Opinie o Backer OBR w Pyrzyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Backer OBR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Backer OBR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Backer OBR w Pyrzyce

Robert

W Stargardzie pracownikom przyjmowanym na okres letni backer proponuje 25 zł na godz. Firma traktuje starych pracowników jak tanią siłę roboczą . Róbcie tak dalej to nawet Ukraińcy nie będą chcieli w tym zakładzie pracować.

Ten zakład to jedna wielka pomyłka . Obiecane były podwyżki w czerwcu i tylko na obietnicach się skończyło. Jak możecie pracownikom w oczy patrzeć.

SprawiedliwyPS

Ta firma to jeden wielki cyrk i nieporozumienie. Nie ważne że się z Ciebie leje pot masz pracować. Liderzy zwykłe zero którzy potrafią tylko szczekac i 8h przesiedziec na kawce. Podejście do pracownika jest na najniższym poziomie bo mają zwykłego pracownika za zwykłego robota. Brak kultury i niekompetencja w tej firmie to podstawa. Nic dziwnego że ludzie uciekają. Zamiast dbać o rozwój firmy wszyscy patrzą na swoje konta i czy kamer w firmie aby nie jest za malo

Tymon

Fajna firma ale tylko dla tych korzy staraj się dobrze pracować

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Portki

Co uwarzacie o Sylwi z jakosci ze Stargardu?

@Portki

Na forum GoWork.pl nie piszemy o konkretnych osobach związanych z firmą, tylko ogólnie o pracodawcy i, na przykład, oferowanych przez niego warunkach. Skoro pracujesz w Backer OBR, to może napiszesz, jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Pawel
@Portki

A co z nią nie tak?

@Pawel

Proszę o niewdawanie się w tego typu dyskusje. Forum służy do pisanie konkretnych i merytorycznych opinii o pracy w danym miejscu - jesteś pracownikiem Backer OBR? Jeśli tak, to liczę na to, że podzielisz się na forum swoimi spostrzeżeniami z pracy w tym miejscu.

Brożka
@Pawel

Jest bardzo tak :) backer obr jest bardzo tak :D

Krystyna

@Jaso, ciekawa wypowiedź, dziękuję za chęć podzielenia się nią na forum. Czy te "postulaty", o których piszesz, były w jakiś sposób zgłaszane pracodawcy? Myślę, że zawsze warto podejmować tak ważne kwestie chociażby na zebraniach z nim - wychodzenie z inicjatywą chyba jest raczej dobrze odbierane.

Jaso
@Krystyna

Pewnie nie jedna osoba mówiła o tym kierownikowi w oczy i co i nic zlewa na wszystko albo te śmieszyne podwyżki teraz zawsze są dawanie znajomym liderów a my w czym jesteśmy gorsi? Na zebraniach kierownik mówi żeby zgłaszać liderów jak coś się dzieje zgłosiłam i tak poszło na mnie bo to moja wina niby nie ważne że człowiek się stara...

@Jaso

@Jaso, faktycznie może nie wygląda to zbyt ciekawie pod tym względem. W takim razie może warto próbować zgłaszać te kwestie jeszcze gdzieś wyżej? Może jest taka możliwość i warto ją wykorzystać w trosce o poprawę własnych warunków.

Krystyna

@TypowyJanusz, a czy pracownicy zwracali uwagę na kwestię warunków panujących na hali odpowiednim osobom w firmie? @Mariusz, wspominasz o nadgodzinach - w jaki sposób są później odbierane przez pracowników? W postaci dni wolnych, czy otrzymywane jest za nie wynagrodzenie? Daj proszę znać.

@ja
@Krystyna

Oczywiście że zwracali uwagę, pracowałam w tej firmie. Moim zdaniem źle nie było. Mogłoby być lepiej. Wysoka temperatura i "nakazy" pracy w sobotę podpisane przez dyrektora. Wszystko za najniższą krajową. Nic dziwnego, że nie ma ludzi do pracy i muszą zatrudniać ludzi z Ukrainy

@@ja

@ja, czy każda sobota była "nakazana" jako pracująca i każdy musiał się na te warunki zgodzić? Jestem ciekawa, czy później te soboty były traktowane jako nadgodziny czy po prostu wszystko wliczało się do podstawowej pensji.

@Krystyna

Wszystkie soboty, które są zaplanowane przez kierownika są przymusowe. Soboty płacone są jako nadgodziny.

Krystyna

@Pracownik, a co w sytuacji, gdy ktoś naprawdę nie może przyjść, bo albo miał coś wcześniej zaplanowane albo po prostu mu coś wypadło? Czy w pracy ma później jakieś problemy z tego tytułu?

Vahajdj
@Krystyna

Wtedy Cię straszą, że będą wyciągane z tego konsekwencje.

OPERATOR

Masz układy masz lepsze anagze, w tej właśnie firmie nikogo nie interesuje jakie masz umiejętności jak wywiązujesz się z zadan przydzielanychy j przez lider!!! Robisz dużo i dobrze to rób!!! Nikt tego nie docenia!!!! Tam naprawdę nie liczą się umiejętności liczy się tylko kto ma jakie układy albo jak często chodzi do kierownika. Jakieś śmieszne matrycę kompetencji zrobione nie wiadomo po co jak niczemu one nie służą połowa ludzi jest już operatorami którzy nie potrafią praktycznie niczego jednym słowem ŻENADA liczę na to że ktoś z góry to przeczyta i może wtedy zauważy problem dlaczego tyle ludzi się zwalnia, bo nie długo się ZWOLNI nawet ta garstka tych którzy zostali i coś potrafią.

@OPERATOR

Sama prawda, nie ważne jak bardzo będziesz się starał i jak ciężką pracę wykonujesz. Angaże przyznawane są niesprawiedliwe, dostają je osoby, które pół dnia przesiedzą i poplotkują. A pracownicy, którzy pracują tu co najmniej 10 lat lub tacy, którzy się bardzo starają dostaną jałmużnę w wysokości 20 gr. Co do zwolnień... To prawda, niedługo zostaną im tylko obcokrajowcy, którzy nawet pół normy nie zrobią.

Jaso

Masakra nie jesteśmy traktowani tak jak powinniśmy jedni robią cały czas to samo a drudzy na wszystkich maszynach za mniejsze bądź te same stawki... Moje sugestie dla Backer OBR: Żeby kierownicy bardziej interesowali się pracownikami bo nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć o tym co się dzieje patrzą tylko na siebie i swoje wygody Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć robić to co mówi bo jak narazie to tylko gadanie

Krystyna

@kabatka, a Ty pracujesz obecnie jeszcze w Backer OBR, czy piszesz z perspektywy byłego pracownika tej firmy? Nie jestem w stanie tego jednoznacznie wywnioskować z Twojej wypowiedzi. @OPERATOR, może w takim razie warto podjąć ten temat na przykład na zebraniach z pracodawcą? Nie jestem niestety w stanie zagwarantować Ci, że ktoś z firmy przeczyta Twoją wypowiedź.

@Krystyna

Jeszcze tutaj pracuję, ale na samą myśl o codziennym pójściu do pracy, i obserwowaniu zawiłych koligacji aż mnie mdli. Noszę się z zamiarem zmiany miejsca pracy. Pozostawiając chore układy panujące tamże, poza mną.

Operator
@anonymous

O zgadzam się w 100% chore układy układziki.... Pójdziesz do kierownika jak już nie wiesz co masz robić to odbije się to Na Tobie podwójnie

kabatka

Ludziom nie chce się zwalniać z Backera, z powodu obawy, ze gdzie indziej będzie jeszcze gorzej. Jednakże tak nie jest, gdzie indziej może być lepiej, trzeba tylko tego chcieć. Ową firmę opanowały wiejskie gangi i dziwne układy koleżeńskie, jak liderkom lub liderom a także ich przybocznym nie pasujesz, to jest naprawdę ciężko. Taką sytuację firmują także kierownicy. Ryba psuje się od głowy.

Tomaszek

Nie ma ludzi bo zamiast pensji jest jakaś jałmużna. I jeszcze nie jest to namawianie tylko ekonomiczne zmuszanie. Każdy pracownik podlega rocznej ocenie i jak nie przychodzisz w soboty to nie masz szans na podwyżkę itd. Zresztą to jest kpina z prawa pracy że przychodzisz do pracy w poniedziałek i wiesz że będziesz pracował w sobotę. To jest planowanie nadgodzin i jest to wykroczenie. No i co to za firma, w której żeby mieć "większe zarobki" musisz tyrać w sobotę? Polacy chyba lubią być wykorzystywani i zamiast olać takie firmy jak Backer potulnie ze spuszoną głową robią wszystko co im szef każe i jeszcze się cieszą bo "zarobią"

Mariusz

Generalnie firma porażka. Finansowo ja miałem dobrze ale to jedyny plus. Brak przeszkolenia, który nie przeszkadza przełożony ochrzaniać Cię w drugim tygodniu pracy że nie masz wydajności pracownika z 2-letnim doświadczeniem. (usunięte przez administratora) i brak organizacji. Na rozmowie usłyszałem że soboty są dla chętnych oczywiście jest przymus nie dosłownie ale jednak. Planowanie nadgodzin. Pracy jest dla dwóch a robisz sam. Robisz jak osioł, bez przeszkolenia i cały czas dostajesz ochrzan że robisz nieefektywnie. Ciągle mydlą oczy usprawnieniami, obiecują gruszki na wierzbie. Są bardzo niesłowni. Obiecali 2 zmiany zmusili do 3. W lato praca w 40 stopniach co nie przeszkadza kierownikom rugać cię za brak efektywności. Oczywiście zero socjalu. Stary wysłużony sprzęt. Szkoda tracić czasu na pisanie o tej firmie. Żeby to lepiej zobrazować w ciągu 3 miesięcy 4 osoby na magazynie odeszły albo nie przedłużyły umowy a to czymś świadczy. Były to osoby, które potrafią pracować. Zdecydowanie odradzam pracę na produkcji płacą tam minimalną krajową i jakieś ochłapy. Dziewczyny pracujące na produkcji za miesiąc plus dwie soboty ledwo przekraczają 2 tys.

Tymon

Najłatwiej jest narzekać. Ja dobrze pracuję i mam całkiem niezłą kasę.

Mad
@Tymon

Tymon powiedz na jakim dziale pracujesz albo jakie plecy masz w Backerze wujek ciocia kuzyn na wyższym stanowisku albo mama lub tatuś...?

Krystyna

@Don leon, rozumiem, dziękuję za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Backer OBR w Pyrzycach? Na stronie internetowej firmy znalazłam kilka aktualnych ofert pracy: http://www.backerobr.pl/Oferty_pracy_BackerOBR.html . Polecacie aplikować na któreś z dostępnych stanowisk?

Madek
@Krystyna

Jeżeli chcesz pracować na hali gdzie jest 40 stopni Celsjusza przez 8 godzin bez wiatraka z jedną przerwą 15 minutową to aplikuj za najniższą krajową...

Krystyna

@Igor, wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w Backer OBR, rozumiem więc, że w jakiś sposób jesteś związany z tą firmą, tak? Pracowałeś, pracujesz lub chciałbyś w niej pracować? @dziadostwo, dziękuję za Twoją opinię dotyczącą pracy w Backer OBR. Mógłbyś dopowiedzieć jeszcze, czy jest w firmie jakiś socjal dla pracowników?

Igor

Konkurencja zainspirowała do pisania bzdur? Złej tańcownicy to przeszkadza rąbek u spódnicy!!

Krystyna

@anonymous, a jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca? Możesz napisać coś na ten temat? @ktoś, rozumiem, że pracujesz w Backer OBR. Czy jest jakiś socjal w firmie? @Don leon, @Pracownik, dziękuję za Wasze wypowiedzi. Jak wygląda kwestia urlopów w firmie? Nie ma problemu z wzięciem na przykład kilku dni wolnego z rzędu?

@Krystyna

Jeżeli chodzi o urlopy to zależy na jakim dziale pracujesz. Na jednym dostajesz bez problemu a na innym to się doprosić nie można. Na początku umowa na czas określony .

@Krystyna

Socjal słaby niezmieniany od wielu lat. Maksymalnie do 480 zł minus podatek i to nie dla każdego. Jeżeli jesteś sam lub zarabiasz więcej to jest jeszcze niższy.

zarobki 12.50 po 3 ms 13zł ma godz

ktoś
@anonymous

To zależy od działu i kierownika , ale zarobki wachają się na okresie próbnym od 12 zł do 12,50 zł na godz. brutto .Po tym okresie czyli 3 ms. dają najczęściej 0,50 groszy do godz. podwyszki. Także są pracownicy którzy po 20 latach pracy nie mają nawet 16 złotych brutto na godz

Krystyna

@Www każda opinia zarówno negatywna jak i pozytywna powinna być poparta konkretnymi argumentami. Wynagrodzenie rzeczywiście jest aż tak słabe? Firmy w dzisiejszych czasach dynamicznie zmieniają stawki dla swoich pracowników, czy Backer OBR doszło do jakichś zmian pod tym kątem?

@Krystyna

Jeżeli mówimy o dynamicznej zmianie stawki to w backerze to raczej w żółwim tępie. Ostatnie podwyżki to od 50 do 70 gr na godz. Co przy i tak niskie stawce powoduje że ludzie uciekają jeden za drugim. Niedługo to kierownicy i dyrektorzy na hali będą pracować.

@Krystyna

Dodajmy, że podwyżki są tylko w momencie zmienienia się najniższej krajowej, czyli jest to tak na prawdę wyrównanie a nie podwyżka. Firma od siebie nic nie daje

Zostaw merytoryczną opinię o Backer OBR - Pyrzyce

• Jak się pracuje w Backer OBR?

Zobacz opinie na temat firmy Backer OBR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Backer OBR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Backer OBR?

Kandydaci do pracy w Backer OBR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Backer OBR
  • Głowackiego 39