"FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej

Balice

Opinie o "FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej

erfdfdd
użytkownik zarejestrowany

@Lambada wiesz co uwazam ze jezeli chodzi o wynagrodzenie to mozna o takie rzeczy sie sptac na rozmowie kwalifkacyjnej bo raczej w ogloszeniu żadko keidy jest

Turu
użytkownik zarejestrowany

Prawda jest taka, że nie trzeba mieć jakiegoś wyższego wykształcenia czy wielkiego doświadczenia by móc liczyć na pracę na danym stanowisku. Jeżeli ktoś miał przyjemność obserwowania reakcji wynikających z kurczliwości a dodatkowo wie jak to wygląda z technicznego punktu widzenia to jak dla mnie powinien się zgłosić tu do pracy.

kasia biedronka
użytkownik zarejestrowany

ja równiez bardzo zainteresowana jestem zdobycia zatrudnienia w "FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej ale boję się że z racji małego doświadczenia zawodowego nie przejdę procesu rekrutacji. jakieś może macie porady dola mnie kochani? nprzede wszystkim jednak powinnam zapytać czy są wolne miejsca pracy u was teraz?

Rafał

Szukam kontaktu z byłym szefem produkcji tej firmy. Tel. (usunięte przez administratora)

Pif-Paf

Dostałem propozycje pracy w tej firmie, ale po przeczytaniu opinii to rezygnuje, nie będę sponsorem ani kredytodawcą.

Caami

Czy ktoś z byłych pracowników chciałby nadal pracować w firmie również produkującej folie o bardziej stabilnej sytuacji na rynku? Praca w Krakowie. więcej informacji pod nr 12 430 02 78

czarny opel

MASAKRA to delikatne określenie. jest co opowiadać. cały czas sie coś dzieje nowego. [usunięte przez moderatora] zwolnił 5 pracowników naraz. klienci odchodzą! już niedługo folene sp zoo UPADNIE !! no i cały czas historia z płonącym GAPem i gromami z jasnego nieba. pozdrawiam byłych pracowników

Była

Nie opowiadaj. Pan [usunięte przez moderatora] to był równy gość i jeszcze walczył za wszystkich w handlu. Ty to może pracowałeś w produkcji bo tam to buraki były a największy to [usunięte przez moderatora]Wszystkowiedzący. Tak czy inaczej to wszystko wina zarządu a nie pracowników że firmy już nie ma i że Zusu nie płaci. Od marca mają sprawę w sądzie. Pozdrawiam wszystkich pracowników Folmaru którzy pamiętają tam dobre czasy.

Nie polecam, chyba ze lubicie mocne wrazenia. Daja tam wypowiedzenia z dnia na dzien kiedy najmniej sie tego czlowiek spodziewa.A i jeszcze przez poslancow. I jak sie nie ma argumentu aby zwolnic pracownika to sie wymysla bajki ze niby zle pracowal (a siedzenie po godzinach i wykonywanie nie swoich obowiazkow to tam norma). Pracowalem z wielu firmach ale nigdy nikt mnie tak nie potraktowal jak tam.

Byly pracowni folmaru

Witajcie folmar to tragedia, rotacja jak cholera jak pracowalem tam chwile to w tygodniu przychodzily 3 -4 osoby na dzien probny bezplatny oczywiscie az w koncu przestaly przychodzic a z najnowszych informacji to wiem tyle ze folmaru juz nie bedzie bo powstal packfilm i nawet pan [usunięte przez moderatora] wielki [usunięte przez moderatora] dyrektor ktoremu sloma z butow wystaje i siedzi tylko na pomponiku przeszedl do packfilmu a folmar pewnie upadnie bo maja duzo nie zadowlonych klientow ktorych w [usunięte przez moderatora] zrobili

LUDZIE UNIKAJCIE TEGO [usunięte przez moderatora] NIE PLACA LECĄ W [usunięte przez moderatora] ZENADA FRAJERZY

Unikać jak ognia !!!

re

dramat to jest mało powiedziane katastrofa !!!1

dramat

dramat

Zostaw opinię o "FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej - Balice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "FOLMAR" Sp. z.o.o. Producent Folii Termokurczliwej i Polietylenowej