Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Bb

Z przymusowymi urlopami dla tych co nie jechali na integracje to paskudna przesada!!!!Ludzie chcieli isc do pracy ale lepiej uwalic z premi te pare zlotych.Maja pracownikow gdzies.

A.D

Nowe opinie niebawem powinny sie pojawic. Czekamy!

psy
@A.D

Racja o ile będzie je ktoś jeszcze pisał :D jak zwykle przyszłość politanu idzie w złą strone.

Rut
@A.D

Dajesz,widze ze Cie korci:)))

Kill

A wieloletni pracownicy kolejni złożyli wypowiedzenia Do czego to zmierza

Ciekawy
@Kill

Kto jaka zmiana i dzial??

jup
@Kill

Pracujecie w tej firmie X czasu i nie widzicie tego to te przedsiębiorstwo prosperuje coraz gorzej? tak trudno to zauwarzyc?

Oko

Miu
@epno

Wspolczuje.

Nico

Ludzie pracujacy w firmie beznadziejni!!!!

JA
@Nico

Chyba piszesz o sobie

moto

jedna z gorszych firm w okolicy. nie polecam

ellell

Ta firma spisała się na straty już dawno teraz tylko płynie na dnie jak kamień po rzece. Co raz więcej obowiązków za te same wynagrodzenie więc ludzie odchodzą do innych prac w których mają na start więcej niż nie jeden doświadczony w politanie.

Fakty
@ellell

Obowiazki obowiazkami ale podnoszenie wydajnosci z dnia na dzien to przesada,dodatkowe rece przez noc nie urosna.

jako32

jakie zarobki w tej firmie ja pracuję na produkcji w prywatnej firmie od 12 lat według mnie i moich kolegów z zespołu jestem bardzo dobrym sumiennym i szybko uczącym się pracownikiem dobrze zarabiałem do tego roku zarobki to 3500 zł netto zamierzam zmienić ponieważ od dłuższego czasu szefostwo traktuje nas jak psiarstwo mimo tego że dobrze wykonujemy swoją pracę po prostu szukają oszczędności mimo tego ze z roku na rok wypracowujemy w tym samym zespole nawet i dwukrotny zysk. A jak u was, jak szefostwo jak, podejście pracowników do siebie i jakie zarobki ???? prosił bym o wypowiedz kogoś kto lubi tą pracę i pracuje na produkcji

Zuuuu
@jako32

Zarobki strasznie slabe. 3500 to tutaj wyciagniesz ale za 1.5 miesiaca. Nie wiem czy majac taka odpowiedz chcesz dalej o ta firme pytac..

hogi

3500 to nawet brutto niema ;/

Lol
@jako32

???????????? gdzie tyle zarabiaja???

D.

@Zuuuu

Z bieda .

On
@jako32

Wy już sami nie wiecie w tych eko oknach co macie wymyślić. Ja się dziwie. Takie macie super warunki i problem z zatrudnieniem? Słabe to jest. Mam nadzieje, ze nikt się na ten wpis nie nabiera. U nas tyle co piszesz jako zwykły pracownik na produkcji nie zarobisz.

Joachim

I kolejne osoby z długim stażem odchodzą A to chyba jeszcze nie koniec

ubub
@Joachim

to koniec politanu już napewno

Jak
@ubub

Oj tam.

Alaaa
@Joachim

Niestety nikt nie chce pracowac z biczem na plecach .

ubub
@Alaaa

wypowiedź lenia..

Alaaa
@ubub

Glupek

Gg

Co Ja do szkoly chodze zeby mi jakas ocene wystawiac!!!Jeszcze kto to bedzie ocenial ??? Chodze do pracy robie co do mnie nalezy I chce zarobic!!! Nic sie nie zmieni .

Xena
@Gg

Trzeba było na zebraniu się odezwać zamiast głupoty na forum wypisywac.

uwu
@Gg

widocznie mało potrafisz ocena to bardzo dobry pomysł wychodzi kto się stara kto nie

Pop
@Gg

Chyba nie robisz jak ci ocena nie pasuje

Coz
@uwu

Dobre he he,zobaczymy kto sie staral.Ten co malo potrafi sie nie odzywa I siedzi cicho troche wazeliny I wyjdzie na lepsze.

uwu
@Coz

to zmień prace taki płaczki nie mają tu miejsca

:)00

:))))

@uwu

Możesz wyjaśnić, o jakiej ocenie jest tutaj mowa? Czy wprowadzono jakiś nowy system wynagradzania w firmie POLITAN?Wszyscy - a głónie osoby, które szukają pracy - chętnie dowiemy się, na czym on polega. Czy przy wysokiej ocenie można otrzymać jakiś dodatek? Wcześniej na forum wspomniano też o zebraniu - rozumiem, że było ono zorganizowane przez kierownictwo. Czy często odbywają się takie spotkania? Jakie kwestie są na nich poruszane? I czy pracownik ma prawo wystąpić wtedy z własnym pomysłem zmian w firmie?

Coz

Takie!!!sie pisze:))).

Kamil
@Gg

System oceniania pracownika przez pracodawcę jest często stosowany w firmach i od niego zależy premia lub inna gratyfikacja przyznawana przez przełożonego. Często takie warunki są zawarte w umowie, którą podpisuje się podejmując zatrudnienie. Taka forma jest korzystna dla pracownika, gdyż dzięki niej można rozwijać swoją karierę i myśleć o awansie. Napisz dokładanie, jak przebiega taka ocena i czy możesz liczyć na dodatki do wynagrodzenia?

aoe

ja uważam że politan do dobra firma fakt czasem zboczy z drogi i bywa bardzo źle ale osobiście polecam zarobki średnie. czasem lepiej czasem normalne wynagrodzenie napewno lepsza firma w strefie gospodarczej takie moje zdanie, jeśli komuś sie dzieje krzywda to zamiast narzekać poprostu zmieńcie prace i narzekajcie gdzieś indziej.

:)))))))
@aoe

Ok:))) przekonalas mnie.

???

Mysle ze dobrze by bylo zweryfikowac i sprawdzic umiejetnosci osob ktore maja premie bez podstaw.Ile razy staly na maszynach ktore maja zaliczane i czy potrafia na nich pracowac:))

@???

Być może to byłoby dobre rozwiązanie, lecz nie jest to odpowiednie miejsce o rozważań o takim charakterze. Nie da się ukryć, że jesteś pracownikiem w POLITAN. Dlatego też, jeśli możesz, przedstaw Nam tego pracodawcę z własnego punktu widzenia. Czy dba o atmosferę między Wami, organizując jakieś spotkania lub wyjazdy integracyjne?

Vx

Integracja maja vipy.

Joachim

Edyta no strasznie dziwny moderator Kosmos Ludzie o jednym Ty o drugim

@Vx

Dziękuję Ci za tę, co prawdę zdawkową, ale jednak odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. Śmiem twierdzić, że dużo wiesz o firmie POLITAN i warunkach pracy, jakie dostają jej pracownicy. Czy pracodawca ten zatrudnia osoby, które są zainteresowane jedynie pracą tymczasową?

Mo
@Edyta

Atmoswera jest napieta jak bycze (usunięte przez administratora)

@Mo

W takim razie to wielka szkoda, że - według Ciebie - atmosfera w firmie POLITAN nie należy do najlepszych. Ale na pewno praca w tym miejscu ma jakieś inne atuty, dzięki którym warto byłoby aplikować. Przedstaw Nam proszę to, jak wygląda system wynagradzania, a także premiowania pracowników w tym przedsiębiorstwie. Pomożesz Nam w tej kwestii?

Aga
@Edyta

Pensja na czas może być plusem w tej firmie. Słyszałam, że są takie, gdzie nawet kasa nie wpływa na czas.

@Aga

A więc to dobrze, że firma POLITAN dba o terminowość wypłat, co właściwie jest absolutną podstawą. Cieszę się, iż zechciałaś dołączyć do tej dyskusji. Czym konkretnie zajmujesz się w strukturach tego przedsiębiorstwa? Może wiesz coś na temat tego, czy pracodawca ten jest chętny do zatrudniania tych, którzy poszukują tylko tymczasowego zajęcia?

Non
@Edyta

Najmniej zarabiaja osoby najwiecej pracujace.Zaloga doskonale wie co do niej nalezy I wie ze trzeba zrobic zlecenie wystarczy wiec jedna tak zwana kierowniczka ,a nie jakies brygadzistki same nie garnace sie do jakiejkolwiek roboty spedzajace I tak wiecej czasu w szatni niz na produkcji.Za co sie im placi pytam?Choc nie o wszystkich mozna tak powiedziec.

@Non

Dobrze, że postanowiłeś dołączyć się do tej dyskusji. Twój komentarz z całą pewnością wiele do niej wzniósł. Powiesz, jak długo i na jakim stanowisku jesteś zatrudniony w POLITAN? Określiłbyś tamtejszą atmosferę, między pracownikami, jako przyjazną, czy niekoniecznie?

Zabawa
@Non

A powiesz, czy można tu ładnie zarobić? Czy raczej stawka jest taka sobie?

Odp
@Zabawa

Nie nie mozna.

Hahaha

. ta firma spadla na psy jak nic. Zarobki male. Porazka. Roboty tylko dokladaja.. Atmosfera do niczego 0 jedno wielkie 0.. Naprawde ani sie nie oplaca skladac jakich kolwiek papierow bo kto by chcial robic za 1800 zl.. Z reszta jak juz kogos przyjma to ten ktos spiepszy szybciej niz przyszol.. Nie polecam.

uou
@Hahaha

to czemu tam pracujesz?

Prawda
@uou

Juz niedlogo tam nikt nie bedzie pracowal.

Ouo
@Prawda

Gdzie będą pracować jak nie w politanie

Pr
@Ouo

Na tej firmie sie swiat nie konczy,ludzie ktorzy odeszli maja sie dobrze.

Robin

Witam, może ktoś wie ile zarobi magazynier na rękę i czy są jakieś dodatki itp. Praca jest od pn. do pt. Czy soboty też pracują

iuy
@Robin

magazynier niewiem, ale pracuje w systemie 2 zmianowym od pn do piatku sobota jak sie zdarzy to kto chce idzie niema przymusy atmosfera fajna magazyn przyjazny polecam sie zapytac w kadrach o zarobki

@Robin

Widać, że jesteś bardzo zainteresowany podjęciem pracy w firmie POLITAN. Wysłałeś już do nich swoje dokumenty aplikacyjne, czy jeszcze chcesz z tym odczekać? Nie zapomnij tylko informować Nas na bieżąco o podjętych przez siebie decyzjach.

obserwator

Jeśli chodzi o płacę na magazynie to jest ona przeciętna,oprócz paru osób nadgorliwych reszta ludzi jest w porządku. Jednakże oczekiwania wobec pracowników, oraz stale poszerzający zakres obowiązków nie jest adekwatny do wypłat.

Edyta

Jeśli ktoś z obecnych na forum użytkowników chciałby rozpocząć swoją karierę zawodową w POLITAN, to jest to odpowiedni moment. Firma prowadzi bowiem w chwili obecnej procesy rekrutacyjne. Chcą zatrudnić chociażby magazyniera czy przedstawiciela handlowego: http://politan.pl/kariera/oferty-pracy/ Może byliście ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i powiedzielibyście nam, w jakiej atmosferze ona przebiegała?

Widz
@Edyta

Kariere!???Jedne karierowiczki juz dawno nie pracuja(nie wytrzymaly napiecia) inne trzymaja sie nogami ,rekami bo gdzie takie stanowiska dostana z tymi kfalifikacjami:))Produkcja oczywiscie.Niektore to juz przesadzaja z tym szlajaniem sie po halach .

Lala@Z
@Widz

Szlajaja sie bo nie ma roboty...

@Lala@Z

Jak nie wiesz o kim mowa to sie nie odzywaj,produkcja zapiernicza .Niektore od biurowej kawy nie moga sie odzwyczaic:)

@Widz

@Widz Ten sarkazm jest zupełnie niepotrzebny. Staram się jedynie pomóc osobom, które są realnie zainteresowane pracodawcą, jakim jest firma POLITAN. Wnioskuję, że musisz mieć dużo informacji o sposobie funkcjonowania tego przedsiębiorstwa. Jaką umowę dostają nowi pracownicy?

Pop
@Edyta

Nikogo nie przyjmują to ściema czasem pojawią sie ogłoszenia a nikogo niema i nie będzie a ludzi co raz mniej!

@Pop

Zastanawiające jest to, skąd właściwie posiadasz takie informacje. Ale musimy chyba założyć, że dysponujesz dużą wiedzą o firmie POLITAN jako o pracodawcy. Może w związku z tym opiszesz nam to, jak wygląda tamtejsza atmosfera pracy?

pop
@Edyta

Już tłumacze dlaczego mam taka wiedze na temat politanu bo to jest już nudne "pracuję tam"

Nikt

"Lubię pracę. Praca mnie fascynuje. Mogę siedzieć i patrzeć na nią godzinami." - Produkcja pozdrawia biuro.

@Nikt

Dziękujemy Ci za aktywne uczestnictwo w dyskusji. Jednak chyba sam przyznasz, że nie jest to odpowiedni wątek na komentarze o takim charakterze. Zapewne jesteś już jakiś czas zatrudniony w firmie POLITAN. Powiedz Nam zatem, czy dostajecie tam jakieś dodatki pozapłacowe, typu karta Multisport, itp.?

obserwator

Ceny produktów o dużo za wysokie w sklepach,a jakość taka sobie.

obserwator

Widzę że firma stacza się po równi pochyłej.Duże rotacje w firmie i dużo ludzi w biurze obcokrajowców.

Edyta

@pozdro Rozumiem, dobrze zatem, iż wyjaśniłeś nam tę kwestię. Napisz nam jeszcze, jakie stanowiska POLITAN aktualnie rekrutuje - na pewno sporo osób chciałoby to wiedzieć. Piszesz o niskich zarobkach w tym przedsiębiorstwie - a jak wygląda tam sprawa związana z umowami - na jaki jej rodzaj można liczyć od pierwszego dnia zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.