Opinie o VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej w Długa Wieś Pierwsza

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej w Długa Wieś Pierwsza

Jak szefostwo w VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej traktuje ludzi?

Czy firma VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Pracownik miesiąca Nowy wpis

Firma wykreślona z ceidg Właściciel zmarł aktualizujcie choć troche to forum

Karol

Czy firma ma sprawę w sądzie ?

Anioł Nowy wpis
@Karol

Chyba nie a nawet jeśli to nikt nic nie wskóra.

Obserwator

Nastała dobra zmiana kierownicy mechanicy i dyrektorzy (usunięte przez administratora)co mogli i się pozwalniali (usunięte przez administratora)teraz w firmach w okolicy kalisza zdziwieni ze ktoś im teraz na ręce patrzy ich kontroluje to co robią jeśli wgl coś robią bo w tej firmie był taki proceder ze szef udawał ze im płaci a oni udawali ze pracują a jako premie (usunięte przez administratora)co mogli idąc na żywioł

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Leszno
Weronika

Czy firma działa na rynku? Bo komentarze poniżej sugerują ze nie ?

Skoczek
@Weronika

Nastała dobra zmiana kierownicy mechanicy i dyrektorzy nakradli co mogli i się pozwalniali kradną teraz w firmach w okolicy kalisza zdziwieni ze ktoś im teraz na ręce patrzy ich kontroluje

Hej, czy w firmie VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej płacą za nadgodziny?

Płaczą. Nie ma już firmy. Wreszcie koniec dogorywania

Damian
@Koliber

Jak to nie ma firmy? Czy VITPOL kończy działalność? Czy to potwierdzona informacja? Powiedz coś więcej.

@Damian

Wszystko pod młotek żeby uciec przed komornikami. ludzie zwalniani, zostali tylko wolontariusze pracujący za darmo do pakowania dobytku

Wolontariusz
@Koliber

@koliber zawsze srałeś w gniazdo w którym siedziałeś teraz nawet (usunięte przez administratora) jak z gniazda wyleciałeś ptaszyno Paweł prawda jest taka ze w tej firmie zyłeś jak pączek w maśle na robocie produkcyjnych i magazynu produkcja narobiła towaru a tyś sprzedawał za poł ceny i kolejną palete za złotówką dawałeś a pod stołem drugie tyle jeszcze prowizje ześ zgarniał a szefowi zawsze jęczałeś ze inaczej sprzedać nie mogłeś a on ci głupio wierzył dla swiętego spokoju bo policzyc mu sie nie chciało ile co kosztuje ,klapki na oczach miał ze cię trzymał tak długo. zal ci ze tak wypisujesz i nas wolontariuszami nazywasz(usunięte przez administratora)

pracownik pułkownik

dobrze ze się szefostwo a szczególnie Pani W. przyjrzało tym nierobom i nygusom w biurach babom co im tylko tyłki do foteli wrastały od pożerania serniczków caluchny boży dzień pseudo-kierownikom i pseudo-dyrektorom i i handlowcy pożal sie Boże i ich wywalili na pysk albo sami spieprzyli zeby odprawki im płacić najlepiej zeby coś jeszcze na odchodne z tej firmy wyrwać do siebie jak by się mało nakradli (usunięte przez administratora) .co tylko siedzieli bąki zbijali caluchny dzień a jak przychodził 10 wypłata to pierwsi mieli bo wypłakali a człowiek co sie narobił ciężko czekał i czekał bo oni wiedzieli jak szefowi napłakać ciągle narzekali jak to źle jak to niedobrze najlepi zeby za nich wszystko robić dotrudniać najlepii ich rodziny bo to bo tamto, robic im sie nie chcialo zajmowali sie swoimi rzeczami jak dyr. PM albo odwieczna pewna siebie dyrektorka KB zreszta takich ludzi bylo pełno i jest takich starych firmach przez zasiedzenie co na ludzi to z góry patrzyła dyrektorka a kasiora im wpadała poszli do roboty to tera zoboczyli jak to jest w firmie gdzie trzeba naprawde zapierniczac i kazdy na nich patrzy nigdzie nie mieli lepiej niz tu bo na kimś sie mozna bylo poslizgać i zero odpowiedzialności te ludzie nie ponosili zawsze albo zamietli pod dywan albo sie nikt nie dowiedział od dawan tam nie pracuje ale wiem co nieco o ludziach którzy tam udawali ze pracują i powiem jedno teraa poznają jak sie robi cięzko w niemczech byście tygodnia nieroby nie przepracowali o byście na pysk wylecieli

Zastępca pułkownika
@pracownik pułkownik

Haha dobre Pani W. to tylko podpisze papierki w 5 minut i znika bo tak wygodnie przez całe lata . Ci pseudo .....przez długie lata tworzyli tą firmę i sami ją ciągneli do przodu bez wsparcia szefostwa a właściciele ją doprowadzili do dna i upadku , nawet nie potrafią sprzedać swojego majątku i z godnością zakończyć swoje i pracowników męczarnie. Mało kto został wywalony w większości sami pracownicy odchodzili nie widząc w tej rodzinie nikogo kto poprowadziłby tą firmę (liczy się tylko sprzedaż złomu). Każdy co odszedł jakoś sobie radzi pozostali właśnie chyba nieroby bo boją się iść do prawdziwej pracy gdzie płacą pensje ,zusy itp . spłacają tylko długi państwa P a sami w nie wpadają ,chociaż w większości mają renty więc stać ich na pracę za darmo Jakbyś tam ne pracował to byś się tak nie nakręcał bo ci co odeszli mają tą firmę w głębokim poważaniu

Pułkownik
@Zastępca pułkownika

Ochoo dyrektorek sie chyba odezwał albo jakiś kierowniczek i chyba wiemy wszyscy który czy nie czasem ten co sprzedawał paletę towaru za 1zł ? Koliber zawsze był po wypłacie w czas produkcja zrobiła a koliber prowizje zgarniał na czysto a teraz obraża ludzi którzy pracują w tej firmie czasem lepiej czasem gorzej ale Nigdy nie miałeś szacunku chamie dla pracowników fizycznych mówię do PM koliber odfruń w swoją strone

Joanna
@Pułkownik

Nie da się chyba ukryć, że wiele wiecie o VITPOLU. Dlatego też chciałabym skorzystać z okazji i dopytać Was o warunki pracy, jakie oferuje się tam pracownikom. W szczególności interesuje mnie kwestia umowy: czy od razu można liczyć na jej stabilny rodzaj?

@Joanna

Umowa jest od razu, warunki super. Luzik kawka urlop kiedy chcesz ale to wszystko za darmo!!!!! Brak pensji brak zusów . Za chwilę brak firmy, tam trwa tylko wyprzedaż majątku

Henry

Bardzo dobre opinie na Facebooku i dobra opinia pracodawcy to świetne wizytówki!!!

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Długa Wieś Pierwsza.

Kieras

co tu duzo gadać kto sprytniejszy, młodszy wyjechał za granice do roboty zostali tylko starzy tako to wygląda

Solidny pracownik

Chyba wolą tych brudasów ukrainców od nas Polaków bo mają zawsze na czas pieniądze

sss
@Solidny pracownik

solidny pracownik trochę szacunek dla drugiego człowieka, Ukrainiec to też człowiek i jak POlacy wyjeżdzają na zachód za zarobkiem tak Ukraaincy przyjeżdzają do nas zarobić, a to że jest taka sytuacja w firmie to wina szefa , że zamiast pracowników , którzy pracują po 20 lat, woli Ukrainców

mix2

Przemineło z wiatrem

KOLIBER

JA JUŻ PO WYPŁACIE :) A WY WYTRZYMAJCIE JESZCZE TROCHĘ KTOŚ NA VIPOW MUSI PRACOWAĆ

specjalista

w firmie vitpol każdy na kierowniczym stanowisku jest chyba już przez zasiedzenie i przyzwyczaili się ze za nic pieniądze się bierze bo tak jest i musi być tak samo jak każdy z kierowników jest specjalista od wszystkiego i wie wszystko najlepiej mimo ze to nie jego brożka w większości przypadków !

jarosz

Dziwna sprawa firma idzie na dno a osoby odpowiedzialne za taki stan rzeczy maja się bardzo dobrze. Dajmy na to KB odwieczna dyrektor z dobrą pensyjką a kompetencji i zaangażowania zero. A inni kierownicy wiecznie narzekający składający swoje wybitne cv do kilkudziesięciu firm? Odpowiedzi pozytywne zero a jeśli są już pozytywne to odrzucają bo podstawowy wymóg TRZEBA PRACOWAC. O szanowny JP kiedy Pan się otrząśnie. Chyba też do was wróce nigdzie nie jest tak dobrze jak w Vitpolu

KOLIBER

NO i ...? BICIE PIANY.....:-) NIKT NIE JEST BEZ WINY TO CZY PAN M NAZWAL TAK PRACOWNIKÓW CZY TEZ NIE NIE MA WIĘKSZEGO ZNACZENIA.A INFO PRZEKAZANE PRZEZ JEDNĄ NIE ZA WZOROWA PRACOWNICE - SREDNIO WIARYGODNA) SAMI NA JEGO TEMAT MÓWICIE NIE LEPIEJ TYLKO JAK SZCZURKI ZA PLECAMI. ALE FAKT JEST TAKI ZE NIEKTÓRE OSOBY NIE MAJĄCE ZADNEGO POJECIA NA PEWNE TEMATY NIE POWINNY SIE WYPOWIADAC BO WYCHODZA NA OSOBY KTORE PAN M RZEKOMO NAZWAL TAK JAK NAZWAL. NIECH KAZDY ZAJMIE SIE TYM ZA CO PAN J.P PLACI POZDRAWIAM KOLIBER

mix2

panie pseudo "dyrektorze" p.Martyna na takim stanowisku trzeba mieć trochę kultury a nazywanie pracowników firmy prostakami świadczy tylko o panu i właśnie braku kultury, prostactwo bije na kilometr ale od pana. Dzięki tym właśnie "prostakom" masz pan taką ciepłą posadkę. Przykre ale każdy pasożyt dąży do uśmiercenia swojego żywiciela. Szkoda że szefostwo tego nie widzi.

mix

No placa placa 1200 wypłaty dostajesz na 4 raty po 300 zł. Biznesmeni skończcie już poniżać tych ludzi. Przyjrzyjcie się lepiej dyrektorom (p. Ma...e i p. Ro...i) co tylko kaskę wyciągają dla nich się liczy każdy miesiąc u was nigdzie za nic robienie takiej kasy nie dostaną na dodatek na czas w przeciwieństwie do innych. Zresztą już odchodzili nie raz i zawsze wracają fachowcy.

Jacek Placek

na popsucie opinii państwo P...... pracowali lata, nie płacąc za towary dostawcom i pensji pracownikom. Ja już całe szczęście nie siedzę w tej firmie bo jak ktoś chce to nawet w tej polsce znajdzie pracę gdzie płacą. A wy jak chcecie odzyskać opinię to zacznijcie od ludzi którzy wam zostali, bo to oni ciągną jeszcze tą firmę

XYZ

Zal ci ze ciebie nie wozi ? Pokazujesz tylko jakim zakutym łbem jesteś czyli pracujesz dla sportu i sam o sobie sadzisz ze jestes nieporzadny opinii firma nie odzyska z dnia na dzień a opinie firmie psuja takie trutnie jak ty co sa za głupi zeby gdzie indziej robote sobie znalesc to siedza i tylko narzekajajak im zle widac ze chyba nie znasz sytuacji na rynku pracy w polsce bo pewnie robic ci sie nie chce i calo dniowke baki zbijasz

Jacek Placek

Ale się XZY zagotowałeś !!! Skoro już tak dobrze to czemu ludzi z łapanki już szef swoim mercedesem nawet do pracy przywozi a nie przyjmie porządnych na umowę. Bo nikt rozsądny już sie tam nie pcha, chyba że ktoś gratisowo chce pracować. Tak teraz jest towar a nie ma ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej - Długa Wieś Pierwsza

• Jak się pracuje w VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej?

VITPOL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakład Pracy Chronionej
3.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • 14
    62-820 Długa Wieś Pierwsza