Opinie o Seargin Sp. z o.o.

Dominika

@icek bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety, pomimo iż znajomość języków obcych jest teraz dość typowym wymaganiem, to jednak jest to element rozmowy rekrutacyjnej, który nadal bardzo stresuje wiele osób. Właśnie dlatego to właśnie on jest decydującym czynnikiem, który wpływa na jej rezultaty.

Dominika

@icek czyli na rozmowie rekrutacyjnej jest sprawdzana Twoja znajomość języka obcego? To jest test pisemny, czy też rozmowa w pewnym momencie odbywa się w tym języku?

Icek
@Dominika 03.09.2017 10:55

@Dominiko, przeprowadzana jest rozmowa rekrutacyjna w języku angielskim. Testów nie było - przynajmniej w moim przypadku.

icek

@Dominika. rekrutacja jak rekrutacja... Kontakt z kandydatami i przedstawianie ofert pracy. Dzwonienie, pisanie, rozmawianie... W dziale rekrutacji początkujący mają +/- 2 tyś na rękę i możliwości awansu i większej kasy. Najlepiej mają Liderzy zespołów bo zarabiają kilkukrotnie więcej kasy i duże prowizje, ale do tego trzeba przejść kilkumiesięczną drogę za Targety... No a benefity to jak wszędzie -bezpłatna karta sportowa i lekarska i języków nauczanie. znasz angielski i się dobrze sprzedasz na rozmowie z liderem to dostaniesz pracę.

Asystentka nadal pracuje tam, po prostu sama nie wyrabia się ze swoimi obowiązkami, więc szuka kogoś do pomocy. Choć ma niewiele do roboty, lubi wyręczać się kimkolwiek ze swojego zespołu. Atmosfera w pracy z jednej strony luźna, sympatyczna, choć głośna muzyka może niektórym przeszkadzać. Szef rzadko kiedy bywa w firmie, często jest w poznańskim oddziale lub w Warszawie. Sprawia wrażenie jakby sam nie wiedział, co dokładnie dzieje się w jego firmie, jakie są w niej problemy. Skupia się tylko na tym, żeby rekruterzy wyrobili target. Nie mogą nawet w spokoju do toalety pójść. Nabór na stanowisko rekrutera trwa na okrągło w związku z wielką rotacją, chyba na stałe są tylko osoby, które pracują tam od samego początku istnienia firmy i mają już swoje zespoły. Praca w "administracji" jak to Urząd Pracy podawał polega na zabawie tekstem w MS Word. Żmudna robota, bardziej dla uczniów lub młodych studentów, żeby sobie dorobić niż dla kogoś po studiach, bo po prostu nie ma w tym miejsca na rozwój osobisty. Plusem jest karta benefit, która w zasadzie jest już wszędzie standardem, owoce co poniedziałek, czwartkowe pączki oraz sporadyczna pizza.

@Były pracownik 16.08.2017 19:21

Dodatkowym minusem są też wymuszone nieodpłatne 45 minutowe przerwy. Fajnie, że można chociaż wybrać, czy od 13 czy od 14. Praca w godzinach 8-16:30 lub 9-17:30

Dominika

@nie pozdrawiam o rotacji na jakich stanowiskach mówisz? W tej chwili w sieci opublikowane są oferty pracy dla asystentki biura. Poza tym nie widać możliwości innego zatrudnienia. Czy o tym stanowisku była mowa?

serwus

Dlaczego Seargin - Torun?? firma ma siedzibe w gdansku. seargin to jedna z wielu firm zatrudniajaca rakruterow do poszukiwania specjalistow it. chwilami praca przypomina call-center. wydaje mi sie, ze firma stawia na ilosc wykonanych polaczen, ilosc rekruterow a nie na jakosc pracy. taka łopatologiczna praca... zatrudniaja w szczegolnosci osoby bez doswiadczenia, ale ogarniete. jest bardzo duzo fajnych benefitow, ale firma ma w mojej opinii jeden duzy problem - osoby zarzadzajace firmą bardzo ignorują potrzeby pracownikow a nawet samej fimry. praca jest dosc chaotyczna, czesto wdrazane sa nowe pomysly oderwane od rzeczywistosci. osoby zarzadzajace firma podejmuja wiele pochopnych decyzji bez przemyslenia ich konsekwencji. jesli szefowi wpadnie do glowy, ze zwieksza target z 10 polaczen dziennie na 20 to jest to wdrazane natychmiast i bez dyskusji. jest przez to nerwowo. sporo osob przez to odchodzi. trzeba powiedziec ze szefostwo jest bardzo zaangazowane w rozwoj firmy, wiec przykre jest to ze tyle poswiecają czasu na rozwój seargin a sa tak zapatrzeni we własne pomysły i ignorują opiniie innych ze az sie dziwie ze ta firma jeszcze funkcjonuje. Seargin oceniam jako firme w ktorej stosunkow łatow zdobyc prace (wystarczy dobrze sie zaprezentowac i znac angielski), ale warto po pol roku szukac sobie czegos w dojrzalszej organizacji.

Gestam

Polecam produkcje. Planowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu produkcyjnego, kontrola realizacji zleceń produkcyjnych, bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych, dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej , przygotowywanie raportów i rozliczeń z bieżącej produkcji, dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.

Dominika

@tragedia jak długo pracujesz, bądź też pracowałeś w tej firmie? Na jakim poziomie utrzymywały się Twoje zarobki? To bardzo ważne informacje dla każdej zainteresowanej pracą osoby. Prosimy więc o więcej szczegółów.

Reklama

Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie. Gorąco polecam!

Tragedia

Tragedia. Nikomu nie polecam. Pieniądze jak na rodzaj branży są tragiczne. Częste nadgodziny, stres. Brak organizacji pracy i związanych z nią procedur. Firma tragedia, chcąca być wielką korporacją. Rynek jest ogromny, warto szukać gdzieś indziej.. Brak szacunku do pracownika - najważniejsze jest wyrobienie targetu. Ogromna rotacja.

werf

@ali no to przeciez najczesniej tak wlasnie jest..kazdy ma swoje zdanie i kazdy chce je wyrazic..ciezko wszystkim dogodzic a mozna przeciez samemu sprobowac sie do nich dostac i zobaczyc jak tam jest..

ali

Cały czas czekam na uruchomienie kolejnej rekrutacji w Warszawie. Wiem, że w ubiegłym roku poszukiwali specjalisty ds. rekrutacji IT. Ciekawe jakie zarobki są na tym stanowisku.

nick

firma krzak jakich malo

Kate

Będziesz pewnie miała rozmowę po angielsku, później o doświadczeniu i firmie. Na początku miałam umowę na 3 miesiące próbne. Kasa dobra. Praca od pon do piątku, 9-17:30 w tym 45min na lunch. Pierwszy tydzień to szkolenia, później praca w zespole. Możliwości awansu.

WW

zależy jak się dogadasz... na okres próbny zlecenie lub umowa o pracę.. bez weekendów. stawka miedzy 1,8-2,2tys na ręke + premie..

Reklama

Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.

anny

dostalam zaproszenie na rozmowe na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji w Gdansku.Wie ktos moz jakie tam warunki? umowa o pracę?praca w weekendy? jak z wynagrodzeniem na takim stanowisku??

wow

Podobno mają najlepsze komputery w całym trójmieście!

Sznuje siebie

Pewnie dlatego Seargin stracił wszystkich starych pracowników a nowi i tak po miesiącu rezygnują. Napewno bylo by inaczej gdyby kierownictwo ich sznowało.

Rite

Wypowiedzi długie, bo każdy z pracowników może dużo ciekawych informacji przyblizyć. :) Raczej niepochlebnych gdyż polityka "firmy" pozostawia wiele do życzenia. Sama też odradzam współpracy niestety.

zadowolony

Zalicza się do nich w szczególności osoby prowadzące działalność na własny rachunek oraz przedsiębiorstwa rodzinne zajmujące się rzemiosłem lub inną działalnością, a także spółki lub konsorcja prowadzące regularną działalność gospodarczą[1]. Potocznie przedsiębiorstwo określa się również jako „firmę”, jednak słowo to ma inne znaczenie prawne.

Poważny

W GD pracy nie brakuuje?! HA ha ha...A gdzie macie jeszcze siedzibe poza centralną Gdańska?

Nigdy nie pracował tutaj żaden John, Austen itp. a te negatywne opinie dot. złego traktowania itp. to jakieś bzdury... Nie dajcie się nabrać. Gdyby tak było to nikt by tutaj nie pracował... w GD pracy nie brakuje. Pracuję tutaj od 6 miesięcy i polecam, szczególnie młodym... Dobra atmosfera i super pomocni ludzie..

Blablab
@Pracownik 30.06.2015 10:59

Nie trzeba sie tlumaczyc gdy jest sie niewinnym.

Załamany

Porażka.

Gestamp

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

Gestamp

Linia produkcyjna Planowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu produkcyjnego, kontrola realizacji zleceń produkcyjnych, bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych, dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej , przygotowywanie raportów i rozliczeń z bieżącej produkcji, dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż. (usunięte przez administratora)

Austen

Wytrzymałam miesiąc. (usunięte przez administratora) . Zarobki również pozostawiają wiele do życzenia, a sama praca opiera się na dzwonieniu i wysyłaniu maili jak w typowym call-center. Praca w miarę żeby dorobić, typowo dla studentów.

Fatalnie!

Osobiście nie wspominam dobrze współpracy z szefostwem. Do tego dochodzi znienawidzony temat statystyk! Długo nie zabawiłam i dobrze, bo pewnie i tak nic się nie polepszyło. Ciekawe kiedy się obudzą i zrozumieją, że nie powinni w tak zły sposób traktować swoich młodych pracowników.

W.

Ciekawe, że ktoś zamieszcza tu komentarz pod tym nikiem, kiedy wiem z całą pewnością, że jestem jedyną osobą w Searginie z tym imieniem. Jeśli ktoś chce być anonimowy, byłoby miło, gdyby urzył bardziej stosownej nazwy.

H.

Zdecydowanie odradzam jakiejkolwiek formy współpracy z firmą Seargin (usunięte przez administratora)

makus

Jak na roczną firmę radzą sobie wyjątkowo dobrze. Dużo ofert. Dzwonili do mnie kilka razy. Nie mam ochoty się przeprowadzać, więc nie przyjąłem, ale dobrze wiedzieć, że jeśli coś się zepsuje w mojej firmie będę miał łatwo dostępne inne opcje.W każdym razie rozmawia się dobrze, mili ludzie.

Nie

Niesolidny pracodawca

Marlena

Bardzo dobra atmosfera. Dużo szkoleń z branży... Dobre zarobki...

Jacek

Wyśmienity pracodawca - jak na razie, a pracuje 7 miesięcy :) Dużo szkoleń. Można się wiele nauczyć. Współpraca z duzymi koroporacjami.

Mania

Firm o takim profilu jest w Polsce coraz więcej. Niestety, nie wszystkie dostarczają usługi na przyzwoitym poziomie. Seargin odbija się pozytywnie na ich tle.

Luzak

Niedawno dostałem od nich ofertę pracy dla firmy farmaceutycznej. Proces rekrutacji przebiegał bardzo sprawnie. Mają dużo ofert, więc jest w czym przebierać.

Maciej

Super pracodawca. Świetny wyluzowany klimat. Duża wiedza i profeska w IT

Wiktoria

Pracuję w Seargin już od pół roku. Wszyscy pracownicy są bardzo mili i pomocni. Firma poważnie podchodzi do oczekiwań i potrzeb swoich klientów. Wielu specjalistów, którym pomogliśmy znaleźć pracę przysłało nam gorące podziękowania, więc widocznie jesteśmy pomocni. :)

Dawid

Seargin jest firmą wyróżniającą się z grona podobnych polskich firm kompetencją, poziomem poinformowania i starannością z jaką ich pracownicy podchodzą do swoich obowiązków. Szczególnie sobie chwalę zaangażowanie ich rekruterów.

Hanna

Seargin jest firmą, która bardzo dynamicznie się rozwija. Każdego dnia na ich stronie i w grupach Linkedin pojawiają się nowe oferty, co jest bardzo pomocne, jeśli ktoś szuka pracy. Rekruterzy zawsze starają się dostarczyć wyczerpujących informacji, co jest zdecydowanym plusem.

Franek

Seargin to sprawna firma. Są bardzo profesjonalni. Szanują swoich klientów i kandydatów, których rekrutują. Zajmują się rekrutacją na stanowiska z dziedzin IT oraz SAP. Nie sądzę, żeby w Polsce była firma o podobnym profilu, która byłaby tak solidna, a rekrutują również za granicę.

Zostaw opinię o Seargin Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seargin Sp. z o.o.