Opinie o ELFBUD w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ELFBUD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ELFBUD o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELFBUD w Częstochowa

Mdek

Elfbud to bardzo rzetelna firma i płatnik do tej pory nie współpracowałem z taką firmą przelewy na czas co dla mnie ważne i właściciel firmy jest bardzo słowny wywiązuje się ze wszystkiego tak jak było ustalone polecam szczeże elfbud

Jak wygląda praca w Starachowicach na stanowisku spawacza

@Gość

Polecam, wszystko tak jak firma oferuje. Pieniądze na czas.

Polecam, wszystkie formalności szybko załatwione, wszystko się zgadza, pieniądze wysyłane bardzo szybko. Solidna firma naprawdę polecam.

Jak wygląda praca w Starachowicach

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ELFBUD. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Mati100

Firma pełna profeska, 100% tak jak powiedziane tak zrobione. Wypłata na czas, urlopu do dogadania, kierownictwo spoko. Polecam

Macieq

Bardzo dobra firma, pełen profesjonalizm. Wszystko jest dokładnie tak jak ustalone, nie ma żadnych rozczarowań. Z dniami wolnymi w razie potrzeby jak i urlopami można się bez kłopotów dogadać, nie robią problemu. Kierownictwo jest zawsze do dyspozycji, wypłata zawsze się zgadza i pojawia się na koncie znacznie przed terminem. Polecam

Vinegre

Dobra firma, współpraca na poziomie. Polecam.

Brysiek

Polecam dla ludzi, którzy chcą zmienić pracę na taką w której zajmą się pracą, a nie będą musieli się użerać z kierownikami czy samym pracodawcą. Współpraca z elfbudem to inny poziom niż ten, który mają inne firmy. Wypłaty, urlopy, kierownicy, system pracy, itp. wszystko OK.

Hercules

Jestem spawaczem w Elfbudzie od prawie 4 lat, przeniosłem się z innej firmy spawalniczej, poziom współpracy przewyższa poprzednią firmę kilkukrotnie. W samej pracy jest możliwość rozwoju, co kilka miesięcy mamy nowe elementy do spawania, różne pozycje, kierownictwo nie czepia się, każdy jest skupiony na pracy, a nie na użeraniu się z innymi. Praca jest pracą, a życie prywatne życiem prywatnym i Elfbud to rozumie. Zdecydowanie polecam.

Don

Dobra firma z dobrym podejściem, nie ma co się więcej rozpisywać. POLECAM !!!

Talent

Pracuję dwa lata, dobra firma, cały czas się rozwija i zatrudnia ludzi także chcących się rozwijać. Jeśli ktoś szuka właśnie takiej firmy to dobrze trafił. Wszystkie warunki współpracy wyglądają dokładnie tak jak są przedstawiane na rozmowie, wszystkie wymagania i szczegóły pracy są omawiane bardzo dokładnie, później nie ma zdziwienia. Da się dogadać wiele szczegółów dotyczących czasu pracy czy urlopów. Praca jest sowicie wynagradzana, stawki są w pełni adekwatne do wykonywanej pracy, na to raczej nikt nie narzeka w tej branży :-) Ogólnie? Polecam.

Grzegorz

Mam pytanie odnośnie tej firmy a właściwie pracy w Caterpillar. Na (usunięte przez administratora)cały czasz (usunięte przez administratora)potrzebuje spawaczy co jest tego przyczyną brak rąk do pracy czy jakiś problem w samym Caterpillar bo o elfbud widzę same dobre komentarze Pozdrawiam

Pooler

Firma daje radę, szkoda, że jest to wyjątek na Polskim rynku, dobry wybór dla ludzi chcących się rozwijać, praca jest na stałem i wszystkie warunki są możliwe do dogadania. Polecam

Maciek

@Incognito a jakieś benefity firma zapewnia ?

Incognito

Bardzo dobra firma, rzadko spotykane podejście do osób pracujących, umowy b2b ze stawkami adekwatnymi do wymagań, podwyżki, możliwość rozwoju i zrobienia różnych uprawnień. Zdecydowanie polecam, a w szczególności dla osób, które mają już dosyć niektórych firm i ich podejścia do ludzi, a tutaj? Obrót o 180 stopni.

Welder-Man

Praca w firmie jest fajna, przyjemni ludzie, każdy zajmuje się swoimi obowiązkami a nie życiem innych. Praca się kończy każda wraca do prywatnego życia. Bardzo fajne relacje między pracownikami oraz kadrami, w porównaniu do poprzednika firmy w której pracowałem to kosmos. Bardzo ważna kwestia to możliwość rozwoju w firmie, a takowe ma każdy, nie ma faworyzacji. Pensja jest adekwatna do danego stanowiska, można naprawdę sporo zarobić i to nawet bez nadgodzin. Oczywiście polecam :-)

Firma postawiła na jakość i teraz zbiera efekty. Profesjonaliści w branży, polecam pracę!

Maciej

Mogę polecić firmę ELFBUD, pracuję już tutaj dwa lata i mogę napisać, że firma ma bardzo nowoczesne podejście do ludzi, wszystko da się dogadać, czy to urlop czy podwyżkę, nigdy nie miałem sytuacji, że moja prośba o cokolwiek została „zlana” lub pozostała bez odpowiedzi. Sama praca jest dobra, głównie ze względu na dobrą kadrę, kierownicy mają normalne podejście, ekipa w której pracuję ludzie pierwsza klasa. Polecam w szczególności dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i dobrze zarabiać !!!

Nickolay

Pracują w Elfbudzie w Starachowicach, wszystko jest tak jak było przedstawione podczas rozmowy, warunki pracy są na bardzo wysokim poziomie, w porównaniu do firm w których pracowałem wcześniej to dosłownie przepaść. Można wziąć urlop na żądanie, jejku wreszcie bez jakiejś spiny. Normalna firma to normalne podejście. Można dogadywać nadgodziny, także z tym także jest super. Polecam, spoko firma :-)

Sylwek
@Nickolay

Witam a jakie są koszty swojej działalności i jakie można zarobić pieniądze za miesiac

Paulina
@Nickolay

Super, że ELFBUD wykazuje się profesjonalizmem. A możesz powiedzieć coś więcej na temat tego, jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Nie napisałeś nic o tym, na jakim stanowisku pracy pracowałeś.

Egipcjanin

Polecam, nic dodać, nic ująć.

Zostaw merytoryczną opinię o ELFBUD - Częstochowa

• Jak się pracuje w ELFBUD?

Zobacz opinie na temat firmy ELFBUD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELFBUD?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 25 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELFBUD
3.9/5 Na podstawie 233 ocen.

ELFBUD