Tazbud Bieszczanin sp.k.

Kraków

Opinie o Tazbud Bieszczanin sp.k.

pierwsze słyszę, żeby takie praktyki w firmie były, może to jest kwestia wyjaśnienia albo tego, że ewentualne nadgodziny właśnie w ten sposób będą traktowane? wierzyć się nie chce. wypłaty są na czas, profesjonalne podejście do klientów i pracowników, jak dla mnie 5

extazbudworker
@5 24.04.2016 11:54

Pracowałem, już nie pracuję, tak jak piszą, praca 7-17 codziennie, wpisane 8h, najnizsza krajowa na umowie, reszta w łape, zarobki smieszne jak na 2016r czasem rzuci jakimś ochłapem dodatkowo ale nie zarobisz wiecej niz 2200-2500, zus fakt opłacany, ale emerytury się nie spodziewaj z tej stawki, pracodawca elastyczny ale w stanowieniu wlasnego prawa pracy, a ten co dał ocenę 5 to chyba był ( usunięte przez administratora )

Luk

Pracodawca w miarę ale pracować po 10 h i wpisywać 8 pożałowanie ,zyskuje tylko pracodawca

robi 89

Tazbud pracodawca , płaci ubezpieczenie , terminowo wypłaty czego więcej oczekiwać jest w porządku firma nadal pracuję

ira82

Pracodawca nie oszukuje płaci ubezpieczenie elastyczny a na dodatek firma mocno rozwijająca się ,

pracodawca jest ok opinia chyba rozgoryczonego byłego pracownika

Zostaw opinię o Tazbud Bieszczanin sp.k. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tazbud Bieszczanin sp.k.