Elplast Żory
counter
2 203 381 5 1
Sorry

KJ ma spcjalne względy? czy przerwa może trwac 40 minut?

Nie wiem czy ludzie którzy piszą analizują słowa. Dziwne jest dla mnie, że ktoś kto szuka pracy czyta takie komentarze. Przecież ten co chce pracować jest sumienny jest zadowolony tu nie pisze. Piszą ci nie zadowoleni, bo jak to przyjść do pracy pracować, przestrzegać zasad, wykonywać polecenia. Nie znam firmy gdzie przychodzi się do pracy kombinuje jak robić żeby nic nie robić żeby za to płacili. Ale może jakaś koreańska firma ma lepsze farunki. Ja wiem jedno, ktoś kto przychodzi wykonuje swoje obowiązki stara się jest doceniony. Do pracy nie przychodzi się obserwować innych co robią i ile zajmuje im to czasu i komentować kto ma ile przerwy ile zarabia. Każdy ma swojego zwierzchnik, komuś podlega kto ocenia pracę danej osoby. I w każdej firmie lebrów się zwalnia. Takie jest życie. Bez pracy nie ma klaczy.

Rekomendacja

Firma specyficzna, specyficzni ludzie. Dopóki się nie wychylasz jest ok. Jeśli podpadniesz dwóm Panom z KJ to prędzej czy później firma się z Tobą pożegna.

lider pakowalni Nowy wpis

Za miast oczerniać Elplast na gowork to sie weście do roboty

haha Nowy wpis
@lider pakowalni

i kto to mówi ten co robi

Kamila Nowy wpis
@lider pakowalni

Cześć, może napiszesz coś o warunkach pracy w Elplast Żory? Chciałabym przeczytać jakieś rzetelne informacje na ten temat i mam wrażenie, że jesteś w stanie mi takich udzielić. Jak oceniasz pracę w firmie?

Rekomendacja

@Rysio

Najlepiej wylewać żale w internecie zamiast się zastanowić nad swoim podejściem do pracy. Biedny Rysio.Taki byłem grzeczny a mnie wyrzucili. Zastanów się chłopie co piszesz.

@Baba Jaga

WYpowiadasz się anonimowo, może się przedstawisz?

@Baba Jaga

Normalnie nie mam w zwyczaju pisać tu komentarzy, ale w tym przypadku aż się prosi, aby to zrobić. Nie ma to jak reagować hejtem i wrogością na zwykły komentarz opisujący firmę czy raczej panującą w niej atmosferę... To tyle na temat ludzi, którzy tam pracują. Myślę, że jest to idealny przykład pracownika z jakimi można się spotkać w tej firmie - zwykłe (usunięte przez administratora) i pomówienia oraz hejt i zazdrość. Bo niestety większość pracowników się tam tak zachowuje. Należy postawić tylko pytanie: "po co?" i "co z tego mają?"

@Nick

Zastanawiam się :) ale miło czasem usłyszeć miłe słowa od heytu w tych firmach

Rysio Nowy wpis
@Nick

Ludzie zachowują się tak, jak się ich traktuje na produkcji. Skoro KJ zachowuje się w taki sposób to i ludzie zaczynają się tak zachowywyać. Kultura to podstawa, a tam trochę tego brakuje.

Johny
Kandydat

Witam na jakie zarobki można liczyć na początek w tej firmie

nobody
@Johny

no to zależy na jakim stanowisku.

Tam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 104 dni.
Klient

Jakie są zarobki na stanowisku sekretarki?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Jojo
Kandydat

Na jaką stawkę mogę liczyć na początek?

Odpowiedź
@Jojo

Normalną kwotę na ep czyli najniższą krajową na której cie przytrzymają

Zadowolony pracownik
@Jojo

Polecam kontakt z działem kadr: kadry@elplasteurope.com - zostaną przedstawione warunki. Na forum "żeruje" kilku byłych pracowników, którzy swoimi niepowodzeniami i żalami chcą zrazić innych.

Baba Jaga

Jakie Bzie? Chyba Ci się firmy pomyliły.

Baba Jaga

O jakiej normie piszesz? W jakim dziale pracujesz? Bo ja nie kojarzę żadnych norm do wyrobienia.

Rysio
Użytkownicy czekają na odpowiedź 169 dni.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Elplast Żory? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

GalAnonim
Użytkownicy czekają na odpowiedź 259 dni.
Kandydat

Cześć, czy mogę uzyskać informację na temat stanowiska specjalisty jakości? Jak wygląda rozmowa? Na jakie zarobki można liczyć? Pozdrawiam :)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Elplast Żory?

juz to gdzies czytalem...
@Pytanie

jak to jest że takie samo pytanie pojawia się na profilach większości firm u których zanikaja wpisy???

Pacynka
@Pytanie

Firma niewiele odbiega od większości Polskich firm prowadzonych przez jednoosobowego właściciela. Nie ma ani idealnych pracodawców, ani idealnych pracowników. Każdy ciągnie w swoją stronę, każdy ma inne oczekiwania i każdy ma inne wymagania. Właściciel chce więcej produkować, drożej sprzedawać mniej płacić, pracownik chce mniej pracować więcej zarabiać. Tak to działa. Atmosferę budują wszyscy pracownicy firmy na każdym szczeblu. Wystarczy kilka osób by ta atmosfera siadła. Tak jest i w Elplaście. Jest parę osób, które tę atmosferę zaburzają, ale o tych osobach już kilka razy tu pisano więc nie będę się powtarzała. (pozdrawiam akwarium).

Subiektywny

A ja chciałbym pozdrowić kolegę, który jakiś czas temu wypowiadał się na Goworku pod nickiem "Obiektywny". Tak wychwalał, tak wychwalał, a już tu nie pracuje :D Czy to nie ironia losu?

Ola
@Subiektywny

Kazdy ma prawo szukac swojego szczescia, Ciebie tez tam nikt nie trzyma - jak masz jakis lepszy pomysl na siebie to powodzenia!

Nicklaa
@Ola

Odnoszę wrażenie, że koledze powyżej nie chodziło, że się sam zwolnił, ale o to, że to jego zwolniono. Ot taka drobna różnica.

Obiektywny
@Subiektywny

Wciąż tutaj pracuje, chociaż już chyba nie długo ;)

co
@Pracownik

Miałem zatwardzenie, ale jak przeczytałem te (usunięte przez administratora) od razu mi przeszło. Prawda jest taka, że ludzie, którzy tu przychodzą i się starają, nie kombinują są najbardziej zawaleni robotą. A to dlaczego? A dlatego, że ci którzy kombinują i podlizują się liderom mają lepiej, łatwiej i ogólnie żyć, nie umierać, bo ich robotę wykonują właśnie Ci "porządni". Może dlatego ludzie są później wkurzeni i patrzą innym na ręce? Ale przecież Ty masz luz, bluz i zero problemów, a inni to zwykli pyskacze, manipulatorzy i ludzie żądni atencji i walczący o pogorszenie warunków tym co nic nie robią ;)

DośMiadczOny Łapacz
@co

Co z tego, że ludzie tu piszą co ich boli, piszą prawdę jak to i tak nic nie zmieni. Ci co chcą przyjść do pracy i tak przyjdą, a to o kim piszecie i tak po nich spływa bo mają grubą skórę. Co z tego, że to co napisano o KJ to prawda? Jeden wywodzi się z produkcji i nie pamięta już jak tam było i zachowuje się jak się zachowuje traktując ludzi z góry i obrabiając im ty..i. Drugi Kiero KJ rozpuszcza ploty i obrabia ty...i, ale grunt, że oboje dobrze raportują do odpowiednich osób i od nich w dużej mierze zależą nasze premie......

Ilozmianowa produkcja? :) dzięki za odp

adfgt
@Pracownik

3 zmiany, weekendy i święta. Oczywiście nic więcej nie płacą. Masz za to dzień wolny

Sorry

KJ ma spcjalne względy? czy przerwa może trwac 40 minut?

BsAwRcTuEmK
@Sorry

Nie rozumiem dlaczego każdy post, który odkrywa choć troszkę prawdy zaraz jest hejtowany i minusowany... Szkoda gadać Ale śpieszę z odpowiedzią. Wyobraź sobie np. lampę. Na jej końcu zazwyczaj znajduje się wtyczka, którą wkłada się do gniazdka, ale ja nie o tym. Pomiędzy lampą, a właśnie tą wtyczką coś się znajduje. Nazwij to, a będziesz wiedzieć dlaczego KJ ma specjalne względy i przerwa może tyle trwać ile trwa.

Stary pracownik
@Sorry

Za poprzedniej kierowniczki Zapewnienia Jakości dziewczyny jadały przy biurkach bo nie miały czasu na 45 minutowe przerwy. Teraz za Panie z Jakości pracują inni, a one mają na to czas. Ot taka mała dygresja. CO wolno wojewodzie......... dlatego nie czepiaj się:)

zByszKo zMartWiony
@Stary pracownik

Święte słowa. Czasem warto zrobić coś samemu niż prosić o pomoc dwie z czterech Pań w tym dziale.

Młoda

Czy słyszał ktoś, że elplast zawiesi produkcję na czas koronawirusa?

@Młoda

Słyszałem (ale to OGRRRROMNA tajemnica, także nikomu ani słowa), że chcą wszystkich wysłać do Ameryki na czas epidemii

kaszel
@Nick

już jednego chcieli wysłać ale na szczęście wrócił i nie zachorował

Pracujący
@Młoda

Pracujemy i nie słyszałem, żeby to się miało zmienić.

Prawda

Znalazłem taki oto komentarz pod filmikiem Goworku, który idealnie pasuje do warunków tu panujących: "Firmy, które nie najlepiej wypadają w oczach byłych pracowników, chętnie kupują pakiety, by usunąć niewygodne opinie. Często płacą również dodatkowe pieniądze za fałszywe opinie pozytywne, po to by zyskać w oczach przyszłych pracowników. Gdy sprawa wychodzi na jaw często jest już zbyt późno, niektórzy decydują się na zwolnienie, jednak większość pozostaje w firmie bo znajduje się np. w ciężkiej sytuacji finansowej. Pozwalają sobą pomiatać, i wykorzystywać"

człowiek

Każdemu kto zastanawia się dlaczego współpraca w korpo wygląda, jak wygląda, gorąco polecam film "ZASOBY LUDZKIE", który pozwoli wszystkim pracownikom zrozumieć, dlaczego tak jest i jakie aspekty na to wpływają, oraz skąd owe aspekty pochodzą. Zapraszam na lekcję, jakiej nie zapomnicie do końca życia!!! Ja człowiek z matki Ziemi! PS. Porzućcie strach oraz zacznijcie się szanować i współpracować ze sobą, gdyż to jest nam wszystkim obecnie najbardziej potrzebne. Pozdrawiam! Informacja umieszczona na podstawie: KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ : Art. 14. # Rzeczpospolita Polska zapewnia wolność prasy i innych środków społecznego przekazu. Art. 54. # 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej. Ponadto zaznaczam, że jako Suweren, jestem kompetentny do zarządzania wszystkimi swoimi sprawami. Wszystkie inne podmioty nie są zdolne do zarządzania żadną z moich spraw i niniejszym utraciły domniemane uprawnienie do zarządzania nimi.

@człowiek

Zapomniałeś w swoim wywodzie tylko o jednym małym szczególiku. Na tej stronie usuwają WSZYSTKO co jest im niewygodne ;)

Czy w Elplast Żory są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

Zewnętrzne? Nigdy o takich nie słyszałam. Wewnętrzne są to tak - oczywiście po godzinach i niepłatne, ale zewnętrzne? Nie

@Nick

Może krótko pracujesz i dlatego nie slyszaleś. Ostatnio było szkolenie po godzinach i było zapłacone.

Nicky
@Nick

5 lat temu to nie takie ostatnio...

Irka

Chce podjąć pracę w elplast zory. Czy na prawdę jest tak źle w tym zakładzie? To, bydło, mnie przeraża, proszę o mądre informacje

@Irka

Jakie bydło? Elplast produkuje zamknięcia strunowe, nie hoduje bydła. Chyba pomyliłeś/pomyliłeś firmy.

Mirosław
@Irka

ELPLAS T: Rad jestem wielce, że tam pracuję Adam z raju nawet zazdrości tym co tam pracują Grawer na kluczach z tym słowem to za mało I to mnie właśnie kręci Cenię to, że mogę tam pracować Ziemia obiecana Nie znajdziesz lepszej firmy Inteligentni ludzie tam pracują Elaborat bym napisał o plusach tej firmy

Megi

Witam jak wygląda praca w firmie elplast czy to praca na 3 zm czy są premie jak wygląda praca w weekendy

@Megi

Nie wiem czy mogę cokolwiek napisać... Cały czas tu lecą posty z działu kadr, że jak coś się napisze to zaraz sprawa karna. I chyba wiele to mówi o stosunku do pracownika i więcej dodawać nie trzeba ;) Także o "wyglądzie pracy" nic nie napisze, bo jeszcze będę mieć sprawę karną. Tak, praca na 3 zmiany, premie niewielkie na start. Praca w weekend taka sama jak w tygodniu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Elplast Żory - Żory

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Elplast Żory