PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.

Ex pracownik

Generalnie czytając opinie moich poprzedników wszystko trafia w samo sedno. Wspólne towarzystwo wzajemnej adoracji: Pan Rafał, Pani córka "prezesa" Klaudia. Nowy pracownik musi umieć wszystko po max 2 tygodniach o ile tyle się utrzyma. Oburzona córka jeśli coś nie idzie po jej myśli... Wyzwiska... Fochy... Zero jakiegokolwiek rozwoju zawodowego, nie wspominając już o wsparciu dla nowego pracownika. Wszelkie normy ISO, jakościowe kuleją. Brak systemu zarządzającego produkcją, wszystko zapisywane w zeszytach (XXI wiek). Firma nie posiada nawet podstawowego programu do rysowania rysunków technicznych tylko korzysta z ich darmowych wersji. Dodatkowo firma posiada automat spawalniczy którego i tak nie używają, a całą "produkcję" wykonuje człowiek... A co za tym idzie nie ma jakiejkolwiek powtarzalności. Kontrolą jakości (pomiarami gotowego wyrobu) zajmuje się człowiek odpowiedzialny za inne rzeczy (kolejny pupilek Pani/Pana z kółka wzajemnej adoracji), a jeśli wymiary nie zgadzają się mierzy tak długo aż wyniki podpasują wystawiając "certyfikat" jakości. Stanowczo odradzam ten zakład.

3D

Omijajcie z daleka nich. panie T.....u żebyś pan po wodzie chodził i pić wołał skąpcu.

xxx

banda jełopów którzy chcą żeby na nich pracować.a słynny pan prezes pan T..... w ogóle nie dotrzymuje słowa. omijajcie z daleka ten kołchoz.

striden

masakra jakas nie firma. akord zrobiony,niby premia będzie ze oho ho,a tak naprawdę wstydził by się prezes dawac koperty. na początku wchodzą ci w tyłek a jak nie potrzebny to cie w niego kopią. szczerze naprawdę omijajcie tą firme!!! ( usunięte przez administratora )

x

UWAGA : usuwają komentarze negatywne nie polecam tej firmy

Bob

Dno i 2 metry mułu

bobek

Odradzam prace w tej firmie. Prezes i jego córka Kierowniczka Działu Mechanicznego nie szanują pracowników. ''Darcie mordy'' , przekleństwa i poniżanie parowników. Taką politykę prowadzi ten zakład.

buba

dno i tyle w temacie

GUŚKA

ŻENADA.ZERO SZACUNKU DO PRACOWNIKÓW.TRAKTUJE LUDZI JAK SWOICH PODWŁADNYCH ,PONIŻA, CHOĆ TO JEMU SŁOMA Z BUTÓW WYSTAJE.WYMAGANIA WIELKIE KASY MNIEJ.INSPEKCJA PRACY MILE WIDZIANA.CZYSTY WYZYSK.KTO MOŻE NIECH UCIEKA.KTO SIĘ TAM WYBIERA ANTYDEPRESANTY GWARANTOWANE I PORADNIA PSYCHOLOGICZNA.

yep

Wice prezes nie ma nic do gadania wykonuje tylko polecenia. Władzę trzyma prezo T i jego daughter. Oby tak dalej a napewno będzie więcej chętnych do pracy w tej firmie

lusia222

zatrudniają ludzi przez agencję na początek na zlecenie na dwa trzy dni po czym Pani wiceprezes oznajmia po pracy ,że niestety ale Pani się nie nadaję bez podania jakichkolwiek słusznych argumentów żenada powodzenia w dalszym szukaniu pracowników.

Zostaw opinię o PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPK Lindo-Gobex Sp. z o.o.