Opinie o Stava S.A. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Stava S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stava S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stava S.A. w Opole

Beata

Hejo, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie są zarobki i warunku pracy na stanowisku koordynator procesów logistycznych? Widzę na stronie firmy, że poszukują na te stanowisko i zastanawiam się nad aplikacją.

Emilia

A jest szansa w razie czego na szersze odniesienie się do tego tematu. Skoro uznajesz to za nieprawdę to skąd pomysł, żeby takie rzeczy tu pisać? czyli 19,7 to najmniej ile u oferują? a perspektywy na więcej?

Witam, czy są tu franczyzobiorcy? Czy możecie coś powiedzieć o współpracę ze STAVA?

Miki

Co do pracy w Stavie, byłem zadowolony. Niestety musiałem z niej zrezygnować ze wzgledu na przeprowadzkę. Co do pracy w jednym z oddziałów Warszawskich to trafiłem na bardzo fajnych ludzi. Wlasciciel konkretny, ogarniety gość. Chłopaki pracujący u niego, mega zgrana ekipa. Zawsze służyli pomocą jak czegoś nie wiedziałem. W wielu kwestiach można się było dogadać. Co do kar, istnieją, ale trzeba mieć naprawdę (usunięte przez administratora) w prace i zasady pracy żeby owe dostać. Jeśli masz wyje… i nie jesteś wporzadku do właściciela i koordynatorów to dlaczego oni maja Cię za to głaskać po głowie. Ja miałem bardzo dobry kontakt z koordynatorami, dobrze sie z nimi dogadywałem, tak samo jak i z resztą ekipy. Zarobki są spoko (jak sie starasz, to można zarobic bardzo fajna kasę), napiwki również się zdarzają. Jeśli chodzi o mnie, polecam, a jeśli jesteś studentem No to tym bardziej kaska większa.

Kurier

Bardzo ładna i profesjonalna dziewczyna prowadząca rozmowę kwalifikacyjną :)

głównie pytania ze znajomości topografii miasta

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Joanna

To mają więcej siedzib, jak jedna, że pytasz? W jakich miastach w takim razie?

Joanna

Cześć, a powiesz, na jakim stanowisku tak w ogóle?

Kasia basia

Ogólnie wszystko dobrze czekałam na zamówienie pół godz a pokazywało na stronie ze godzinę a wiec za to plus strona jest estetyczna a odliczanie do przyjazdu zamówienia jeszcze bardziej jedyny minus jaki widzę bo między innymi zamówiłam mcflury to ,to że nie mogłam wybrać smaku loda czy ma być waniliowy czy czekoladowy dostałam czekoladowy który mniej lubię ale i tak był spoko polecam .

Gabriela

W jakim dziale najlepiej się pracuje? :) Czy nie ma dla was zbytniej roznicy?

Anonymous
@Gabriela

Ja pracuję w Rzeszowie i jestem zadowolony

@Anonymous

Od dawna pracujesz w firmie? Co możesz powiedzieć o atmosferze?

Anonymous
@Kazimierz

Szef jest konretny i nie jest jak niektórzy z kijem w dupie,zespół koordynacji też jest git, zawsze pomogą. Wypowiadam się o Rzeszowie,także nie wiem jak to wygląda na innych oddziałach.

Grażyna
@Anonymous

Czyli co, z każdym tematem do szefa mozna przyjść? Dobrze zarządza?

Obsrany małolat z internetu

Pozostaje się cieszyć, że w sieci jestem anonimowy????

Ma ktoś tutaj doświadczenia z oddziałem w Olsztynie? Jak wygląda sprawa z wynagrodzeniem?

Aneta

Czy orientuje się ktoś, czy w firmie Stava po rozmowie kwalifikacyjnej wysyłają smsa o dostaniu pracy lub nie ? Mialam dostać wiadomość i cisza.

Dominika
@Aneta

A długo już czekasz? I w ogóle napisz coś o rozmowie - jak wrażenia, o co pytali? Ja jeszcze nie wysyłałam cv, wciąż się zastanawiam.

Aneta
@Dominika

Tak , długo czekałam ale niestety żadnej odpowiedzi, rozmowa wedlug mnie przebiegła pozytywnie co mnie bardzo zdziwiło że nie dostałam tej pracy, 2 pytania miałam testowe, 1. Masz dwa banknoty po 20 zł, ktoś zrobił zamówienie na 14, 75 ile musisz wydac 2. Co zrobisz gdy nie masz drobnych do wydania A po za tym trzeba było powiedzieć coś o sobie, dlaczego akurat ta firma , i takie tam. Nic strasznego , niestety wybrali kogoś innego. :(

Dominika
@Aneta

No to mega nieprofesjonalnie z ich strony.... co zrobisz jak nagle zadzwonią? Bo mimo wszystko niesmak pozostaje. A te pytania to banalne!

Dino

Witam czy pracuje ktos w Stava bielsko biała? Lub pracowal?

Olimpia
@Dino

A co idziesz na rozmowę?

X

Stawki to jakiś chory żart :). Wszystkich dziadów franczyzoodbiorcow wrzucić na bemben do pipu.

@X

Jaki oddział?

Ricardo Quaresma
@Kandydat

Każdy

Hamari

jakies konkrety? czy tak po prostu sobie gadasz...poza tym nikt umowy zlecenia nie zaskarzy do pipu,bo to umowa cywilna, wiec na pewno ich nie tkna

Anonimowy999

Czy znalazła się jakaś osoba, która pomimo warunków zapisanych w umowie tj. Student na umowie zlecenie 18,30/h (2021)dostał mniejsze wynagrodzenie? Pracodawca słownie poinformował o innych warunkach wynagrodzenia. Czy ktoś tu z obecnych osób próbował z nimi walczyć o swoje? Tyle ile naprawdę powinno się należeć, aby wyrównali kwotę widniejącą na umowie? Zgłaszali sprawę do pip czy do sądów?

Moto
@Anonimowy999

Możesz coś więcej napisać ?

Kazimierz

A czy w Stavie pracuje się na umowie o pracę? I czy godziny pracy są z góry narzucone? Są jakieś minimalne liczby godzin które gwarantuje firma w miesiącu? Jak to jest?

Łukasz Stava
@Kazimierz

Umowa zlecenie,o grafik ustalany tygodniowy,w każdy czwartek pytamy o dyspozycyjność na nastepny tydzien

@Łukasz Stava

Czyli nie ma opcji żeby pracować na umowie o pracę? ;/

Przemek
@Anonimowy999

Zgłoś się do pipu z umową i z paskiem/potwierdzeniem wypłaty. Jak nie dostajesz żadnego potwierdzenia, to radzę zacząć zbierać :)

Raf

18,3 to brutto, nie na reke

hagi13

To samo dotyczy wszystkich sieci franczyzowych zależy od szafa ale często wiele zachowań jest wymuszanych przez zbyt niskie wypłaty z centrali. (usunięte przez administratora)

Szymon

Cześć. Jestem nowy i chciałem się dowiedzieć jak wyglądają dyżury i czy trzeba się gdzieś logować czy aby czekać za telefonem?

Vice
@Szymon

Jak dostajesz dyżur jesteś wte wyznaczone godziny "pod telefonem" Mogą cię wezwać gdy robię się młyn i potrzeba kogoś więcej

14zl/h po próbie negocjacji xD śmiech na sali, aplikacja to jedne wielkie (usunięte przez administratora), utrudnia zamiast pomagać,robię do końca wakacji i spierdalam z tego cyrku

Mati

hej, w jakim mieście?

Elżbieta
@Marcin

A jak wyglądały te próby negocjacji? Ile oferowano Ci na początku? Czy po jakimś czasie pracy jest możliwość ubiegania się o podwyżkę może? Może taka pensja to tylko na początek?

Ela

jakie miasto ?

Srawa
@Elżbieta

Na początek to powinno być tyle, ile jest na umówię. Ludzie, nie dajcie się robić w balona…

Jola

Z perspektywy pracownika restauracji w Rzeszowie mogę powiedzieć tyle, że u nas Stava działa prężnie. Kurierzy i kurierki ogarniają, nie ma żadnych problemów (w przeciwnieństwie do Glovo czy UberEats). W razie problemów jest stały kontakt z koordynacją i kurierami tak samo. Zamawiałam też kilka razy, zawsze jedzenie przychodzi ciepłe i dosyć szybko. A co do samej pracy oceniać nie mogę, ale myślę że skoro jest ekipa pracująca tam od kilku lat, to chyba nie jest źle.

Jak jest z pakietem medycznym w Stava Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

kkk

jakim pakietem? to korpo czy firma wożąca pizze

Zostaw merytoryczną opinię o Stava S.A. - Opole

• Jak się pracuje w Stava S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stava S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stava S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stava S.A.?

Kandydaci do pracy w Stava S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stava S.A.
2.5/5 Na podstawie 56 ocen.

Stava S.A.