politan

Opinie o politan

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w politan? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

twoja szansa zycia

w zyciu warto probowac wszystkiego ale z glowa !!!

kanik

tamara, teraz potrzebują ludzi na export key account managera - może warto spróbować

tomo

Ha ha ha wiem kto to napisał. Dużo zdrowia koleżanko. Warunków nie podawali. Ja byłem dłużej niż ty, więc nic nie wiesz o warunkach. A rekrutacja: mili ludzie, punktualnie i przygotowani. Miła atmosfera. Cały czas kawa, herbata, napoje, ciastka i lunch dla wszystkich kandydatów. To prawda co piszesz w jednym punkcie - na takiej wypasionej rekrutacji jeszcze nie byłem. Co prawda nie wybrali mnie i tu muszę powiedzieć, że się nie znają :). Wiedziałem, że będziesz pisać takie rzeczy.

rekrut

Już sama rekrutacja na to stanowisko to jakaś farsa... Wizerunkek rekrutujących też pozostawia wiele do życzenia... Rozmowa kwalifykacyjna właściwie nie miała nic konkretnego na celu. Szkoda cennego czasu, a jeśli ktoś jest bez pracy i ma ograniczone fundusze to i szkoda pieniędzy na podróż. Najładniejszą to mają stron www.

badu

żal.pl, ta Firma to kpina,brak szacunku do ludzi, zupa zdecydowanie za słona,c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i prostak.Warunki pracy dla RKS - fatalne,poniżej ludzkiej godności, ale to moje zdanie , wierzę, że ktoś może myśleć inaczej, pozdrawiam i 3mam kciuki za przyszłych pracowników:)

Zostaw opinię o politan - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie politan