Opinie o Lundbeck BSC w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lundbeck BSC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lundbeck BSC o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lundbeck BSC w Kraków

Jakie narzędzia pracy zapewnia Lundbeck BSC? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma zapewnia nowoczesny sprzęt - bezprzewodowe klawiatury, myszki, szybkie laptopy. Nowe i wygodne, regulowane krzesła i biurka w biurze. Na czas pandemii jest możliwość wypożyczenia sprzętu do domu - od stacji dokującej, po monitor, klawiaturę, fotel. Każdy pracownik pracuje na laptopie. Telefony służbowe wydawane są kierownikom zespołów oraz większych projektów, jeśli potrzebne są do pracy. Komunikacja odbywa się na bazie narzędzi pakietu O365.

CFC96

Kilkanaście dni temu przyjąłem ofertę z Lundbecka, lada chwila rozpoczynam pracę. Gdybym kierował się opiniami z goworka to w zasadzie każdą ofertę musiałbym odrzucić i najlepiej nigdzie się nie rekrutować. Zaryzykowałem jednak i na start mogę powiedzieć, że zarówno poziom rekrutacji, feedbacki, jak i kolejne etapy powitania i podpisania umowy były na najwyższym poziomie. Przeszedłem 3 etapy rekrutacji - najważniejsze, czyli kompetencje twarde wraz z Hiring Managerem, Panią z HR i potencjalnie przyszłą osobą z zespołu oraz ostatni etap kompetencji miękkich. Największym minusem rekrutacji była nie tyle co jej długość, ale czas oczekiwania ze względu na innych kandydatów i nałożony okres wakacyjny. Odbierając telefon z ofertą pracy byłem lekko zdezorientowany i zrezygnowany, gdyż minęły 3 tygodnie od ostatniego etapu. Została mi zaproponowana wyższa stawka niż widełki podczas rozmowie, od początku czuć było serdeczność i zaangażowanie ze strony Pracodawcy, takie samo odczucie mam chwilę przed rozpoczęciem pracy. Uważam, że osoba, która rzetelnie przygotuje się do rozmowy, jest na swój sposób ciekawa lub przynajmniej stara się taka być, efektem końcowym jest odpowiedź pozytywna lub choćby poinformowanie. Zapewne odpowiem na swój post po kilkunastu-kilkudziesięciu dniach pracy.

Ala
@CFC96

Absolutnie o każdej firmie na goworku piszą: dobra firma na początek, później uciekać :)

Ben

Firma dobra na poczatek kariery na 1-2 lata, zeby sie czegos nauczyc, napewno nie na dluzej. Firma kieruja osoby ktore po znajomosci zostaly tam sciagniete i taka kulture utrzymuja. Nie licza sie kompetencje a znajomosci i wchodzenie w (usunięte przez administratora) Poza tym jak juz ktos wspomnial jest toksyczna atmosfera i dzielenie ludzi na lepszych i gorszych. Kierownictwo zacheca do doniszenia na innych. Firma jest mala, kilka dzialow, plaska struktura, nie ma gdzie i jak awansowac.

Kandydatka
@Ben

Jakieś opinie o stanowisku Finance Spiecialist ? Warto? Czy obowiązki adekwatne do płacy ?

Roman
@Kandydatka

A co? Chcesz się tam zatrudnić? Byłaś już na rozmowie rekrutacyjnej bo ja też zastanawiam się nad wysłaniem CV ale nie wiem ile kasy proponują. Jakbyś miała info to daj znać, ok?

Osoba

Czy jest możliwość zatrudnienia osoby z innego miasta i wówczas pracy zdalnej czy firma nie przewiduje takiej możliwości ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lundbeck BSC się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
kasia

Czy rozmowa kwalifikacyjna jest prowadzona w pełni po angielsku?

Xxx
@kasia

Myślę, że może to zależeć od stanowiska. Ja miałam część po polsku i część po angielsku.

XXX

Otrzymałam ofertę pracy w tej firmie na stanowisku ksiegowym. Po przeczytaniu opinii tutaj nie jestem pewna czy ją przyjąć. Ktoś może wypowiedzieć się jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie?

Abc
@XXX

Opinia to opinia, najczesciej ludzie dziela sie negatywnymi, szczegolnie tutaj... ja prace w Lundbeck bardzo polecam, duzo sie dzieje, firma sie rozwija, jest sporo mozliwosci rozwoju. Atmosfera nie jak w typowym korpo.

Xyz
@XXX

Dla własnego dobra lepiej nie przyjmować.

XXX
@XXX

Mały update. Ofertę przyjęłam i póki co jestem bardzo zadowolona. Fajny, młody team, managerka również. Na razie nie mam się do czego przyczepić. Jakby ktoś się wahał czy aplikować/ przyjąć ofertę tak ja to szczerze polecam prace w Lundbecku.

Roman Poland

it was good 2 years ago in the IT Team, now leaders are different and they pretend to be cheerful and nice in job interviews and team meetings, while in reality they are false and cynics.

lokaca

Brak informacji zwrotnej mimo aplikowania i rozmowy z HR. Brak chęci negocjacji wynagrodzenia. Dużo ogłoszeń, które wydają się być wirtualne. Wrażenie jako osoby aplikującej - negatywne.

Kamil
@lokaca

Ta firma nie jest nastawiona na pracownika

Marian

@x a z czego ten kryzys wynika ?

Zenek

Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Może to chwilowy kryzys?

x
@Zenek

nie jest chwilowy

Xeon92

Lundbeck jako firma jest bardzo fajna - skandynawskie podejście do pracowników - ciekawe benefity (w porównaniu do innych firm w Krk), całkiem dużo bonusów i dodatkowych premii, co jakiś czas - dni z możliwością zamówienia jedzenia na koszt firmy itp. Niestety firmę zniszczyli toksyczni ludzie, np menadżerka zespołu, która została team liderem po tym, jak miała sprawę o mobbing (w tej samej firmie). Stosuje ona przemoc pasywno-agresywną, na porządku dziennym są ciche donosy, ciche gnębienie, obgadywanie. Oczywiście wszystko pod przykrywką typowej korpo gadki oraz wsparcia osób wyżej. Przykre, że tak niekompetentne osoby wybierane są na menadżerskie stanowiska. Efektem jej zachowań jest ciągle poczucie winy, bycia obserwowanym, obgadywanym, kontrolowanym. Nie polecam osobom, które dbają o swoje zdrowie psychiczne. Mam nadzieje, że ta informacja dotrze do odpowiednich osób, ponieważ ESS nic nie zdziała - każdy się boi wyrazić własne zdanie.

Wiktor

Szukają nowych osób czy narazie cisza ?

Witam, Czy długo się czeka na odpowiedź z HR po wysłaniu CV?

@12

Może ktoś Ci odpowie na forum, a jak nie, to może warto za kilka dni po prostu przedzwonić do firmy, zapytać, jak tam status Twojej aplikacji. Jakie stanowisko w Lundbeck Cię interesuje? Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę to koniecznie napisz później, jak na niej było!

Hej, dzięki za odpowiedź :) Intern in Procurement

Izka

Dołączyłam już jakiś czas temu do firmy i wiedząc te komentarze na tej stronie byłam trochę przerażona.... W RZECZYWISTOŚCI - super ludzie, wszyscy bardzo pomocni, luźna atmosfera, bardzo fajni, ale i wymagający, znający się na swojej pracy managerowie (przynajmniej w działach księgowych). Ładne biuro, realny wpływ na wydarzenia w firmie. Możliwości rozwoju. Minusy? Pewnie zbyt nisko dofinansowane kursy językowe,

Izka
@Izka

Dodatkowe minusy: Dopłaty do dodatkowych ubezpieczeń i multisport open.

@Izka

Podzielisz się opinia jak wygląda proces rekrutacji i czy trudno się dostać osobie bez zawodowego doświadczenia? Może są organizowane jakieś staże?

@Sylwia

Cześć! W firmie organizowane są staże :)

Cześć

Cześć, Bardzo proszę o odpowiedzi na moje pytania. 1. Na jakie zarobki może liczyć absolwent syudiów ekonomicznych w Lundbeck w Krakowie? 2. Czy potrzebna jest tam dobra/biegła znajomość języka angielskiego? Czy da się dostać pracę ze sednim językiem? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz.

Nora

Nie polecam

@Nora

Musimy uszanować tu Twoje zdanie, jednak bylibyśmy Ci bardzo wdzięczni, jakbyś zechciała napisać coś więcej o Lundbeck BSC. Jak długo byłaś zatrudniona w tej firmie? Czy pracodawca ten jest może przychylny do przyjmowania osób, które posiadają niewielki stopień niepełnosprawności? Proszę, jeśli możesz, wyjaśnij tę kwestię.

Samson
@Sylwia

Sylwia daj spokój. Nie płacą Ci dodatkowo za usługi prawne czy marketingowe.Twoje opinie obronne są żałosne. Nie robił bym tego za żadne pieniądze.

Zaba
@Sylwia

Sylwia czy Ty tez odeszłaś z Lundka?

Jorgu

Firma jest dobrym przykładem jak z małej organizacji fajnie działającej można zrobić kołchoz, policyjny, donosicielski gułag.

Sylwia

@Marcin Co masz właściwie na myśli? Praca w Lundbeck BSC w jakiś sposób, według Ciebie, ogranicza pracowników? Bardzo proszę, żebyś skonkretyzował swoją poprzednią wypowiedź, wzbogacając ją ponadto o informacje, dotyczące ogólnych warunków zatrudnienia w tej firmie. Zrobisz to dla nas?

Witam! Ile można zarobić w tej firmie jako audytor?

@anonymous

Nie polecam pracy w tej firmie na żadnym stanowisku. Praca dobra dla dzieci które cicho siedzą w kącie i nie mają jeszcze nic do powiedzenia. Żaden pieniądz nie wynagrodzi nikomu utraty zdrowia

Sylwia

@anonymous Wnioskuję, iż jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z firmą Lundbeck BSC. To bardzo dobrze się składa, bowiem firma w chwili obecnej prowadzi nabór na rozmaite stanowiska http://www.lundbeck.com/pl/kariera/oferty-pracy A praca w jakim charakterze Ciebie by zadowalała? I pamiętaj, jeśli tutaj nie uzyskasz odpowiedzi na swoje pytanie, to zawsze może skontaktować się z nimi bezpośrednio i dopytać http://www.lundbeck.com/pl/skontaktuj-si-z-nami Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o Lundbeck BSC - Kraków

• Jak się pracuje w Lundbeck BSC?

Zobacz opinie na temat firmy Lundbeck BSC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lundbeck BSC?

Lundbeck BSC
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Al. Bora-komorowskiego 25C
    31-476 Kraków