Opinie o Concept Stal Sp. J. w Chełm

Firma Conceptstal posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji linii do profilowania i cięcia blach. Jest jednym z największych producentów tego typu maszyn w Europie Środkowo-wschodniej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Stal Sp. J. w Chełm

rtgwer

kadrowa napisała: "Przychodzi młody człowiek do pracy nauczy się wiele bo takie możliwości u nas są, nie płaci za szkolenia, później ma co wpisać w CV i np. jako operator maszyn CNC (umiejętności obsługi zdobyte w Concept Stal wyjeżdża za granicę)" Najlepiej jakby człowiek który u was by rozpoczynał pracę robił za darmo albo jeszcze płacił wam bo przecież dopiero się uczy. Po drugie jeśli było by tak dobrze to po co mieli by wyjeżdżać za granicę? Po trzecie po co przy rozpoczęciu u was pracy dajecie do podpisu lojalkę że nowy pracownik będzie pracował u was kilka lat, a jeśli złamie zobowiązanie będzie musiał płacić wam dużo pieniędzy? Po czwarte pisałaś że macie wyjazdy całą firmą nad morze. A co wtedy dzieje się z firmą? Zamykacie? Czy może na ten wyjazd jedzie tylko szefostwo i kilku zaufanych ludzi?

Tyrion

Michale Monika pewnie ci nie odpisze. Odnośnie tych 2 stanowisk o których pytasz: _ technolog w tej firmie to taki niby zastępca kierownika produkcji rozdziela prace operatorom obrabiarek itp - konstruktor to praca głównie przed kompem cad i inne programy na tym stanowisku duża rotacja wiec dlatego częste ogłoszenia o prace. Jak jesteś cierpliwy i masz jakieś doświadczenie to warto spróbować, jeżeli jesteś bez doświadczenia to raczej go tu nie zdobędziesz. Kolega z 3 lata temu zatrudnił się jako konstruktor, pracował tydzień w piątek zadzwonił do niego właściciel i powiedział aby w poniedziałek nie przychodził. (takie ostrzeżenie abyś się w przyszłości nie zdziwił) Warto spróbować nawet jak nie wyjdzie to zawsze jakieś nowe doświadczenie.

A propos tych wpisów uważam że są to złośliwe wpisy od ludzi którzy odeszli bo za coś podpadli i teraz się mszczą. Więcej nie będę na wasze nieprawdziwe, głupawe wpisy odpowiadać. Weźcie się do roboty, nie zatruwajcie życia innym. Monia.

Do Tyriona A co Ty na to mamy szkolenie, wyjazd całą firmą nad morze. Płatne delegacje i wszystkie nadgodziny. Przychodzą bardzo fajni ciekawi ludzie do pracy. Firma się rozwija. Jest COOL Monia

@Monika

Nie wiem czy wizja szkoleń i wyprawa nad morze jest wystarczając zachętą dla przyszłych pracowników. Płatne nadgodziny i delegacje to fajnie. Przychodzą bardzo fajni ciekawi ludzie do pracy a jak odchodzą to już nie są tacy fajni są kłamliwi i złośliwi i pewnie za coś podpadli. Firma się rozwija i że jest cool to fajnie że niektórym się podoba i nie potrzebują zmian. Ale z mojej perspektywy nie było spoko.

Operator Cnc

Sami nie wiedzą czego chcą. Proponują umowy śmieciowe za najniższą krajową. Szczerze nie polecam

Pytania były bez sensu. Nie związane z pracą, bardziej z moim życiem prywatnym.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Tyrion

Mało ludzi dużo zamówień a prace wykonać ktoś musiał.

niki

Praca w Concept Stal jest normalna,pracuje tam kilkanascie lat i jestem zadowolony jest ok.ludzie co wy wymyslacie zarzad jest przyjazny dla pracownikow jezeli ktos liczy na to ze mozna sie tam poobijac to go rozumiem bo teraz wszedzie trzeba pracowac i miec umiejetnosci w danym zakresie. Firma jest nowoczesna duzo nowych technologii mozliwosci rozwoju produkuja dosyc skomplikowane maszyny znani sa prawie na calym swiecie w tej branzy moim zdaniem ktos mocno sfrustrowany to pisze. Mnie jest tu bardzo dobrze.

KONSTRUKTOR

Znowu szukają do pracy jako konstruktor. Płacą 5 000 - 9 000 PLN brutto. Wykształcenie: wyższe, kierunek: Mechanika i Budowa Maszyn; specjalizacje: Technologia maszyn, Komputerowe wspomaganie projektowania i wytwarzania CAD-CAM, Automatyka i robotyka przemysłowa, Budowa i eksploatacja obrabiarek sterowanych numerycznie lub Mechatronika. -Umiejętności: znajomość rysunku technicznego, znajomość oprogramowania Inżynieryjnego, znajomość mechaniki, -Mile widziane doświadczenie zawodowe na w/w lub podobnym stanowisku, -Mile widziana znajomość j. angielskiego KONTAKT W SPRAWIE OFERTY PRACY: - telefoniczny 82-564 00 66 - osobisty+CV: 22-100 Chełm, ul. Okszowska 71 - można również przesyłać CV drogą e-mailową na adres: praca@conceptstal.pl Ciekawe po co im tylu konstruktorów, jak takie ogłoszenie pojawia się regularnie co 2-3 miesiące?

hmmm

@yyyyy to aż tak źle jest w tej firmie?

yyyyy

@mater, i co byłes, rozmawiałeś, wszystko już wiesz, przyjęli cię? Skoro już masz tą robote to pewnie jak inni rysownicy, nie konstruktorzy, bo w firmie jest tylko jeden konstruktor, będziesz siedział i pierdział w stołek przez co najmniej 8h dziennie. A, i pewnie z raz albo dwa razy na miesiąc wyjdziesz na hale co nieco zobaczyć. Hehe..konstruktor. A co do kamer to rozwiń swoją myśl, bo reszta byłych pracowników chciałaby się pośmiać, do czego to one niby są potrzebne, no do czego...

greniu

@mater Byłeś juz na rozmowie na stanowisko konstruktora ??

Świeży

Jakie dobre relacje z pracownikami w tej firmie. Co ty człowieku piszesz.(usunięte przez administratora)Co dzień zadyma. Po co te kamery i rozliczanie co do minuty?

PACO

Witam ponownie. Panie EGON, dobrze pan piszesz. O tej firmie, właścicielach i warunkach tam panujących dosłownie szkoda pisać. Ludzie, tam już nikt nie chce przychodzić do pracy. Aby Ściągnąć ludzi to Synek założył firmę w firmie i część ludzi pracuje u niego. HAHAHAHA.......Ciekawe, który pan mecenas dał taki pomysł.

EGON

Witam wszystkich. Mam tylko jedną prośbę do, i tu nie jestem pewny co do osoby, Michała, Agnieszki, Anny, Bożeny, Stanisława lub kogokolwiek kto jest moderatorem tej strony. NIE usuwajcie postów ludzi, którzy piszą prawdę o tych ludziach i tej firmie. Kto i jakim prawem wykasował posty kolegi PAKO? Ta firma to .... ehh szkoda słów. Oni już się kończą.

poszukujacy pracy

Witam. Chciałbym sie dowiedzieć jak naprawdę jest w tej firmie. Jestem zainteresowany praca na stanowisku operatora CNC i chciałbym sie dowiedzieć ile zarabia sie na tym stanowisku? Czy trudno dostać sie do tej firmy? I jak tam dokładnie jest. Dodam ze aktualnie nie posiadam doświadczenia. Dziękuję i pozdrawiam

Mateusz

Witam, również nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Byłem tam wraz z kolegami na praktyce zawodowej (Jakiś projekt unijny) i mam bardzo dobre zdanie o Concept Stal. To prawda, że trafiliśmy na halę montażu lecz praca tam nie była ciężka, co więcej dużo się nauczyliśmy. Atmosfera panująca na hali montażu również w porządku. Pozdrawiam ;)

elo
@Mateusz

Jeśli tam tak ci było dobrze to dlaczego nie zostałeś na dłużej?

TOM

Pracuję w tej firmie już chyba z 6 lat i nie zgadzam się z poprzednimi opiniami. Mi osobiście pracuje tam się OK, pracowałem w kilku innych firmach wcześniej i mam porównanie co i jak. Faktycznie wymagania są duże, ale jak komuś się chce pracować to doceniają, jak komuś się nie chce to będzie miał taką samą opinię o każdej pracy. Ja jestem zadowolony i na pewno się sporo nauczyłem.

MAKS

Wysyp nowych ofert pracy w Przedsiębiorstwie Concept Stal B&S Lejman Spółka Jawna: -dyrektor; wynagrodzenie 10 000zł miesięcznie, -technolog;wynagrodzenie 5 000zł miesięcznie -operator obrabiarek sterowanych numerycznie; wynagrodzenie 5 000zł miesięcznie -konstruktor maszyn;wynagrodzenie 5 000zł miesięcznie. -specjalista d/s marketingu -magazynier-zaopatrzeniowiec Źródło www.pracawlublinie.pl Ciekawe dlaczego teraz jest tak dużo od nich ofert pracy?

Chelmianka

Zamiast wypisywac tutaj swoje zyczenia, porozmawiajcie z kims kto tam pracuje/pracowal. Nie bez przyczyny firma ta ma tak niska ocene na tym forum.

Arkasz

Znowu poszukują kierownika produkcji. Wymagania: poziom wykształcenia: wykształcenie wyższe w kierunku budowa maszyn, specjalizacja obróbka skrawaniem - uprawnienia i umiejętności: dobra znajomość rysunku technicznego i zagadnień technicznych (obróbka skrawaniem i prace ślusarskie), prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę, skrupulatność i chęć rozwoju, umiejętności dobrej organizacji pracy, wysokie umiejętności interpersonalne - doświadczenie zawodowe: min. 5 letnie - znajomość języków obcych: mile widziana znajomość j. angielskiego.angielski, w mowie - słaby, w piśmie - słaby. Wynagrodzenie brutto: do 7 000 PLN brutto.

Zenek

Do bino: Twoja opinia została żywcem skopiowana ze strony firmy. Cytat "20 letnie doświadczenie w produkcji linii do profilowania i cięcia blach sprawiło, że jesteśmy jednym z największych producentów tego typu maszyn w środkowo-wschodniej części Europy." Ale kompromitacja!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Stal Sp. J. - Chełm

• Jak się pracuje w Concept Stal Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Stal Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Stal Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Stal Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Concept Stal Sp. J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Stal Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 84 ocen.

Concept Stal Sp. J.