Opinie o Backer OBR w Pyrzyce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Backer OBR. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Backer OBR o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Backer OBR w Pyrzyce

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Backer OBR?

Karla

Witam. Jaki jest klimat w firmie? Jakie zarobki i socjal? Jak ze zmianami? Warto zaczynać prace w tej firmie? Bardzo proszę, o wypowiedzi obecnych pracowników.

Jaki

Rekrutacja jak rekrutacja. Ale pracy tam nie polecam.

Justyna
@Jaki

rekrutacja jak rekrutacja? czyli na rozmowie nie dzieje się nic szczególnego, przytoczysz swoją? I feedback negatywny to dają?

Jaki

Firma dno i bąbelki i to na każdym etapie. Zarzad to czereśniaki z myśleniem kolonialnym... żenada. Tam nigdy nie będzie dobrze

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Exworker

Pracowałam w tamtym roku przez 3 miesiące w Stargardzie. Więcej nie dałam rady. Przez pierwsze 3 dni miałam dziewczynę która mnie uczyła i na tym się skończyło. Ciągłe pośpieszanie,żeby tylko wyrobić wygórowaną normę. Wszystko na czas. Kiedy prosiłam Liderkę żeby mi pomogła poprawnie rozliczyć powierzone zadanie, skoczyło się krzykiem. Kiedy prosisz kogoś innego o pomoc raptem nikt nic nie wie,bo nie robił akurat tego co Ty teraz. A od dziewczyny która miała mnie uczyć słyszałam tylko "nie mam czasu. Muszę iść do komputera się odbić,że już tą partię zrobiłam". Walka o krzesła bo nie przy każdym stanowisku są pomimo zapewnień. Więc pracujesz na stojąco pochylona jak jakiś zgred. Koszulki dostajesz 2.Dziewczyny pracują w podartych bo firma nie gwarantuje nowych. Jak sobie ubrudziłam całą silikonem to usłyszałam, że nie dostane innej. Człowiek czuje sie tam jak jakiś wyrzutek.

Irek

Zamawialiśmy kilka razy nietypowe grzałki z tej firmy i średnio raz na miesiąc padały. Grzałki z z innej firmy przy tej samej eksploatacji grzałki trzymają kilka razy dłużej. Samo przez siebie mówi jakie materiały wykorzystują do produkcji, żeby cene utrzymać jak najniższą.

@Irek

Celowo biorą dziurawą rurę ze Szwecji na grosze

Justyna
@Piotr

celowo dziurawe? jakby była opcja chyba braliby takie normalne? skąd w sumie pewność, że tak mieliby właśnie robić?

jk

Z BSH LUDZI ZWANIAJĄ SZCZELAJĄĆ SOBIE W KOLANO BO NIE WIEDZA ZE DRUGA POLOWA SAMA ODEJDZIE A WSZYSTKO DZIEKI KIEROWNIKOWI

szfagier
@jk

Święta prawda. Mądrego to i przyjemnie posłuchać. Powoli wykruszać się będą ludzie. Posypią się jak klocki lego

Istotne nie
@jk

Mylisz się. Popłaczesz tutaj, być może też w innych miejscach, sądząc, że jesteś anonimowy. A kierownik nadal będzie wymagał od Ciebie wydajności, bo za to mu płacą. Nawet jeśli odejdziesz, na Twoje miejsce przyjmie się kolejny pracownik, który będzie szczęśliwy, że Pana Boga za nogi chwycił. Twój płacz tutaj nic nie zmieni, dopóki nie przedstawisz rzetelnych faktów, na podstawie których szukający pracy będą mogli wyrobić sobie opinię o Backer OBR. Tak więc, proszę Cię, poprzyj swoją wypowiedź merytorycznie, albo nie krzycz i nie lamentuj. Pozdrawiam, zdrowia życzę. PS. Dla szukających pracy w Backer OBR: Jeśli jesteś bardzo wydajny, masz szansę na 3700 pln na rękę. Z sobotami, nadgodzinami. Brygadziści mają powyżej 4000. Warsztat - od 3000 (tak, mniej niż na produkcji) do około 4600 (ale to już nieliczni i nie zawsze, loteria). Biuro nawet powyżej 8000.

Ciekawy
@Istotne nie

Większych bzdur nie czytałam na temat tej firmy.Pracowałam tu prawie 20 lat i te kwoty to kłamstwo wyssane z palca.

Niko
@Ciekawy

@Ciekawy A skąd możesz to wiedzieć? Na jakich stanowiskach pracowałeś?

@Niko

Pisze o sobie w żeńskiej formie, więc może księgowa, albo kadrowa. Kto zna stawki we wszystkich działach włącznie z produkcją? No one właśnie.

Niko
@Maria

To chyba słabo zna stawki skoro twierdzi, że to bzdury. Ambitni i wartościowi ludzie zawsze będą dobrze opłacani. Może dlatego, że znają swoją wartość i potrafią dobrze uzasadnić swoje oczekiwania. Znajomości też mają znaczenie (jak ze wszystkim, od wieków na całym świecie). Trzeba być otwartym i chętnym do rozwoju, a nie tylko chcieć więcej nie dając nic więcej od siebie. Jeśli komuś nie pasuje stawka to powinien rozmawiać na ten temat z przełożonym. Jeśli uda się przekonać, że należy się podwyżka to super! Jeśli jednak nie, powinno się zapytać co zrobić żeby dostawać więcej. To takie proste. W przypadku odmowy samemu trzeba zdecydować czy dalej chce się pracować na takich warunkach. Gdy ktoś się mimo wszystko na to godzi to niech pracuje sobie dalej i nie narzeka lub próbuje szczęścia gdzie indziej. Po co tyle nerwów.

Jk

8 tysi to zarabia Pan wagonik od poliuretanu że Stargardu

@Niko

Czyli ostatecznie potwierdzasz te stawki, co je Istotnie podawał? Chyba a jednak w 2022 różniły się trochę od tych w 2021? Ciekawe, czy też z racji inflacji były podwyżki...

Czy pensja w wysokości 5100 w mieście Pyrzyce jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Elektromechanik?

Elopomoelo

Jakieś 2-3 lata temu nowo zatrudniony pracownik na TUB jako elektryk na start dostał 10k brutto.

Aleksander
@Elopomoelo

O to dobrze wiedzieć. Do pensji podstawowej dają jeszcze jakieś dodatki typu wczasy pod gruszą albo premie uznaniowe?

Laluna

Pozdrawiam najbrzydszą dziewczynę Iwonę M i mam prośbę żeby kupiła lustro sobię porządne i się w nim przejrzała bo nie dość że jest brzydka to jeszcze kraczata klacz już nie wspomnę że to największa szczota ????

Zakompleksiony_narcyz
@Laluna

Kiedy będzie to można, zweryfikować?

PZH

Lepiej omijać z daleka. Brak komunikacji, liderzy non stop krzyczą, nowi pracownicy są zdani na siebie. Normy wygórowane, wynagrodzenie podstawowe liczone z premiami dają najniższą krajową. Ludzie jak w amoku, wszyscy w pocie czoła pracują żeby dostać premię. Nie polecam!

Byly
@PZH

No niestety, tak trzeba pracować na nowe inwestycje mieszkaniowe milionerki prezes (usunięte przez administratora).

Były
@PZH

Zero prem chociaż robi się normę a koleżanki donoszą liderom co się dzieje w co się mowi

Aleksander
@Były

Czemu zero premii? Nawet przy wyrobieniu normy teraz nie płacą? To ile można wyciągnąć na rękę z samej podstawy?

jasiek

super praca, nie narobisz sie a zarobic mozna. Tylko checi do pracy a nie dwie lewe raczki i gadac glupio ze gdzie indziej lepiej,lepiej placa a i tak wczesniej czy pozniej wszyscy wracaja i mowia o Boze czemu ja odszedlem i zaczynam od poczatku a by chwile popracowal to i stawka szybko wzrosnie tylko lenie z socjalu zyjacy co przychodza narzekaja ze raczki bola. A PRACOWAC TRZEBA PRZYNAJMNIEJ CIEPLO CALY ROK

@jasiek

Do Ciebie mam prośbę, te stawki, które Istotnie napisał są prawdziwe, czy nie? Skoro mówisz, że można zarobić, to wiesz też ile :)

Grzes
@jasiek

Tak jest

@Grzes

Dzięki, dla swojego faceta pytałam, bo szuka pracy. Widać koleżeństwo w firmie nie bardzawo, pytam jakbym rzucała grochem w ścianę.

Czy w firmie Backer OBR są regularne szkolenia pracownicze?

Ciekawy

Nie ma żadnych szkoleń.Firma (usunięte przez administratora)

Beris

Jakiego działu dotyczy pytanie?

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Pracownik Produkcji w Backer OBR? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

D.B

Nie ma takiego stanowiska jak Pracownik Produkcji. Jest Monter grzejnictwa

A ić pan w fuj

Praca dla ludzi bez godności, szacunku do pieniędzy i nie szanujących własnego zdrowia

jonatan

Z moich obserwacji wynika, że w firmie brakuje kompetentnych osób. Nie ma więc problemu aby dostać pracę. Rwkrutacje są prowadzone bardzo powierzchownie. Nikt nie weryfikuje wiedzy kandydatów. Liczą się chęci, nie koniecznie doświadczenie czy umiejętności. Więc jeśli ma się dwie ręce i dwie nogi to śmiało polecam.

Czy jest możliwość pracy w Backer OBR na część etatu?

pedro

Tak

Lol

Ile wynosi wynagrodzenie brutto?

Aga
@Lol

Tyle ile wynosi najniższa krajowa przez pierwsze miesiące

Alicja

Z tego co udało mi sie zauważyć to firma prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko montera grzejnictwa. Więcej informacji odnośnie rekrutacji znajdziecie tutaj: https://www.gowork.pl/praca/backer-obr;pr Dajcie znać jak wygląda praca w tej firmie od strony finansowej, na jakie warunki się przygotować?

Mona

O nie polecam! straszny nacisk na norme ktorej czesto gesto nie mozna wyrobic chocby się chciało ręce z bólu czasami odpadają ale norma! Nie polecam (usunięte przez administratora) za mała kase, bardzo męczącą praca przynoszaca traume

Witam, widziałem ogłoszenie do pracy na produkcję. Jakie są zarobki mniej więcej? A umowy jak dają? Pierwsza pewnie próbna, a nastepna? Dzięki za odpowiedź :)

Grzes
@Kandydat

Zarobki ok. od najniższej na poczatku do 4000 zł. Zależy czy chcesz pracować czy na wakacje przyjechałeś. Ja drugą umowę dostałem na 3 lata a teraz na stałe. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Backer OBR - Pyrzyce

• Jak się pracuje w Backer OBR?

Zobacz opinie na temat firmy Backer OBR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Backer OBR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Backer OBR?

Kandydaci do pracy w Backer OBR napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Backer OBR
  • Głowackiego 39