Opinie o Elplast Żory w Żory

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elplast Żory. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elplast Żory o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu IT i urządzeń peryferyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elplast Żory w Żory

POZYTYWNY

Bardzo mi Was szkoda liderzy, na pewno macie ciężko się przestawić z 7 godzinnego siedzenia w akwarium do jakiejkolwiek pracy, mam nadzieję że wrócą dla Was jeszcze złote czasy.

A znasz warunki na każdym stanowisku, skoro już tak oceniasz? tutaj wiem ze akurat o nabory dla pakowaczy chodzi ale co opowiecie o innych? jako startowe dla osoby bez doświadczenia które będzie najlepsze?

Mjfu

Wreszcie ktoś się wziął za tą firmę i zrobił z nią porządek!! Nagle wszystko się da co do tej pory nie mozna. Koniec głaskania i pitu pitu. Nawet lebry siè wzięli za robote. Firma wreszcie idzie do przodu i rozwija. A Ci co marudzą to niech się zwolnią. Ciekawe gdzie im będzie tak dobrze jak tu. Brawo Pani Ewo! Pozdro dla kumatych!

Krotka
@Mjfu

Pracowici też zwalniani bo pani Ewie do gustu nie przypadli...

Bogumiła

Witam. Pracuję w tej pracy od 20 lat. Byłam na każdym możliwym stanowisku i bardzo sobie chwalę. Praca godna człowieka, miła atmosfera oraz wysoka stawka (Czasem nawet za duża, bo człowiek nie wie co z tymi wszystkimi pieniędzmi zrobić). Polecam serdecznie każdemu kto chce się rozwijać zawodowo w stabilnej firmie.

Henia Nowy wpis

W jaki sposób oceniacie teraz pracę jako technik utrzymania ruchu? Właśnie z partnerem patrzymy na aktualna ofertę. zastanawiamy się nad premiami, bo akurat wpisana jest wprost stała podstawa a operator w swojej ofercie już jakaś premie miał wpisana. Technicy ją mają czy nie?

Konfidenci Nowy wpis

Pozdrawiam środkowym palcem konfidentów z magazynu i pakowalni zwłaszcza tego łysego osła z magazynu i "kierownika" jeden warty drugiego oczywiście nie zapominając o reszcie konfidentów. Anus kiedyś was zaboli. :) karma wraca.

Majster Nowy wpis

Wypłata może i mała ale za to pracy dużo

Albatros

Jakie to powody? Odchodzą świeżaki czy starzy pracownicy?

Ooo

A co się dzieje po tym „jakimś czasie”, że do tego dochodzi? Czy z początku warunki dla osób poczatkujących są dobre? Można wyciągnąć jakieś doświadczenie? czy w przypadku odejść może chodzić o finanse?

Były pracownik Nowy wpis
@Ooo

Właśnie problem w tym że warunki są niezmienne, chyba że spadasz pod najniższą krajową, to dostaniesz „premie” która i tak Ci się należy przez prawo w tym momencie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Elplast Żory? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Na dzień dzisiejszy można u was pracować hybrydowo / zdalnie czy nie bardzo? w jednym komentarzu pewna Pani pisała, że praca jest ok ale atmosfera właśnie w samym biurze jej nie podeszła, dlatego zastanawiam się kiedy byłaby opcja na 100% pracę zdalną?

Mjfu

Marcop
@Mjfu

Dobrze mówi kolega. Trzeba tych roboczków trochę przydusić, bo zamiast patrzeć co mogą jeszcze zrobić dla firmy, to sobie rozmawiają. To, że ci płacą za 8 godzin to nie znaczy, że nie możesz robić jak za 10. Wystarczy chcieć pracować, a nie przerwy i rozmowy. W pracy powinna być 1 przerwa 5 minut na toaletę, a zjeść to można po pracy. Pracownik to jak syn: ma się słuchać i robić. A nie zadawać pytania.

Prawda
@Mjfu

Typowa gadka w każdej firmie „nigdzie nie będziesz miał lepiej niż u nas”.

Izabela
@Prawda

A w praktyce jak to wychodzi? Widzę, że wciąż się zatrudniasz, więc w pewnym sensie cenisz warunki zatrudnienia tutaj? powiesz jakie? i jaki konkretnie rozwój kolega miał teraz na myśli?

Krotka
@Mjfu

Pracowici też zwalniani bo pani Ewie do gustu nie przypadli...

Adka

Jaka macie ocenę z pracy specjalisty ds. logistyki? od paru dni widnieje oferta wiec ciekawa jestem czy ktoś już aplikował czy tylko ja się nią zainteresowałam? Nie ukrywam, że przed wysłaniem dokumentów chciałabym poznać atmosferę na dziale oraz średnie widełki placowe. Omówicie je?

@Adka

Nikt Ci tu nie poda widełek płacowych. Najlepiej wysłać CV, to chyba nie jest jakiś mega wysiłek i poczekać aż zaproszą na rozmowę.Tam się wszystkiego dowiesz. Atmosfera kiedyś była fajna. Teraz sporo nowych ludzi to niewiadomo.

a to teraz pozostaje pytanie czemu jest sporo nowych? Słusznie doszło do jakichś zmian? i jeszcze tylko odnośnie tego CV, to zawsze zaproszą na rozmowę? albo jeśli nie będą chętni to dadzą znać by szukać pracy gdzieś indziej?

Witam, a tu każdy pakowacz ogarnia wyroby o wadze 30 kg? Tak jest napisane w tej ofercie z końcówki listopada a ja podobnie jak poprzednia Pani chce się dowiedzieć jaka praca dla kobiet byłaby dostępna. Czy są przy tym wykonywane jeszcze jakieś prace pomocnicze? Jakie stanowiska ogólnie są jeszcze możliwe?

Kandydatka

Są teraz przyjęcia dla kobiet? Dzięki za odpowiedź;)

POZYTYWNY

Akwarium? Aż sprawdzałem czy na pewno na dobra firmę wszedłem. Pakowaczy widziałem ze szukacie teraz. w tytule podkreślają umowę o prace, czy wtedy znajduje się faktycznie więcej chętnych? I co masz na myśli pisząc o tej odpowiedzialności, bo jeszcze nie jestem zaznajomiony z tematem?

Czy Elplast Żory ma ściśle ustalone godziny pracy?

Pytanko

Cześć! Znalazłam ogłoszenia tej firmy i mam kilka pytań. W ogłoszeniu obiecują standardową formułkę w stylu: atrakcyjne wynagrodzenie + premia oraz możliwość rozwoju zawodowego. 1 Jak wygląda wypłata na start oraz na czym polega ta premia? Stanowiska takie jak operator lub pakowacz (Na to są ogłoszenia) 2 Jak szybko można awansować i sobie tą wypłatę polepszyć? Da się w ciągu 3 lat starań awansować na jakieś stanowisko gdzie przynajmniej te 5 tyś będzie? 3 Jak w końcu z tymi weekendami w tej pracy? Bo widziałam podzielone komentarze a w ogłoszeniu nic o tym nie ma. Jest jedynie informacja o 3 zmianach ale o pracy w weekendy nic. Myślę, że to ważna informacja i nie rozumiem dlaczego została pominięta. 4 W ogłoszeniu oczekują zdolności manualnych i pracy w zespole. Jak to wygląda w praktyce? Trzeba coś ciężkiego dźwigać albo obsługiwać jakieś drobne elementy? 5 O co chodzi z tym "Do dyspozycji pracowników kawa, herbata, mleko, cukier oraz owoce"? Chodzi o to że mogę pić kawę na stanowisku? Nie rozumiem.

@Pytanko

Co do punktu piątego zastanawiam się jak BHP do tego może się odnosić? Co do jedzenia na przerwach chyba nie ma z tym problemu? jak one są rozlokowane tak w sumie, dopowie ktoś? i zastanawiam się jak praca kobiet w firmie może wyglądać? przy pakowaniu widziałem, że to do 30 kg jest, wiec z dziewczyna bym nie przyszedł?

Kinia

A jakie macie zasady odnośnie użytkowania tej całej lodówki? Trzeba mieć wszystko podpisane? :( a w ogóle jak to pomieszczenie socjalne jest wyposażone? prócz lodówki jest normalnie czajnik, mikrofala? Coś jeszcze?

pytanie

jest możliwość dorabiania sobie w weekendy?

Robson

Jak się zrobi kilka weekendów to się 6 7 kafli wyciągnie

NosboR
@Robson

Potwierdzam, 7 weekendów trzeba zrobić

@NosboR

7? Jak wy to liczycie? Ile teraz max wyjdzie na linii technologicznej w sprzyjających warunkach? i ogólnie to będą planowane podwyżki od najbliższego czasu? W pracy ktoś pytał o inflacyjną ale temat został przemilczany

Kamilkos

Praca DOBRA Atmosfera DOBRA Wypłata DOBRA Kawa i herbata DOBRA Koleżanka obok BARDZO DOBRA

Bogumiła

Pimpek

I owocki jednego dnia miesiąca ❤️

Te premie, o których ktoś pisał jeszcze na początku stycznia to jak je sobie wyrabiacie? Na lajcie idzie czy wręcz przeciwnie? Zastanawiam się przy tamtej opinii czy w ogóle macie motywacje żeby nią sobie wynagrodzenie podbić, ile wynosi?

Czy firma Elplast Żory w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Elplast Żory - Żory

• Jak się pracuje w Elplast Żory?

Zobacz opinie na temat firmy Elplast Żory tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elplast Żory?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042