Opinie o Darbud Dariusz Wróbel w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Darbud Dariusz Wróbel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Darbud Dariusz Wróbel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Darbud Dariusz Wróbel w Rzeszów

waski

A co konkretnie budowali/budują dla SM Projektant?

Fach-Bud

Robilem tynki i mialem podobna sytuacje ale spokojnie poczekalem i wszystko mi wyplacil.Spokojna rozmowa zawsze da sie dojsc do porozumienia.Jak chcecie porozmawiac z[usunięte przez moderatora] to wystarczy w biurze zostawic wiadomosc i sie kontaktuje.Nie wiem skad te problemy ze znalezieniem ?Chyba ktos sieje niepotrzebny zamet,ciekawe w jakim celu?

?

Piszecie bzdury, jestem podwykonawca i sprawdziłem ze SM nie ma ani jednej umowy z darbudem. Była jedna ale została wypowiedzianą przez spółdzielnie, a w dodatku Sm naliczyła kary !

?

ja zgłaszam 4 osoby,czy będą potrzebne jakieś dokumenty,mam znajomych w tv w warszawie może by panią jaworowicz ściągnąć niech zobaczą jakie kliki w rzeszowie rządzą ,z sumieniem własnym chyba nie wygrają będzie gryzło długo

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Darbud Dariusz Wróbel na stanowisko Praca na budowie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
abc

witam dzisiaj dowiedziałem się że 21 pażdziernika o godz 9 wszyscy poszkodowani chcą zebrać siły i do sm projektant ruszyć razem może wtedy znajdą się pieniądze za wykonane usługi.będzie tv ,radio i media,także kto czuje się pokszywdzony niech się zjawi ponieważ po tym wydażeniu będzie składany pozew zbiorowy na sm projektan i darbud.kto popiera protest niech potwierdzi ilość osób na forum

?

jak wróbla oddali by wierzyciele do prokuratury to moze by się znalazły pieniądze na zapłatę za towar i prace

do BigData Fajnie, że jesteś zadowolona, bo to dowód na to, że podwykonawcy wykonali dobrze swoją pracę. Szkoda tylko, że nie dostali za nią zapłaty od wykonawcy czyli od pana Wróbla.I stąd ten jad...Nikomu z oszukanych nie jest do śmiechu!!!

BigData

Witam Dziwne problemy sa omawiane na tym formu. Ja osobiscie mieszkam w mieszkaniu SM Projektant i jestem zadowolona.Obsluga dobra,jakosc prac wyzsza od przecietnych spotykanych u developerow, a wierzcie mi u 2 juz mieszkalam.Tam to byla tragedia.NIe wymieniam z nazwy bo oni teraz tylko czekaja i po IP lapia i sprawy o odszkodowanie robia.Uwazajcie lepiej.Wracajac do SM usterki usuwane na bierzaco bo musza sie pojawiac bo mieszkanie to nie plastik, jak sie zyje w rzeczywistosci to sie rozumie takie rzeczy, no chyba ze Matrix jest wsrod Was :) P.S. Ciekawe w jakim celu niektorzy tyle jadu tutaj pluja.Prawda sie obroni.

pewnie padła

?

darbud robi obecnie jeszcze jakieś budowy (usunięte przez administratora)?

?

Jaki kapitał? przeciez to osoba fizyczna, wpisana do CEIDG. (usunięte przez administratora)

Mieszkaniec

Mam mieszkanie w SM na bieckiej i z tego co wiem, SM nie ma ani jednej umowy z Darbudem. Juz nie mówiąć o tym ze nie dziwie sie, że firma zbankrutowała, skoro pracownicy ich okradali, średnio raz w tygodniu wynosząc w nocy szalunki, pustaki i inne rzeczy z budowy

Alsson

Nie dziwne, że firma upada, skoro PROMAT podal firme do komornika i zamiast wyplacic pieniadze podwykonawca to 4krotność dlugu musi zaplacic komornikowi.

?

to chyba nie ten darbud.

?

SM to spółdzielnia mieszkaniowa projektant

?

O co chodzi z tym ojczulkiem w SM?

(usunięte przez administratora) a Ty jeszcze pracujesz w Darbud? Czy już nie? Ile wynoszą opóźnienia w wypłatach? Kasa wpływa na konto, czy w kopercie?

?

pracowałem u niego krótko bo zrezygnowałem. mało kasy płacił. za te kilka dni nie zapłacił. nie załuje bo teraz mam fajna robote i załatwił mi ktos z jego firmy(usunięte przez administratora)

?

Ile lat ma ten gość? Podobno gówniarz jakiś słyszałem

Zostaw merytoryczną opinię o Darbud Dariusz Wróbel - Rzeszów

• Jak się pracuje w Darbud Dariusz Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy Darbud Dariusz Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Darbud Dariusz Wróbel?

Darbud Dariusz Wróbel
1.9/5 Na podstawie 54 ocen.

Darbud Dariusz Wróbel