się jakbym tam przeszkadzał - pan rekruter chyba się już wypalił, może czas na emeryturę? Pół godziny zmarnowanego czasu.

Barbara
@Rekrutacja.

A w jakim wieku ten rekruter, że tę emeryturkę proponujesz?

Mikołaj

Jakie wartości są cenione w Biuro Plus?

Ad

Na magazynie Tragedia ... wynagrodzenie 3000 zł brutto plus EWENTUALNE premie ok 300-400 zł brutto. Robota zmianowa . Rozmowa "rekrutacyjna" odbywała się w sposób taki jak bym aplikował na stanowisko dyrektora, czyli wszystko z szczegółami co i jak. Śmiem twierdzić że jak ktoś nie ma doświadczenia na magazynie to raczej nie ma po co iść , a jak już ktoś ma to świadectwa pracy trzeba w zębach przynieść. Dla mnie korzystna była umowa zlecenie , ale nie ma takiej możliwości, ponieważ szukają pracowników na " dlugie lata".

Może Pracownik

Witam Czy ktoś opowie jak wygląda praca na magazynie? Czy warto iść pracować? Pozdrawiam

Wlowlo
@Może Pracownik

Łazisz i szukam długopisow innych rzeczy. Ciężkie to woda mleko papier.

Xyz
@Może Pracownik

Nie , nie warto. Płaca niska , pracy dużo. Raczej dla zdesperowanych.

Karol
@Xyz

Co znaczy niska twoim zdaniem? Może podasz kwoty, sami ocenimy czy to mało, czy nie :D

Kitek

Polecam krakowski oddział (nie wiem, jak jest w pozostałych) ze względu na uczciwość właściciela, który pomaga nawet, gdy nie musi i można z nim rozmawiać, jak cos potrzeba. Od lat mam płacone zawsze regularnie. Z pracy wyniosłam wiele przyjaźni, bo atmosfera bardzo ciepła i pracuje się spokojnie w porównaniu z tym, co opowiadają znajomi ze swoich firm.

stokrotka
@Kitek

ależ ściema.. ja pracy w tej firmie nie wspominam za dobrze. głodowa pensja (najniższa krajowa pomniejszona do wysokości etatu - każdy był zatrudniany na 7/8 etatu, więc to było jakieś 1400 z groszami), premia tylko uznaniowa, więc albo dostaniesz albo nie, samochody eksploatowane do granic możliwości non stop rozwalające się (większość była bez klimy, więc w upały do klienta szło się spoconym jakby się z pola wracało, co naprawdę dodawało +100 do prezencji - ironia). Jak odchodziłam i powiedziałam, że odchodzę z powodu zarobków, to mnie Pan Prezes zapytał z takim politowaniem i pogardą w głosie i oczach jakbym nie wiedziała za ile pracuje - tak bardzo szanują pracownika, czy mam świadomość ile zarabiałam, że to nie możliwe, że zarobki są przeszkodą i przedstawiał mi moją pensję BRUTTO. Skwitowałam, że podawanie pensji brutto jest jak mierzenie członka razem z kręgosłupem i wyszłam, bo szkoda strzępić języka, kto w takim poważaniu ma swoich pracowników i uważa, że pracownik utrzymuje się za brutto. Jedyna osoba, która ratowała całą sytuację to Dyr Janek, nie wiem czy jeszcze jest, ale jakby nie on, to już dawno nikogo by nie było w tej firmie.

stokrotka
@stokrotka

ja jestem ciekawa czy nadal ph ma limit paliwowy, w którym ciężko było się zmieścić bo jeżdżenia sporo, a samochody paliły jak rakiety. No i oczywiście mycie auta z własnej kieszeni a ma się prezentować pięknie nawet w deszczu (oczywiście środek też). Dopłacanie do paliwa ze swojej mega niskiej pensji, również było na porządku dziennym. Jeśli nic się nie zmieniło, to nie ma sensu tam iść pracować, bo więcej wydaje się na pracowanie tam, niż zarabia. No chyba, że jest się studentem mieszkającym z rodzicami lub chce się zdobyć pierwszą pracę jako ph, żeby potem poszukać czegoś lepszego.

Kermit
@Kitek

I ma ego jak cały Kraków. Lizus.

Czy w Biuro Plus są paczki/bony świąteczne?

Poinformowany

Tylko wtedy kiedy sam sobie sprezentujesz ????

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Plus - Kraków

• Jak się pracuje w Biuro Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Plus?

Biuro Plus