IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

3.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Przyjemniaczek

Jeszcze nie wiem, dowiem się w ciągu dwóch tygodni, ale ciągle sprawdzam telefon, na pewno dam znać!

Paulina

@Przyjemniaczek dobrze to słyszeć. Udało Ci się dostać pracę?

Przyjemniaczek

Byłem tam na rozmowie, bardzo miła atmosfera, profesjonalna Pani zastępca dyrektora ds. HR. Wszystko jasno wyjaśnione. Kolejną zaleta to że jest na co popatrzeć.. Mam nadzieję że mnie zatrudnią!

Przyjemniaczek

Byłem tam na rozmowie, przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, bardzo profesjonalna Pani zastępca dyrektora ds. HR, liczę że mnie zatrudnią ponieważ bardzo mi się spodobało! Jest też na co popatrzeć, więc kolejna zaleta..

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Malarz, lakiernik proszkowy - Kraków, Nowa Huta? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Paulina

@AdiDragon, a co podoba Ci się w Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. najbardziej?

AdiDragon

Ogółem jest ok. Mimo, iż faktycznie zarząd jest jaki jest to ludzie są w porządku i da się bezproblemowo zdobyć cenne doświadczenie. Elastyczny czas pracy, zarobki jak na początek/wczesny etap kariery są akceptowalne.

Paulina

@Felek, oczywiście! Firma ciągle zamieszcza nowe oferty pracy. Czy któraś z nich Was zainteresowała?

Felek

Czy są jakieś nowe ogłoszenia o pracy? Ostatnie były z listopada i nie wiem czy są aktualne? Może ktoś ma wiedzę o zarobkach i ewentualnych dodatkach?

Am

W tym momencie sa ogłoszenia, najnowsze mają 4 dni na Specjalista ds. Leasingu samochodów do 3,5t i to jest dobrze płatne, wiadomo chyba jak jest tam

anna anna

Pracowałam Kilka lat. Najgorsze w tej firmie to podejście Zarządu do pracowników, co też przelewa się na podejście dyrektorów na swoich ludzi. Zarząd składa się z mało inteligentnych Panów, którzy próbują robić pranie mózgu na przedziwnych spotkaniach pod tyt. "Racje mamy My, A jak ty masz racie to i tak nie masz racji, bo jesteś nikim" Ludzie uciekają z tej firmy, zresztą chyba im to na rękę bo najchętniej zatrudniali by na umowę zlecenie ....., nam osoby które pracują tam na zleceniu po ponad 5 lat i co roku jest im obiecywana umowa o pracę.....

obserwator
@anna anna

Potwierdzam, Zarząd składa się z mało inteligentnych Panów. Teatr tragikomedii w wykonaniu aktora z nastawieniem na komedie. Motto firmy : Duże zyski mała płaca.

nick

w porownaniu z innymi firmami nie jest tak najgorzej jak komus sie chce to da sie przyzwoicie zarobic

byly_pracownik

atmosfera nie jest zła, ale poszanowanie dla pracownika ZEROWE. wypowiedzenia z dnia na dzień, wszystko blokują, żadnego podziękowania. olbrzymia rotacja W KAŻDYM dziale (czy departamencie jak to nazywają). wystarczy śledzić przez chwile ogłoszenia, co chwila na to samo stanowisko.

Dokładnie teatr, tylko główny aktor pomału się wypala,i niestety pomysły coraz gorsze.

gosc12345

prezes prezesem ale o ile nie jest sie od razu na starcie negatywnie nastawionym to mozna sie jednak tutaj sporo nauczyc. sporo zalezy od departamentu, ale w wiekszosci przypadkow ludzie sa nastawieni pozytywnie i nie patrza tylko na siebie i mozna sie bez problemu dogadac jak z czlowiekiem

były pracownik

nie polecam, ciężka i duszna atmosfera, wszystko zależy tylko prezesa który sam decyduje o wszystkim i nie dopuszcza nikogo z pracowników do głosu. Nie ma dialogu, są tylko niekończące się monologi jednej osoby. Bardzo wiele osób samych rezygnuje i odchodzi a szczególnie dzieje się tak ostatnio w Centrali. Tylko dla hardcorowców i tzw.rekinów biznesu.

Dokładnie, nie polecam tej firmy jako pracodawcy. A jak chcecie odejsc z firmy, to poczekajcie najpierw az zapłacą za FV, bo później bedziecie sie prosic o swoje własne pieniadze. Niby jest wypowiedzenie, kazdy ma inne, liczmy 2 tygodnie, to i tak jak dacie wypowiedzenie, to w tej samej chwili wszystko wam blokuja, konto mailowe, system, itp, i nie macie mozliwosci doprowadzenie do konca zaczetych tematów. Wiec kasa zostaje w firmie !

to zalezy w jakim oddziale, uzaleznione to od dyrektora i ludzi. Ale Warszawy nie plecam, tam siedzi cały czas prezes i jest masakra.

Adam B.
@pracownik

Fakt Zarząd to tragedia. Traktuje ludzi jak zwierzęta.

fach

jak z atmosferą w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.