IBSS Biomed

Opinie o IBSS Biomed

księgowość

jesteśmy zawaleni pracą, tony papierów, kto żyw wypatruje emerytury

WK

na produkcji pensja najnizsza krajowa a zapieprz za trzech, bo ciągłe braki w zatrudnieniu. Omijajcie z daleka

Wielki Brat

Jak ram rota?

Jedna z nas

Właśnie dostałam podwyżkę. Ja i mój mąż mamy zapewnioną prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie. Lada dzień dostanę nowy samochód. Promuje mające uznanie wśród lekarzy produkty. Codziennie wykonuje optymalną liczbę wizyt. Nie za dużo, nie za mało. Mam fajny zespół. Nie jest nas dużo więc każdy się zna. Stać mnie na wyjazdy wakacyjne. Wynagrodzenie dostaje bez poślizgu i w kwocie jaka mnie satysfakcjonuje. Na co mam narzekać?

Wojciech
@Jedna z nas

Fajnie, że jesteś zadowolony z wynagrodzenia i zatrudnienia. Napisz więcej o targetach do zrobienia. Czy optymalna liczba wizyt -jak to opisujesz wystarczy do zrealizowania premii? Samochód, który użytkujesz możesz też wykorzystywać do celów prywatnych po skończonej pracy? Wiele firm się na to zgadza.

Lidka

Jakie auto?

Lidka

Jakie auta?

@Jedna z nas

A w jakiej firmie pracujesz?

Pati
@Kasia

Polskiej renomowanej . Z Fabiami 6 letnimi i 240 tys przebiegu

Jeden z nad
@Jedna z nas

Na populistyczną demagogię którą karmi nas kadra zarządzająca czego przykladem jest powyższy post.

@Wojciech

Targety są nierealne do zrealizowana bo do systemu premiowego podpięte są odsprzedaże z aptek na poziomie niemożliwym do monitorowania. Brak szans na premie, goła pensja. Od styczna wzrasta ZUS wiec opłacalność pracy w tym systemie znow nie będzie się kalkulować. Liczbę wizyt podnieśli. Teraz jest 13 dziennie (8 lekarskich plus 5 aptek). Niedługo dobijemy do 11+11 jak za czasów słusznie minionych. Zasady użytkowania auta wg umowy o współpracy (usunięte przez administratora)tylko do celów służbowych. Każdy korzysta i rozpisuje prywatne kilosy ale jest dobrze do czasu gdy jest dobrze - kiedy odchodzisz i zdajesz sprzęt firma na polecenie podlicza i każdą rysę na aucie, kompie, telefonie. Szkoda pary.

Grazyna
@Lidka

Osobowe

IBSS Biomed prowadziła rekrutację na stanowisko Mistrz Liofilizacji w Wydziale PB. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Inga

Zależy też na jaki wydział trafisz i jacy ludzie tam są.(usunięte przez administratora)Jeśli masz zamiar aplikować to zastanów się czy to nie strata czasu.

Ciekawy

(usunięte przez administratora) Były już premie za wybór maszyny i rozruch?

Piotrek

Zdecydowałem się rekrutować na stanowisko farmaceutycznego. Czy ktoś miał już kontakt w tej sprawie? Jakie warunki, kasa, tereny.

Warszawiak

Czytając forum można odnieść wrażenie ze panuje tam głębokie średniowiecze. Chyba szkoda czasu. Zrezygnowałem z dalszego procesu rekrutacji.

Zaskoczona
@Warszawiak

Tez startowalam na Warszawę. Rekruter mało kompetentny i nie bardzo zorientowany w wielu tematach firmowych i rynkowych tez. Zreszta chyba niezbyt sam zadowolony jest z firmy. Takie spotkanie nie zachęca do rozpoczęcia pracy. Strata czasu. Odradzam

Doris
@Zaskoczona

Hej. U mnie było podobnie. Pani na rekrutacji jakaś zagubiona. Nie bardzo zorientowana w standardach współczesnej farmacji. O wiedzy z zakresu analizy danych sprzedaży nie wspomnę nawet. Warunki śliskie, działalność, system premiowy mało czytelny. Chyba nie skorzystam.

Pino

I znowu wakaty na pm celowo trzymane są miesiącami. Brakiem ludzi będzie można wytłumaczyć brak realizacji planów bo na to się zapowiada. Sprytne? Nie sądzę.

AdaM

Daaaaawno mnie nie było na tym forum. Jakiś czas temu zakończyłem karierę w IBSS. Smutne jest to wszystko co się tu czyta...

@AdaM

Faktycznie - wiele poniższych komentarzy czyta się z wielkim niepokojem. Ale na razie może skupmy się na Tobie. Nadmieniłeś, iż jakiś czas temu zakończyłeś swoją karierę w IBSS. Może powiesz mi, dlaczego postanowiłeś stamtąd odejść? To byłby dla mnie ważne informacje.

Bakteria

Wydziały produkcyjne się sypią. Nie ma kto pracować. Ludzie odchodzą, a nowych pracowników brak. Jak to się ma do GMP? Acha zapomniałam, w tej firmie nie ma GMP tylko jedno wielkie udawanie. W takiej formie długo to nie pociągnie. Pensje nędzne, roboty multum. A zarząd udaje, że wszystko w porządku.

Faraon

Dobre produkty, ale podejście do pracowników- tragedia.

Farma

Aktualnie pojawiło sie ogłoszenie na specjalistę ds. Kluczowych klientów, ma ktoś jakies informacje odnośnie warunków, pensji, orientacyjnej premii, samochodu ?

Artimedes
@Farma

Daruj sobie. To stare ogłoszenie na tzw. zakładkę. Zwolnili niedawno specjalistę ds. Kluczowych klientów, ogłoszenie poszło, żeby kogoś zwerbować.

Rozczarowany
@Artimedes

Jesli tak jest to bardzo to niepoważne. Czy firma popiera takie praktyki ogłoszeń na stanowiska których nie ma? Nie najlepiej to świadczy o powadze firmy.

Kandydatka

Zarząd poszukuje asystentki. Wymagania : wysoki poziom kultury, takt, znajomość etyki biznesowej. Czy ktoś może wie po co asystentce zarządu w tej firmie takie kompetencje ???

Mapi
@Kandydatka

Z tych samych powodów, dla których poszukuje prezesa: ambitnego, smamodzielnego, z doświadczeniem zawodowym... Po prostu polityka kadrowa firmy. Jest firma, ma wizję, ma swoją kulturę organizacyjną. Podobne przyciąga podobne. Jak się komuś nie podoba pracować w prywatnej firmie, to droga wolna.

W oparach absurdu
@Mapi

Bardzo trafne spostrzeżenia. Oddają wysublimowaną, gęstą atmosferę w firmie. Gorąco polecam.

Dgf2
@Kandydatka

Mniemam z Twoich wypocin, że nigdy nie pracowałeś w poważnych firmach. nawet nie zdajesz sobie sprawy ile asystentka ma obowiązków na głowie.

Kandydatka
@Dgf2

Bardzo dziękuję za wszystkie powyższe odpowiedzi. Dały mi one obraz wysokich lotów kultury, taktu i etyki w biznesie która panuje w tej jakże poważnej firmie. Moim marzeniem od teraz jest, aby nie zadzwoniono do mnie w sprawie wysłanych przeze mnie dokumentów aplikacyjnych.

Natka
@Dgf2

Asystentka zarządu w normalnej firmie farmaceutycznej; prezes w normalnej firmie farmaceutycznej; x w normalnej firmie farmaceutycznej; itd ma obowiązki, DECYZYJNOŚĆ i odpowiedzialność. Kto zna trochę rzeczywistość Biomedu wie o czym mowa i na czy polega miejscowy folklor.

Jakie warunki na przedstawiciela farmaceutycznego podstawa socjal prawdziwa flota aut czy premie realne? Czy to prawda że flota aut to fabie w podstawie???

Kasownik
@Zainteresowany

- podstawa : inwestuj w siebie tam, gdzie ma to sens - socjal: network i gruszki na wierzbie

PM
@Kasownik

socjal prywatna opieka podstawowy pakiet od niedawna, większy pakiet koło 100 zł to nowy dział nie było tu farmaceutycznych premie nie realne na medycznym podobnie będzie i tu flota zależy co trafisz są fabie świeże bez radia i centralnego, są stare fabie ponad 200 tys przebiegu i nowe podstawowe wersje w porównaniu z innymi firmami gdzie farmaceutyczni medyczni jzdza focusami golfami to tutaj kpina

@Zainteresowany

Skoro już pytasz o takie rzeczy, to musisz być naprawdę bardzo zainteresowany podjęciem zatrudnienia w IBSS Biomed. Mam zatem nadzieję, iż odpowiedzi, których udzielili kolejno @Kasownik oraz @PM Cię usatysfakcjonowały, a co ważniejsze - pomogły Ci w ostatecznej decyzji, jeśli chodzi pracę w tej firmie. Ciekawi mnie jednak, czy dostałeś już od nich propozycję współpracy, czy dopiero zaproszono Cię na rozmowę kwalifikacyjną? Jak to wygląda?

@Edyta

Dałem sobie spokój brak socjalu opinie medycznych w rynku zle firma wymaga nie dajac nic od siebie firma nie oferuje nawet szkoleń . Jedynie produkty chwalili że bardzo dobre i znane. W innych firmach podstawa jest Multi sport i auto golf Focus. Szkolenia. Nie wspomnę o pensji.

Rekrut
@PM

Skoda fabia 200 000 przebiegu czy to jest bezpieczne? To z którego roku macie te samochody ? Czy na pewno nie ma błędu w tym poście ?

Gala

Z miesiąca na miesiąc jest co raz gorzej.Przybywa obowiązków a pensje stoją w miejscu (usunięte przez administratora)Niektórzy w firmie myślą że są ''Bogami''.

@Gala

Przejrzałam ostatnie komentarze na tym wątku i muszę powiedzieć, że wiele osób wskazuje na pogorszenie się sytuacji w IBSS Biomed w ostatnim czasie. Jestem bardzo ciekawa, z czego to może właściwie wynikać. Wspomniałaś o niewłaściwym zachowaniu pracowników, którzy w strukturach firmy zajmują wyższe stanowiska. Czy myślisz, iż w tym właśnie tkwi największy problem? Rozwiń proszę tę myśl.

Gala
@Edyta

Edyta część postu, którego dotyczy Twoje pytanie została usunięta przez administratora. Napisz proszę w której części naruszyła ona regulamin forum?

blondyna

Powiem tak, ludzie odchodzą gremialnie ! Fatalne zarządzanie. Niezdrowa atmosfera w relacjach góra dół ocierająca się o mobbing. Jeżeli ktoś szuka w miarę spokojnego miejsca z poukładanym rozsądnym kierownictwem, o mizernych pensjach nie wspomnę, niech omija to miejsce z daleka !

Kasandra
@blondyna

A jeszcze dwa lata temu było całkiem do rzeczy. Pozmieniało się w Biomedzie! Oj pozmieniało!! O co radzie nadzorczej i właścicielom chodzi??? Źle widzę przyszłość w tym wydaniu.

Płatek śniegu
@blondyna

Świat biotech pędzi, a Biomed szuka oszczędności. Gdzie? Przede wszystkim na pensjach pracowników. Przyjdą, zrobią, pomarudzą, odejdą, następna zmiana. Tanio. Mądrze?

Kompetentny

Pracownicy produkcji zobowiązani są do sprzątania pomieszczeń sanitarnych. Wyprodukowany i zapakowany wcześniej towar muszą wyprowadzać na magazyn gdzie oczywiście sami muszą go ułożyć na pułkach.(usunięte przez administratora) Ściśle wyznaczony czas zmusza do wykonywania czynności w biegu i dużym stresie a i tak nie sposób się odrobić na czas po którym czekają następne zadania i normy ilościowe.

Zarazmykam

Zarobki mniejsze jak w Biedronce, bałagan w zarządzaniu, ciągła rotacja- firma zachowuje się agencja pracy tymczasowej, jak ktoś szuka stałej pracy, to nie tutaj !

Pati

Ostatnio firma wypłaciła premie roczne. Czy pracownicy są zadowoleni i atmosfera w firmie poprawiła się?

Igła
@Pati

Żadnych premii rocznych nie było ! Chyba, że sobie góra wypłaciła !

Roztańczona bakteria
@Pati

Atmosfera w firmie jest wspaniała i niepowtarzalna. Jestesmy szczęśliwi jak nigdy wcześniej. Od piątku trwa bal w stylu Bollywood. Od jutra rusza meksykańska fala radości.

GR musi odejść

Konieczne są zmiany. Zmiany od góry. Kto realnie zarządza firmą? (usunięte przez administratora) Firma potrzebuje przywrócenia profesjonalnego zażądania.

Kontestator
@GR musi odejść

Czy nie budzi już twoich wątpliwości to, jakie możliwości dezyzyjne ma dyrektor marketingu i sprzedaży ?

Zainteresowanaa

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakich warunkach pracuje PM jaka stawka netto itd?

Była kierowniczka
@GR musi odejść

Firma ma swoją historię. Dobre produkty. Zabezpiecza społeczeństwo w ważne szczepionki. Zasługuje na dobre, ambitne, odważne kierownictwo. W konkurencyjnym świecie przeciętność, a tym bardziej mierność, to za mało żeby istnieć i kreować wartość.

Iza

Jeśli jesteś pracownikiem IBSS Biomed, to będziemy Ci niezmiernie wdzięczni za kilka informacji na jego temat. Dowiedziałam się przypadkiem, że firma oferuje swoim pracownikom bogaty system szkoleń i doskonalenia ich wiedzy oraz umiejętności. Wspiera nowych i doświadczonych pracowników w realizacji powierzonych im zadań i zachęca do dalszego rozwoju. Muszę powiedzieć, iż brzmi to bardzo zachęcająco i skłania do aplikowania. Możesz tylko uściślić: czy owe szkolenia dotyczą wszystkich pracowników, bez względu na obejmowane stanowisko?

Racjonalna

Model zarządzania firmą bardzo mi się podoba - jest nowoczesny. Nawet rzekłabym futurystyczny. Sprawdzi się przy pełnej robotyzacji procesów (produkcja, administracja, marketing i wszystkie inne). Roboty nie narzekają, nie chcą podwyżek, ani personalnego traktowania. Jest mały mankament - urządzenia wymagają utrzymania, a to oznacza koszty. Koszty nie są dobrze widziane w tym modelu zarządzania firmą. Poza tym wszystko jest ok.

Kontri
@Iza

Ibss robi tylko szkolenia bhp. ‚, Przypadkiem,, dotarłas do złych informatorów. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o IBSS Biomed - Kraków

• Jak się pracuje w IBSS Biomed?

Zobacz opinie na temat firmy IBSS Biomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBSS Biomed?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBSS Biomed