Darbud Dariusz Wróbel

Rzeszów

Darbud Dariusz Wróbel

Opinie o Darbud Dariusz Wróbel

Posiadasz bieżące informacje na temat wynagrodzenia w Darbud Dariusz Wróbel? Twoja opinia może być bardzo pomocna.

Jerzy

Czy firma normalnie działa?

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się wynagrodzenia w Darbud Dariusz Wróbel?

dwayne

nie wiem czy już padli ale wiem , że po tym jak wykonali bloki w Rzeszowie to ich podwykonawcy nie dostali później swoich pieniędzy i to dość głośna sprawa

OCH

CO ZA BZDURY PISZECIE, DARBUD JUŻ NIE ISTNIEJE ,MA DO ZAPŁACENIA NIE 140 TYS TYLKO OKOŁO 4 BANIEK,JEŻELI KTOŚ CHCE GO ZOBACZYĆ TO BĘDZIE ŚWIADKIEM W SĄDZIE /ZAMKU/ 26.05.2015 Z RAMIENIA S.M.SAM DOSTAŁEM OD KOMORNIKÓW PISMA ŻE ZALEGA FIRMOM NA KILKA SETEK

tomek

no i jak w końcu to wszystko wygląda? bo nie wiem jak mam to rozumieć, jedni piszą tak a inni inaczej i co teraz zrobić? niby wysłaniem CV nic nie ryzykuje, ae jak nie wiem n pewno czy jest może rekrutacja prowadzona obecnie tczy jednak nie? no i przed wszystkim jakie stawki są oferowane dla nowych?

@tomek 13.01.2015 16:02

gdzie ty żyjesz darbud nie istnieje od 04 2014 a ty cv chcesz wysłać ,komuuuuuuuuuuuu..

Paweł

Ma ktoś informacje jak wygląda sytuacja kto będzie płacił za Darbud? Podobno sądownie szukają majątku Darbudu ale to chyba nie tam trzeba szukać wyprowadzonych pieniedzy ?!

ada

Z tego co wiem to już pierwsze sprawy zakończyły sie pozytywnie dla oszukanych podwykonawców, pytanie z kogo to sciągnać, a propo kontaktu z szefem to w jaki sposób można sie z nim skontaktować bo podobno widać go tylko jak przemyka po Rzeszowie o nie wyglada na człowieka zbyt przejętego tym ze kilka firm, włascicli oraz ich rodziny wpędził w kłopoty !!!!

to trafia na to forum

a

trzeba uderzyć do mediów ale warszawa itd. zamknąc ten układ

a

W sprawie wyjaśniane taj sprawy trzeba sie zwrócić gdzieś wyżej to jest zwykła piramida ktoś na kogoś zakłada firmę żeby wyprowadzić pieniądze tryba sprawdzi przeplew pieniedyz miedzy firmami

aaa

Ale naiwniak z ciebie hehe , a gdzie ty byles? Twojej zony tez ma ktos inny pilnowac? Hehe , a twoje dzieci to twoje dzieci? Hehe, nie podpuszczaj nas bo ty jestes od nich, tobie moze twoji ziomale czlonkowie zaplaca 2 raz, ale z nami nie-czlonkami nawet nikt nie bedzie rozmawial. Identyczna sytuacja byla u mnie w Energetyku, nie-czlonkow nie wpuscili!!! Sami czlonkowie skoczyli do goscia co podobnie jak ty sie chcial poawanturowac, co im sie nie dziwie bo kilka razy placic nikt nie chce za kogos.Czekalem 4 albo 5 godzin zeby zapytac i status wyraznie okresla kto i o czym rozprawia na takich spotkaniach.zreszta mi zaplacila firma co przejela budowy, poprawki tzreba bylo poprawic ale zaplacili, jak nie poprawiles to masz problem, a ja nie bede tracil piatku czekajac az sobie zalatwisz poslugujac sie nami, byli juz tacy co buntowali w calym tym zamieszaniu a jak pozniej sie dogadywalem to mi az glupio bylo bo moazna bylo normalniej to zalatwic.Z tego co wiem to wiekszosc ma poplacone podobnie jak ja, zostali tylko wyludzacze co psuja rynek.Ja osobiscie czekam wlasnie bo po swietach zaczynam robote u firmy co sie ze mna dogadala i mi splacila darbuda.

Witam zapraszam wszystkich poszkodowanych przez firmę Darbud o godzinie 17.00 w dniu 25.04.2014 w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie,trzeba sie zebrać i zapytać Zarzad gdzie był jak nasze pieniadzę zostały wyprowadzone

Jestem członkiem i poszkodowanym

hipiss

ad. 1234: Na zebranie?jest sens?przeciez tam beda sprawy czlonkowskie?ktos wogole bedzie chcial o tym rozmawiac?

Witam zapraszam wszystkich poszkodowanych przez firmę Darbud o godzinie 17.00 w dniu 25.04.2014 w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie, (usunięte przez administratora)

abc

w CEIDG WIDNIEJE JAKO AKTYWNY PODMIOT,PROPONUJĘ JEŻELI WISI KASĘ TO STARAĆ SIĘ JAK NAJPRĘDZEJ ODZYSKAĆ VAT BO JAK OGŁOSI UPADŁOŚĆ BĘDZIE NIESTETY PO TAKACH

abc

TAKI SOLIDNY PŁATNIK .TO DLACZEGO ZWINĄŁ ŻAGLE Z RYMANOWSKIEJ,MOŻECIE WYNAJĄĆ JUŻ JEGO BIURO,TYLE BEDZIEMY WIDZIEĆ KASE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Podwykonawca

Panowie proszę zwrócić uwagę na to co piszecie, ponieważ [usunięte przez moderatora]może i zalega z wypłatami dla pracowników, takich informacji nie mam, natomiast wiem, że podwykonawcą wypłaca pieniądze, co prawda z opóźnieniem ale płaci.

waski

A co konkretnie budowali/budują dla SM Projektant?

Fach-Bud

Robilem tynki i mialem podobna sytuacje ale spokojnie poczekalem i wszystko mi wyplacil.Spokojna rozmowa zawsze da sie dojsc do porozumienia.Jak chcecie porozmawiac z[usunięte przez moderatora] to wystarczy w biurze zostawic wiadomosc i sie kontaktuje.Nie wiem skad te problemy ze znalezieniem ?Chyba ktos sieje niepotrzebny zamet,ciekawe w jakim celu?

?

Piszecie bzdury, jestem podwykonawca i sprawdziłem ze SM nie ma ani jednej umowy z darbudem. Była jedna ale została wypowiedzianą przez spółdzielnie, a w dodatku Sm naliczyła kary !

?

ja zgłaszam 4 osoby,czy będą potrzebne jakieś dokumenty,mam znajomych w tv w warszawie może by panią jaworowicz ściągnąć niech zobaczą jakie kliki w rzeszowie rządzą ,z sumieniem własnym chyba nie wygrają będzie gryzło długo

abc

witam dzisiaj dowiedziałem się że 21 pażdziernika o godz 9 wszyscy poszkodowani chcą zebrać siły i do sm projektant ruszyć razem może wtedy znajdą się pieniądze za wykonane usługi.będzie tv ,radio i media,także kto czuje się pokszywdzony niech się zjawi ponieważ po tym wydażeniu będzie składany pozew zbiorowy na sm projektan i darbud.kto popiera protest niech potwierdzi ilość osób na forum

?

jak wróbla oddali by wierzyciele do prokuratury to moze by się znalazły pieniądze na zapłatę za towar i prace

ja

do BigData Fajnie, że jesteś zadowolona, bo to dowód na to, że podwykonawcy wykonali dobrze swoją pracę. Szkoda tylko, że nie dostali za nią zapłaty od wykonawcy czyli od pana Wróbla.I stąd ten jad...Nikomu z oszukanych nie jest do śmiechu!!!

BigData

Witam Dziwne problemy sa omawiane na tym formu. Ja osobiscie mieszkam w mieszkaniu SM Projektant i jestem zadowolona.Obsluga dobra,jakosc prac wyzsza od przecietnych spotykanych u developerow, a wierzcie mi u 2 juz mieszkalam.Tam to byla tragedia.NIe wymieniam z nazwy bo oni teraz tylko czekaja i po IP lapia i sprawy o odszkodowanie robia.Uwazajcie lepiej.Wracajac do SM usterki usuwane na bierzaco bo musza sie pojawiac bo mieszkanie to nie plastik, jak sie zyje w rzeczywistosci to sie rozumie takie rzeczy, no chyba ze Matrix jest wsrod Was :) P.S. Ciekawe w jakim celu niektorzy tyle jadu tutaj pluja.Prawda sie obroni.

pewnie padła

?

darbud robi obecnie jeszcze jakieś budowy ( usunięte przez administratora )?

?

Jaki kapitał? przeciez to osoba fizyczna, wpisana do CEIDG. ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Darbud Dariusz Wróbel - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Darbud Dariusz Wróbel