Opinie o Lundbeck BSC w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lundbeck BSC. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lundbeck BSC o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lundbeck BSC w Kraków

Czy Lundbeck BSC zapewnia kartę multisportu?

@Edyta

Nie ma żadnej możliwości sprzedaży czy przekazywania punktów. Każdy zarządza swoim bankiem punktów indywidualnie.

Finacier

Czy ludbeck akceptuje umowy b2b?

Beti
@Anna

To super, że benefity również są dostępne na umowie zleceniu. Mogę wiedzieć coś więcej na temat stażu? Czyli przyjmowane są dwie grupy osób? Te z wcześniejszym, ale minimalnym doświadczeniem i osoby bez niego? Czy taki staż odbywa się w pełnym wymiarze godzin?

Czy zdarzają się nadgodziny w Lundbeck BSC?

Oczywiście, w szczególności podczas zamknięcia roku. Często preferowane dni do odbioru nadgodzin są wskazywane odgórnie. Ogólnie jest półroczny okres rozliczeniowy.

Vader Nowy wpis

Skoro termin dni odbioru nadgodzin wskazywane są odgórnie to wówczas nadgodziny powinny być odbierane w stosunku 1 do 1,5 (kodeks pracy). Czy firma się stosuje do tego czy należy powiadomić odpowienie organa?

Nadzieja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Hej. Jaka panuje aktualnie atmosfera w dziale zakupów strategicznych?

pedro

Proces rekrutacyjny przebiegł spoko, wszyscy wydawali się mili, opis stanowiska jak i firmy super. Było sporo obietnic odnośnie rozwoju, czego to firma nie oferuje etc. W praktyce wyszło iż w pól roku w 12 osobowym team'ie przerotowało się 7 nowych osób, starsza koleżanka namawiała do odpalenia długiego L4 'Bo tutaj już tak jest i to się nie zmienia od 3 lat'. Generalnie były niektóre sporo rzeczy jak benefity, obiad do biura od czasu do czasu i fajne wyjścia integracyjne. Zarobki raczej nie urywają głowy, średnia korpo-krakowska. Elastyczności w pracy hybrydowej zero, często manager dyktował kiedy mamy być w biurze, często podczas pandemii był to Piątek kiedy w biurze miał się zjawić cały team.... ciekawe rozwiązanie. Generalnie moje doświadczenie bardzo średnie, klimat w teamie był dziwny, dużo malkontentu, bardzo dużo pracy tzw. 'Wyciskanie cytryny' i robienie rzeczy za 4 bo wyżej wymieniona koleżanka jak i inni wyjadacze byli częściej na L4 niż w pracy, plus ciągle nowe osoby które jeszcze trzeba było szkolić i wdrażać. Suma sumarum po niespełna roku podziękowałem za współpracę. Szkoda mi zdrowia dla korporacji. Po roku uważam że była to bardzo dobra decyzja, finansowo jak i profesjonalnie, nie wspominając o głowie.

Tutaj też można nabawić się nerwicy czy piszesz ogólnie o korpo? Jeśli też, to możesz dać znać co takiego się dzieje, że aż tak może wpłynąć to na psychikę?Chodzi o to, co napisał @pedro czy jeszcze o coś innego? Czy za szkolenie i wdrażanie nowych osób jest jakiś dodatek?

Interesuje mnie Intern, Procure to Pay Ile można wyrobić maksymalnie godzin na stanowisku? Wiem, że na stażu jest określona liczba godzin ale ciekawi mnie opcja nadgodzin xd Czy jest to niemożliwe? Sorki, nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad podjęciem stażu. Hm… stażyści mogą również wykonywać prace hybrydową bez konieczności pracy w biurze ? Wiem, ze jest to napisane w ogłoszeniu ale chce się upewnić bo wydawało mi się, że stażyści powinni być w miejscu pracy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lundbeck BSC się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Finacier

Czy ludbeck akceptuje umowy b2b?

A jak z umową zlecenie? Jako studentka mogłabym taką uzyskać u was? Czy wszyscy mają umowę o pracę? Okres próbny w ogóle trwa 3 miesiące czy jest inaczej?

Na stażu oferujemy umowę zlecenie. Regularni pracownicy odpowiadający wymogom stanowiska mają umowy o pracę. Okres próbny trwa 3 miesiące.

@Anna

Czyli studenci zaczynają tutaj od stażu? A jeśli ktoś mimo tego, że studiuje to już ma doświadczenie? Nie ma wtedy możliwości objąć samodzielnego stanowiska na uz? :) Chciałabym też podpytać, czy pracując na uz ma się jakieś benefity? Tę kartę z punktami, o której pracownicy tu piszą czy też możliwość L4?

To zalezy właśnie od doświadczenia i kompetencji - które sprawdzane są w procesie rekrutacji. Na umowie-zlecenie studenci również objęci są naszymi benefitami.

Beti
@Anna

Czy Lundbeck BSC zapewnia kartę multisportu?

Lundbeck zapewna program multikafeteria, w ramach którego punkty można przeznaczyć na opłacenie karty Multisport.

Helena
@Anna

Można z tej listy wybrać sobie, co się chce? A jest jakaś ograniczona liczba tych rzeczy, które się chce, czy można wszystko wziąć?

@Helena

Oczywiście nie jest to studnia bez dna - ograniczeniem są środki, które wpływają na miesiąc, które można wymieniać na to, co oferuje Multikafeteria. Wybór jest bardzo duży.

Kartę Multisport można wybrać w ramach punktów oferowanych w systemie kafeteryjnym.

Edyta
@Anna

Jakie macie teraz zasady odnośnie tych punktów? U mnie w firmie ich nie było ale niedawno jak przyglądałam się innej to pracownicy pisali o sprzedawaniu miedzy sobą punktów. Czy można je przekazywać?

@Edyta

Szukają w Krk kogoś na stanowisko Finance Specialist. Pisaliście, że premie roczne są przyznawane od stanowiska Kontrolera Finansowego wzwyż, czy jako Specjalista Finansowy łapałbym się do tej premii? Praca jest hybrydowa wg grafiku, ktoś napisałby ile dni tygodniowo trzeba pracować z biura lub w skali miesiąca? No i takie pytanie z benefitów to ile wynosi ten bonus wakacyjny u nich?

Praca z biura jest zasadniczo 3 dni w tygodniu, do wyboru lub w ramach elastycznego dnia pracy np. 5h codziennie. Idea jest taka, że pracujemy razem z biura powyżej 50% czasu - można to do swoich potrzeb dopasować. Jest to do dyskusji z managerem, tak samo jak kwestia wysokości benefitów czy dodatkowych składników wynagrodzenia w roli.

januszex
@Anna

czyli żadna hybryda, wynagrodzenia śmieszne, dużo pracy, bonusy tylko od poziomu kontolera. januszex

@januszex

No ale jak nie hybryda, skoro jest i praca z biura i z domu? Chyba, że realnie inaczej to wychodzi i stąd ten komentarz? Mi by właśnie taki system odpowiadał, więc ciekawe co masz na myśli. Wspominasz o wynagrodzeniach, to ile one teraz mogą wynosić? Czy obłożenie pracą przekłada się na nadgodziny czy niekoniecznie?

Tak, dokładnie. System hybrydowy i elastyczność w wyborze dni czy godzin.

Nico

Czy ktoś może podzielić się opinią na temat pracy na stanowisku Finance Accountant R2R (GL)? Jaka atmosfera i zarobki?

aneta

Czy w Lundbeck wystepuja premie roczne/kwartalne dla pracownikow?

@aneta

Tak, premie roczne tzw. performance bonus są oferowane części pracowników od określonego stopnia zaszeregowania.

Roman
@Anna

Powiesz na czym takie zaszeregowanie polega? Nie wszyscy dostają premie roczne? To zależy od zarobków czy stażu pracy?

Lalala
@Roman

Od stanowiska Kontrolera Finansowego i w górę.

Ksenia
@Lalala

Ta premia to jakaś konkretna kwota? :) Fajnie, że coś takiego jest. Co z podwyżkami? One też wchodzą w grę? Są jakoś odgórnie ustalone zasady, jakie warunki trzeba spełnić, aby ją dostać? No i jak wygląda możliwość awansu? Taki kontroler finansowy może piąć się wyżej?

kandydat

jaka atmosfera panuje obecnie w lundbeck? czy sa organizowane wydarzenia integracyjne?

Iwona

cześć, ma ktoś jakąś bieżącą opinię na temat współpracy? upewniam się, bo kiedyś jedna osoba odradzała pracownika hr i na tym opinie tu się skończyły. widzę, że mają aktualnie 181 ofert, to dużo? ile zazwyczaj jest?

@Iwona

Witaj, sprobuj przefiltrowac opinie po lokalizacji - Krakow. Ofert do oddzialu w Krakowie jest mniej. Jakie masz dokladnie pytanie odnosnie wspolpracy?

Dorota
@Anna

Ja chętnie dowiedziałabym się czegoś na temat rekrutacji, czy często w firmie są wakaty? :) No i super byłoby poznać widełki, o ile to nie problem. Bo rozumiem, że umowa o pracę to standard w firmie?

@Dorota

Lundbeck zatrudnia na podstawie umowy o pracę. Wszystkie dostępne wakaty są na stronie lundbeck.com/gbs lub na pracuj.pl. Widełki wynagrodzeń nie są jawne.

Luka

Nie pozdrawiam nowej osoby na stanowisku HR | SuccessFactors | AgilePM Magdaleny.

@Luka

A resztę już tak? Jest ku temu jakiś szczególny powód? Jestem ciekawa wiec możesz zdradzić więcej?

Luka
@Iwona

Tak jest ale nie będę swojej frustracji tutaj wylewał...

@Luka

O co chodzi? Tj. ta która po znajomości wcześniejszej babki z HRu przyszła?

Mialam pozytywne oczekiwania co do firmy, jednak juz po pierwszej kilkuminutowej rozmowie zrezygnowalam. Zadalam pani rekrutujacej pytanie (swoja droga bardzo nieprzyjemnej w kontakcie), a pani zniesmaczona odpowiada, ze widzialam opis stanowiska i na podstawie opisu mozna sie domyslec ...

Helena

Domyślać się podczas rekrutacji? To niespotykane, a ta pierwsza kilkuminutowa rozmowa to o czym była? Taka ogólna?

@Helena

Nie ma o czym mowic, naprawde. Trzeba bylo od razu przerwac te rozmowe.

Iwona

Powiesz z ciekawości jakie to było pytanie? Bo zastanawia mnie to zagadkowe zniesmaczenie

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Lundbeck BSC?

abc

Zależy to od działu, do którego aplikujesz. Są szczegółowe pytania o doświadczenie, narzędzia/systemy, na których pracujesz. Może też się zdarzyć zadanie praktyczne do zrobienia podczas rozmowy.

Ulf73

Z ciekawości wszedłem na goworka i mocno mnie zaskoczyły te komentarze, bo praca jest naprawdę spoko a byłem już w kilku wielkich krakowskich korpo jak Kapeć, Ajbiem oraz Heniek i jest bez porównania. Miła atmosfera. po 16 ciężko kogokolwiek znaleźć w pracy, elastyczne godziny, płacą za kursy i certyfikaty. Do tego mała firma i jak chce się coś wprowadzić, albo ulepszyć to nie ma problemu a nie, że ciągle "nie, bo nie, bo globalnie nie, bo cośtam srośtam przeszkadza". Co chwila ktoś awansuje wewnętrznie i są otwierane nowe stanowiska więc nie ma problemu z rozwojem zawodowym. Zgadzam się z jednym z komentarzy, że jakby ktoś miał kierować się goworkiem to nigdzie by nie pracował.

Bela
@Ulf73

Podpisuję się rekami i nogami :)

Kupiec

Odradzam aplikowanie na stanowiska kupieckie osobom, które cenią swój czas i oczekują profesjonalnego podejścia ze strony pracodawcy. Po złożeniu aplikacji poprzez system wewnętrzny firmy otrzymałem telefon od osoby ze stanowiska menedżerskiego w celu wstępnego rozeznania motywów do zmiany pracy, analizy doświadczenia itp. Rozmowa była rzeczowa, osoba konkretna, ale... Zostałem poproszony o napisanie listu motywacyjnego. Spędziłem nad nim sporo czasu, bo po pierwszej rozmowie firma miała dla mnie "ręce i nogi" i faktycznie byłem mocno zainteresowany stanowiskiem. Szkoda tylko, że po ponad miesiącu nie otrzymalem jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Nie mam pretensji, że nie dostałem pracy oczywiście. Chodzi mi o podejście i asymetrię... My oczekujemy, ale w zamian nie potrafimy nawet powrócić z feedbackiem, że zakończyliśmy proces a pana kandydatura nie została uwzględniona. To niby niewiele, a jednak tak wiele. Feedback zwrotny oraz interakcja to już standard w większości firm. Szkoda, że nie w Lundbeck. Serio, nie marnujcie czasu, szanujmy się.

Kupiec 2
@Kupiec

Z ciekawości o napisanie listu motywacyjnego poprosił Cię Twój przyszły przełożony czy ktoś z HR?

Ewelina
@Kupiec

Mnie zastanawia po co im był jeszcze ten list motywacyjny skoro już zainteresowali się Tobą i zaczęli rozmowy? Dziwne.

Zaks

Czy Lundbeck tak jak inne Krakowskie korporacje zamierza proponować pracownikom 3 modele współpracy? Biuro, model hybrydowy i telepraca czy będzie chciał, żeby wszyscy pracownicy od września 2021 wrócili do biura?

hej
@Zaks

To będzie miks pracy z domu i z biura, odpowiednio 2 i 3 dni w tygodniu.

Xxx
@hej

Czy faktycznie został wdrożony taki system pracy? Czy zdarzają się wyjątki i można pracować z domu częściej?

@Xxx

Pracuje się do 2 dni w domu w tygodniu albo do 8 w miesiącu, w zależności od zespołu. Jest natomiast elastyczność czasu pracy, można wyjść do domu szybciej albo rpzyjść później, jeśli taka jest potrzeba i dokończyć pracę z domu. Czasem są wyznaczone dni w zespole, kiedy odbywają się większe spotkania i warsztaty, wtedy wszyscy zapraszani są do biura.

nie skorzystam z oferty
@pracownik

czyli nie ma praktycznie żadnej elastyczności w porównaniu do innych SSC w KRK, dzięki

Xxx
@pracownik

Jakie benefity oferuje firma które wyróżniają się na tle innych firm? Jakie wynagrodzenie jest na pozycji senior w AP?

Kraze

Opinie (widniejące i już usunięte) wydają się całkowicie zgodne z rzeczywistością. Uwielbiam te puste slogany o 10 meijscu w jakimś bieda-rankingu najlepszych pracodawców do 200 osób (na 20 firm), jak świetna atmosfera jest i ogólne zadowolenie. A tu cyk, opinie odwrotne. Lundbeck wydawał się być zdesperowany do szybkiego zatrudnienia stąd początkowy kontakt z HRami stał na wysokim poziomie. Jednak jak to w życiu - prawdziwą klasę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy. Rekrutacja 4 etapowa z samego założenia jest rekrutacją żałosną i niezwykle niekomfortową dla kandydata. Początkowokontakt jedynie mailowy celem umówienia rozmowy co jest prawdopodobnie 1 etapem, czyli kontakt z Ich strony. Rozmowa jak to rozmowa, o wszystkim i o niczym, dwa ogólne pytania po angieksku, reszta to głównie monolog o wartościach firmy, czym się zajmują i dlaczego są wspaniali. :) 3 etap to zainteresowanie ze strony Managera. Rozmowa odbywa się z osobą z HR, z Managerem i jednym pracownikiem z przyszłego zespołu. Tam również dochodzi do szczegółowego przedstawienia obowiązków, zespołu oraz zapewnień jak to profesjonalna i świetna firma. Nic po angielsku nie było, bardziej pytania o wiedzę praktyczną, studia i poprzednie prace. Gdy feedback jest pozytywny przechodzimy do gwiazdy wieczoru - kompetencji miękkich. Jest to cudowny, manipulujący test, niezwykle niekomfortowy dla kandydata. Czwarty i zarazem ostatni etap trwa godzinę - rozmowa z HR i Managerem, omawianie wyników testów, z których dowiedziałem się ciekawych rzeczy o mnie i musiałem ich bronić. Najśmieszniejsze jest zapewnienie rekrutującego, że najważniejszy jest etap 3, 4-ty jest mniej istotny. Swoją osobą nie wpasowałem się w idealną wizję firmy, dlatego po 2,5 tygodniu i 4 godzinach etapów nie byłem godzien uzyskania odpowiedzi zwrotnej. I tu zakończmy, firma nie warta rekrutacji, naa etapie rekrutacji wykazują się brakiem profesjonalizmu, strach pomyśleć co będzie później. Kurtyna. :-)

Szogun
@Kraze

:D rozbawiles mnie :D nie sprostales wymogom firmy to firma jest ble :D hahaha

@Szogun

wymogi firmy wymogami firmy, powiedz 10 000 brutto na chief accountanta to masz zbyt wygorowane oczekiwania finansowe, podczas gdy za podobny zakres obowiazkow w krakowie mozna miec 13-14 000 brutto ;) i jeszcze to co robi lundbeck z podejsciem do pracy z domu po pandemii, ponoc 8 dni w tygodniu... troche traci januszerka.

Nnn

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku specjalisty w finansach? Warto rekrutować do AP?

Jarek
@Nnn

Jakies informacje odnosnie wynagrodzenia w finansach?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Lundbeck BSC? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Firma zapewnia nowoczesny sprzęt - bezprzewodowe klawiatury, myszki, szybkie laptopy. Nowe i wygodne, regulowane krzesła i biurka w biurze. Na czas pandemii jest możliwość wypożyczenia sprzętu do domu - od stacji dokującej, po monitor, klawiaturę, fotel. Każdy pracownik pracuje na laptopie. Telefony służbowe wydawane są kierownikom zespołów oraz większych projektów, jeśli potrzebne są do pracy. Komunikacja odbywa się na bazie narzędzi pakietu O365.

Zostaw merytoryczną opinię o Lundbeck BSC - Kraków

• Jak się pracuje w Lundbeck BSC?

Zobacz opinie na temat firmy Lundbeck BSC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lundbeck BSC?

Lundbeck BSC
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Al. Bora-komorowskiego 25C
    31-476 Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042