IBSS Biomed

Opinie o IBSS Biomed

Bystra

Albo zostań przewodniczącym rady nadzorczej. Płaca powyżej średniej krajowej. No i prestiżyk:-)

@Bystra

Nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie menedżera! Jaka firma taki nadzór. Szkoda, bo firma z historią i możliwościami. Dobra zmiana chyba nie za dobra. Nadchodzi czas większych zmian, które nieuchronnie wymusi rynek. Co to oznacza dla pracowników? Nadzieję na naprawdę dobrą zmianę.

Rico

Celne uwagi ale z jedną modyfikacją: powiedziałbym raczej "jaki nadzór taka firma". Nasza firma zasługuje na dużo lepszy nadzór.

Kaśka
@Rico

Nadzorowanie przez mikrozarządzanie jest niekomfortowe dla pracowników i nie buduje zaufania. Nadzorowanie wszystkiego oznacza nienadzorowanie czegokolwiek. Takie pozory pańskiego oka. Brak podstaw wiedzy o zarządzaniu nadzorujących dusi firmę i nie daje oddychać i działać pracownikom i zarządowi.

Tyrol

Nowa wpadła jak mucha w sieć. Ciekawe kiedy się zorientuje.

zadowolony

(usunięte przez administratora) wreszcie pojawił się ktoś kto ma szansę przywrócić firmę na właściwe tory

mała

właściwy człowiek na właściwym miejscu, szkoda że tak późno

Selma

Tzn które?

Julia
@Selma

Witam, jak postrzegacie pracę w IBSS Biomed, jeśli chodzi o specjalistów chemików? Jak możliwości zarobkowe? Bo w ogłoszeniu nie ma widełek.

Niki
@mała

(usunięte przez administratora)W styczniu państwo o więcej podniesienie najniższą krajową więc możecie się wypchać tą podwyżką. Nowa jest bezmyślna jak wszyscy poprzedni.

Chemik
@Julia

Jest nieźle, sprzęt dobry, ludzie w porządku, świetne produkty. Kasa powyżej średniej krajowej.

Cześć, jutro mam spotkanie na stanowisko Przedstawiciela Medycznego i tutaj uwaga ciekawostka a raczej strach bo zatrudnienie jako działalność gospodarcza b2b hmm???!!! Wcześniej zawsze pracowałem na umowę o pracę. Jakieś Wasze opinie o tej firmie i płacy na rękę przy odprowadzania składek na ZUS, pchać się czy darować sobie? Dziękuję za informacje.

L.

Pracowałam w biomedzie przez kilka miesięcy. Zakład proponuje bardzo niską płacę bez możliwości rozwoju, brak jakichkolwiek benefitów. Nie polecam firmy dla osób które chcą się rozwijać ponieważ cała firma zatrzymała się w czasie wiele wiele lat temu. Przykre jest to, że w firmie zajmującej się tak ważnymi rzeczami panuje tak fatalna atmosfera pracy, zdecydowana większość osób jest bardzo niezadowolona, rezygnacja ze stanowiska była najlepszym co mnie spotkało w tej firmie. Nie polecam, nawet jako zdobycie doświadczenia dla osób świeżo po studiach.

Jest ogłoszenie na pm i pf. Jakie warunki proponuje firma? Pensja, premia, benefity, czy realne plany i stabilny zespół ? Z góry dziękuje za informacje.

Pezet
@Kandydat

Wszystko super. Na maxa stabilny zespół (usunięte przez administratora)

As
@Kandydat

Pensja i premia jest ale slabe, samochód tez ale słaby, benefity brak, rotacja można powiedzieć nie mała, plany do zrobienia, produkty spoko ale nie licz na duże wsparcie z marketingu, no chba że dobre słowo :)

IBSS Biomed prowadziła rekrutację na stanowisko Mistrz Liofilizacji w Wydziale PB. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Rekordzista

Gdzie jest P (usunięte przez administratora)? Ostatnio był widziany gdy opuszczał firmę szybkim krokiem...

Janusz

Słyszałem o tym, ze pracownicy IBSS Biomed S.A. lawinowo opuszczają firmę poczynając od działu hr przez handlowy, produkcję i kolejne działy. Jakie są powody?

Jane

Nie było zwolnień. W czasie pandemi firma zachowuje się wzorowo nikogo nie zwalnia

Bakteria

Nie warto aplikować.Zwolnienia to porządek dzienny(usunięte przez administratora)

Melisa

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w wydziale PB i PD? Gdzie korzystniej aplikować?

JA

Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek Biomed-Kraków-polska firma łącząca nowoczesnośc z tradycją -tyle w teorii (usunięte przez administratora)Proces rekrutacyjny to jakaś tragifarsa. Po tym jak otrzymałam informację o przyjęciu do pracy kontakt sie urwał. Telefonu nikt nie odbiera na wiadomości nikt nie reaguje. Tego dnia kiedy otrzymałam info o przyjęciu do pracy rozważałam jeszce inną propozycję kiedy otrzymałam wiadomość o przyjęciu zdecydowałam się na pracę w Instytucie. Niestety od tego dnia już nikt więcej się nie odezwał a ja zostałam jak to sie mówi na lodzie. Nikt nie wyjaśnił dlaczego nagle zmienili zdanie. Wiem ,że ich to nie obchodzi cała ta sytuacja chcę jednak wyrazić swoją opinię i pokazać jak zostałam potraktowana.

anna

Witam, pojawiła się oferta pracy: Specjalista ds. medycznych, czy ktoś może coś powiedzieć więcej, jakie warunki pracy, atmosfera w zespole? Pozostałe komentarze raczej nie zachęcają.

Dział Medyczny
@anna

Warto złożyć CV i przekonać się na rozmowie rekrutacyjnej :)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w IBSS Biomed?

I jakie są zarobki na produkcji?

PM110

Firma nadal wymaga od przedstawicieli aktywnej pracy w terenie (na dzień dzisiejszy w terenie nie są osoby przebywające na L4 lub urlopie wypoczynkowym)

PM110

Kiedy została podjęta decyzja o braku działań w terenie? Jak brzmiała?

PM110

Dzisiaj dopiero zapadła decyzja o pracy zdalnej

Edyta
@PM110

To dobra wiadomość. Zdrowie i bezpieczeństwo powinno być priorytetem w tych okolicznościach.

@Edyta

Brak socjalu Brak ubezpieczenia grupowego Brak premii Brak porządnego auta służbowego Brak motywacji Brak wizji Brak szkoleń Brak poczucia stabilności (usunięte przez administratora)

A jak wyglądają zarobki na produkcji z wykształceniem kierunkowym ?

Mon

Obecnie jest dużo ofert pracy w tej firmie, jestem ciekawa jakie są zarobki osoby pracującej na produkcji szczepionek z wykształceniem kierunkowym ?

Syla

Witam, Jakie są obecne zarobki na stanowisku młodszy mistrz w dziale produkcji szczepionek?

Raisa

Niestety coraz wiecej merytorycznych osób odchodzi. (usunięte przez administratora) Marne wynagrodzenie, a wysokie wymagania. (usunięte przez administratora). Produkcja - niedlugo zostana sami emeryci. Nie ma zadnego socjalu, premie to porazka. Bardzo duza rotacja pracownikow, ciagle poszukiwanie nowych.

Ela

8 marca. Niby nic, ale kto pamięta kwiatki w budynku A?(usunięte przez administratora)

Jestem zainteresowany stanowiskiem w IBSS ale zastanawiam się czy się zgłaszać. Bardzo dużo ogłoszeń na ważne i ciekawe stanowiska. Czy firma się rozwija i tworzą się nowe etaty czy może pracownicy rezygnują?

Czarna
@Kandydat

Tak, wielu pracowników odeszło z powodu (usunięte przez administratora) sprzedaży i marketingu. Niedawno była wymiana na tym stanowisku. Zobaczymy czy coś się zmieni na lepsze.

PRacownik
@Kandydat

Jest dużo ofert ponieważ pracownicy rezygnują jeśli znajdą inną pracę. Z drugiej strony ciężko znaleźć chętnych do pracy za najniższą krajową. Trzeba pamiętać, że w tej firmie jak jesteś zatrudniony na stanowisku umysłowym, a nie ma pracownika fizycznego to pracujesz za dwóch. Jeśli się sprzeciwisz to wielkie zdziwienie. Dyrektorowi produkcji w ogóle nie zależy na pracownikach. Nawet (usunięte przez administratora) 100 zł podwyżki nie zaproponuje tylko woli tracić dobrych pracowników.

Jakie są warunki na PM? Pytam o podstawę, system premiowy, liczbę wizyt, KPI oraz atmosferę pracy. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.

Warszawa 2
@Warszawa

Podbijam pytanko. Ktoś coś ?

Ciekawy

Jakie są stawku w produkcji?

Zostaw merytoryczną opinię o IBSS Biomed - Kraków

• Jak się pracuje w IBSS Biomed?

Zobacz opinie na temat firmy IBSS Biomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBSS Biomed?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBSS Biomed