Opinie o Concept Stal Sp. J. w Chełm

Firma Conceptstal posiada ponad 20-letnie doświadczenie w produkcji linii do profilowania i cięcia blach. Jest jednym z największych producentów tego typu maszyn w Europie Środkowo-wschodniej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Concept Stal Sp. J. w Chełm

wtete

Znowu poszukują do pracy. SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY- płacą 5000 zł na miesiąc. ELEKTRYK,ELEKTRONIK,PROGRAMISTA- płacą 1850 zł.

PACO

Andrzey 2016-07-29 08:44:18 Taaa, napewno będzie 9000 na koncie, ale za 3 lub 4 miechy.!!!

xs
@PACO

Potwierdzam. Na kasę trzeba czekać 8 miesięcy (jako podwykonawca) czego zamawiający nie mówi w otwarte karty - za to kary umowy podwykonawca ma płacić w 7 dni. Ostrzegam przed współpracą z LISPUS.

Andrzey

I jak tam nowo przyjety Pan Konstruktor zadowolony, 9k na koncie juz jest? :)

Lubelak

Wczoraj rozmawiałem z kolega który tam pracuje chwali sobie i prace i mowi ze zarobki dobre w porównaniu do innych firm w tym miescie wszystko w terminie chodzi o wyplaty sa delegacje płacone bhp mowi ze w porządku jedynie narzekal na brak czasami szefa gdy wyjezdza do kontrahentow bo kierownik sam nie ogarnia.I tu szacun mowil ze szef to ma glowe na karku bez niego nie dali by rady madry chłopisko i konkretny nie jednego inżyniera z tytułami przerasta wszystko wie o budowie swoich maszyn a pomysły to wielka sprawa dla tego człowieka bo zrobi rzecz z ktora inżynierowie maja problem a on na wszystko ma pomysły i rzeczowa rade.Nie dziwie się ze ich maszyny najlepsze w kraju skoro maja takiego wodza.Lubelak

TRENER
@Lubelak

TY, lubelak z chełma, ty byłeś trzeźwy jak to pisałeś? (usunięte przez administratora) Człowieku co ty wiesz o budowie maszyn. Złóż CV do innych firm tego typu, pojedź tam i zobacz na czym polega konstruowanie i jak wyglądają linie tego typu. Czasy kija i marchewki dawno się skończyły. Czytając opinie na tym forum, widzę, że większość ludzi jest okropnie sponsorowana lub nagabywana do pisania tego typu postów przez samo CS. DO UŚPIENIA !!!!

@Lubelak

Tak, jest bardzo wspaniałomyślny ,, SZEFIE DOBRZE ? DOBRZE ODCIĄĆ "

Operator Cnc

Sami nie wiedzą czego chcą. Proponują umowy śmieciowe za najniższą krajową. Szczerze nie polecam

Pytania były bez sensu. Nie związane z pracą, bardziej z moim życiem prywatnym.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Grzesiu

Zgadzam się z wpisem Lubelaka pracuje tu i nie narzekam jest normalnie czasem sam mam wyrzuty ze mogę więcej się przylozyc do pracy jakie tam lojalki to nic takiego pracujesz gdzies w urzędzie czy sluzbach to tam wymagają tez dyskrecji ludzkiego zachowania i klasy skoro ci samarytaninowi to przeszkadza to sory ale w jakim ty swiecie zżyjesz to normalne w wielu firmach mysle ze te brebnie to pisze jedna osoba szkoda mi jej ma człowiek jakiś problem.Grzesiu

Lubelak

Do zyczliwego samarytanina=====Co z ciebie za samarytanin skoro lubisz deptać innych idz lepiej na rower albo pobiegać tam mina ci nerwy które ciebie zzeraja bądź człowiekiem a nie zajadłym kolega człowieku zastanow się co ci to da .No chyba ze lubisz kogos pognebic .Lubelak

Życzliwy Samarytanin

Czytając powyższe wypowiedzi zastanawia mnie jedno: jak normalni, zdaje się zdrowi ludzie mogą pisać wypowiedzi w stylu: "i dlatego bardzo chętnie wyślę do was aplikację na stanowisko Konstruktor Maszyn - Technolog skoro szukacie", czy "chcę u was i tak zostać konstruktorem maszyn technologiem, decyzja już zapadła z mojej strony na 99%". Nic dziwnego że ta firma ma w Chełmie taką a nie inną opinię. Dziwi mnie że pomimo tego iż w ostatnich komentarzach firma ta przedstawiana jest w jak najlepszym świetle nie może znaleźć pracowników wyższego szczebla. Przecież w tym mieście działa o ile się nie mylę Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa. Co roku kształci inżynierów w różnych specjalnościach mechanicznych. Mało tego. Przecież co roku część tych studentów odbywa u nich praktyki. Jak więc to możliwe że w śród tylu osób, które się przez tą firmę przewinęły nie można znaleźć chociaż 1 kompetentnej osoby? Jak by tak tam było wspaniałe to na pewno część z tych absolwentów starała się by u nich o pracę. Zarobki w ogłoszeniach też kilkakrotnie przewyższają średnią w mieście. Może mi ktoś to w końcu wytłumaczyć? Chyba że jednak te wszystkie zapewnienia o zarobkach to bajka dla głupich naiwnych, którzy najpierw się skuszą, a później niemiło rozczarują. Przecież to ogłoszenie na Konstruktora przejawia się regularnie co 2-3 miesiące już od kilku lat!!! I co w ciągu tego okresu nie można znaleźć nikogo kompetentnego? Przez tą firmę przewinęło się już tyle ludzi, dzięki którym opinia o niej jest powszechnie znana w poszczególnych kręgach osób które mogły być zainteresowane pracą tam, więc stąd tak rozpaczliwe próby naprawienia jej poprzez powyższe komentarze.

Andrzey

Wiem i do tego nawiązywałem, osobiscie spelniam ich wymagania w 100% bylem tam nawet pare lat temu, zostalem przyjety i po 1szym dniu podziekowalem, wiekszosc rzeczy o ktorych tutaj piszą jest prawda łącznie z tym ze to nie jest stanowisko "konstruktora" a kreślarza bezsensownych fanaberii "dowodcy". obowiazywala wtedy stawka 1250zl... :D Watpie by cokolwiek tam sie zmienilo szczegolnie ze jak widac i tutaj juz zagladaja "pracownicy namawiacze"wypisujac bzdury. Najlepiej niech sie wypowie osoba ktora juz zostala przyjeta na to stanowisko.. albo nastepna ktora bedzie za ok 2 miesiace :)

Andrzey

5-9.000 hahaha i naprawde jest ktos kto wierzy w takie rzeczy?? Do tej firmy nikt juz nie chce aplikowac wiec probuja czego sie da aby zachecic/zlapac kogokolwiek, a w rzeczywistosci oprocz najnizszej krajowej dostaniesz do podpisu lojalnosciowke i bedziesz traktowany na rowni z woda klozetowa, ale niektorzy to lubia.

Ludzie co wy piszecie byłem tam jakies 10 lat namówili mnie koledzy zmieniłem prace zaluje bo po concepcie zaliczyłem już 3 firmy zadnych rewelacji , a tam w concepcie jest swietny kierownik pracuje już tam długo dużo mnie nauczyl obchodzi go każdy pracownik choć jest na dystansie - szacun!!! płacili tyle ile kierownik wyliczyl z godzin dawali premie w tych innych firmach gdzie pracowałem nie było tego zalowali każdy grosz a w concepcie uczciwie płacili przyznam popelnilem blad ze odszedłem może pogadam jak wroce z kierownikiem czy by mnie wzięli choć przyznam sam zrobiłem im problem bo nie byłem fer nie prawda ze duza rotacja tylko ludzie nie do końca sa fer naucza się tam tak jak ja i ida dalej szukac szczescia .andrzej

Lubelak

Widze ze ostatnio dużo o nich piszecie i to dobrze oni tylko na tym skorzystają bo jak się o kims dużo pisze czy mowi to jest popularny wiec im to na reke i brawo Firmo Concept Stal ludzie się wami interesują jak wcześniej pisałem jestem z Lublina nie znam was .Mysle ze niektórzy chciliby do was wrocic tak mi kolega mowil który u was pracowal.Zycze tej Firmie dużo powodzenia bo ludzie ciężko na to pracują jako wlasciciele i tylu pracowników utrzymać i mowil kolega ze jeszcze organizują pracownikom jakies wyjazdy lub np. zabawy andrzejkowe i zawsze paczki na swieta.Lubelak

Lubelak

Nikt Ci tego nie napisze slyszalas o ochronie danych osobowych z tego co mi kolega mowil to ciekawa tam jest praca dużo się nauczyl i niezle placa .Ja jestem z Lublina gdyby było bliżej starałbym się tam zaczepić.

Chelmianka
@Lubelak

nonsens, bo z tego co napisales wynika ze nikt nie moglby zamiescic informacji ze np. Duda pracuje jako prezydent itp

Chelmianka

Kto jest aktualnie kierownikiem produkcji?

Mlody

kolego widze ze masz dużo czasu dlatego z nudow to piszesz bo ja aktualnie na urlopie i mam dość już tej pracy za granica WRACAM

Mlody

nie zniechęcaj mnie widze ze twoje wpisy się powtarzają czyli jesteś zlosliwy albo zazdrosny zaloz sam firme zatrudnij ok.50-100 ludzi i wtedy cos napisz ja tam byłem jakies 5 lat i wiem jak jest wracam zona się zgodzila a dzieciom wszystko jedno rodzine będą mieli na okraglo bo wszyscy w Chelmie lub w pobliżu a ty dalej siedz i narzekaj pewnie cie znam i trudno mi uwierzyć ze mój kolega czy znajomy jest taki niezyczliwy

yrtyrty

Ciekawe jak przyjedziesz z tych wysp to czy też będziesz tak zadowolony. Dadzą ci do podpisania lojalkę na 2 czy 3 lata i będziesz zapieprzał po 10 czy nawet 12 godzin za jakieś psie pieniądze, w nieciekawej atmosferze, a jeśli się zwolnisz, bo nie wytrzymasz psychicznie lub fizyczne, lub znajdziesz sobie coś lepiej płatnego to jeszcze pozostaniesz z długami bo za rozstanie każą sobie słono płacić. Skąd wiesz co będzie za 2 lub 3 lata?

Mlody

a ja jednak sprobuje tam wrocic było tam dobrze z wysp trzeba będzie wyjezdzac bo będzie tam drogo wole w Polsce i wiem ze będę u siebie a nie na obczyźnie piszecie ze ciagle kogos do pracy na konstruktora szukają mysle ze to dobrze znaczy ze jest tam co robic i potrzebny wykwalifikowany zespol to tylko dobrze o nich swiadczy ja tam wracam może się uda przekonać rodzine

Tyrion

Nie wiem w jakim stopniu jest wymagana znajomość oprogramowania czym innym się tam zajmowałem. W ofercie pracy zamieścili wymagania znajomości EdgeCam i SolidWorks ale pewnie to wiedziałaś. Najlepiej zadzwonić do firmy lub napisać maila i się dopytać.

Tyrion

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem pytanie. Obowiązki są adekwatne ze stanowiskiem konstruktor projektuje a technolog ma dobrać technologie i nadzorować prawidłowe wykonanie. W firmie pracuje (pracowało? nie wiem jak jest teraz) dużo osób na własnej działalności i oni aby zarobić nabijali godziny pracując po 10-12 dziennie, nikt im nie zabroni, natomiast część osób była na umowach o prace i od nich wymagało się tego samego i jeszcze najlepiej jakby się przyszło w sobotę. Natomiast jak się chciało wyjść po 8 godzinach lub wziąć urlop patrzono się nieprzychylnie. Taki pracownik podpadał bo jak to inni pracują a ty idziesz do domu.

MLODY

zgadzam się z p. monika jest tam ok.czlowiek jest normalnie traktowany pracowałem tam jakies 5-6 lat teraz jestem w innej firmie i wiem ze nie było tam zle szkoda ze nie mogę tam wrocic ale trudno sprawy rodzinne

Zostaw merytoryczną opinię o Concept Stal Sp. J. - Chełm

• Jak się pracuje w Concept Stal Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy Concept Stal Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Concept Stal Sp. J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Concept Stal Sp. J.?

Kandydaci do pracy w Concept Stal Sp. J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Concept Stal Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 84 ocen.

Concept Stal Sp. J.