Opinie o Avoria w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Avoria. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Avoria o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Avoria w Chorzów

Kolejna firma stworzona przez cwaniaków żeby wykorzystywać opiekunki .

Grażka

Ja też polecam bo jak miałam problem z podopiecznym to załatwili to raz dwa. Nie musialam sie prosic i przypominac jak w poprzedniej agencji a dla mnie liczy sie tylklo dobra stawka i to żeby agencja nie umywała ręce tylko robiła co powinna bo juz wiele przeszlam.

Lidka

Potwierdzam fakt i ja . Ponadto za ilość godzin większą niż u umowie nie płacą .

PROSZE NIE USUWAC

WYSZUKANE FIRMY: 33 1. AVORIA 24 SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 2. AVORIA 24 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA UL. POZNAŃSKA 3. AVORIA 24 SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 4. AVORIA BIURO 24 SP. Z O.O. 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 5. AVORIA BIURO 24 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 6. AVORIA BIURO SP. Z O.O. 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 7. AVORIA BIURO SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 8. AVORIA CARE SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 9. AVORIA CARE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA UL. POZNAŃSKA 10. AVORIA CARE SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 11. AVORIA DAHEIM SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 12. AVORIA DAHEIM SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA UL. POZNAŃSKA 13. AVORIA DAHEIM SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 14. AVORIA OPIEKA SP. Z O.O. 41-200 SOSNOWIEC MODRZEJOWSKA 15. AVORIA OPIEKA SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 16. AVORIA OPIEKA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 17. AVORIA PFLEGE 24 SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 18. AVORIA PFLEGE 24 SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 19. AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 20. AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 21. AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 41-500 CHORZÓW ZJEDNOCZENIA 22. AVORIA PFLEGE SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 23. AVORIA PLUS SP. Z O.O. 41-940 PIEKARY ŚLĄSKIE BYTOMSKA 24. AVORIA PLUS SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 25. AVORIA PLUS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 41-940 PIEKARY ŚLĄSKIE BYTOMSKA 26. AVORIA PLUS SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 27. AVORIA REKRUTACJA SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 28. AVORIA REKRUTACJA SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 29. AVORIA SP. Z O.O. 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 30. AVORIA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 31. AVORIA ZUHAUSE SP. Z O.O. (stara nazwa) 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA 32. AVORIA ZUHAUSE SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA 00-685 WARSZAWA UL. POZNAŃSKA 33. AVORIA ZUHAUSE SP. Z O.O. W LIKWIDACJI 00-685 WARSZAWA POZNAŃSKA Proszę nie usuwać informacja jest dostępna dla wszystkich zachęcam do zapoznania się po linkiem http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Avoria,Biuro,Chorzow,Raport,gospodarczy,KRS,0000664946.html?language=pl a teraz zastanówcie się z jaką agencja pracujecie

Krystyna
@PROSZE NIE USUWAC

Jestem w szoku ta firma to jakaś masakra mam powiadomienia na Facebook o ofertach pracy ale czegoś takiego się nie spodziewałam . Dobrze że nie jechałam z avoria.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Avoria? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.

OBENE FORUM JEST DLA WSZYSTKICH NIE DLA WYBRANYCH

anna

to zwykłe oszustwo ta firma nie jest wiarygodna gdybym czesanej o tym wiedziała nie pojechałbym z nimi nigdy w życiu ani po. Prawie jak w totolotku można sobie losować.

Uwaga hejter powyżej
@anna

Uwaga !!!. Opinia podstawiona, od tego samego hejtera. 0 kontretów, znow niegramatyczny i nieskładny bełkot. Widać, że to od tej samej osoby.

Marysia B.

Kiedyś jeździłam z nimi i faktycznie były inne firmy ale było to powiązane z rodzinami do których jeździłam. Dostawałam inną umowę jak miałam wyjazd w inne miejsce. Firmy robią różnie. W Promedice miałam na 1 wyjazd 3 różne umowy z 3 różnymi firmami i wcale się nie nazywały Promedika. Teraz z firmą z którą jeżdżę też mam 2 umowy na 1 wyjazd z dwoma innymi firmami i od czasu do czasu zlecenie z trzecią firmą o innej nazwie. Tak to jest, widocznie muszą tak robić. Nie widzę w tym nic złego.

Dora

To chyba nic dziwnego kazdy tak dziala. Promedika i wszystkie duze firmy. Jestes taka zdziwiona to zadzwoń i zapytaj jaka jest struktura firmy. Poza tym co to ma do rzeczy to ma jakie firmy stawki sa super i zawsze placa w terminie.

ela

sprawdziłam i ja to prawda niestety maja kilka firm na avorie wygląda na firme krzaka boże tyle maja avorii

Avoria

Na podstawie zebranych dowodów otrzymaliśmy informację, że część poniższych komentarzy jest napisana przez tą samą osobę, która od 17 czerwca 2018 r. umieszcza nieprawdziwe informacje o firmie Avoria i celowo zaniża ocenę na portalu www.gowork.pl, działając tym samym na jej szkodę. Sprawa została przekazana na Policję, a portal GOWORK otrzymał od nas oficjalne zgłoszenie sprawy. Firma Avoria posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji opiekunek i cieszy się niezmiennie dobrą opinią od wielu lat, o czym świadczy wzrastająca liczba wyjeżdżających z nami Pań i Panów. Zespół Avoria

Kamil Matynia

Jedna z lepszych firm na rynku. Pionierzy! Widać że kogoś zazdrość wzięła i zamiast zająć się swoim życiem woli kopiować ogólnodostępne zapisy nie mające związaku z firmą licząc że trafi na takie ograniczone osoby jak on sam. Słyszałem o tym hejcie od koordynatorki i nie wierze w ani jedno słowo z tych bzdur. Firma zawsze była uczciwa.

Sławek

Ja polecam. Dzwonilem i tego samego dnia dostalem oferte. Płacą dobrze i na czas.

Lusia

Jeżdżę od 2 lat i jest ok jesli chodzi o prace i wyplate. Koordynatorki w biurze w porzadku a nawet raz byl niemiecki na wyjezdzie. Nie mam potrzeby zmieniac poki inni nie dawaja wiecej !

Bolek

W porzadku firma. Wypłata na czas !

Pati

Tez pracowalam z nimi ale odeszlam kiepsko placili mojavrodzina placila pinad 2100 a ja mialam 1050e z wielkim trudem i ciezka sztele. Nie rekomenduje tej firmy.

Janka

Ja również nie polecam tej agencji z opinii wynika iż nie jest to agencja godna polecenia. Lepiej 2 razy się zastanowić niż z kimś takim jechać. Moja znajoma już mi mówiła jakie numery robią żeby tylko zbijać mamonę .Pozdrawiam .

@Janka

Pani Janko, proponujemy osobiście zapoznać się z naszymi warunkami współpracy. W razie jakiś uwag- chętnie je przyjmiemy. Zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Avoria

gość

już dawno mało płacili i wyzyskiwali

@gość

Drogi Gościu, wynagrodzenie nie jest zależne tylko i wyłącznie od nas. Jeśli pojawiły się jakieś nieakceptowalne sytuacje z naszej strony, prosimy o kontakt- +48 600 50 20 20 Pozdrawiamy, Avoria

Pracowałam z nimi dawno kilka lat temu ani razu nikt nie zadzwonił nikt się nie pytał nawet czy żyję stawka marna jak na komunikatywny plus 1050 żadna kary umowne bez liku żadnych podwyżek zus od 100 zł .Na kursie euro tez oszukali więc nie są uczciwi już dawno spadli w rankingu firm.

@Marta

Pani Marto, domyślamy się, że jest Pani niezadowolona z naszych usług. Wysokość stawki przy ofercie nie jest zależna tylko od nas. Ponadto, na wynagrodzenie wpływa również stan podopiecznego. Co do kwestii ZUS'u, ma Pani nieaktualne i stare informacje. Jeśli chciałaby Pani się podzielić opinią osobiście, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się wyjaśnić sprawę, aby takie sytuacje nie miały już miejsca. Pozdrawiamy, Avoria

benia

witam jak naprawdę jest z ta firmamyslęzlozyc tam aplikacje jest ok czy do bani??!!!

IRENA
@benia

dzień dobry, wlasnie pojdęłam wspołprace z Avorią, wyjeżdżam za tydzień i jak do tej pory jestem zadowolona z obsługi. panie są bardzo miłe, dostałam wszystkie potrzebne informacje. pozdrawiam

@IRENA

panie tylko patrzą jak znaleźć naiwna i na niej zarobić

@IRENA

kolejna opinie podstawiona przez avorie . oby tak dalej

@Marta

Pani Marto, tak jak wspominaliśmy, nasze wypowiedzi są oficjalne. Pozdrawiamy, Avoria

wiola

robiłam z nimi i nie było tak kolorowo nie podają 100 prawdy o podopiecznych zatajają pewne rzeczy ta agencja może kiedyś była dobra teraz sama noty musi sobie wystawiać .

Patrycja
@wiola

Widać że nie masz pojecia o czym piszesz. Po co ktos ma zostajać informacje o podopiecznych skoro wiadomo że opiekunka nie zostanie? Żeby za chwilę szukać innej opiekunki i organizować i płacić dojazd kolejnej? Bez sensu. Nie wierzę że sami robie robią dodatkową robotę i niepotrzebne koszty.

@Patrycja

niestety nie masz racji wiem cos na ten temat zatajają prawdę o stanie a gdy opiekunka chce zjechać straszą kara nie mów i nie wypowiadaj się jak nie wierz. avoria z tego słynie.

Patrycja
@anonymous

Bzdura! jeżdżę z nimi od ponad roku. 2 razy nie zgadzał się stan zdrowia, raz był wózek raz babcia wróciła ze szpitala a rodzina nie dała znać. Ja nie mogę podnosić i nigdy nie miałam problemu ze zjazdem. Wiadomo musiałam poczekać na zmienniczkę ale w tym czasie trasferem zajmowała się rodzina. Nie ma takich kar w umowie że jak oferta się nie zgadza to nie możesz zjechać więc nie pisz głupot.

Jadziazadre
@anonymous

To forum słynie ze śmieśnie naiwnych oczerniających opini ktore konkurencja wystawia sobie nawzajem:) proponuje odwiedzić koleżanko inne profile i popukać się w głowę! Opiekunki nie są głupie i nikt tego śmietnika nie traktuje poważnie!

@anonymous

Drogi "Anonymous", bardzo prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 600 50 20 20. Każda z naszym rozmów jest nagrywana, więc jeśli taka sytuacja miała miejsce, wyciągniemy konsekwencje z zaistniałej sytuacji. Czekamy na kontakt. Avoria

@Patrycja

są są kary nie szukacie sobie głupich pod płaszczykiem opiekunkę zadowolonych rzekomo wiadomo żę to wpisy przez avorie oszukiwali nie raz

@Marta

Pani Marto, nasze wpisy są zawsze oficjalne. Jeśli została źle potraktowana prosimy o dokładne informacje osobiście. Na pewno wyciągniemy z tego konsekwencje. Dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy, Avoria

Zostaw merytoryczną opinię o Avoria - Chorzów

• Jak się pracuje w Avoria?

Zobacz opinie na temat firmy Avoria tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Avoria?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 7 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Poznańska 21 lok. 48
    00-685 Chorzów