IBSS Biomed

Opinie o IBSS Biomed

Ela

Jak zwolnimy jeszcze trochę ludzi to jest szansa że w przyszłym roku będzie wigilia. Widać w tym roku wyszedł zbyt wysoki rachunek za catering. Plus jest taki że będzie nowy prezes, albo i nie.

Mała

Czy wie ktoś może czy zakończyła się rekrutacja na stanowisko analityka w laboratorium mikrobiologicznym? Brałam w niej udział,a dodzwonić się tam to cud.

Ina
@Mała

Raczej się zakończyła. Firma raczej nie zatrudnia teraz. Niezbyt dobrze się tam pracowało.

Bori
@Ina

I się nie dodzwonisz...

@Bori

No i po co się czepiasz???? Tyle roboty, ze nie ma kiedy taczki załadować, a co dopiero telefon odebrać. I daj takiemu numer to zadręczy telefonami, zamiast pracy szukać gdzie indziej.

Mal

Praca w tej firmie to ostateczność. Największy bałagan wśród firm farmaceutycznych. Przedstawicieli przyjmują nawet tych co już kiedyś tu pracowali i odeszli, ale życie ich zmusiło do powrotu. Wszyscy szukają nowej pracy. Niedługo to z przytanku będą zatrudniać bo nikt nie chce normalny tu pracować. Flota dalej aygo i stare fabie, octavie.(usunięte przez administratora)

GR musi odejść

Może już wystarczy tej amatorszczyzny? Firma potrzebuje zarządzających z charakterem, którzy wiedzą co jest dobre dla firmy i pracowników. Pracownicy stanowią wartość firmy, a nie koszty.

Prawie emerytka

Zazdroszczę młodym pracownikom. Oni mogą pracować gdziekolwiek. Ja niestety muszę tu przecierpieć jeszcze kilka lat. Większość lat wspominam dobrze ale nagle się popsuło.

TS musi odejść
@GR musi odejść

Potrzebny jest zarząd z doświadczeniem, znający realia polskiego rynku, który jednoczy zespół, a nie nastawia wszystkich przeciw sobie i pozbywa się tych, którzy są mądrzejsi, który potrafi ukierunkować i ma wizje rozwoju firmy. Rozumie firmę jako całość. I nie jest wyborem z braku laku.

Koszty
@GR musi odejść

Pracownicy są zestresoowani i niepewni jutra. Wiedzą jaka jest rzeczywistość i kto za to odpowiada ale nie potrafią nic z tym zrobić. Nowi pracownicy kompletnie tu się nie odnajdują. To jest trwanie wbrew woli. To się musi zmienić albo firma padnie.

Raczej była rozwijana. Z naciskiem na "była". Od kilku lat proces rozwijania delikatnie mówiąc zwolnił. Firma ma produkty, które mogą być hitem podczas pamdemi ale niestety nikt nie chce zaryzykować. Lepiej nic nie robić i się nie narazić.

Stanisaw

Firma zrobiła duży krok... wstecz Rownież jeśli chodzi o nowoczesne zarządzanie pracownikami. Niezmiernie trudno polecić pracę w tej firmie. Pracownicy bez specjalnych rozterek odchodzą do konkurencji.

Ela
@GR musi odejść

Jakie jest obecnie nastawienie właścicieli spółki do innowacji? Czy spółka ma strategię rozwoju i wprowadzania do sprzedaży nowych produktów np. Szczepionek? Czy młodzi biotechnolodzy mogą liczyć na pracę z wyzwaniami i oczywiście z odpowiednim budżetem? Na stronie www są tylko bardzo ogólnikowe sformułowania.

Czaruś
@Ela

Innowacje w Biomedzie idą pełną parą. Praktycznie załoga wykonuje 300% normy. I to nie jest ostatnie słowo.

@Ela

Słyszałam, że dla osób szczególnie kreatywnych nie ma limitu wynagrodzenia. Czy to prawda?

Nikita

Oczywiście, już niejeden pracownik doświadczył wysokiego standardu życia, wysokiej kultury pracy a zwłaszcza wysokiego poziomu zarządzania firmą. Wszyscy oni odeszli do innych firm, aby zasiać w nich ziarna doskonałości, które mieli zaszczyt obserwować na Sosnowej.

Padaka
@GR musi odejść

Odszedłem z Biomedu z własnej woli. Chciałbym napisać coś dobrego o pracodawcy... jedyna kwestia która mi przychodzi do głowy to obecność w firmie kilku bardzo sympatycznych pracowników. Szczególnie panie przed emeryturą które mają już dystans do życia zawodowego bardzo fajnie wspiera młodych. I to tyle dobrego o firmie.

jorge
@GR musi odejść

Firma totalnie rozczarowuje. Myślałem że w czasie pandemii wstrzeli w kosmos... Na co było stać zarządzających? Płyn do dezynfekcji... Myślałem że opracuję szczepionkę. Jak dobrze że w porę odszedłem... Skąd takie wyniki? Brak zarządzania dobrym personelem. Kompetentni ludzi odeszli na długo przed pandemią (i nie chodzi o mnie).

@Ewa

To prawda. Praca w Biomedzie daje realną szansę na to, aby zostać milonerem.

EmmaMamaEmmy
@Pezet

Ostatnio w firmie zaszło dużo Zmian. Chyba na lepsze. Niektórzy doczekali się wymiany zasiedziałych tam osób. Cześć osób wyrzucono za bledy, cześć sama odeszła. Wydaje się, ze zaczyna się jakiś nowy rozdział w historii firmy. Być może od tera atmosfera pracy poprawi się. Pracownicy liczą na podwyżki. Na produkcji warunki uległy nieznacznej poprawie w stosunku do lat ubiegłych. W cbr nie ma nowych projektów, a ostatni ważny projekt okazał się niewypałem.

Bywalec
@EmmaMamaEmmy

Zobaczymy czy te zmiany będą lepsze czy destrukcyjne. Na razie jest dzielenie włosa na czworo. Być może nie długo skład osobowy spółki bardzo się zmniejszy.

Oiana
@Bywalec

Jak tam cbr pod nowymi rządami?

Minimi

To już wszystko na co stać tę firmę ????

Taksówkarz
@GR musi odejść

Nie każdy nadaje się do pracy w bardzo wymagającej branży biotechnologicznej i praca w Biomedzie pokazała kilku osobom że ich miejsce jest gdzie indziej. Ja jestem bardzo zadowolony.

Emma
@Taksówkarz

Czas pokaże. Wrzesień przyniesie wiele zmian. Zwłaszcza kadrowych.(usunięte przez administratora)Prowizorki już nie wystarczyły i urzędnicy nie dali się nabrać na odpowiedzi że zdartej płyty. Zarząd może wreszcie stanie na wysokości zadania i zacznie podejmować własne decyzje. W razie czego dużo nadwyżek macie odłożonych na tzw. czarną godzinę.

MONO
@Emma

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, któryś z audytów wypadł w końcu negatywnie? Muszę cię rozczarować, ale nie wyobrażam sobie aby całość tych prowizorek czy to papierologicznych czy technicznych, dało się usunąć szybko, tanio i przy obecnym stanie jakościowo-ilościowo osobowym. Przecież to jest efekt wieloletniej polityki płacowej i inwestycyjnej firmy.

zdradzony
@MONO

Paniętam czasy kiedy stawało się na rzęsach żeby uzyskać zgodniść z GMP, żeby zrealizować zobowiązania produkcyjne. Ale to było wtedy gdy atmosfera była dobra... jak w rodzinie. Osoby pozytywnie motywujące innych pracują już gdzie indziej. Siła zakładu to Zespół a nie jednostki manipulujące dla własnych korzyści.

IBSS Biomed prowadziła rekrutację na stanowisko Mistrz Liofilizacji w Wydziale PB. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Igor

Wspaniały zespół ludzi, którzy chcą i wiedzą jak efektywnie pracować. Większość z nich to piękni, otwarci ludzie. Specjalne podziękowania dla elektryków, mechaników, mechaników precyzyjnych i hydraulika... Życzę wszystkim bezproblemowej, cichej pracy i godziwych zarobków...

Bogdan

Jak tam Rota?

Rotary
@Bogdan

Odszkodowanie będzie

Czy w firmie IBSS Biomed są regularne szkolenia pracownicze?

Pysiamysia

Jeśli już to tylko takie powiedzmy "na papierze" ????

Redwitch

Tak, masz wczasy pod gruszą. Jest też premia uznaniowa, ale niska. Generalnie pracy mega dużo, ciągle pretensje, ciągle coś nie tak, praca w roznowaznym czasie pracy, więc soboty i niedziele też, nocki również- dodatek do nocki to ok kilkanaście zł i nie, nie za godzinę, za jedną nockę. Generalnie nie polecam, chyba ,że ktoś lubi pracę na ciągłym poziomie adrenaliny, z koniecznością ciągłego-trafnego- domyślania się o tym co kierownik może mieć na myśli, bezpodstawnych pretensjach, bez możliwości awansu, lepszej wypłaty, z brakiem pewnosci czy nagle nie zostanie się przeniesionym do innego wydziału, na inne stanowisko.

!!!

Brałam udział w rekrutacji na st. młodszego asystenta w laboratorium mikrobiologicznym do Centrum Badań i Rozwoju, trwała ona miesiąc. Na rozmowie wszystko wypadło dobrze i zapowiadało się pozytywnie i obiecująco, na decyzję miałam czekać do 2 tygodni. (usunięte przez administratora)musiałam dzwonić i dopytywać o jakiekolwiek informacje, mi zależało na tym bardziej niż firmie...(usunięte przez administratora)na następny dzień NAGLE wniosek o zatrudnienie został złożony.... 4 dni później dostałam telefon z informacją o tym, że Zarząd cofnął utworzenie tego stanowiska i że wcale nie chodzi o moje kwalifikacje... usłyszałam również, że uprzedzano mnie o tym, że Zarząd może nie zgodzić się na moje zatrudnienie... Tylko potencjalni pracownicy nie pracują z Zarządem.... Podsumowując moje doświadczenie z firmą Biomed... żenada, brak szacunku do drugiej osoby, brak zaufania...jeśli nie wiadomo w czym rzecz to chodzi o pieniądze... straciłam miesiąc w życiu w niepewności czy ktoś zadzwoni... nikt się tym nie interesował i nie widział problemu w przedłużaniu się sprawy... nikt nie interesował się czy mam za co żyć... Żadne ogłoszenie ze strony firmy nie można brać poważnie i im zaufać.

Beata
@!!!

Nie polecam firmy. Niepoważny proces rekrutacji, brak informacji zwrotnej, nie dziwią mnie niepochlebne komentarze na tym forum.

Aorta
@Beata

Nie odzywali się po rekrutacji, bo mieli zamieszanie z kandydatami i wzięli osoby ze środka firmy. W każdym razie, nie polecam pracy w tej firmie. Niskie wynagrodzenia, stara kadra, stare urządzenia, przenoszenie ludzi z wydziału ba wydział, praca w soboty j niedziele bez bonusów za to.

zw

Brałam udział w procesie rekrutacyjnym. Pierwszy kontakt bardzo pozytywny, natomiast drugi etap - rozmowa z (usunięte przez administratora)- bardzo nieprzyjemny. Rozmowa przebiegała w bardzo niemiłej atmosferze, w zasadzie kompletnie nie wiem po co się odbyła. Brak jakiejkolwiek odpowiedzi dot. procesu rekrutacji.

byłA Firma

Kiedyś w tej firmie pracowało się bardzo dobrze, panowała rodzinna atmosfera. Te czasy niestety jakiś czas temu skończyły się. Znikają z dnia na dzień długoletni z wysokimi kwalifikacjami pracownicy. Praca raczej ciężka w godzinach bardzo różnych. Potwierdzam, za (usunięte przez administratora) było najlepiej i stabilnie... ale to niestety już było - odejście (usunięte przez administratora) to była wielka strata dla firmy.

Obecny
@byłA Firma

Dlatego że panowała rodzinna atmosfera , nikt nic nie robił. I dlatego największe obiboki już tu nie pracują albo płaczą że mają więcej pracy Nareszcie muszą pracować i ktoś nimi zarządza

Artur

Czy firma wam zapewnia także szkolenia przeciwpożarowe ?

jak

Tak

@Artur

Oczywiście. Przeciwpożarowe oraz antyterrorystyczne. Ostatnio były ćwiczenia na wypadek napadu z bronią w ręku na garaż z oponami do utylizacji. Co piątek mamy również szkolenia z zakresu medycyny ratunkowej oraz szkołę bezpiecznej jazdy. Od maja podobno planowane są szkolenia z szydełkowania i wizażu. Każdy tydzień rozpoczyna powtórka ze szkolenia na temat efektywnego ładowania taczki. Mamy wspaniałych trenerów.

Artur
@jak

A kiedy było ostatnie szkolenie ?

Bogdan
@Artur

Ostatnio miało być szkolenie z obsługi roty. Czy się odbyło?

Szukający pracy

Czy w firmie obowiązuje całkowity zakaz palenia , czy są miejsca do tego wyznaczone

jak
@Szukający pracy

Są miejsca wyznaczone.

Byly

Firma kiedyś można powiedzieć była rodzinna, ludzie utrzymywali ze sobą dobre stosunki ale wszystko co dobre szybko się kończy i jeden patrzy na drugiego z byka. Spędziłem tam wiele lat i muszę powiedzieć że firma się skończyła gdy odszedł(usunięte przez administratora) i w późniejszym czasie(usunięte przez administratora) ci którzy pracują lub pracowali wiedzą o kim mówię, konkretni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Teraz bym tam nie wrócił nie znasz tam dnia ani godziny

peter

Co słychać w dziale walidacji? Nadal bezmyślnie generuje się koszty? Zastanawia się ktoś nad tym co robi?

Inda

Nie, na dwa tygodnie!

Jak tam Rota?

Pezet

Zarzad zapewne myśli, że już pracujesz. Tylko że zdalnie. W dzisiejsze dobie wolontariat jest powszechny i wysoce ceniony. A dokumenty podpiszesz jak będzie prezes na stałe. Kiedyś.....

Cukierek

Cześć, Zastanawiam się nad podjęciem pracy w firmie przy produkcji. Dużo było powiedziane o pracy w charakterze przedstawicieli medycznych. Może ktoś coś na temat samej produkcji...np. godziny pracy, relacje między pracownikami, jak wygląda sama praca czy to hala produkcyjna czy raczej laboratorium... Dzięki i pozdrawiam.

DOminiczka
@Cukierek

Hala. Ludzie starsi, ale mili. Warunki - ciężko powiedziec, niby są dobre, ale wyposażenie jest z PRL. Płace są tak niskie, ze ciężko wyżyć. Godziny pracy są takie sobie, mnie nie odpowiadały zmiany nocne, płatne tyle samo. Nadgodziny do odbioru, nie płaca za nie. Urlop z góry zaplanowany, jeden termin dla wszystkich.

Cukierek
@DOminiczka

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Rozumiem, że nie można pracować tylko na jedną zmianę i weekendy są również pracujące? Mam dzieciaki dlatego szukam pracy którą pogodzę z obowiązkami ale nie chciałabym by było to okupione niesnaskami z współpracownikami. Relacje międzyludzkie są dla mnie istotne. Dzięki raz jeszcze.

peter

Kilka osób na produkcji ma potwierdzony covid 19 a co robi zarząd? Każe zasłaniać usta i dalej pracować bo liczy się zyski. Ludzi ma się za nic na produkcji. Góra pouciekała na pracę zdalną a produkcja niech tyra na zyski. (usunięte przez administratora)

Zadziorna
@peter

Potwierdzam. Codziennie ktoś zgłasza potwierdzone testem zachorowanie, a zarząd ma gdzieś. Niewiarygodne parcie na kasę kosztem pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o IBSS Biomed - Kraków

• Jak się pracuje w IBSS Biomed?

Zobacz opinie na temat firmy IBSS Biomed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IBSS Biomed?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

IBSS Biomed